Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

HIT! Zgarnij aż 480 zł! za przetestowanie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

300 zł gotówki + 100 zł do Decathlon lub RTV Euro AGD + 80 zł do wybranego sklepu lub bilety do kina z programu poleceń

Za co?

100 zł:

– za założenie konta z kartą i wyrażenie zgód marketingowych; dokonanie min. 1 płatności kartą na min. 10 zł, zalogowanie się do aplikacji banku

200 zł:

-za zapewnienie w trzech kolejnych miesiącach (tj. maju, czerwcu, lipcu) wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 1 płatności kartą na min. 10 zł co miesiąc oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku.

100 zł do Decathlon/RTV Euro AGD:

-za zapewnienie w 5 kolejnych miesiącach po min. 3 płatności kartą, 3 transakcji BLIK i min. 3 logowań do aplikacji mobilnej

80 zł/bilety do kina z programu poleceń:

-za założenie konta z kodem poleceń

-za wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł

Ile to kosztuje?

Dla osób do 26 r.ż: 0 zł za konto; 0 zł/8 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty kartą i BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Dla osób po 26 r.ż.: 0 zł/6 zł za konto – 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu min. 500 zł/m-c oraz min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł/8 zł za kartę – 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu min. 500 zł/m-c oraz min. 1 płatności kartą/BLIK w miesiącu; 0 zł za wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Kiedy bonus?

100 zł – do 31 maja 2022 r.

200 zł – do 31 sierpnia 2022 r.

100 zł do RTV Euro AGD/Decathlon – do 30 września 2022 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 marca 2021 roku nie miały konta osobistego w banku oraz od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji konta osobistego w Santander.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2022 roku. Promocja dodatkowa z nagrodą 100 zł do Decathlon/RTV Euro AGD trwa od 7 do 31 marca lub do wyczerpania limitu 2000 rejestracji.

Skorzystaj z tej promocji »

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr. Wiosna… Ups – chyba trochę się pospieszyłam. Ale, nie tylko ja czuję już wiosnę w powietrzu. Santander Bank Polska przygotował promocję „Wiosenna premia”, w której możesz zgarnąć 300 zł w gotówce za konto osobiste. I nie jest to żaden konkurs – wystarczy, że założysz konto i spełnisz opisane dalej, łatwe warunki, a nagroda gwarantowana wpłynie przelewem na Twoje konto.

Dodatkowo, 🗓 od 7 marca, wystartowała druga promocja, w której możesz otrzymać 100 zł do Decathlonu lub RTV Euro AGD.

To nadal nie wszystko. Jeśli skorzystasz z programu poleceń, możesz odebrać kolejną nagrodę o wartości 80 zł.

Łącznie – to aż 480 zł nagród od jednego banku za konto!

Promocja potrwa 🗓 do 31 marca 2022 roku. Natomiast promocja z nagrodą 100 zł do Decathlonu lub RTV Euro AGD obowiązuje 🗓 od 7 do 31 marca, ale obowiązuje limit 2000 nagród. Dlatego warto pospieszyć się z rejestracją – nagrody będą przyznawane wg kolejności rejestracji.

Promocja konta w Santander – jakie musisz spełnić warunki, żeby z niej skorzystać?

Na temat i szybko. Weźmiesz udział w promocjach, jeśli:

 • od 1 marca 2021 roku nie miałeś w Santanderze konta osobistego oraz;
 • od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś udziału w promocji konta osobistego w Santander Bank Polska.

Jeśli masz w tym banku inne produkty, lecz nie konto, to spokojnie możesz składać wniosek i zdobywać nagrody.

Jak odebrać 400 zł w promocji od banku Santander – instrukcja

Tytułowe 480 zł składa się z czterech części: 100 zł gotówki, 200 zł gotówki, 100 zł do RTV Euro AGD lub Decathlon oraz nagroda o wartości 80 zł z programu poleceń.

#Krok 1 – załóż Konto Jakie Chcę z kartą do konta

🗓 Do 31 marca z promocyjnego linku 🔎 złóż wniosek o konto i kartę. Najpóźniej 🗓 do 15 kwietnia 🔎 podpisz umowę z kurierem.

Do promocji nie policzą się wnioski złożone w oddziale, z doradcą mobilnym lub po zalogowaniu do bankowości internetowej:

„nie możesz złożyć wniosku o konto w Santander Internet po zalogowaniu lub zawrzeć umowy o konto w placówce banku albo za pośrednictwem doradcy mobilnego”.

Wypełniając wniosek:

 • 🔎 zaznacz na tak wszystkie zgody marketingowe oraz zgodę na Elektroniczne Kanały Kontaktu.
 • 🔎 podaj swój aktualny numer telefonu i adres mailowy
 • 🔎 zarejestruj się na TEJ STRONIE by wziąć udział w promocji 100 zł do Decathlon/RTV Euro AGD – dotyczy wniosków składanych od 7 marca.

#Krok 2 – korzystaj z konta – za to dostaniesz 100 zł gotówki

🗓 W kwietniu:

 • 🔎 zapłać kartą za zakupy min. 1 raz na min. kwotę 10 zł
 • 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej. UWAGA -to musi być logowanie do aplikacji. Jeśli zalogujesz się tylko do bankowości internetowej, ten warunek nie zostanie spełniony.

Pierwszą część nagrody, 100 zł, bank przeleje na Twoje konto do 31 maja

#Krok 3 – korzystaj z konta – za to dostaniesz 200 zł gotówki

🗓 W maju, czerwcu i lipcu:

 • 🔎 zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z miesięcy

ORAZ

 • 🔎 zapłać kartą za zakupy min. 1 raz na min. kwotę 10 zł w każdym z miesięcy

ORAZ

 • 🔎 w każdym miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej. UWAGA -to musi być logowanie do aplikacji. Jeśli zalogujesz się tylko do bankowości internetowej, ten warunek nie zostanie spełniony.

200 zł wpłynie do Ciebie do końca sierpnia.

📄 Transakcje bezgotówkowe – sprawdzamy definicję

Do podstawowej promocji, gdzie nagrodą jest 300 zł gotówki, musisz zapłacić min. 1 raz w każdym miesiącu kartą do konta na minimalną kwotę 10 zł. Transakcja powinna zostać zaksięgowana w danym miesiącu, więc nie zostawiaj jej na ostatni dzień.

Liczą się zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak również zakupy przez Internet. Pod uwagę są brane transakcje dokonane i nie anulowane w terminie 7 dni od ich wykonania.

Nie liczą się wypłaty gotówki z bankomatów i transakcje BLIK.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ na konto nie musi być wpływem jednorazowym. Mogą to być zarówno przelewy wynagrodzenia, jak też przelewy z Twojego konta w innym banku. Możesz na przykład zrobić dwa przelewy po 500 zł.

#Krok 4 – korzystaj z konta – za to odbierzesz 100 zł do Decathlonu lub RTV Euro AGD

W każdym z kolejnych 5 miesięcy, czyli 🗓 w kwietniu, maju, czerwcu, lipcu i sierpniu:

 • 🔎 zapłać po min. 3 razy kartą do konta w każdym z miesięcy w sklepie stacjonarnym lub przez Internet. W tym przypadku kwota transakcji jest dowolna. Transakcje nie mogą być anulowane w ciągu 7 dni od momentu ich wykonania.

ORAZ

 • 🔎 zaloguj się po min. 3 razy w każdym z miesięcy do aplikacji mobilnej – zwróć uwagę, by były to logowania do aplikacji. Logowanie do bankowości na komputerze nie spełnia tego warunku.

ORAZ

 • 🔎 wykonaj po min. 3 transakcje BLIK w każdym z miesięcy. Mogą to być płatności BLIKiem za zakupy, przelewy BLIK lub płatności zbliżeniowe BLIKiem, na dowolne kwoty.

Do 30 września otrzymasz w wiadomości w bankowości internetowej kod do Decathlonu/RTV Euro AGD. Gdyby wyczerpała się dana nagroda (na przykład chciałeś kartę do RTV Euro AGD, ale się kończyły) to otrzymasz voucher do drugiego sklepu.

#Krok 5 – zapłać kartą na 300 zł – za to odbierzesz nagrodę z programu poleceń o wartości 80 zł

Aby odebrać jedną z nagród o wartości 80 zł z programu poleceń, musisz wykonać dwie czynności.

Po pierwsze:

🗓 W ciągu 30 dni od otwarcia konta, ale maksymalnie do 30 czerwca 2022 roku 🔎 zaloguj się do bankowości i podaj tam kod polecenia osoby, która poleca Ci konto. Kod wpiszesz w zakładce Program poleceń. Nasz sprawdzony kod polecenia: UCAFG6

Po drugie:

🗓 Do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta 🔎 zapłać kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Pamiętaj – polecający również musi spełnić pewne warunki, byście odebrali nagrody. Dlatego promocję z programem poleceń opisałam osobno, w tym artykule:

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w marcu

Konto Jakie Chcę – opłaty oraz jak ich uniknąć

Masz od 18 do 26 lat:

Konto Jakie Chcę jest dla Ciebie bezwarunkowo darmowe. Nieważne, czy coś na nie wpływa, czy też nie – żadna opłata za prowadzenie konta nie zostanie Ci naliczona.

Natomiast żeby karta do konta była za darmo, musisz minimum raz w miesiącu zapłacić nią (lub BLIKiem) na dowolną kwotę. Na przykład kupując paczkę chusteczek w kiosku.

Na dodatek masz wszystkie bankomaty w Polsce za darmo.

Masz więcej niż 26 lat:

Aby konto i karta były dla Ciebie za darmo, musisz co miesiąc wykonywać dwie czynności łącznie:

 • zapłacić min. 1 raz kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę

ORAZ

 • zapewnić wpływ min. 500 zł na konto (na przykład przelewając je z Twojego konta w innym banku lub zapewniając wpływ wynagrodzenia).

Dzięki temu nie poniesiesz opłat za konto i kartę. Warto zauważyć, że w Koncie Jakie Chcę masz nielimitowane przelewy natychmiastowe za darmo. Mogą się przydać, kiedy pilnie potrzebujesz zapłacić zapomniany rachunek 🙂

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 12 kwietnia 2023

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Opłata za kartę

0 zł/8 zł

Jeśli masz mniej niż 26 lat – 0 zł pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu ; Jeśli masz więcej niż 26 lat: 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu + wpływ min. 500 zł

Wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów Santander

0 zł

Wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Podsumowanie

480 zł piechotą nie chodzi, a spełnienie warunków wiosną zagwarantuje kieszonkowe na wakacjach.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 11

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla I-szej edycji programu poleceń: UUVSX4
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
  Po otwarciu konta należy zalogować się do bankowości internetowej i wpisć podany kod polecenia w zakładce „Program poleceń”, a następnie m.in. wydać kartą debetową przypisaną do konta min. 300 zł do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Maciek pisze:
  Potwierdzam, że spełniam warunki bieżącego programu poleceń (poprzednich też spełniałem, więc temat mam sprawdzony). Mój kod to: 6U2HCF

  Polecam nie tylko z uwagi na premię ale osobiście chwalę sobie 1% zwrotu od przelewów za rachunki (za prąd, gaz, TV, internet, telefon). Wracając do polecania – maksymalnie można otrzymać 5 nagród w miesiącu, jeśli wyczerpię mój limit to napiszę poniżej komentarz by było wiadomo by korzystać z kodów innych osób a do tego czasu zachęcam do skorzystania z mojego kodu 🙂

 3. Andy pisze:
  Witam, mój kod poleceń to
  BDAWTD.
  Zachęcam do skorzystania gdyż mogę skorzystać ja i osoba która wpisze mój kod BDAWTD przy zakładaniu konta w banku Santander.
  Polecam bank i założenie konta gdyż to już trzeci rok użytkowania konta osobistego mam z niego same profity: m.in. zwrot co miesiąc za rachunki 1%, zero opłat za prowadzenie oczywiście po spełnieniu warunków (wpływ 500pln i jedna płatność kartą), promocyjne % lokat co jakiś czas, zero problemów. Ja taże korzystałem z kodu który był w komentarzach na stronie moniaki.pl. Polecam wszystkim
  Kod BDAWTD.
 4. Agata pisze:
  Witam. Gorąco zachęcam do wsparcia mnie i skorzystania z mojego kodu polecającego: 7XSW4E . Spełnia on warunki promocji. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Agata.
 5. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam aktualny kod:
  EUWUVE
  Podany kod obowiązuje do 30.06.2022r.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 6. Marzena pisze:
  polecam Ci konto w moim banku. Otwórz Konto Jakie Chcę i podaj mój kod polecenia: JVHD37 w Santander online (zakładka Program Poleceń) w czasie 30 dni od kiedy je otworzysz.

  Dzięki temu, Ty i ja, mamy szansę na nagrodę w programie „Polecam mój bank”: e-kartę podarunkową na 80 zł do wybranego sklepu albo 4 bilety do kina.

  Co jeszcze zyskujesz z Kontem Jakie Chcę?
  0 zł za przelewy zwykłe i natychmiastowe w bankowości internetowej i mobilnej,
  1% zwrotu za rachunki (gaz, prąd, TV, internet, telefon) które opłacasz z konta – do 300 zł rocznie (maks. 25 zł miesięcznie),
  aplikację mobilną, która ułatwia Ci codzienność.

 7. Piotr pisze:
  doste pieniądze jam mogę dostac pieniądze
 8. Jadwiga pisze:
  Jak założyć konto
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jadwiga, w artykule wszystko dokładnie opisujemy krok po kroku 🙂
 9. Piotr pisze:
  Witam !! Serdecznie polecam skorzystać z kodu polecającego 👍. Sam to zrobiłem, i zachęcam do dalszej wspólnej współpracy. Łatwo i przyjemnie parę złotówek zarobic🫰🏦💶.
  Jeśli masz ochotę wpisz mój kod.
  9SHU3R. Bardzo dziękuję . Pomagajmy sobie wzajemnie .

Napisz komentarz