Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

400 zł gotówki w promocji Konta Santander + 120 zł nagród = łącznie nawet 520 zł od banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

400 zł gotówki za konto od banku Santander

100 zł do wybranego sklepu lub bilety do kina z programu poleceń banku Santander

Za co?

400 zł gotówki

– za założenie konta z kartą i wyrażenie zgód marketingowych

-za zapewnienie w pięciu kolejnych miesiącach wpływów na min. 1000 zł/m-c lub 300 zł/m-c, dokonanie min. 1 płatności kartą co miesiąc oraz zalogowanie się minimum 1 raz w miesiącu do aplikacji banku.

100 zł na zakupy/bilety do kina z programu poleceń:

-za założenie konta z kodem poleceń

-za wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł

Ile to kosztuje?

Dla osób do 26 r.ż: 0 zł za konto; 0 zł/9 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty kartą i BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Dla osób po 26 r.ż.: 0 zł/6 zł za konto – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą/BLIK w miesiącu na min. 300 zł; 0 zł/9 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą/BLIK w miesiącu na min. 300 zł; 0 zł za wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Kiedy bonus?

100 zł — do 31.11.2023 r.

100 zł — do 31.12.2023 r.

100 zł – do 29.02.2024 r.

100 zł — do 29.02.2024 r.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 sierpnia 2022 roku nie miały konta osobistego w banku oraz od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji konta osobistego w Santander.

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2023 r.

Skorzystaj z tej promocji »

Przydałoby się dodatkowe kilka złotych na zakupy, które nie są konieczne ani pilne, ale byłoby miło je zrobić? Znam to. Dobrze wiem, że bez tego czegoś mogę się spokojnie obyć i życie mi się nie załamie, ale i tak chęć posiadania jest gdzieś z tyłu głowy. Na takie wydatki przeznaczam z czystym sumieniem nagrody z promocji bankowych. W końcu po to one są: mają nas cieszyć. Wszystkie tegoroczne odkładam na wakacje. Jak nie w tym roku, to w następnym — nazbieram jeszcze więcej i może uda się pojechać za bankowe, nie za własne 🙂

Dobrą propozycję promocji konta ma Santander Bank Polska.

Warunki są proste (w kilku miesiącach po 1 przelewie, 1 płatności kartą i 1 logowaniu do apki), a nagroda fajna: 400 zł gotówki.

To nie wszystko. Łącząc pozostałe promocje od Santandera możesz zgarnąć jeszcze więcej, czyli kolejne 120 zł.

Łącznie: 520 zł nagród od Santandera czeka.

Tu 520 zł, tam 400, gdzie indziej 500, w kolejnym 350 i nazbiera się fajna sumka 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 31 sierpnia 2023 r.

Konto Santander w promocji: kto może z niej skorzystać?

 • Pełnoletni obywatele Polski z ważnym dowodem osobistym, którzy mieszkają w Polsce.
 • Osoby, które 🗓 od 1 sierpnia 2022 roku nie miały w Santander Bank Polska konta osobistego w PLN (jako właściciel lub współwłaściciel) oraz jednocześnie 🗓 od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w żadnej promocji kont osobistych w Santanderze.

Nagroda za konto Santander — jak ją odebrać?

To tylko 2 proste kroki i 400 zł jest Twoje.

Krok I — załóż Konto Santander z kartą i wyraź zgody marketingowe

data]Do 31 sierpnia 2023 r.[/data]:

 • 🔎 Wejdź na stronę promocji Santander i złóż wniosek o Konto Santander z kartą Visa lub Mastercard do konta.
 • Musisz 🔎 wyrazić zgody marketingowe: na kontakt elektroniczny i telefoniczny, wybrać wysyłanie korespondencji w formie elektronicznej (czyli EKK, Elektroniczne Kanały Kontaktu) i nie możesz złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych do celów marketingowych.
 • 🔎 Podaj swój nr telefonu i adres email.
🗓 Do 10 września 🔎 podpisz umowę. Możesz zrobić to na selfie lub z kurierem. Umowy podpisane w inny sposób nie policzą się do promocji.

Krok II — korzystaj z Konta Santander w kolejnych miesiącach

🗓 We wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu i styczniu, w każdym z tych miesięcy:

 1. 🔎 Zapłać kartą do konta minimum 1 raz co miesiąc;
 2. ORAZ 🔎 zaloguj się na swoje konto w aplikacji mobilnej co najmniej 1 raz w każdym miesiącu;
 3. ORAZ 🔎 zapewnij wpływ/wpływy na łączną kwotę minimum 1000 zł (jeśli masz >26 lat) lub minimum 300 zł miesięcznie (jeśli masz 18-25 lat).

Nagrody:

100 zł za warunki z września — do 31.10.2023 r.

100 zł za październik i listopad — do 31.12.2023 r.

100 zł za grudzień i styczeń — do 29.02.2024 r.

Dodatkowe 100 zł za spełnienie wszystkich warunków — do 29.02.2024 r.

UWAGA

Do momentu odebrania ostatniej nagrody nie zamykaj konta i karty ani nie zmieniaj i nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Ważne pojęcia do promocji

ROZWIŃ

📄 Wpływy na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ 1000 zł/ 300 zł nie musi być jednorazowy (może być 2x500 zł albo 3x100 zł) i może pochodzić z Twojego konta w innym banku.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Liczą się płatności w zwykłych sklepach i przez internet. Kwota jest dowolna, może być i 1 zł. Transakcje nie mogą zostać anulowane w ciągu 7 dni od momentu ich wykonania. Do promocji nie policzą się płatności BLIK i wypłaty gotówki.

Pozostałe promocje Konta Santander

100 zł z programu poleceń Santander Bank Polska

Aby otrzymać voucher 100 zł do wybranego sklepu lub 4 bilety do kina, musisz:

 1. 🔎 Wpisać kod polecenia w bankowości internetowej 🗓 w ciągu 30 dni od założenia konta. Nasz sprawdzony kod polecenia: UCAFG6
 2. 🔎 Zapłacić kartą za zakupy na min. 300 zł 🗓 do końca kolejnego miesiąca po miesiącu założenia konta.

Po szczegóły zapraszam do oddzielnego artykułu:

20 zł za kantor Santander

Ta promocja trwa 🗓 do 31 sierpnia lub do wyczerpania limitu 5.000 nagród. Informacja o wyczerpaniu puli ma się pojawić na stronie banku Santander.

 1. Najpierw musisz założyć Konto Santander z kartą debetową i wyrazić zgody. Ten krok pokrywa się z tym, o czym pisałam przy głównej promocji z nagrodami 400 zł. Maksymalny termin założenia konta to 🗓 31 sierpnia.
 2. 🗓 Najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu założenia konta 🔎 załóż konto24 walutowe i zrób transakcję wymiany waluty na co najmniej 50 EUR/USD/GBP/CHF za pośrednictwem kantoru.
 3. 20 zł wpłynie na Twoje konto w PLN najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu wymiany waluty.

Ile kosztuje konto walutowe w Santander Bank Polska?

Konto24 walutowe w Santanderze kosztuje albo 0 zł albo 10 zł. Aby je mieć za darmo, musisz utrzymać na rachunku średniomiesięczne saldo nie mniejsze niż 20 jednostek danej waluty, np. 20 EUR czy 20 USD.

Ile kosztuje konto w banku Santander?

Osoby, które nie ukończyły 26 lat, konto w banku Santander mają za darmo. Karta debetowa do konta Santander jest dla takich klientów bezpłatna pod warunkiem, że raz w miesiącu wykonają minimum 1 płatność albo kartą, albo BLIKiem, na dowolną kwotę.

Natomiast osoby, które ukończyły 26 lat, muszą co miesiąc zapłacić kartą bądź BLIKiem na minimum 300 zł. Wtedy i konto Santander, i karta do konta będą bezpłatne. W przeciwnym wypadku bank naliczy opłaty: 6 zł za prowadzenie konta Santander oraz 9 zł za obsługę karty debetowej do rachunku.

Konto Santander – opłaty

  Aktualne na dzień: 1 czerwca 2024

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem wykonania płatności kartą i BLIKiem na łączną kwotę minimum 300 zł

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/9 zł

Jeśli masz mniej niż 26 lat – 0 zł pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu ; Jeśli masz więcej niż 26 lat: 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą/BLIKiem na min. 300 zł miesięcznie

Wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów Santander

0 zł

Wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/3 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

komentarzy 11

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia po otwarciu konta: UUVSX4
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 100 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
  Po otwarciu konta należy zalogować się do bankowości internetowej i wpisć podany kod polecenia w zakładce „Program poleceń”, a następnie m.in. wydać kartą debetową przypisaną do konta min. 300 zł do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Magda pisze:
  Kochani, przed chwilą sprawdziłam, ja też spełniam warunki, polecam program, brałam udział w jednej z poprzednich edycji i odebrałam już wszystkie nagrody. Może udałoby mi się jeszcze cos zarobić z obopólną korzyścią z zakładającym nowe konto? 🙂
  Mój kod polecający to V5TY92
 3. tdv pisze:
  🔎 Zapłacić kartą za zakupy na min. 300 zł w sumie czy jednorazowo?
 4. Krzysztof pisze:
  Cześć,

  W 2020 r. otworzyłem rachunek w promocji Santandera, niestety przez niedopatrzenie nie spełniłem warunków promocji i nie otrzymałęm premii. Czy w takim razie mogę wziąć udział w promocji?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety nie. Ta dodatkowa karencja od 2019 r. to wyklucza. Też czekam, aż w końcu zmienią ten warunek. Miałam stare stare konto z jakiegoś innego banku, który został przejęty przez Santandera lata temu, a które, jak byłam pewna, było zamykane. I też złożyłam wniosek w promocji, premii nie dostałam, i jestem przez ten zapis wykluczona.
 5. Patryk pisze:
  Witam, gdyby ktoś jeszcze chciał zyskać darmowe 100zl, proszę użyć mojego kodu polegającego 4VZPMR, spełniam wszystkie warunki, pozdrawiam cieplutko
 6. Agata pisze:
  Witam. Gorąco zachęcam do wsparcia mnie i skorzystania z mojego kodu polecającego: 7XSW4E . Spełnia on warunki promocji. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Agata.
 7. Marcin pisze:
  U2JCAW polecam kod polecen
 8. Justyna pisze:
  Witam. zachęcam do wsparcia mnie i skorzystania z mojego kodu polecającego
  C2L5RD
 9. Marcin pisze:
  dostal ktos pierwsze 100zl?

Napisz komentarz