Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Loteria kartowa w Pekao S.A.: do wygrania samochód, laptopy, TV i wiele innych nagród

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klient obecny klient
Magda Kopiczko

Ruszyła kolejna edycja loterii kartowej dla klientów banku Pekao S.A. Warunki są proste: rejestrujesz się w loterii, logujesz się do aplikacji mobilnej oraz płacisz mobilnie kartą Mastercard lub Maestro od Pekao S.A.

Za każdą płatność zdobywasz los w loterii. Do wygrania są następujące nagrody:

 • 1 x nagroda główna, czyli samochód hybrydowy Toyota Yaris Cross
 • 20 x TV Samsung UE43AU7122K
 • 20 x iRobot Roomba i7
 • 20 x soundbar Samsung HW-Q600A
 • 20 x laptop laptop Lenovo IdeaPad 3 15ADA05
 • 10 x smartfon Realme 9 Pro+ 8/256
 • 10 x karta przedpłacona o wartości 2000 zł każda.

Pamiętaj: akurat to nie jest promocja z nagrodami gwarantowanymi, tylko loteria. Tak jak gra w Lotto 🙂 Możesz wygrać, ale nie musisz. Niemniej, jeśli i tak jesteś klientem Pekao to warto się zarejestrować na zasadnie: a może się uda.

Loteria trwa 🗓 do 3 października 2022 roku. Warto zarejestrować się jak najszybciej. Im więcej będziesz płacił swoją kartą, tym więcej losów zyskasz i tym samym zwiększą się Twoje szanse na wygraną.

Kto może wziąć udział w loterii?

Loteria przygotowana jest dla pełnoletnich osób fizycznych, mieszkających w Polsce oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Wymagane jest posiadanie co najmniej jednej karty płatniczej Mastercard lub Maestro wydanej przez Pekao S.A. Może to być karta debetowa lub kredytowa.

Dla osób, które nie mają jeszcze konta w Pekao S.A., bank przygotował promocję z nagrodami gwarantowanymi: 200 zł gotówki + 150 zł na zakupy oraz 7% na koncie oszczędnościowym.

Jak wziąć udział w loterii banku Pekao S.A.?

#Krok I – zarejestruj się w loterii Pekao S.A.

Na początek 🔎 sprawdź, czy masz wyrażone zgody marketingowe, a jeśli nie – to je wyraź. Musi być to przynajmniej zgoda na na otrzymywanie od Banku informacji handlowej drogą elektroniczną. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz widział formularza, który pozwoli Ci zapisać się do loterii.

🗓 Do 3 października 2022 roku 🔎 zarejestruj się na stronie loterii Pekao S.A. Będziesz poproszony o zalogowanie się do swojej bankowości internetowej.

Podczas wypełniania formularza 🔎 zaznacz wszystkie wymagane zgody i zaakceptuj regulamin loterii.

Jeśli masz więcej niż jedną kartę z logo Mastercard lub Maestro od Pekao S.A. nie musisz ich rejestrować osobno. Po zapisaniu się do loterii wszystkie Twoje karty są nią objęte.

#Krok II – zaloguj się do aplikacji i zapłać kartą

🗓 Od dnia zarejestrowania się w loterii do 3 października 2022 roku:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej PeoPay

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 1 transakcję mobilną kartą debetową lub kredytową Mastercard lub Maestro.

Za zalogowanie się do aplikacji PeoPay i płatność kartą po zapisaniu się do loterii otrzymasz dodatkowe 10 losów. Biorą udział w losowaniu nagrody I stopnia oraz nagród II stopnia, ale w przypadku tych drugich tylko jeden raz w tygodniu trwania loterii, w którym to tygodniu dokonałeś mobilnej płatności kartą.

📄 Transakcja mobilna kartą – sprawdzamy definicję

To płatność kartą Mastercard lub Maestro za zakupy poprzez Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay w punktach stacjonarnych lub przez Internet.

Czyli do loterii nie liczą się zwykłe płatności kartą plastikową. Nie policzą się również transakcje anulowane, zwrócone, doładowania wszelkich portfeli mobilnych i zakupy biletów w biletomatach.

#Krok III – płać mobilnie kartami Pekao S.A.

Za każdą płatność mobilną telefonem lub zegarkiem otrzymujesz losy:

 • płatność telefonem lub zegarkiem kartą debetową Mastercard lub Maestro to 1 los
 • płatność telefonem lub zegarkiem kartą kredytową Mastercard to 5 losów.

Jeśli w jednym punkcie dokonasz tego samego dnia tą samą kartą dwóch płatności (np. kupujesz dwie bułki w Biedronce i za każdą płacisz oddzielnie), to do loterii zostanie uwzględniona tylko 1 płatność.

Loteria Pekao S.A. – losowanie nagród

Co tydzień, począwszy od 11.08.2022 r. odbywają się losowania nagród II stopnia. Czyli losowania odbywają się w datach 1.08, 18.08, 25.08, 1.09, 8.09, 15.09, 22.09, 29.09, 06.10 i 13.10.2022 r.

Organizator przewiduje dodatkowe losowanie w dniu 17.11.2022 r, jeśli laureat któregoś z wcześniejszych losowań nie odbierze nagrody.

Nagroda główna, samochód Toyota, zostanie wylosowany w dniu 24.10.2022 r.

Można wygrać maksymalnie dwie nagrody: samochód i jedną z nagród II stopnia. O wygranej laureaci zostaną poinformowani mailowo lub w wiadomości w bankowości w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych od losowania. Od tego momentu jest 7 dni kalendarzowych na odpowiedź i podanie danych do wydania nagrody. Jeśli tego się nie zrobi, nagroda przepadnie.

UWAGA

Na dzień wydania nagrody musisz nadal posiadać aktywną kartę.

Podsumowanie

Jeśli masz kartę Mastercard lub Maestro w Pekao S.A. i płacisz nią za codzienne zakupy – zarejestruj się. To nic nie kosztuje, a może się okazać, ze wygrałeś 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

komentarze 3

 1. Karol pisze:
  Zarejestrowanie się w tej loterii nie jest takie proste. Czekałem ponad 2 tygodnie aby pojawił się formularz rejestracyjny w aplikacji (mimo spełnienia wszystkich obostrzeń z regulaminu).

Napisz komentarz