Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Szybka wrzutka: 600 zł w punktach Bezcenne Chwile za kartę kredytową mBanku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klient obecny klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

48.000 punktów w Bezcennych Chwilach, które wymienisz na nagrody o wartości 600 zł

Za co?

Za założenie karty i wykonanie 15 płatności

Ile to kosztuje?

Kiedy bonus?

W ciągu 5 dni roboczych od momentu spełnienia warunków

Dla kogo?

Dla osób, któe nie mają karty kredytowej w mBanku

Do kiedy promocja?

Do 28 grudnia 2023 r.

Skorzystaj z tej promocji »

Promocja dla nowych i obecnych klientów mBanku, którzy nie mają w nim karty kredytowej. Zakładasz kartę w promocji, robisz 15 płatności, odbierasz 48.000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile, które są warte 600 zł.

Na dodatek karta jest wydawana bez opłaty (standardowo bank ją nalicza).

Proste? Pewnie, że tak!

Promocja potrwa 🗓 do 28 grudnia 2023 roku.

Kto może wziąć udział w promocji karty w mBanku?

W sumie każdy: wystarczy, że nie masz karty kredytowej (jako właściciel lub współwłaściciel) w mBanku. Nie możesz też zamówić nowej karty w miejsce zastrzeżonej, zamówić duplikatu lub wznowić karty.

Jeśli nie masz jeszcze konta w mBanku, sprawdź poniższą promocję:

Jak odebrać 48.000 punktów od mBanku

#Krok I — zakładasz kartę

Albo wchodzisz na stronę mBanku, albo logujesz się na swoje konto i 🔎 składasz wniosek o kartę kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive (ta druga tylko dla posiadaczy konta Intensive).

W pierwszym kroku musisz 🔎 zaznaczyć oświadczenie: „Przystępuję do promocji „48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile” oraz zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową Banku”. Jeśli jesteś klientem mBanku i nie ma tego oświadczenia we wniosku, napisz na czacie w apce albo zadzwoń na infolinię, żeby sprawdzili zgody marketingowe, które muszą być wyrażone (na pewno jest to zgoda na profilowanie). Niech to zmienią i oświadczenie powinno się pojawić.

Następnie 🔎 podpisz umowę o kartę.

#Krok II – zapłać kartą

🗓 Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zapłać nią za zakupy min. 15 razy. Kwoty są dowolne.

Nie liczą się:

 • przelewy
 • płatności Kartą w ramach usługi mTransfer,
 • transakcji Quasi cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę)
 • transakcje zwrócone
 • operacje przeniesienia sald;
 • transakcje z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych;
 • transakcje dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych;
 • zapłata wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę;
 • inne opłaty lub obciążenia;
 • płatności związane z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach);
 • transakcje obejmujące: (i) internetowe przekazy pieniężne; (ii) instytucje finansowe (wybieranie gotówki z kas banków lub bankomatów, przekazy pieniężne, transakcje dotyczące towarów i usług, spłaty lub wypłaty pożyczek); (iii) przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne); (iv) instytucje niefinansowe (zakup/obciążenie karty, wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych); (v) wszelkie pozycje obciążające saldo gotówkowe uczestnika; (vi) płatności realizowane przy pomocy BLIK.

Krok III- odbierz nagrodę

🗓 W ciągu 5 dni roboczych od momentu wykonania ostatniej transakcji mailem i w bankowości otrzymasz bon podarunkowy, który wymienisz na Bezcennych Chwilach na 48.000 punktów. A te wymienisz z kolei na nagrody o wartości 600 zł. Punkty są ważne przez pół roku od dnia wykorzystania bonu, potem przepadają.

Ile kosztują karty kredytowe mBanku?

World Mastercard:

 • Limit od 3.000 zł do 100.000 zł
 • Opłata za wydanie karty w promocji: 0 zł (normalnie 30 zł)
 • Opłata roczna pobierana po każdych 12 miesiącach korzystania z karty: 350 zł, chyba że wykonasz nią transakcje na 18.000 zł rocznie (przelewy z karty się nie liczą).

 World Mastercard Intensive:

 • Tylko dla posiadaczy kont Intensive
 • Limit od 3.000 zł do 100.000 zł
 • Opłata za wydanie karty w promocji: 0 zł (normalnie 50 zł)
 • Opłata roczna pobierana po każdych 12 miesiącach korzystania z karty: 400 zł, chyba że wykonasz nią transakcje na 30.000 zł rocznie (przelewy z karty się nie liczą).

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 30

 1. Szymon pisze:
  Opłata 350 zł naliczana jest po pełnym roku posiadania karty? Zgodnie z warunkami wystarczy mieć konto przez 2 miesiące więc wtedy opłata będzie taka sama czy adekwatna do czasu trwania umowy?
  • Paweł pisze:
   Opłata jest naliczanapo pełnych 12 miesiącach.
   Po dwóch dniach od aktywacji karty i używania w google pay bez posiadania plastiku zrobiłem już wszystkie transakcje.
   Po czterech dniach otrzymałem kod promocyjny i już zamknąłem kartę.
 2. Adam pisze:
  Paweł, chyba złożyłeś tylko dyspozycję zamknięcia karty. To jeszcze nie zamknięcie. Tylko na mlinii lub w oddziale można czy da radę inaczej?
  • Arek pisze:
   Odstąpienie od umowy karty kredytowej tylko w oddziale albo listownie do 14 dni, liczy sie data stepla pocztowego. Po 14 dniach zgodnie z umową bank moze pobrac oplaty zgodnie z TOiP, czyli m.in 350zł opłaty rocznej.

   Jak to jest w praktyce to dopiero się przekonam, bo wyslalem list wczoraj, i poczekam co odpiszą.

 3. Andrzej pisze:
  No właśnie, czyli w momencie gdy otrzymujemy kartę jesteśmy skazani na uiszczenie opłaty w wysokości 350 zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, opłata jest pobierana po roku korzystania z karty. Do tej pory było tak, że jak kartę się zamknęło wcześniej, to nie ponosiło się tej opłaty. Z tego, co widzę po komentarzach innych czytelników to nadal tak jest.
  • Michał pisze:
   No nie bo za pierwszy rok opłata wynosi 0
 4. Wojtek pisze:
  Dzien dobry,
  Jako, ze juz kiedys miałem karte kredytowa z mBanku w Bezcennych Chwilach, chcialbym się dopytac, czy aby ta promka zadziałała muszę w bezcennych chwilach zakładać nowe konta z tą kartą, czy wystarczy jak dodam tą nową kartę do mojego istniejącego konta w bezcennych chwilach?
  Z góry bardzo dziękuję za pomoc,

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Regulamin w ogóle nie mówi o dodaniu karty 🙂 Ale w jakiś sposób trzeba będzie zrealizować ten bon. Myślę, że wystarczy dodać kolejną kartę do istniejącego konta.
 5. Szymon pisze:
  Czy muszę zaznaczać tą opcję: Do obsługi i spłaty karty kredytowej otwieram konto w mBanku ?
 6. Arek pisze:
  Czy ktoś próbował zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile? Ja dostaję komunikat, że moja karta może być w programie, ale muszę sie udac do placówki banku i zawnioskować o dodanie jej do BC.
  • Jakub pisze:
   Musisz poczekać dzień, dwa aż bank wszystko przetworzy
  • Barbara pisze:
   Ja próbowałam wprowadzic kod „moje konto”i „kody promocyjne” ale pisze błąd i każe mi się sko taktować z infolinia BCh,czy ktoś miał coś takiego logując się do programu BCh nie widzę tam karty z mbanku.
 7. Patryk pisze:
  Czy trzeba dodawać kartę do bezcennych chwil?
 8. Patryk pisze:
  Czy trzeba dodawać kartę do bezcennych chwil?
 9. Arek pisze:
  A czy ktoś ma pomysł jak aktywować ten kod, który dostałem od mBanku w BCh? Bo w mailu instrukcji nie ma – jest tylko, że dostałeś kod na 600zl i może być wieniony na punktu w BCh, ale jak to zrobić to ani zdania.

  W samej aplikacji BCh też nie ma nic na ten temat, a kartę kredytową mam z mBanku dodana już i aktywna.

  • Arek pisze:
   Ok, fałszywy alarm – faktycznie jest opcja Kody Promocyjne w zakładce Moje Konto.

   Generalnie najłatwiejsze 600zl jakie można sobie wyobrazić – wysłałem żonę na zakupy do supermarketu, kupiła to co i tak zwykle kupuje, poskanowala na samoobsługowej kasie każdy produkt osobno, i finito.

   Karta otwarta w poniedziałek, warunki spełnione we wtorek, dziś, w sobotę nagroda na skrzynce.

   + Dla mBanku.

 10. Patryk pisze:
  Miał ktoś tak że nie mógł dodać karty do bezcennych chwil? Kod już dostałem ale karty nie mogę dodać, jest napisane żeby spróbować później, już od 3 dni
  • Kazek pisze:
   Nie trzeba dodawać karty do bezcennych chwil. Wejdź w „Moje konto” i „Kody promocyjne” i wpisz otrzymany kod.
 11. Patryk pisze:
  Miał ktoś tak że nie mógł dodać karty do bezcennych chwil? Kod już dostałem ale karty nie mogę dodać, jest napisane żeby spróbować później, już od 3 dni
 12. Radek z deczka oszukany pisze:
  Przystąpiłem do promocji zanim pojawił się ten opis. Jestem niemal pewien że nie miałem w aplikacji do zaznaczenia pola „zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową Banku” mimo iż miałem (i zaznaczyłem) drugą zgodę czyli: „Przystępuję do promocji „48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile”. Tak więc na jednej (pierwszej) stronie formularza wyraziłem wyraźną chęćprzystąpienia do programu, jednakże drugie z wymaganych pól nigdy się nie pojawiło – regulamin zaś nigdy nie informował, na jakim etapie formularza będzie on obecny albo jakie wymagania musze spełnić żeby tak owe pole się pojawiło.
 13. Patryk pisze:
  Ktoś ma problem z zalogowaniem do programu? Nie mogę zalogować się ani przez email, ani przez numer karty (dwie różne karty). W zasadzie duża losowość przy logowaniu – raz na X prób przejdzie ale najczęściej kończy się błędem i informacją o kontakcie z infolinią
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Próbowałeś na innej przeglądarce? U mnie ostatnio na telefonie tak było non stop, dopiero na komputerze na chromie się udało.
 14. Bart pisze:
  niestety odmowa 🙁
 15. Tomek pisze:
  Polecam każdemu konto w mBanku. Korzystam z niego od lat. Jeśli ktoś chciałby wpisać kod polecenia to może skorzystać z mojego, z góry bardzo dziękuję za pomoc.
  Mój kod polecenia to:
  tomek2023

  Pozdrawiam

 16. Tomek pisze:
  Polecam każdemu konto w mBanku. Korzystam z niego od lat. Jeśli ktoś chciałby wpisać kod polecenia to może skorzystać z mojego, z góry bardzo dziękuję za pomoc.
  Mój kod polecenia to:
  tomek2023

  Pozdrawiam

 17. Kalamazoo pisze:
  Zapytałem na czacie konsultanta o opłatę roczną w przypadku zamknięcia karty przed upływem roku. Odpowiedź: nie, nie zostanie naliczona opłata. Dodatkowo kartę można wypowiedzieć w aplikacji mobilnej. Ikona z literą „i” w prawym górnym rogu – Kontakt – Załatw swoje sprawy – Wszystkie – Karty kredytowe – Zamknięcia – Wypowiedzenie karty.
 18. Sebastian pisze:
  Uwaga, zabawne!

  Zamknięcie karty kredytowej to minimum 3 miesiące (muszą być 3 puste wyciągi). Jeżeli przykładowo dzisiaj złożymy wypowiedzenie, karta będzie ważna do maja. Jeżeli w kwietniu wykonany przypadkowo jakąś transakcje, to przeciąga się zamknięcie do sierpnia. Pierwszy raz spotykam się z takimi warunkami zamknięcia.

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Sebastian, faktycznie mBank tak ma. Dla osób, które chcą kartę zamknąć wcześniej, sugeruję wybranie powodu zamknięcia chęć zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Nie wiem, jak obecnie, ale kiedyś skracało to znacznie cały proces.

Napisz komentarz