Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

50 zł za rejestrację karty Pekao w programie Bezcenne Chwile

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Mastercardnowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

4000 punktów powitalnych o wartości 50 zł

Za co?

Za zarejestrowanie karty Mastercard lub Maestro banku PEKAO S.A. w programie Bezcenne Chwile oraz wykonanie nią płatności na min. 50 zł

Ile to kosztuje?

Brak opłat.

Kiedy bonus?

W ciągu 30 dni od spełnienia warunków.

Dla kogo?

Dla klientów banku PEKAO S.A., którzy posiadają kartę Mastercard lub Maestro i którzy nie rejestrowali wcześniej karty PEKAO S.A. w programie Bezcenne Chwile.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Bank Pekao S.A., czyli ten z żubrem, przygotował we współpracy z programem Mastercard Bezcenne Chwile łatwą promocję.

Wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę Mastercard od Pekao w Bezcennych Chwilach i dokonasz nią płatności na 50 zł, a otrzymasz 4000 punktów w programie. Możesz wymienić je na voucher o wartości 50 zł do jednego z wielu sklepów. Na przykład do Empiku, Decathlonu, RTV Euro AGD i wielu innych.

Promocja trwa do 30 września 2022 roku.

Co to jest program Bezcenne Chwile?

Jeśli ta nazwa nic Ci nie mówi – nie martw się. Każdy z nas kiedyś nie wiedział, o co w tym chodzi. Na szczęście wszystko da się bardzo łatwo wyjaśnić – bo i sam program ma wyjątkowo łatwe zasady.

Program Mastercard Bezcenne Chwile to program, gdzie płacąc kartą z logo Mastercard lub Maestro zbierasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Nie musisz robić nic nadzwyczajnego, po prostu płać za zakupy/usługi kartą zarejestrowaną w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Dawniej program ten nosił nazwę Priceless Special.

Zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na nagrody z katalogu. Składa się on z 8 kategorii – ty decydujesz, na jaki cel będziesz zbierać punkty (możesz go zmieniać). Wybierasz spośród kategorii takich jak rozrywka, podróże, sport, kulinaria, zakupy, dziecko, dom czy pomaganie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z tej promocji, musisz spełniać poniższe wymagania:

 • jesteś pełnoletni
 • jesteś klientem Pekao S.A.
 • masz dowolną kartę Pekao S.A. z logo Mastercard lub Maestro
 • nie miałeś zarejestrowanej żadnej karty od banku Pekao S.A. w Bezcennych Chwilach 🗓 przed 1 sierpnia 2022 r.

Jeśli jesteś uczestnikiem programu Bezcenne Chwile z kartą od innego banku to nadal możesz wziąć udział w tej promocji 🙂 W przeciwieństwie do poprzednich podobnych promocji, tym razem nie ma takiego wykluczenia.

Jeśli nie masz jeszcze konta i karty w Pekao S.A., koniecznie sprawdź poniższą promocję. Możesz w niej zyskać 200 zł gotówki + 100 zł w Bezcennych Chwilach w drugiej promocji + 7% dla oszczędności.

Jak zdobyć punkty o wartości 50 zł?

#Krok I – zarejestruj kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile

🗓 Do 30 września 🔎 zarejestruj kartę Mastercard lub Maestro wydaną przez Pekao S.A. w programie Bezcenne Chwile. Rejestracji możesz dokonać przez stronę programu lub bezpośrednio przez bankowość internetową Pekao.

Po zarejestrowaniu karty w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych zostanie uruchomiony Twój rachunek w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

#Krok II – zrób płatności kartą na łączną kwotę 50 zł

🗓 W ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu rejestracji karty i otwarcia rachunku w programie Mastercard Bezcenne Chwile (jeśli rejestrujesz kartę Pekao jako swoją pierwszą kartę w życiu) lub od momentu rejestracji karty (jeśli wcześniej miałeś już zarejestrowaną kartę z innego banku w Bezcennych Chwilach, a ta karta jest kartą kolejną) 🔎 zapłać zarejestrowaną kartą za zakupy o łącznej wartości min. 50 zł.

Do promocji liczą się płatności wykonane w złotówkach, zarejestrowaną kartą fizyczną lub wirtualną w aplikacji Peopay do płatności zbliżeniowych telefonem. Nie policzą się:

 • transakcje BLIK
 • transakcje zwrócone lub z przeniesieniem sald;
 • transakcje z czekami podróżnymi;
 • płatności za podatki, ubezpieczenia i inne daniny publiczne;
 • wszelkie płatności związane z grami losowymi;
 • doładowania portfeli cyfrowych;
 • zakupy bonów prezentowych, kart podarunkowych itp.
 • płatności w punktach o kodach MCC: 4829, różne transakcje w instytucjach finansowych i niefinansowych (6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540);
 • wypłaty gotówki.

I to wszystko. Punkty powitalne zostaną przyznane na Twoje konto programu Bezcenne Chwile w ciągu maksymalnie 30 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków. Punkty są ważne 6 miesięcy, potem przepadają.

Podsumowanie

Bardzo fajna promocja dla obecnych klientów. Za samo zarejestrowanie się i proste płatności otrzymujesz punkty o wartości 50 zł. Jeżeli nie zarejestrowałeś jeszcze swojej karty w Bezcennych Chwilach to teraz jest na to najlepszy moment.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

Komentarze: 1

 1. Igor pisze:
  Bardzo fajna możliwość na szybką gotówkę

Napisz komentarz