Nasz zespół

Dominika Augustyniak – nasz główny redaktor i mistrzyni w przedstawianiu skomplikowanych regulaminów prostymi słowami. Swoje ambicje dziennikarskie zaczęła realizować w wieku 5-ciu lat prowadząc specjalne wydania Wiadomości dla swoich rodziców.

Uwielbia pisać prawie tak samo bardzo, jak kocha smak rozpływających się w ustach Delicji. Najchętniej odpoczywa czytając książki, przykryta ciepłym kocem z kubkiem gorącej czekolady w ręku.

Na co dzień lubi udowadniać światu, że to ona ma rację, dlatego uważaj zanim zaczniesz z nią dyskutować w komentarzach na blogu 🙂 Od zawsze (teraz trochę mniej) marzyła, aby zostać prezydentem.

E-mail: [email protected]

Ewa Tankiewicz – autorka artykułów na bloga. Bankową rzeczywistość poznaje „na żywym organizmie”. Od ponad 8 lat pracuje jako ekspert finansowy, pomagając klientom „rozebrać” oferty bankowe na czynniki pierwsze i wybrać tę najkorzystniejszą.

Od lat niezmiennie zakochana w gimnastyce Pilates. Uwielbia poznawać metody zdrowego treningu utrzymującego ciało w doskonałej formie i dzielić się tą wiedzą z innymi. Uwielbia taniec i ruch. Tańczyć może do każdej muzyki i niemal wszędzie.

Mieszka w cudownym zakątku Polski, na zielonym i spokojnym Podlasiu i uważa się z tego powodu za prawdziwą szczęściarę 🙂

E-mail: [email protected]

pw

Paweł Wróblewski – demokratyczny lider naszego moniakowego zespołu. Świetny strateg i zawodowiec w docieraniu z reklamą na krańce internetu.

Bardzo ceni sobie wolność. Nigdy nie pracował na etacie. Specjalista od marketingu i reklamy z 9-cioma latami doświadczenia w branży. Jego reklamy w internecie widziało kilkanaście milionów Polaków.

Uwielbia chodzić po górach, ale że na co dzień mieszka w Toruniu, to zazwyczaj jego aktywnością fizyczną jest rower. Uważa, że dzień bez nauczenia się czegoś nowego jest dniem straconym. Regularnie czyta biografie ludzi sukcesu.

E-mail: [email protected]

da

Robert Wiliński – na blogu odpowiada za organizację działań i copywriting.

Zawsze ma porządek na biurku i wszystkie ważne sprawy zanotowane w notesie. Nie może zasnąć, zanim nie rozpisze sobie na papierze zadań do zrobienia na kolejny dzień.

Prywatnie, wychowuje 9-cio letnią córkę o kręconych blond włosach. Minimalista interesujący się zdrowym stylem życia. Poranki uwielbia spędzać w towarzystwie aromatycznej kawy i ciekawej książki.

W dzieciństwie marzył, aby zostać szefem mafii albo przedsiębiorcą. Niestety (albo stety) to pierwsze się nie spełniło 🙂

E-mail: [email protected]

Przeczytaj, aby poznać nas lepiej:

Po co ten blog?

Jesteśmy zespołem przyjaciół prześwietlających oferty bankowe. Dawno temu zauważyliśmy, że śledząc promocje bankowe można zarobić od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych rocznie.

Założyliśmy bloga, aby dotrzeć z tą informacją do możliwie największej grupy osób i pokazać im, jak fajnym stylem życia może być dorabianie dodatkowej gotówki na promocjach bankowych.

Pisząc regularne recenzje chcemy tworzyć społeczność ludzi wzajemnie się wspierających i świadomych tego, na co powinni zwracać uwagę podpisując umowę z bankiem. Czas skończyć z zaskakującymi dodatkowymi opłatami, których nie doczytaliśmy to były zapisane tzw. „małym druczkiem”.

Naszą wizją idealnego świata jest wprowadzenie „mody” na świadome korzystanie z promocji bankowych oraz dokładne czytanie dokumentów i umów. W końcu każdy z nas, zna osoby, które podpisują w ciemno wszystko, co podsunie im bank… Tak nie powinno być.

2015-09-24 17

Wierzymy, że społeczność, którą tworzymy wokół bloga, wpłynie w pewien sposób na rynek bankowy. Chcemy, aby banki wszystkie swoje propozycje układały w taki sposób, żeby były one korzystne zarówno dla banku, jaki i dla nas, klientów.

Warto również dodać, że oprócz tych górnolotnych ideałów i zasad, którymi kierujemy się w życiu, blog jest dla nas również źródłem zarobku. Niektóre linki znajdujące się tutaj są tzw. linkami afiliacyjnymi.

Znaczy to, że kiedy skorzystasz z danej promocji, bank wypłaci nam drobną prowizję za Twoje uczestnictwo. W ten sposób możesz wynagrodzić nam wysiłek, jaki wkładamy w codzienne prowadzenie bloga oraz wyszukiwanie i rzetelne analizowanie najlepszych promocji bankowych – takich, na których najwięcej zarobisz.

Przeczytaj, aby poznać nas lepiej: