O nas

Bankujesz. Zyskujesz.

Moniaki to serwis internetowy uczący jak zarabiać i zdobywać nagrody zakładając konta, karty lub inne produkty w bankach.

Czyta nas kilkaset tysięcy osób rocznie, a dotychczas zarobiliście z nami prawie 6 milionów złotych! Rekordziści uzbierali z promocji już ponad 20 tysięcy złotych.

Nasi czytelnicy nie tylko zgarniają bonusy – dodatkowe pieniądze na przyjemności, wakacje, vouchery do kina, wejściówki na siłownię, darmowe smartphony czy wiele innych gwarantowanych nagród.

Uczą się także porównywać między sobą produkty bankowe i świadomie je wybierać.

Dodatkowo żeby spełnić warunki wielu promocji, często trzeba zrobić różne wydatki na kartach i pilnować aby je wykonać w odpowiednim czasie. Jest to świetna okazja do nauki planowania budżetu, która jest bezcenna. Tak wiele osób w naszych czasach nie umie zarządzać tą jedną z najważniejszych dziedzin naszego życia.

Polacy tracą 17,5 miliarda złotych rocznie na opłatach bankowych, ale nie nasi czytelnicy.

W Moniakach zasada jest jedna – jeśli coś polecamy to tylko jeśli możesz na tym zarobić. Zawsze wskazujemy wszystkie dodatkowe opłaty oraz haczyki (jeśli taki są) i podpowiadamy jak je omijać.

Jeśli chodzi o finanse jesteśmy śmiertelnie poważni i Twoje zaufanie jest najważniejsze. Dlatego każdy tekst pisany jest na podstawie regulaminu i tabeli opłat banku. Te dokumenty zawsze dołączamy na końcu artykułu, więc jeśli chcesz to możesz sam wszystko potwierdzić.

Chcemy oddać czytelnikom kontrolę nad finansami, która dotąd była w rękach banków.

Naszą misją jest, aby jak najwięcej Polaków zaczęło Bankować i Zyskiwać. Dzięki temu banki zobaczą, że jedyną słuszną drogą jest wynagradzanie i dbanie o klientów, bo to będzie się im bardziej opłacać. Jeśli każdy będzie tak zakładał konta i karty to nie będzie odwrotu!

Najlepsze jest to, że z każdą promocją nasi czytelnicy są coraz bardziej świadomi swoich finansów. A wasza radość z otrzymanych bonusów jest bezcenna!

Bankujesz. Zyskujesz.

Pozdrawiamy,
Zespół Moniaki.pl

Nasz zespół

Paweł Wróblewski
Założyciel Moniaków / Marketingowiec

Michał Wróblewski
Specjalista Social Media

Magda Kopiczko
Redaktor naczelny

Kasia Giedyk
Redaktor / Analityk