Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Szybka wrzutka: 600 zł w punktach Bezcenne Chwile za kartę kredytową mBanku

Aktualne mBanknowy klient obecny klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

48.000 punktów w Bezcennych Chwilach, które wymienisz na nagrody o wartości 600 zł

Za co?

Za założenie karty i wykonanie 15 płatności

Ile to kosztuje?

Kiedy bonus?

W ciągu 5 dni roboczych od momentu spełnienia warunków

Dla kogo?

Dla osób, któe nie mają karty kredytowej w mBanku

Do kiedy promocja?

Do 28 grudnia 2023 r.

Skorzystaj z tej promocji »

Promocja dla nowych i obecnych klientów mBanku, którzy nie mają w nim karty kredytowej. Zakładasz kartę w promocji, robisz 15 płatności, odbierasz 48.000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile, które są warte 600 zł.

Na dodatek karta jest wydawana bez opłaty (standardowo bank ją nalicza).

Proste? Pewnie, że tak!

Promocja potrwa 🗓 do 28 grudnia 2023 roku.

Kto może wziąć udział w promocji karty w mBanku?

W sumie każdy: wystarczy, że nie masz karty kredytowej (jako właściciel lub współwłaściciel) w mBanku. Nie możesz też zamówić nowej karty w miejsce zastrzeżonej, zamówić duplikatu lub wznowić karty.

Jeśli nie masz jeszcze konta w mBanku, sprawdź poniższą promocję:

Jak odebrać 48.000 punktów od mBanku

#Krok I — zakładasz kartę

Albo wchodzisz na stronę mBanku, albo logujesz się na swoje konto i 🔎 składasz wniosek o kartę kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive (ta druga tylko dla posiadaczy konta Intensive).

W pierwszym kroku musisz 🔎 zaznaczyć oświadczenie: „Przystępuję do promocji „48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile” oraz zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową Banku”. Jeśli jesteś klientem mBanku i nie ma tego oświadczenia we wniosku, napisz na czacie w apce albo zadzwoń na infolinię, żeby sprawdzili zgody marketingowe, które muszą być wyrażone (na pewno jest to zgoda na profilowanie). Niech to zmienią i oświadczenie powinno się pojawić.

Następnie 🔎 podpisz umowę o kartę.

#Krok II – zapłać kartą

🗓 Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zapłać nią za zakupy min. 15 razy. Kwoty są dowolne.

Nie liczą się:

 • przelewy
 • płatności Kartą w ramach usługi mTransfer,
 • transakcji Quasi cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę)
 • transakcje zwrócone
 • operacje przeniesienia sald;
 • transakcje z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych;
 • transakcje dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych;
 • zapłata wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę;
 • inne opłaty lub obciążenia;
 • płatności związane z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach);
 • transakcje obejmujące: (i) internetowe przekazy pieniężne; (ii) instytucje finansowe (wybieranie gotówki z kas banków lub bankomatów, przekazy pieniężne, transakcje dotyczące towarów i usług, spłaty lub wypłaty pożyczek); (iii) przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne); (iv) instytucje niefinansowe (zakup/obciążenie karty, wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych); (v) wszelkie pozycje obciążające saldo gotówkowe uczestnika; (vi) płatności realizowane przy pomocy BLIK.

Krok III- odbierz nagrodę

🗓 W ciągu 5 dni roboczych od momentu wykonania ostatniej transakcji mailem i w bankowości otrzymasz bon podarunkowy, który wymienisz na Bezcennych Chwilach na 48.000 punktów. A te wymienisz z kolei na nagrody o wartości 600 zł. Punkty są ważne przez pół roku od dnia wykorzystania bonu, potem przepadają.

Ile kosztują karty kredytowe mBanku?

World Mastercard:

 • Limit od 3.000 zł do 100.000 zł
 • Opłata za wydanie karty w promocji: 0 zł (normalnie 30 zł)
 • Opłata roczna pobierana po każdych 12 miesiącach korzystania z karty: 350 zł, chyba że wykonasz nią transakcje na 18.000 zł rocznie (przelewy z karty się nie liczą).

 World Mastercard Intensive:

 • Tylko dla posiadaczy kont Intensive
 • Limit od 3.000 zł do 100.000 zł
 • Opłata za wydanie karty w promocji: 0 zł (normalnie 50 zł)
 • Opłata roczna pobierana po każdych 12 miesiącach korzystania z karty: 400 zł, chyba że wykonasz nią transakcje na 30.000 zł rocznie (przelewy z karty się nie liczą).

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 26

 1. Szymon pisze:
  Opłata 350 zł naliczana jest po pełnym roku posiadania karty? Zgodnie z warunkami wystarczy mieć konto przez 2 miesiące więc wtedy opłata będzie taka sama czy adekwatna do czasu trwania umowy?
  • Paweł pisze:
   Opłata jest naliczanapo pełnych 12 miesiącach.
   Po dwóch dniach od aktywacji karty i używania w google pay bez posiadania plastiku zrobiłem już wszystkie transakcje.
   Po czterech dniach otrzymałem kod promocyjny i już zamknąłem kartę.
 2. Adam pisze:
  Paweł, chyba złożyłeś tylko dyspozycję zamknięcia karty. To jeszcze nie zamknięcie. Tylko na mlinii lub w oddziale można czy da radę inaczej?
  • Arek pisze:
   Odstąpienie od umowy karty kredytowej tylko w oddziale albo listownie do 14 dni, liczy sie data stepla pocztowego. Po 14 dniach zgodnie z umową bank moze pobrac oplaty zgodnie z TOiP, czyli m.in 350zł opłaty rocznej.

   Jak to jest w praktyce to dopiero się przekonam, bo wyslalem list wczoraj, i poczekam co odpiszą.

 3. Andrzej pisze:
  No właśnie, czyli w momencie gdy otrzymujemy kartę jesteśmy skazani na uiszczenie opłaty w wysokości 350 zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, opłata jest pobierana po roku korzystania z karty. Do tej pory było tak, że jak kartę się zamknęło wcześniej, to nie ponosiło się tej opłaty. Z tego, co widzę po komentarzach innych czytelników to nadal tak jest.
  • Michał pisze:
   No nie bo za pierwszy rok opłata wynosi 0
 4. Wojtek pisze:
  Dzien dobry,
  Jako, ze juz kiedys miałem karte kredytowa z mBanku w Bezcennych Chwilach, chcialbym się dopytac, czy aby ta promka zadziałała muszę w bezcennych chwilach zakładać nowe konta z tą kartą, czy wystarczy jak dodam tą nową kartę do mojego istniejącego konta w bezcennych chwilach?
  Z góry bardzo dziękuję za pomoc,

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Regulamin w ogóle nie mówi o dodaniu karty 🙂 Ale w jakiś sposób trzeba będzie zrealizować ten bon. Myślę, że wystarczy dodać kolejną kartę do istniejącego konta.
 5. Szymon pisze:
  Czy muszę zaznaczać tą opcję: Do obsługi i spłaty karty kredytowej otwieram konto w mBanku ?
 6. Arek pisze:
  Czy ktoś próbował zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile? Ja dostaję komunikat, że moja karta może być w programie, ale muszę sie udac do placówki banku i zawnioskować o dodanie jej do BC.
 7. Patryk pisze:
  Czy trzeba dodawać kartę do bezcennych chwil?
 8. Patryk pisze:
  Czy trzeba dodawać kartę do bezcennych chwil?
 9. Arek pisze:
  A czy ktoś ma pomysł jak aktywować ten kod, który dostałem od mBanku w BCh? Bo w mailu instrukcji nie ma – jest tylko, że dostałeś kod na 600zl i może być wieniony na punktu w BCh, ale jak to zrobić to ani zdania.

  W samej aplikacji BCh też nie ma nic na ten temat, a kartę kredytową mam z mBanku dodana już i aktywna.

  • Arek pisze:
   Ok, fałszywy alarm – faktycznie jest opcja Kody Promocyjne w zakładce Moje Konto.

   Generalnie najłatwiejsze 600zl jakie można sobie wyobrazić – wysłałem żonę na zakupy do supermarketu, kupiła to co i tak zwykle kupuje, poskanowala na samoobsługowej kasie każdy produkt osobno, i finito.

   Karta otwarta w poniedziałek, warunki spełnione we wtorek, dziś, w sobotę nagroda na skrzynce.

   + Dla mBanku.

 10. Patryk pisze:
  Miał ktoś tak że nie mógł dodać karty do bezcennych chwil? Kod już dostałem ale karty nie mogę dodać, jest napisane żeby spróbować później, już od 3 dni
  • Kazek pisze:
   Nie trzeba dodawać karty do bezcennych chwil. Wejdź w „Moje konto” i „Kody promocyjne” i wpisz otrzymany kod.
 11. Patryk pisze:
  Miał ktoś tak że nie mógł dodać karty do bezcennych chwil? Kod już dostałem ale karty nie mogę dodać, jest napisane żeby spróbować później, już od 3 dni
 12. Radek z deczka oszukany pisze:
  Przystąpiłem do promocji zanim pojawił się ten opis. Jestem niemal pewien że nie miałem w aplikacji do zaznaczenia pola „zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową Banku” mimo iż miałem (i zaznaczyłem) drugą zgodę czyli: „Przystępuję do promocji „48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile”. Tak więc na jednej (pierwszej) stronie formularza wyraziłem wyraźną chęćprzystąpienia do programu, jednakże drugie z wymaganych pól nigdy się nie pojawiło – regulamin zaś nigdy nie informował, na jakim etapie formularza będzie on obecny albo jakie wymagania musze spełnić żeby tak owe pole się pojawiło.
 13. Patryk pisze:
  Ktoś ma problem z zalogowaniem do programu? Nie mogę zalogować się ani przez email, ani przez numer karty (dwie różne karty). W zasadzie duża losowość przy logowaniu – raz na X prób przejdzie ale najczęściej kończy się błędem i informacją o kontakcie z infolinią
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Próbowałeś na innej przeglądarce? U mnie ostatnio na telefonie tak było non stop, dopiero na komputerze na chromie się udało.
 14. Bart pisze:
  niestety odmowa 🙁
 15. Tomek pisze:
  Polecam każdemu konto w mBanku. Korzystam z niego od lat. Jeśli ktoś chciałby wpisać kod polecenia to może skorzystać z mojego, z góry bardzo dziękuję za pomoc.
  Mój kod polecenia to:
  tomek2023

  Pozdrawiam

 16. Tomek pisze:
  Polecam każdemu konto w mBanku. Korzystam z niego od lat. Jeśli ktoś chciałby wpisać kod polecenia to może skorzystać z mojego, z góry bardzo dziękuję za pomoc.
  Mój kod polecenia to:
  tomek2023

  Pozdrawiam

Napisz komentarz