Nasz zespół

Ewelina Drela – ekonomista z wykształcenia, pasjonatka pisania i sociacialmediów. W każdy artykuł wkłada ogrom serca i potrafi wyczuć potrzeby czytelnika co sprawia, że jej teksty są precyzyjne i przyjazne.

Zakochana w teatrze i polskich górach. Każdą wolną chwilę wykorzystuje, aby podążać wyżej i odkrywać nowe szlaki albo doskonalić jazdę na nartach.

E-mail: [email protected]

Basia Kuklicz – przedsiębiorczy analityk i mistrz tabelek. Podobno do dzisiaj trzyma ukrytą część pieniędzy zebranych podczas pierwszej komunii. Miłośniczka Włoch. Mimo, że nie przepada za samolotami, to przynajmniej kilka razy w roku znika choć na parę dni.

E-mail: [email protected]

Kasia Giedyk – z zawodu i zamiłowania księgowa. W każdej wolnej chwili pochłania tony książek. Regulaminy tłumaczy na najprostszy język, ponieważ uważa, że jeśli nie potrafisz czegoś wytłumaczyć, w prostych słowach, to nie do końca sam to rozumiesz.

E-mail: [email protected]

Magda – na co dzień pracuje w banku. Znajomi twierdzą, że oszczędność ma chyba zaprogramowaną w genach. Uwielbia pisać i przychodzi jej to z łatwością. Prawdopodobnie dzięki setkom przeczytanych dotychczas książek. Na blogu występuje anonimowo, żeby bank się nie pogniewał. 🙂

Kasia – poprzednio pracowała w banku, teraz zajmuje się pośrednictwem. Od zawsze kocha liczyć. W szkole jej ulubionym przedmiotem była matematyka. Na co dzień lubi gotować, zdrowo i dietetyczne. Ma zajawkę do photoshopa. Podobnie jak Magda występuje na blogu anonimowo z podobnych przyczyn.

Jakub Szkoda – ogromny entuzjasta procentu składanego. O pieniądzach uwielbia myśleć w długiej perspektywie. Maniak zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. W wolnych chwilach czyta fora branżowe. Został fanem Formuły 1 zanim stało się to modne.

E-mail: [email protected]

Michał Wróblewski – człowiek renesansu, który robił w życiu już chyba wszystko – uwielbia wyzwania prywatne i zawodowe. Nie wyobraża sobie dnia bez ukochanej, czerwonego wina, solidnego treningu i dobrej stylówki. Gospodarz Moniakowych kanałów video i branding manager z głową pełną pomysłów i arsenałem umiejętności.

E-mail: [email protected]

pw Paweł Wróblewski – demokratyczny lider naszego moniakowego zespołu. Świetny strateg i zawodowiec w docieraniu z reklamą na krańce internetu.

Bardzo ceni sobie wolność. Nigdy nie pracował na etacie. Specjalista od marketingu i reklamy z 9-cioma latami doświadczenia w branży. Jego reklamy w internecie widziało kilkanaście milionów Polaków.

Uwielbia chodzić po górach, ale że na co dzień mieszka w Toruniu, to zazwyczaj jego aktywnością fizyczną jest rower. Uważa, że dzień bez nauczenia się czegoś nowego jest dniem straconym. Regularnie czyta biografie ludzi sukcesu.

E-mail: [email protected]

Przeczytaj, aby poznać nas lepiej:

Po co ten blog?

Jesteśmy zespołem przyjaciół prześwietlających oferty bankowe. Dawno temu zauważyliśmy, że śledząc promocje bankowe można zarobić od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych rocznie.

Założyliśmy bloga, aby dotrzeć z tą informacją do możliwie największej grupy osób i pokazać im, jak fajnym stylem życia może być dorabianie dodatkowej gotówki na promocjach bankowych.

Pisząc regularne recenzje chcemy tworzyć społeczność ludzi wzajemnie się wspierających i świadomych tego, na co powinni zwracać uwagę podpisując umowę z bankiem. Czas skończyć z zaskakującymi dodatkowymi opłatami, których nie doczytaliśmy to były zapisane tzw. „małym druczkiem”.

Naszą wizją idealnego świata jest wprowadzenie „mody” na świadome korzystanie z promocji bankowych oraz dokładne czytanie dokumentów i umów. W końcu każdy z nas, zna osoby, które podpisują w ciemno wszystko, co podsunie im bank… Tak nie powinno być.

Wierzymy, że społeczność, którą tworzymy wokół bloga, wpłynie w pewien sposób na rynek bankowy. Chcemy, aby banki wszystkie swoje propozycje układały w taki sposób, żeby były one korzystne zarówno dla banku, jaki i dla nas, klientów.

Warto również dodać, że oprócz tych górnolotnych ideałów i zasad, którymi kierujemy się w życiu, blog jest dla nas również źródłem zarobku. Niektóre linki znajdujące się tutaj są tzw. linkami afiliacyjnymi.

Znaczy to, że kiedy skorzystasz z danej promocji, bank wypłaci nam drobną prowizję za Twoje uczestnictwo. W ten sposób możesz wynagrodzić nam wysiłek, jaki wkładamy w codzienne prowadzenie bloga oraz wyszukiwanie i rzetelne analizowanie najlepszych promocji bankowych – takich, na których najwięcej zarobisz.

Przeczytaj, aby poznać nas lepiej: