Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Po 100 zł dla polecającego i polecanego w 5 edycji programu poleceń Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Dla polecającego: maksymalnie 5 nagród miesięcznie za polecanie konta (do wyboru: 100 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zalando lub 4 bilety do kina Cinema City).

Dla poleconego: do wyboru: 100 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zalando lub 4 bilety do kina Cinema City.

Za co?

Polecający: za wygenerowanie kodu polecającego i przekazanie go osobie polecanej i wykonanie min. 1 płatności fizyczną kartą do konta do 30 września 2023 roku oraz;

Polecany: za otwarcie przez osobę polecaną Konta Jakie Chcę wraz z kartą do konta z kodem polecającym oraz wykonanie przez osobę polecaną płatności fizyczną kartą do konta na min. 300 zł do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta.

Ile to kosztuje?

Konto Jakie Chcę: 0 zł pod warunkiem wykonania płatności na min. 300 zł, inaczej 6 zł; karta 0 zł pod warunkiem wykonania płatności na min. 300 zł kartą lub BLIKiem, inaczej 9 zł

Kiedy bonus?

W ciągu 5 dni roboczych od momentu, kiedy osoba polecająca i polecana spełnią wszystkie warunki.

Dla kogo?

Jako osoba polecająca: obecni klienci banku, którzy na moment polecenia konta posiadający konto osobiste w złotówkach oraz fizyczną kartę do konta w Santanderze, oraz mają aktywną bankowość internetową lub aplikację.

Jako osoba polecona: osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały w Santander Bank Polska rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2023 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Santander Bank Polska docenia obecnych klientów. Możesz wziąć udział w promocji z poleceniami. Polecając konto Santander, zyskują obie strony: każdy otrzyma nagrody o wartości 100 zł.

Do wyboru są vouchery 100 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zalando lub 4 bilety do kina Cinema City.

Polecający może odebrać 5 takich nagród w każdym miesiącu (co łącznie daje nawet 1500 zł nagród w obecnej edycji programu poleceń).

Polecany, czyli nowy klient, dostanie 100 zł z programu poleceń + 400 zł za założenie konta.

Promocja potrwa 🗓 do 30 września 2023 r.

Program poleceń Santander — dla kogo?

Polecający:

 • Obecny klient Santander Bank Polska, który ma w tym banku dowolne konto osobiste z kartą debetową i dostępem do bankowości.
 • Polecający nie może mieć wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
 • Polecający ma wyrażone zgody na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych, oraz na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).
 • Polecający podał nr telefonu i maila w banku.

Polecany:

 • Nowy klient Santander Bank Polska, czyli osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miała w banku Santander konta osobistego w złotówkach jako właściciel lub współwłaściciel.
 • Polecany jest pełnoletnim obywatelem RP.

Jak założyć konto w Santanderze z programem poleceń i odebrać nagrody?

Zacznę od tego, co musi zrobić polecający.

Polecający musi:

 1. 🔎 Zapisać się do programu poleceń Santander Bank Polska i zaakceptować regulamin. Zrobisz to w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.
 2. Przekazać kod polecenia.
 3. 🗓 Od momentu przystąpienia do programu poleceń do 30 września 2023 r. masz czas na to, by 🔎 wykonać minimum 1 płatność kartą do konta w złotówkach.

Wszystko. Pozostaje Ci poczekać na to, by polecany spełnił swoje warunki.

Polecany musi:

 1. 🗓 Do 30 września 2023 r. 🔎 założyć konto osobiste z kartą debetową i dostępem do bankowości. Polecam skorzystać z drugiej promocji i zyskać znacznie więcej nagród. Promocję dla nowych klientów opisałam w osobnym artykule, który dołączam niżej.
 2. 🗓 W ciągu 30 dni od założenia konta, ale nie później niż do 30 września 2023 r. 🔎 zalogować się do bankowości i wpisać kod polecenia oraz zaakceptować regulamin programu poleceń. Musisz także wyrazić zgodę na to, by polecający wiedział, że jesteś w programie poleceń i czy spełniłeś warunki promocji. Nasz sprawdzony kod polecenia: UCAFG6
 3. 🗓 Do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta:
 • 🔎 wyrazić zgody EKK i na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych oraz podasz maila i nr telefonu do kontaktu z bankiem (i tak musisz je podać podczas zakładania konta)
 • 🔎 zapłacić kartą do konta za zakupy na kwotę minimum 300 zł.

Nagrodę do wyboru w bankowości otrzymacie (polecający i polecany) w ciągu 5 dni roboczych od momentu spełnienia wszystkich warunków przez obie osoby.

Macie 30 dni na odbiór nagrody.

UWAGA

Nie zamykajcie kont i kart ani nie zmieniajcie wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu odebrania nagród.

Czy konto w Santander jest darmowe?

Konto osobiste w Santanderze przed 1 lipca 2023 r. było znane jako Konto Jakie Chcę. Od 1 lipca zmieniła się tabela opłat i prowizji dla rachunku, a wraz z nią nazwa konta. Obecnie jest to po prostu Konto Santander z kartą Dopasowaną.

Osoby do 26 r.ż. mają prowadzenie konta za darmo. Karta będzie bezpłatna pod warunkiem wykonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu.

Osoby powyżej 26 r.ż. muszą wykonać co miesiąc płatności kartą i/lub BLIKiem na min. 300 zł. Dzięki temu zyskają zwolnienie z opłaty za konto (6 zł) i kartę (9 zł).

Konto Santander – opłaty

  Aktualne na dzień: 1 czerwca 2024

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem wykonania płatności kartą i BLIKiem na łączną kwotę minimum 300 zł

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/9 zł

Jeśli masz mniej niż 26 lat – 0 zł pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu ; Jeśli masz więcej niż 26 lat: 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą/BLIKiem na min. 300 zł miesięcznie

Wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów Santander

0 zł

Wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/3 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 7

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia po otwarciu konta: UUVSX4
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 100 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
  Po otwarciu konta należy zalogować się do bankowości internetowej i wpisć podany kod polecenia w zakładce „Program poleceń”, a następnie m.in. wydać kartą debetową przypisaną do konta min. 300 zł do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Iza pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: B9YK7Q
  Spełniam wszystkie wymagane warunki 🙂
 3. Szymon pisze:
  Cześć, nie wiem, czy wiesz, ale mam konto w banku Santander i chcę Cię zaprosić do otwarcia swojego. Pewnie zastanawiasz się, co z tego będziesz mieć? Jeśli otworzysz konto, podasz ten kod C5JWU9 oraz spełnisz kilka warunków to możemy odebrać e-karty podarunkowe na kwotę 100 zł albo 4 bilety do kina. Daj znać, co o tym myślisz. Więcej szczegółów o promocji znajdziesz na santander.pl/polecajbank
 4. Kasia pisze:
  CN2R7Y – zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia, spełniam wszystkie warunki. Z góry bardzo dziękuje! 🙂
 5. Andrzej pisze:
  Witam serdecznie wszystkich, chciałem polecić wam konto w banku Santander, są same korzyści. Mój kod poleceń do wpisania to BDAWTD.
  Spełniam warunki w nowej edycji poleceń. Konto jest Super a dodatkowo przy płatnościach za rachunki za prąd, gaz, internet, telefon masz zwrot 1%. Fajne też jest oprocentowanie na oszczędności. Polecam
  Kod poleceń – BDAWTD.
 6. Agata pisze:
  Witam. Gorąco zachęcam do wsparcia mnie i skorzystania z mojego kodu polecającego: 7XSW4E . Spełnia on warunki promocji. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Agata.
 7. Agnieszka pisze:
  Witam serdecznie,
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu QBFVSV. Zapewniam, że spełniam wszystkie warunki wymienione w regulaminie promocji. Byłoby także wspaniale uzyskać jakiś bonus. Zwykle w trakcie pojawiających się promocji korzystam z kodów, które ktoś podaje w komentarzach wspierając tym samym osoby, które często „raczkują” w temacie. Rekinem poleceń sama nie jestem, ale nie ulega wątpliwości, że Internet potrafi zdziałać cuda. Skoro można uzyskać max 5 poleceń to będę miło zaskoczona gdy choć jedna osoba wykorzysta mój kod i odbierzemy wspólnie bon lub 4 bilety do kina. 🙂
  Pozdrawiam! Aga

Napisz komentarz