Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Konto na selfie w Pekao S.A., czyli: 250 zł nagród w promocji + karta wielowalutowa + darmowe bankomaty na świecie + 7% na pół roku!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł gotówki

4000 punktów o wartości 50 zł w Bezcennych Chwilach

Za co?

50 zł

– Za założenie konta i karty z dedykowanego linku

150 zł:

– za wykonanie po min. 5 płatności kartą w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po dniu otwarcia konta oraz po min. 1 logowanie do aplikacji mobilnej w każdym z miesięcy.

Ile to kosztuje?

Dla osób powyżej 26 roku życia: 0 zł opłaty za konto oraz kartę przy zapewnieniu wpływu na min. 500 zł co miesiąc oraz jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (inaczej opłata za konto wyniesie 6 zł, a opłata za kartę wyniesie 3 zł); 0 zł za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

50 zł – do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o konto

3×50 zł -do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Dla kogo?

Promocja konta: dla osób, które od od 1.01.2020 r., nawet przez jeden dzień, nie miały w Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokaty.

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Dlaczego warto założyć konto bankowe w Pekao S.A.? Ponieważ jest to konto idealne na wakacje! Popatrz:

 • i konto i kartę bardzo łatwo możesz mieć za 0 zł;
 • jedna karta, wiele walut – i nie martwisz się o koszty przewalutowania ani chaos w portfelu;
 • możesz mieć darmowe WSZYSTKIE bankomaty za granicą, bez żadnych prowizji i limitów!

Na dodatek teraz Konto Przekorzystne założysz w wyjątkowo prostej promocji, gdzie nagrodą jest 200 zł gotówki. A pierwsze 50 zł dostaniesz już za samo założenie konta na selfie! Tak jak nasza czytelniczka, która wzięła udział w poprzedniej edycji i odebrała już pierwszą nagrodę:

Na chętnych czekają jeszcze dwie promocje. Pierwsza, na oszczędności, gdzie łącznie możesz ulokować do 100 000 zł na 7%. I druga, w której za rejestrację swojej karty i wykonanie nią płatności otrzymasz punkty wymienne na nagrody o wartości 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Promocja potrwa 🗓 do 31 sierpnia 2022 roku. Nie jest to konkurs czy losowanie, nagrody są gwarantowane dla każdego, kto spełni niżej opisane warunki 🙂

Karta rewolucyjna, czyli jedna karta wielowalutowa do płatności za granicą

Wybierasz się na wakacje za granicę? Też mam takie plany, ale zobaczymy, co z nich wyniknie 🙂

Być może zastanawiasz się, jak najlepiej „spakować” pieniądze na wydatki na miejscu. Czy brać gotówkę? Iść do kantoru? Zakładać jakieś konta walutowe i zamawiać karty?

Tak naprawdę powinna Ci wystarczyć karta rewolucyjna Debit Mastercard FX, czyli tytułowa karta wielowalutowa.

Jak działa ta karta?

Opcja pierwsza – nie chcesz zakładać kont walutowych. W takim wypadku po prostu płacisz kartą za granicą, a transakcja jest automatycznie przewalutowana z konta w złotówkach po kursie Mastercard (czyli jednym z najniższych). Bank nie doliczy za to żadnych prowizji!

Opcja druga – możesz założyć konta walutowe w EUR, USD GBP lub CHF i podłączyć tę kartę również pod nie. Wtedy wymieniasz sobie walutę w kantorze (lub przesyłasz na konto, jeśli masz ją już wymienioną), podpinasz kartę pod rachunek walutowy i płacisz. Tyle – karta sama rozpozna, w jakiej walucie ma być dokonana transakcja i pobierze ją z odpowiedniego konta walutowego.

Kolejny plus – brak limitów i prowizji w weekendy!

To, co denerwowało mnie w Revolucie to limity. Pamiętaj o limitach wypłat z bankomatów, limitach wymiany, prowizjach doliczanych w weekendy…. A tu nie musisz pamiętać o niczym, bo po prostu limitów nie ma.

I na koniec darmowe bankomaty na świecie.

Wystarczy, że w poprzednim miesiącu zapewniłeś wpływ na konto min. 500 zł i min. 1 płatność kartą, a w kolejnym masz zagwarantowane nielimitowane wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie.

Kto może wziąć udział w promocji konta Przekorzystnego w Pekao S.A.?

Żeby wziąć udział w tej promocji, musisz:

 • być pełnoletnim obywatelem Polski
 • od 1 stycznia 2020 roku nie mogłeś mieć w Pekao S.A. konta lub rachunku oszczędnościowego lokaty.

Inne produkty w tym banku (typu kredyt, karta kredytowa) nie wykluczają Cię z udziału w promocji konta. A już na pewno nie wyklucza z niej posiadanie konta w „drugim” PKO BP 😉 Bez problemu możesz mieć konto i w jednym, i w drugim banku.

Odbieram 200 zł gotówki za konto w banku Pekao S.A.

Promocja Pekao S.A. należy do takich, które lubię najbardziej: ma proste warunki, a nagrody wypłacane są szybko 🙂 Ze spełnieniem warunków poradzi sobie każdy, bez najmniejszego problemu.

#Krok I – załóż konto Przekorzystne z kartą [i odbierz za to 50 zł od banku]

🗓 Do 31 sierpnia:

 • 🔎 złóż wniosek o konto Przekorzystne z kartą do konta i bankowością. Sugeruję kartę Mastercard Debit FX;
 • 🔎 zaakceptuj regulamin promocji i zgodę na przystąpienie do promocji oraz zgodę na przetwarzanie danych do celów promocji;
 • 🔎 podpisz umowę o konto on-line lub na selfie w aplikacji..

I nagrodę dostaniesz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy (na przykład konto założone w lipcu – nagroda w sierpniu).

Umowa musi zostać podpisana na selfie lub on-line (nie policzy się na przykład podpisanie jej z kurierem). Jeśli natomiast, z powodu błędu z weryfikacją tożsamości, nie uda Ci się jej podpisać on-line lub na selfie, wtedy możesz podpisać ją w oddziale, i nadal będziesz w promocji. Zwróć uwagę jedynie na to, by podpisać umowę do wniosku już złożonego przez Internet, nie do nowego, wprowadzonego przez pracownika.

#Krok II – płać kartą i loguj się do apki [i odbierz za to 3×50 zł od banku]

Teraz pozostało Ci już tylko 🗓 w trzech kolejnych miesiącach po miesiącu otwarcia konta:

 • 🔎 zapłacić kartą do konta po min. 5 razy w każdym z miesięcy
 • 🔎 zalogować się do aplikacji mobilnej na telefonie min. 1 raz w każdym miesiącu.

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz wyżej wymienione aktywności, bank przeleje Ci na konto 50 zł. Pamiętaj o tym, by do momentu odebrania ostatniej nagrody nie zamykać konta i karty oraz nie odwoływać zgody na przetwarzanie danych.

Nagrody (3×50 zł) będziesz otrzymywać do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (na przykład za warunki spełnione w sierpniu nagrodę otrzymasz do końca września).

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LIPCU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w SIERPNIU

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Kwoty płatności są dowolne. Możesz płacić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Policzą się również płatności kartą mobilną w aplikacji PeoPay. Jedna uwaga: płatności muszą być dokonane w sklepach NA TERENIE POLSKI.

Nie policzą się do promocji wypłaty gotówki, płatności BLIK, transakcje odrzucone, anulowane, nieautoryzowane, oraz płatności kartą w punktach oznaczonych następującymi kodami: MCC 4829 (internetowe przekazy pieniężne), MCC 6050 (przekazy pieniężne w instytucjach finansowych), MCC 6051 (przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych)

Czy konto Przekorzystne coś kosztuje?

Samo konto Przekorzystne jest darmowe. Nie płacisz nic za jego prowadzenie.

Natomiast karta do konta będzie za darmo, jeśli co miesiąc spełnisz dwa warunki:

 • zapewnisz jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł (na przykład z Twojego konta w innym banku, wpłata gotówki się nie liczy) oraz
 • zapłacisz min. 1 raz kartą do konta.

Konto Przekorzystne dla osób po 26 r.ż.

  Aktualne na dzień: 31 maja 2024

Prowadzenie konta

0 zł

bezwarunkowo

Opłata za kartę Mastercard Debit FX

0 zł/4 zł

0 zł jeśli zapewnisz w poprzednim miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł (nie liczą się wpłaty gotówki) i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę

Wypłaty z bankomatów Pekao

0 zł

Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Wypłaty z bankomatów za granicą

0 zł/ 2,3% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;

0 zł dla wszystkich wypłat za granicą w przypadku spełnienia obu warunków: zapewnienia jednorazowego wpływu 500 zł i jednej płatności kartą

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Łatwo możesz uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej.

Sprawdź pozostałe promocje od banku Pekao S.A.

4000 punktów o wartości 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Możesz zarejestrować swoją kartę z logo Mastercard w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile. Po rejestracji zapłać nią za zakupy o łącznej wartości 50 zł i odbierz 4000 punktów powitalnych. Wymienisz je na nagrody o wartości 50 zł, na przykład voucher do Empiku, Smyka, RTV Euro AGD, Circle K i wielu innych sklepów.

5% na lokacie PeoPay MAX i 6% na Lokacie z Żubrem

Możesz założyć jedną lokatę PeoPay Max. Ulokujesz na niej maksymalnie 30 000 zł na 5% na 3 miesiące. Lokata ma być udostępniona w aplikacji od 3 do 5 dni roboczych od momentu spełnienia opisanych poniżej warunków. Promocja z lokatą trwa  🗓 do 31 sierpnia.

Parametry lokaty PeoPay Max:

 • od 1000 zł do 30 000 zł
 • na 3 miesiące
 • 5% w skali roku
 • możesz założyć tylko jedną lokatę
 • lokatę zakładasz przez aplikację mobilną (wersja nie starsza niż 4.0) w zakładce Dla Ciebie -> Lokaty ->Lokata promocyjna
 • zrezygnowałeś z wyciągów papierowych do wszystkich rachunków w PEKAO S.A.
 • lokata nieodnawialna, po jej upływie pieniądze wracają na konto podstawowe
 • masz wyrażone wszystkie poniższe zgody (sprawdzisz to w bankowości mobilnej Więcej -> Zgody i oświadczenia).

6% na Lokacie z Żubrem

Do 30 września możesz otworzyć lokatę o nazwie Lokata z Żubrem. Odłożysz na niej maksymalnie 30 000 zł na 6% na 6 miesięcy.

Parametry Lokaty z Żubrem

 • od 1000 zł do 30 000 zł
 • na 6 miesięcy
 • 6% w skali roku
 • możesz założyć tylko jedną lokatę
 • musisz mieć konto osobiste
 • lokatę zakładasz przez aplikację mobilną (wersja nie starsza niż 4.0) w zakładce Dla Ciebie -> Lokaty ->Lokata promocyjna
 • zrezygnowałeś z wyciągów papierowych do wszystkich rachunków w PEKAO S.A.
 • lokata nieodnawialna, po jej upływie pieniądze wracają na konto podstawowe
 • masz wyrażone wszystkie poniższe zgody (sprawdzisz to w bankowości mobilnej Więcej -> Zgody i oświadczenia.

7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł w Pekao S.A.

Promocja z kontem oszędnościowym na 7% trwa 🗓 od 1 sierpnia do 16 października.

Żeby z niej skorzystać, musisz spełniać następujące warunki:

 • od 1 stycznia 2021 r do 31 lipca 2022 r nie miałeś w banku Pekao S.A. konta osobistego, konta oszczędnościowego, lokat i funduszy inwestycyjnych

LUB

 • miałeś w Pekao S.A. w okresie od 1 stycznia 2021 do 31 lipca 2022 r konto, konto oszczędnościowe lub lokatę, ale średnie miesięczne saldo na wszystkich tych produktach nie przekraczało 100 zł. Jak to policzyć? Przypuśćmy, że przez 3 miesiące miałeś ROR. Co miesiąc robiłeś na niego przelew 500 zł, który po zaksięgowaniu dwa dni później wysyłałeś z powrotem. Czyli przez 3 dni w miesiącu miałeś na koncie saldo 500 zł. Miesiąc miał 30 dni, czyli średniomiesięczne saldo wynosiło 50 zł – a więc w takim przypadku łapiesz się do promocji.

Co trzeba zrobić, by mieć promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w Pekao S.A.?

Musisz mieć lub 🗓 do 16 października założyć Konto Przekorzystne z Kontem Oszczędnościowym lub Konto Świat Premium z Kontem Oszczędnościowym Premium. Umowa o konto oszczędnościowe musi być Twoją pierwszą umową, co oznacza, że w chwili przystąpienia do tej promocji nie możesz mieć takiego konta oszczędnościowego.

Jeśli już masz zwykłe konto, to umowę o konto oszczędnościowe możesz podpisać w oddziale lub w bankowości internetowej (wniosek ma być udostępniony 3-5 dni roboczych po podpisaniu umowy o konto).

Konto Oszczędnościowe: możesz ulokować 100 000 zł na 7% na 183 dni.

Konto Oszczędnościowe Premium: możesz ulokować do 400 000 zł na 7% na 183 dni.

Z promocji możesz skorzystać tylko raz i możesz założyć tylko jedno konto, albo zwykłe, albo premium.

Loteria kartowa w Pekao S.A. – płać mobilnie z szansą na nagrody

Nie jest to promocja z nagrodami gwarantowanymi, a konkurs z losowaniem. Nikt więc nie może zagwarantować wygranej. Ale jeśli i tak masz konto w Pekao S.A. i sporo płacisz kartą, to dlaczego nie miałbyś zarejestrować się w loterii? Być może szczęście się do Ciebie uśmiechnie i zgarniesz nagrodę 🙂

Podsumowanie

Bardzo cenię sobie promocje, w których po pierwsze, warunki są dziecinnie proste do spełnienia, a po drugie, nie trzeba czekać kilku miesięcy na nagrody. Taka właśnie jest promocja od Pekao S.A. 🙂

komentarzy 13

 1. Agnieszka Galas pisze:
  Chce założyć konto bankowe
 2. Dariusz pisze:
  witam chciałbym założyć konto
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dariusz, w takim razie zachęcamy do lektury artykułu. Tam masz wszystko dokładnie opisane, jak założyć i co zrobić, by odebrać nagrody.
 3. Roman pisze:
  Jak kto zrobić skoro posiadam inny produkt PKO SA konto IKE i nie mogę złożyć wniosku bo pokazuje że Klient już istnieje i faktycznie mam nr klienta i ściągnięta aplikację do konta IKE
 4. Jan pisze:
  czy jest możliwość założenia lub przekształcenia konta na konto wspólne ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Teoretycznie można założyć konto wspólne: „Jeśli Konto będzie rachunkiem wspólnym, każdy z jego współposiadaczy musi spełnić warunki opisane w rozdziale II „Warunki przyznania Nagrody”. Nagrodę może otrzymać tylko jeden współposiadacz, który otworzył Konto zgodnie z Regulaminem. ” Nie wiem tylko, czy wniosek internetowy to puści. A później przekształcić konto na pewno można w oddziale.
 5. Ania pisze:
  Kolejne konto założone, dziękuję Wam! Bardzo mnie ciekawi ta karta, na pewno przyda się w podróży. Czy wiecie, że jest coś o czym powinno się pamiętać, czy faktycznie gdy spełnię warunki to bankomaty i przewalutowanie za free?
 6. Ania pisze:
  Kolejne konto założone, dziękuję Wam! Bardzo mnie ciekawi ta karta, na pewno przyda się w podróży. Czy wiecie, że jest coś o czym powinno się pamiętać, czy faktycznie gdy spełnię warunki to bankomaty i przewalutowanie za free?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie ma za co 🙂 Warto pamiętać, żeby nie trzymać na koncie walutowym więcej niż 20 000 jednostek waluty (np. euro), bo może (ale nie musi) być naliczana opłata za to konto. No i zapewnić w poprzednim miesiącu wpływy i płatność, żeby bankomaty były darmowe. Pamiętaj, że chodzi o bankomaty za granicą. Wypłaty z innych bankomatów w Polsce nawet po spełnieniu warunków są za darmo tylko 2 w miesiącu (trochę dziwne, no ale cóż;) ).
 7. Karol pisze:
  jak sprawdzic czy jest sie zarejestrowanym w ich loterii?
 8. Karol pisze:
  jak sprawdzic czy jest sie zarejestrowanym w ich loterii?
 9. adrian pisze:
  potrzebuje 200 zl

Napisz komentarz