Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 100 zł za samo założenie darmowego konta w aplikacji Twisto! Prościej się nie da.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Twistonowy klientFintech

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

100 zł w punktach do wykorzystania (płacisz kartą z przyznanego limitu aż do wykorzystania 100 zł i spłacasz je przyznanymi punktami)

Za co?

Za założenie karty Twisto z dedykowanego linku

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej; 0 zł za korzystanie limitu z karty; 14% odsetki w przypadku niespłacenia karty w terminie

Kiedy bonus?

W ciągu około 24 godzin po pozytywnej weryfikacji wniosku

Dla kogo?

Dla każdego, kto jeszcze nie posiada karty Twisto

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2019 roku lub do wyczerpania limitu 5000 wniosków

Skorzystaj z tej promocji »

Do Polski z przytupem wchodzi czeska aplikacja Twisto, oferująca darmową, wielowalutową kartę płatniczą. Jej główna funkcja to możliwość zapłaty za zakupy nawet do 45 dni po ich dokonaniu (na czym to polega piszę w artykule poniżej). 100 zł otrzymasz za samo założenie konta. Bonus pojawi się w appce już w ciągu 24-48 godz. po weryfikacji!

Promocja trwa tylko do wyczerpania puli 5000 bonusów.  Nie pamiętam kiedy za samą rejestrację w bezpłatnej aplikacji, można było otrzymać taką kwotę. Trzeba się spieszyć, z pewnością szybko zniknie. 🙂

Twisto – czyli kupuj teraz, zapłać później

Twisto to aplikacja na telefon (ale można zalogować się na nią także przez przeglądarkę w komputerze) wraz z kartą płatniczą. Pozwala ona płacić nie swoimi pieniędzmi, w postaci bezpłatnego limitu kredytowego. Gdy robisz zakupy, Twisto płaci za Ciebie i zmniejsza Twój limit o wydatną kwotę. Możesz go spłacić do 45 dni, bez ponoszenia żadnych kosztów! 

Limit sam ustalasz podczas rejestracji i może on wynosić od 300 zł do 10 000 zł (osobiście wnioskowałem testowo o 10 tys. zł i dostałem taki limit). Nie trzeba wysyłać dokumentów dochodowych, aby go dostać – wystarczy wypełnić prostą ankietę (ile zarabiasz, ile wydajesz, jakie masz zobowiązania itp.). 

Co ciekawe Twisto nie sprawdza bazy BIK (Biuro Informacji Kredytowej) i nie wpisuje tam limitu, który nam przydzieli. Naszą weryfikację robi tylko przy pomocy BIG (Biura Informacji Gospodarczej) i PWiP (Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej), która zrzesza polskich pożyczkodawców.

Jak działa limit Twisto

Limit w Twisto działa na podobnej zasadzie jak karta kredytowa. Pierwszego dnia miesiąca dostaniesz wyciąg transakcji z poprzedniego miesiąca i od jego otrzymania będziesz mieć jeszcze 15 dni na spłatę.

Przykład: Masz limit 5000 zł. 10 grudnia robisz zakupy na 2000 zł za pomocą karty Twisto. Twój limit wynosi teraz 3000 zł. Wyciąg z tą transakcją dostajesz 1 stycznia i masz jeszcze czas do 15 stycznia, aby spłacić te 2000 zł bez ponoszenia żadnych kosztów. Po zapłacie należności Twój limit znowu będzie wynosił 5000 zł.

Twisto wielokrotnie przypomni Ci o spłacie limitu, za pomocą powiadomień na telefon i maili. Nie będziesz musiał się martwić że o tym zapomnisz (w przeciwieństwie do kart kredytowych w bankach).

Spłatę możesz wykonać poprzez zrobienie przelewu na wskazane konto lub za pomocą BLIKa (bardzo wygodna opcja).

Płatność możesz odłożyć na następny miesiąc

Jest też możliwość odroczenia do 90% miesięcznych wydatków na kolejny okres. Wtedy spłacasz tylko 10% (lub więcej jeśli chcesz), a reszta przechodzi na kolejny okres. Przesunięcie terminu płatności wiąże się z kosztem w wysokości 4,5 zł za każde przesunięte 100 zł. W aplikacji będziesz widział dokładną kwotę odsetek i RRSO dla kwoty którą przesuwasz.

A co jeśli nie spłacę wykorzystanego limitu w terminie?

Wtedy, podobnie jak w przypadku karty kredytowej, zostaną nam doliczone odsetki. W tym roku oprocentowanie takich odsetek będzie wynosiło 14%. Twisto definiuje ich wysokość jako  dwukrotności odsetek ustawowych za opóźnienie stanowiących sumę stopy referencyjnej NBP i 5,5 punktu procentowego.

Oczywiście podaje te wartości tylko informacyjnie, bo w końcu chodzi o to aby zarabiać na promocjach. Raczej każdy z czytelników będzie spłacać wykorzystany limit dużo wcześniej, bez ponoszenia żadnego kosztu.

Opłaty Twisto, a raczej ich brak 🙂

Tutaj mam dla Ciebie dobre i bardzo dobre wiadomości. Opłaty wynoszą 0 zł.

 • 0 zł – za przyznanie limitu
 • 0 zł – za zamówienie i dostarczenie karty
 • 0 zł – za korzystanie z karty
 • 0 zł – za przewalutowanie transakcji po kursie Mastercard (do wysokości przyznanego limitu w aplikacji)

Minusem jest natomiast to, że kartą Twisto nie wypłacisz gotówki z bankomatu. 🙁 Choć to nic dziwnego, bo jednak to nie nasze pieniądze, a kasa z limitu.

Najlepsze kursy płatności w innych walutach

Twisto przelicza wszystkie transakcje w innych walutach po bardzo korzystnym kursie Mastercard. Bez dodatkowych opłat, czy prowizji, nawet w weekendy (w przeciwieństwie do Revoluta, czy Curve, które są trochę droższe w weekend)! Obecne kursy można podejrzeć sobie na tej stronie.

Odbieramy 100 zł za założenie konta w Twisto – instrukcja krok po kroku

W sumie wszystko co musisz zrobić aby odebrać 100 zł, to założenie konta Twisto Free z linku promocyjnego wraz z bezpłatną kartą.

Cały proces zajmie tylko kilka minut.

1) Załóż konto z kartą przez link promocyjny

Zarejestruj się w Twisto korzystając z tego specjalnego linka (lub dowolnego podanego w tym artykule). Jest to nasz specjalny link Moniakowy z bonusem 100 zł za rejestrację.

Uwaga: Aby dostać bonus, Konto Twisto musisz założyć przez formularz znajdujący się pod podanym linkiem. Ustalasz tam hasło, dzięki któremu będziesz mógł/mogła zalogować się także na aplikacji w telefonie. Aplikację możesz pobrać i zainstalować oddzielnie przez Sklep Google Play lub App Store. Pamiętaj, aby nie rejestrować się przez aplikację. Tam nie ma bonusu. Aplikacja nie jest niezbędna, bo możesz logować się także przez przeglądarkę na stronie Twisto.pl

Pamiętaj – obowiązuje limit 5000 pierwszych bonusów, więc promocja może skończyć się szybko. Będziemy o tym informować.

Po wpisaniu maila i ustaleniu hasła dostaniesz potwierdzenie o udziale w promocji (100 punktów jest warte 100 zł):

Wymagane zgody przedstawiłem na poniższym zrzucie ekranu (ostatnia nie jest wymagana). Na pewno się nie pomylisz, bo nie da się założyć konta Twisto Free bez ich zaznaczania.

Na kolejnych krokach Twisto poprosi Ciebie o:

 • dane adresowe
 • PESEL
 • numer dowodu
 • wypełnienie ankiety na temat dochodów i wydatków
 • Wybranie wysokość limitu kredytowego, który będzie dostępny w aplikacji

Dla przypomnienia: nie jesteśmy sprawdzani w BIKu, tylko w innych bazach (BIG i PWiP) i nie musimy przesyłać żadnych dokumentów dochodowych (jak chociażby w przypadku kart kredytowych). 

Aktualizacja: W związku z częstymi pomyłkami, dodaję zrzut ekranu z informacją jak wpisywać numer dowodu (bez spacji i z podaniem 3 literek serii z przodu) oraz to aby wpisywać datę ważności dokumentu, a nie datę urodzenia w podane pole:

Czemu Twisto wymaga podawania numeru PESEL i numeru dowodu?
Twisto udziela Tobie limitu kredytowego, więc musi sprawdzić komu go udziela (jest to wymagane prawnie). Tak samo jak wymaga tego bank, gdy zakłada Tobie kartę kredytową, czy nawet konto osobiste.

Osobiście czuje się bezpiecznie, wiedząc że Twisto od 6 lat działa na rynku czeskim (więc to nie jest firma krzak), a w Polsce ich partnerem jest ING Bank Śląski.

Na kolejnym etapie rejestracji zamów bezpłatną kartę Mastercard (jest to zwykła karta jak do konta, która będzie korzystać z przydzielonego limitu na koncie Twisto). Jej wydanie, korzystanie z niej i przesyłka nic nie kosztują. Dzięki niej wydasz swój bonus.

Co ciekawe możesz wybrać własny kolor karty – do wyboru jest żółty i czarny. I tu kolejna niespodzianka! Masz możliwość nadrukowania na karcie swojego własnego pseudonimu. Zostanie on nadrukowany na pierwszej stronie karty, tam gdzie zwykle widnieje nasze imię i nazwisko. Twoje dane, w celu bezpieczeństwa, będą widoczne tylko z tyłu karty.

Na koniec wystarczy, że potwierdzisz swój nr telefonu kodem SMS i wykonasz przelew weryfikacyjny z Twojego banku na kwotę 1 zł. Rachunek z którego robisz przelew musi być koniecznie na twoje imię i nazwisko.  Po zakończeniu weryfikacji ta kwota wróci na Twoje konto. W ten sposób potwierdzisz zawarcie umowy z Twisto (szablon takiej umowy jest zawarty na końcu artykułu, będą one też do wglądu przed zakończeniem procesu rejestracji). 

Uwaga – bardzo ważne: Koniecznie upewnij się że przelew weryfikacyjny na 1 zł robisz z konta, które jest na twoje imię i nazwisko! W czasie weryfikacji jest to sprawdzane. Jest to warunek konieczny do poprawnej weryfikacji.

Teraz wystarczy poczekać jeszcze kilka dni na ręczną weryfikację konta przez zespół Twisto. Jest to dodatkowa weryfikacja, czy wszystko się zgadza. Zostaniesz o tym powiadomiony wiadomością email.

2) Wydaj swoje 100 zł na co chcesz 🙂

 W ciągu 24-48 godzin po weryfikacji konta dostaniesz 100 punktów, o wartości 100 zł na swoim koncie. Nie martw się jeśli nie będą widoczne od razu, ja czekałem prawie 2 dni, ale w końcu przyszły. Będą one widoczne w zakładce benefity w aplikacji lub zakładce punkty przy logowaniu się przez przeglądarkę.

Tak to wygląda u mnie, czekam tylko na kartę aby wydać swoją stówkę 🙂

Jak wydać bonus?

Zrób zakupy na 100 zł w dowolnym sklepie wydaną kartą (karta powinna przyjść w ciągu tygodnia od weryfikacji konta i zadziała wszędzie gdzie obsługują Mastercard), a wykorzystany limit Twisto spłacisz z dostępnych punktów. Darmowe zakupy! 

Niestety wpłata na Revoluta tutaj nie zadziała, bo nie da się do niego dodać karty Twisto (taka możliwość jest zablokowana).

Tak wygląda moja karta. 🙂 Doszła po ok. 7 dniach.

Zarób dodatkowo 50 zł za każde polecenie znajomego

W aplikacji możesz pobrać swój kod polecający. Jeśli Twój znajomy wpisze go podczas zakładania Twisto, oboje dostaniecie po 50 punktów wartych 50 zł.  Tylko niestety program poleceń nie łączy się ze stówką z naszego linka. Zakładając konto z kodem polecenia, znajomy zgarnie tylko 50 zł.

Cashback i inne funkcjonalności

Twisto chce być w Polsce konkurentem Revoluta i będzie się mocno starać, aby przekonać do siebie użytkowników. W nadchodzących miesiącach będzie wprowadzać funkcjonalności, które działają już Czechach.

Zapowiedziane są min.

 • cashback za zakupy w ponad 850 sklepach (dochodzący nawet do 10%)
 • dzielnie płatności między znajomych
 • przesyłanie pieniędzy między użytkownikami
 • obsługa Google Pay i Apple Pay
 • karty wirtualne

Mnie osobiście najbardziej kusi cashback. Chętnie zostawię sobie Twisto na dłużej, żeby przetestować tę opcję. W dalszej przyszłości czeka nas pewnie jeszcze więcej ciekawych funkcjonalności, bo nie wygląda na to aby zespół Twisto zwalniał tempo. 

Podsumowanie

Gdy pierwszy raz słyszałem zapowiedź tej promocji, nie do końca wierzyłem, że rzeczywiście dojdzie ona do skutku. 100 zł za samą rejestrację w darmowej aplikacji? A tu proszę. 🙂

Dodatkowo jest to interesująca alternatywa typowej kredytówki. Znacznie mniej zachodu z przyznaniem limitu, powiadomienia w czasie rzeczywistym o każdej transakcji, jasne warunki spłaty oraz wielokrotne przypomnienia, abyśmy nie zapomnieli o terminach. Nie wspominając o międzybankowych kursach walutowych i zbliżającym się cashbacku.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Kiedy dojdzie karta i jak jest wysyłana?

Karta jest wysyłana pocztą polską i powinna dotrzeć w ciągu 5 dni. Choć ze względu na zbliżające się święta może się to wydłużyć do 2 tygodni.

Ile trwa weryfikacja konta?

Weryfikacja oficjalnie powinna trwać do 24 godzin, z reguły jest to szybciej. W niektórych przypadkach może potrwać do 3 dni.

Jeśli czekasz dłużej to upewnij się, że przelew weryfikacyjny robiłeś z konta bankowego na twoje imię i nazwisko, a nie od znajomego/rodziny! Wtedy weryfikacja nie zostanie dokończona!

Czy mogę zrobić zakupy z Twisto zanim dojdzie do mnie karta?

Tak! Możesz zrobić zakupy przy pomocy TwistoPay w wybranych sklepach internetowych. Min. eZebra, Diverse, born2be. Ich pełną listę znajdziesz tutaj.

Jak kupować z Twisto bez użycia karty?

W wybranych sklepach internetowych możesz robić zakupy przy użyciu TwistoPay, bez użycia karty. Listę sklepów znajdziesz tutaj.

Jak kupić z Twisto Pay?
1. Wejdź w zakładkę Nasze sklepy w koncie Twisto. W sklepie wybierz Twisto Pay jako metodę płatności. Wpisując dane dla zamówienia, użyj tego samego adresu e-mail, który jest Twoim loginem w koncie Twisto.
2. Po zakończeniu zakupu w sklepie, transakcja zostanie dodana do konta Twisto. Wartość zamówienia zostanie opłacona z Twojego miesięcznego limitu.
3. Masz do 45 dni na spłatę zamówienia. Potrzebujesz więcej czasu? Nie ma problemu – odrocz spłatę indywidualnie.

Odbierz też:

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

komentarze 192

 1. Mateusz pisze:
  Czy jest możliwość płatności na stacjach paliw ?
  Czyli jak dobrze zrozumiałem, po wykorzystaniu limitu 100 pkt- 100 zł – będę czysty i będę mógł zamknąć konto bez żadnych konsekwencji, tak ?
  • Moniaki.pl pisze:
   @Mateusz jasne, kartą możesz płacić praktycznie wszędzie.

   Tak, jeśli konto nie będzie Ci potrzebne możesz je zamknąć bez konsekwencji.

  • Paweł pisze:
   Dostałem informację ,, kod promocyjny o wartości 100 puntow zostal dodany ,, jednak po weryfikacji konta i otrzymaniu karty dalej mam w benifitach 100 puntow, co moze byc przyczyną?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Paweł, najpierw musisz wydać 100 zł kartą a dopiero potem ją spłacić z punktów 🙂
 2. Marek pisze:
  Na pewno będę mógł zamknąć konto po wykorzystaniu stówki? Nie ma tu żadnych haczyków?
  • Moniaki.pl pisze:
   Marek – tak, na pewno. Na końcu artykułu jest załączony regulamin promocji, więc można potwierdzić to samemu.
   Choć oczywiście zachęcam do korzystania z Twisto dłużej. W końcu organizują po to promocję, aby ich wypróbować.
  • Ben pisze:
   Należy pamiętać, że trzeba poczekać z zamknięciem konta do końca promocji!!! Wcześniejsze zamknięcie to anulowanie 100
  • Moniaki.pl pisze:
   @Ben trudno byłoby skorzystać z bonusu, gdybyśmy najpierw zamknęli konto, zanim z niego skorzystamy. 😉
   Choć wiem co masz na myśli. Punkt 6.2 regulaminu mówi, o tym że jak skorzystamy już z bonusu, to nie tracimy do niego prawa. Nawet jeśli zamkniemy konto przed końcem promocji (punkt 6.1 i jego podpunkty). To dotyczy tylko sytuacji gdy jeszcze nie skorzystaliśmy z bonusu lub czekamy na jego przydzielenie.
  • Eliza pisze:
   A kiedy konczy sie promocja zeby mozna było zamknąć konto?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak naprawdę nie masz żadnego terminu, przez jaki musisz utrzymać Twisto – możesz po wykorzystaniu 100 zł i spłaceniu limitu zamknąć bez żadnych konsekwencji.
 3. Ewa pisze:
  I w biedronce też można płacić?
  • Moniaki.pl pisze:
   Ewa, zapłacisz nią wszędzie gdzie przyjmują Mastercard, bo to normalna karta. Czyli praktycznie w każdym sklepie, czy w internecie.
 4. Ja pisze:
  Chciałam zapłacić przez bluemedia kontem bnp, ale miał przerwe transakcyjna i teraz nie moge znaleźć informacji gdzie przelać te złotówkę, pomożecie?
 5. Tomek pisze:
  Witam,
  Co w sytuacji jesli z przyznanego limitu / karty nie bede dluzszy czas korzystal bo nie bedzie potrzeby czy brak aktywnosci generuje jakies wydatki jesli tak jakie?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tomek, tak jak opisujemy w artykule, aplikacja/korzystanie (lub nie, jak w sytuacji o którą pytasz) z limitu jest całkowicie bezpłatne. Nie ma żadnej opłaty za bezczynność, czy opłaty miesięcznej/rocznej. Dopiero gdybyś nie spłacił limitu w terminie to mógłbyś ponieść jakieś koszty.
 6. Tomek pisze:
  Czy na karcie jest napisane debit czy credit ? Ma to znaczenie przy wypożyczaniu aut z wypożyczalni.
 7. Paweł pisze:
  Przy próbie ustanowienia hasła wyskakuje „Ups, coś poszło nie tak”. Hasło zgodne z wytycznymi, próbowałem na kilku adresach mailowych, chrome, firefox to samo. Znany problem?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak, dostajemy właśnie zgłoszenia o błędzie od czytelników. Już powiadomiliśmy organizatora i czekamy na odpowiedź.
  • Moniaki.pl pisze:
   Oficjalnej odpowiedzi w końcu nie dostaliśmy, ale z tego co wiemy od czytelników to była tylko chwilowa awaria.
 8. Karol pisze:
  Otrzymuję komunikat „Ups, coś poszło nie tak” przy próbie rejestracji. Czyżby koniec wniosków?
  • Moniaki.pl pisze:
   @Karol jakaś awaria po stronie Twisto, wysłaliśmy do nich informacje o błędzie i czekamy na odpowiedź.
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak jak napisałem wyżej, to była tylko chwilowa awaria.
 9. Konrad pisze:
  Czy można równocześnie skorzystać ze 100 pkt za założenie i z programu poleceń?
  • Moniaki.pl pisze:
   Niestety nie można łączyć promocji na 100 pkt z 50 pkt z programu poleceń (nie ma miejsca na kod dodatkowy kod). Za to jak już założysz konto, to możesz polecać Twisto innym.
 10. Paulina pisze:
  Zzy jeśli wypełniłam wniosek, ale nie zaznaczyłam, że chcę kartę to mogę skorzystać z promocji? I jak w takiej sytuacji wykorzystać 100zł? Jest możliwość płacenia blikiem?
  • Moniaki.pl pisze:
   @Paulina w takiej sytuacji możesz wykorzystać bonus tylko w sklepach partnerskich Twisto (wystarczy przy zamówieniu wybrać konto Twisto). Ich listę znajdziesz tutaj: https://www.twisto.pl/poznaj/nasze-sklepy/ Nie ma możliwości płatności BLIKem (BLIKiem można spłacać jedynie użyty limit). Bonus i tak dostaniesz, nawet jeśli nie zamówiłaś karty. Lista sklepów nie jest imponująca, więc proponowałbym po prostu zamówić kartę. Zapewne można to jeszcze zrobić logując się na konto lub pisząc do nich. Karta jest całkowicie bezpłatna, a dzięki niej możesz skorzystać z bonusu wszędzie gdzie przyjmują płatności kartami Mastercard (czyli praktycznie dowolny sklep fizyczny czy online).
 11. Michał pisze:
  A co, jeśli nie przyznają mi limitu kredytowego? Czy wtedy też dostanę bonusowe 100 punktów?
  • Moniaki.pl pisze:
   Wtedy w ogóle nie zweryfikują Ci konta i nie wyślą karty, więc bonusu nie będziesz miał nawet gdzie dostać. 🙂
 12. Krzysztof pisze:
  Wypełniłem wniosek w niedziele i dzisiaj dostałem pozytywną weryfikację z informacją o przyznaniu bonusu 100 pkt.
  Wszedłem na swoje konto w Twisto.pl i w zakładce punkty przy swoim nazwisku mam 100 pkt!
  rewelacja! Teraz czekam na kartę bez spiny
  • Moniaki.pl pisze:
   Krzysztof gratuluje odebrania bonusu! Teraz tylko trzeba wydać. 🙂
  • Czarny pisze:
   Potwierdzam, u mnie też już są punkty 🙂
  • MAciej pisze:
   Ile czekaliście na kartę?
  • Moniaki.pl pisze:
   Maciej, ja czekałem 9-10 dni (ale to dlatego że listonosz długo nie przychodził, karta była nadana wcześniej), a koleżanka z redakcji dostała kartę po 6 dniach. Średnio jest to około tygodnia.
 13. Malwina pisze:
  W jaki sposób można zamknąć konto po wykorzystaniu bonusu? 🙂
 14. Joanna pisze:
  Jeśli dobrze rozumiem, kartą w internecie można płacić tylko w wybranych sklepach z listy a stacjonarnie wszędzie, gdzie honorują kartę Mastercard, np. w Rossmann?
  • Moniaki.pl pisze:
   @Joanna – nie, kartą możesz płacić zarówno w internecie jak i stacjonarnie. Czyli praktycznie wszędzie, bo każdy kto obsługuje karty honoruje Mastercarda. W wybranych sklepach internetowych (katalog na ich stronie) można po prostu płacić za pomocą samego konta Twisto, bez karty.
 15. Łukasz pisze:
  Dostałem 100 punktów czyli rozumiem że będzie 100zl do wykorzystania kartą?
  • Moniaki.pl pisze:
   @Łukasz – dokładniej mówiąc dostałeś 100 punktów, które możesz użyć do spłaty limitu o wartości 100 zł. Czyli jak dojdzie karta, zrób nią zakupy za 100 zł i spłać wykorzystany limit punktami. Jeśli wydasz więcej to spłacisz to po prostu BLIKiem lub przelewem na podane konto. Udanych zakupów 🙂
 16. Łukasz pisze:
  Rozumiem dziękuję. Czy link promocyjny jeszcze jest aktualny?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak, link jest nadal aktualny. Jeśli promocja się skończy wyłączymy linki. Udział w promocji można potwierdzić także na kroku po wpisaniu maila i ustaleniu hasła – wyświetla się wtedy zielona ramka z informacją o aktywowaniu kodu promocyjnego na 100 punktów.
 17. Przemysław pisze:
  witam,
  jaki jest czas oczekiwania na karte?
  pozdrawiam
  • Moniaki.pl pisze:
   Karta standardowo powinna przyjść w ciągu tygodnia, ale ze względu na duże zainteresowanie promocją mają opóźnienia. Może to się wydłużyć do 2 tygodni.
 18. Marcin pisze:
  Probuje zweryfikowac konto ale nie dostaje smsa z kodem ? Mial ktos tak ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Nie słyszeliśmy o tym problemie od innych czytelników. Może to tylko chwilowe? Spróbuj ponownie później.
 19. Marcin pisze:
  Punkty po jakim czasie sa naliczane na saldo ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Marcin, tak jak napisane w artykule – w ciągu 24-48 godzin po weryfikacji konta.
 20. Mateusz pisze:
  Kurier czy poczta przywozi kartę ? I drugie pytanie, ponieważ mam wątpliwości, karta jest nadawana do rąk – listem poleconym czy zwykłym listem ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Mateusz, dowiem się i dam znać. Moja karta jeszcze nie dotarła.
  • Mateusz pisze:
   Super, będę czekał na informacje 🙂
  • Moniaki.pl pisze:
   Mam nowe wieści w tej sprawie. Według czytelników, którzy już dostali kartę, przesyłka przychodzi zwykłym listem.
   Kartę trzeba i tak aktywować w aplikacji (do której tylko ty masz dostęp), więc jest to bezpieczne.
   Z resztą katy od banków też zawsze otrzymuję w zwykłym liście. 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mateusz, moja karta przyszła pocztą zwykłą. Od weryfikacji do dostarczenia karty czekałam 6 dni (w tym długi weekend).
 21. Jakub pisze:
  Czekam już na weryfikację ponad 4 dni.Jakaś pomoc ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Jakub, niestety są spore opóźnienia w weryfikacji i wysyłki karty. Nie spodziewali się, że promocja będzie aż tak popularna i nie wyrabiają. Zostaje jedynie cierpliwie czekać. 🙂
  • Moniaki.pl pisze:
   Jakub, dowiedzieliśmy się od Twisto, że jeśli ktoś czeka dłużej niż 3 dni na weryfikację to bardzo możliwe, że nie potwierdził konta przelewem na 1 zł. Może się upewnić, że zrobiłeś na pewno przelew weryfikacyjny?
 22. Felipe pisze:
  Takie promocje to ja lubię! Wczoraj założyłem konto, a dzisiaj już zostałem zweryfikowany i otrzymałem bonus w postaci 100 punktów. Karta została do mnie również wysłana. Jako student otrzymałem na chwilę obecną 1000zł limitu kredytowego, co mnie satysfakcjonuje i na pewno się przyda.
  Dzięki za info o promocji i pozdrawiam!
  • Moniaki.pl pisze:
   My też lubimy takie promocje. 🙂 Gratuluje otrzymania bonusu! Plus dla Twisto za szybkie działanie.
 23. Adrian pisze:
  Czy limit mozna później zmienić po weryfikacji?
  Pozdrawiam
 24. Łukasz pisze:
  Czy 100zl z bonusu trzeba wydac jednorazowo czy moze to byc kilka transakcji do kwoty 100zl
  • Moniaki.pl pisze:
   Łukasz, bonus to 100 punktów, o wartości 100 zł, które wykorzystuje się na spłatę limitu. Tak więc możesz zrobić sobie kilka mniejszych transakcji i potem spłacić te transakcje punktami.
 25. Andio pisze:
  Witam,czy nadal można dostać te 100zł czy limit 5000 bonusów już osiągnięty? Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak, promocja nadal aktywna. Po wpisaniu maila i ustaleniu hasła powinieneś mieć zieloną ramkę z informacją o aktywowaniu kodu na 100 punktów. To oznacza, że bonusy są nadal przyznawane.
 26. Eryk pisze:
  Czy jak jestem w biku to też dostanę kartę?
  • Moniaki.pl pisze:
   Eryk, BIK nie jest sprawdzany, więc jest szansa, że dostaniesz kartę. Choć możliwe też znajdujesz się też w bazach, które są brane pod uwagę.
 27. Andio pisze:
  Ok zrobione, zarobiliście kolejną stówe Moniaki 😉
 28. Przemysław pisze:
  Kartą Twisto zapłaćcie w żabce i skorzystajcie z opcji cashback.
  Robiąc zakupy za 5 zł, włóż kartę do terminala, potwierdź chęć wypłaty gotówki, wpisz kwotę (95zł W tym wypadku), potwierdź pinem i odbierz od kasjerki środku z karty Twisto których nie możesz wypłacić w bankomacie 🙂
  • Barbara pisze:
   Mam pytanie. Jeśli się chce odstąpić od umowy , a nie wydało się nic to co ?zwracamy całe np. 2000 tys. czy odsetkami? I jak się nie zweryfikuje przelewem to co się stanie ?
 29. Halina pisze:
  Nie mam dowodu, a tylko kartę pobytu stałego i pesel. Czy mogę się starać o tą kartę?
 30. Bonzo pisze:
  Witam. Czy jeśli założyłem konto i dostałem bonus 100 pkt to czy moja żona też może założyć sobie konto w Twisto z mojego polecenia i dostaniemy też po 50 pkt? Nie będzie problemów z tym że to samo nazwisko i adres zamieszkania itp?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak, jak najbardziej możesz polecić żonę i dostaniecie po 50 pkt. Nie będzie z tym żadnego problemu z powodu tego samego nazwiska i adresu. Osoba jest rozpoznawana po numerze PESEL.
 31. Lukasz pisze:
  Czy 100zl mogę wykorzystać w wielu płatnościach? Dziękuję
 32. Paweł pisze:
  Dostałem maila od Twisto, a w załączniku taki fragment:

  Czas trwania umowy: Nieokreślony
  Prawo do odstąpienia od umowy: W terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy o usługi płatnicze lub od dnia otrzymania karty, o
  ile nie wykonano nią żadnej operacji. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia, Twisto payments uprawnione jest do obciążenia Ciebie
  kosztami związanymi z wydaniem karty w wysokości określonej w Tabeli opłat i prowizji.
  Prawo do wypowiedzenia umowy: W każdym czasie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, poprzez złożenie oświadczenia o wypowiedzeniu z
  zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

  Czym się różni odstąpienie od umowy (za kartę wtedy zapłacimy) od wypowiedzenia umowy (bez kosztów za kartę)?

  • Moniaki.pl pisze:
   Paweł, odstąpienie od umowy to po prostu okres 14 dni od zawarcia umowy, który prawnie pozwala Ci odstąpić od każdej zawartej umowy bez okresu wypowiedzenia.
   A wypowiedzenie umowy to już jest jak rezygnujesz z usług po tym terminie 14 dni od jej zawarcia. Wtedy obowiązuje okres wypowiedzenia. Czyli w tym przypadku miesiąc. Oznacza to, że Twisto ma miesiąc na zamknięcie Twojego konta. Nie ma tutaj nic podejrzanego.
   Według tabeli opłat karta i tak jest darmowa, więc nawet jeśli zamkniesz ją w ciągu 14 dni od założenia konta (zawarcia umowy) to i tak nic nie zapłacisz. Nie mówiąc, że w tym okresie nie zdążysz pewnie nawet jeszcze z bonusu skorzystać.
 33. Nat pisze:
  12/11 złożyłam wniosek o konto.
  Przelew weryfikacyjny wykonałam natychmiast przez Blue Media.

  Co ważne, otrzymałam już przelew zwrotny 1zł.
  Niestety cały czas mój wniosek nie został zweryfikowany (taka wiafpmosc mam w aplikacji po zalogowaniu, nie otrzymalam tez zadnego maila o pozytywnej weryfikacji) – dlaczego to tyle trwa i dlaczego zatem otrzymałam przelew zwrotny, który miał świadczyć o tym, że mój wniosek został zweryfikowany pozytywnie?

  15/11 wysłałam to samo zapytanie poprzez Aplikację, przez Czat z Konsultantem.
  Niestety do dziś pozostało ono bez odpowiedzi, choć podobno „Twisto odpisuje w ciągu kilku godzin”.
  Jak długo jeszcze muszę oczekiwać na potwierdzenie weryfikacji?

  • Moniaki.pl pisze:
   Rozumiem, że chodzi o informację o braku weryfikacji przelewem, a nie o weryfikację samego konta? Bo są to dwie różne weryfikacje. Ta druga jest ręczna i trwa nawet kilka dni.
   Choć z tego co wiemy, niektóre osoby mają problem z tym, że ta pierwsza weryfikacja przelewem im nie działa. Zgłosiliśmy problem do Twisto. Podeślę jeszcze Twój przypadek.
   Rzeczywiście jest problem z kontaktem, z nimi (mają za mało ludzi do obsługi wiadomości, a ostatnio zostali nimi zasypani w związku z promocją). Mi się udało uzyskać kilka razy odpowiedź pisząc wiadomość na fanpage. Można też pisać na [email protected]
 34. Nat pisze:
  Chodzi mi o to, że po zalogowaniu w Aplikacji widzę komunikat: „Przetwarzamy Twój wniosek. Damy Ci znać, gdy będzie gotowy”.
  Zatem nie zweryfikowali jeszcze mojego wniosku, a już otrzymałam od nich przelew zwrotny 1 zł. Powyżej w artykule podaliscie: „Na koniec wystarczy, że potwierdzisz swój nr telefonu kodem SMS i wykonasz przelew weryfikacyjny z Twojego banku na kwotę 1 zł. Po zakończeniu weryfikacji ta kwota wróci na Twoje konto. W ten sposób potwierdzisz zawarcie umowy z Twisto”.
  Otrzymałam przelew zwrotny, a mimo to weryfikacja nie została zakończona. O co więc chodzi? Dlaczego już zwrocili 1 zł, skoro jeszcze nie zweryfikowali wniosku?
  • Moniaki.pl pisze:
   W takim razie to nie chodzi o weryfikację przelewem (która z tego co wnioskuje została już poprawnie dokonana), tylko ręczną weryfikację konta. Piszemy o tym akapit niżej: „Teraz wystarczy poczekać kilka dni na weryfikację konta. Zostaniesz o tym powiadomiony wiadomością email.” Rzeczywiście może to nie jest zbyt jasne, więc poprawię. Ręczna weryfikacja trwa kilka dni lub w niektórych przypadkach dłużej, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.
 35. Paulina pisze:
  Ponoć promocja zakończona a ja przed chwilą się zarejestrowałam i była informacja że bonus został przyznany 🤔
  • Moniaki.pl pisze:
   Paulina, promocję robiliśmy ze współpracy z Twisto i poinformowali nas żeby zakończyć już promocję (aby mogli się odkopać z ilości wniosków jakie dostali, bo każde konto muszą ręcznie zatwierdzić oraz z powodu wyczerpania limitu), ale zapewnili nas że bonusy będą wypłacone wszystkim (teoretycznie kod nadal działa). Więc otrzymasz bonus. 🙂

   Z tego co wiemy promocja jeszcze powróci w grudniu, ale na trochę trudniejszych warunkach.

  • Paulina pisze:
   To super, że udało się jeszcze załapać! Dzięki Moniaki za Wasze akcje promocyjne 😄
 36. Adam pisze:
  Czekam już kilkanaście dni od pozytywnej weryfikacji na kartę, jak długo jeszcze
  • Maciej pisze:
   Ja czekałem równo dwa tygodnie. Od 8 listopada do dnia dzisiejszego, cierpliwości 😉
 37. Mateusz pisze:
  Ja też jeszcze nie dostałem swojej karty. Weryfikacje pomyślnie przeszedłem w dniu 11 listopada
  • Moniaki.pl pisze:
   Mają spore opóźnienia, ale karta na pewno dojdzie. Jeszcze chwila cierpliwości.
 38. Pawel pisze:
  Czy można zrobić kilka opłat kartą na kwoty mniejsze niż 100 zł, czy trzeba pierwszą transakcję zrobić na minimum 100 zł by reszta niewykorzystanej kwoty nie przepadła?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Masz w tym zakresie pełną dowolnkść, może być kilka transakcji 🙂
 39. Jarek pisze:
  Karta dzisiaj czyli 22.11.2019 doszła do mnie ale zamiast zamówionej żółtej dostałem czarną:)
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Jarek mi się wydawało że zamówiłam czarną ale dostałam żółtą i w końcu sama nie jestem pewna jaką kliknęłam 🙂
 40. Jarek pisze:
  To oni wysyłają na odwrót:o:) Mam pytanie – Czy jak w listopadzie zapłacę za 50zł to czy mogę spłacić punktami i 50pkt. mi zostanie czy przepadnie?
  • Moniaki.pl pisze:
   Jarek, możliwe że wysyłają na odwrót. 🙂 Reszta punktów zostanie, nie musisz wykorzystywać od razu wszystkich.
 41. Piotr pisze:
  Nie otrzymałem jeszcze bonusowych punktów. Rejestracja 19 listopada. Co robić?
  • Moniaki.pl pisze:
   Piotr, pisz do Twisto. To był zdaje się ostatni dzień promocji, więc gdzieś mogli zgubić Ciebie w systemie (z tego co wiemy punkty są przyznawane ręcznie). Możesz do nich napisać na [email protected], poprzez wiadomość na ich fanpage lub na czacie w aplikacji. Przygotuj się na długi czas odpowiedzi, bo niestety wolno odpisują. 🙁
  • Grzesiek pisze:
   Ja też do tej pory nie dostałem pisałem po 2 dniach i potem jeszcze raz w weekend i nic, ale jak nie jestem sam to mi lepiej
 42. Łukasz pisze:
  Gdzie jest opcja spłacenia punktami limitu?
  Wydałem prawie 300 zł i nie widzę opcji spłaty punktami.
  • Moniaki.pl pisze:
   Mateusz, każdą transakcję spłaca się osobno. Wejdź w szczegóły transakcji i wybierz opcję spłać. Wtedy pojawi się możliwość użycia punktów. Możliwe też że będziesz musiał najpierw poczekać 1-2 dni od wykonania transakcji, aż zostanie ona zaksięgowana.
 43. Lukasz pisze:
  Witam dlaczego nie mogę zapłacić w sklepie mrówka? Komunikat że terminal nie obsługuje karty? Co jest dlaczego tak?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   czy próbowałeś zapłacić zbliżeniowo czy też karta trafiła do terminalu?To miała być pierwsza transakcja tą kartą?
  • Pablo pisze:
   Dokładnie tak samo mam z opisem że to nie jest rachunek .płacone na bp pierwsza transakcja i napewno pierwszy był wpisywany pin prawidłowy 🤔
 44. Lukasz pisze:
  Nie działa w Lidlu Carrefour i w Biedronce dlaczego ? Karta jest włączona
 45. Lukasz pisze:
  Tak pierwsza podejrzewam że żona płaciła zbliżeniowo. A trzeba włożyć do terminala pierwszy raz i wpisać pin. Pewnie o to chodzi.😉
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   właśnie dlatego zapytałam 🙂 Sama mam problem z pamiętaniem o tym ;D
  • Paweł pisze:
   Ja próbowałem w czytniku dwa razy, PIN na pewno prawidłowy, kata oczywiście wcześniej aktywowana. Nie działa w Lidlu.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Hmm, co mogę poradzić – ja spróbowałabym zmienić pin w aplkacji – może system coś nie załapał i wtedy bym spróbowała jeszcze raz zapłacić. Jeśli by nie poszło to pisałabym do Twisto
 46. Łukasz pisze:
  Pytanie, jak spłacić konto ? Nie mogę znalezc opcji wpłaty środków ..
  Czy mogę dodać środki własne na konto czy tylko korzystać z limitu ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Łukasz, jak masz jakieś transakcje zrobione kartą to wchodzisz w każdą z nich i jest tam opcja Spłać. robisz to albo punktami z konta, albo jak są już wykorzystane to BLIKIEM albo przelewem. Ogólnie to na Twisto nie masz konta jako takiego, tylko przyznany Ci limit, z którego możesz korzystać.
 47. Lukasz pisze:
  kto ile czekał na karte ja juz czekam 9 dzien i nic hehe
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ja tydzien chłopak dwa tygodnie – tak że niedługo powinieneś już mieć
 48. Paweł pisze:
  Dostałem już kartę. Aktywowałem ją przez internet, mam też PIN. Poszedłem do Lidla. Zrobiłem zakupy na ok. 27 zł (limit w karcie mam duuuuużo wyższy). Włożyłem kartę do czytnika, wpisałem PIN, transakcja odrzucona. Druga próba – to samo. Ostatecznie zapłaciłem inną kartą. O co chodzi?
  • Darek pisze:
   Też tak miałem , na stacji Circle . Okazuje się , że nie wszędzie zapłacisz tym ,,cudem „
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wg Twisto karta powinna działać wszędzie tam, gdzie terminale obsługują karty Mastercarda. Zgłosimy to firmie.
 49. Krzysztof pisze:
  kod CVC można znaleźć w zakładce ‘Karty’, razem z innymi szczegółami dotyczącymi karty. kod CVC, tak jak i inne wrażliwe dane, jest chroniony kodem bezpieczeństwa. O jaki kod chodzi i skąd mam go wziąć? Nie jest to kod który przychodzi SMSem podczas logowania. Proszę o podpowiedź
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krzysztof, podczas zakładania konta oprócz hasła powinno Ci wyskoczyć ustaw kod bezpieczeństwa, i tam wpisywało się cyfry. Nie ustawiałeś czegoś takiego?
 50. Krzysztof pisze:
  nie przypominam sobie
  • Krzysztof pisze:
   o’k dzięki za podpowiedz. Skojarzyłem i trafiłem z prawidłowym kodem. W przeciwnym wypadku byłby chyba problem
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   też się zdziwiłam za pierwszym razem 🙂
  • Krzysiek pisze:
   Ja żadnego kodu nie ustawiałem (brak było podczas zakładania konta takiej opcji) i co teraz ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Przy logowaniu na Twisto powinno Ci wyskoczyć, spróbuj się zalogować. Przy samym składaniiu wniosku to nie wyskakuje.
 51. Krzysztof pisze:
  Karta nie działa przy płatnościach sklepowych po podłączeniu do Google Pay
  • Moniaki.pl pisze:
   Z tego co wiem, to karta Twisto nie działa jeszcze z Google Pay, taka funkcjonalność ma być wprowadzona w przyszłości.
 52. Mirek pisze:
  Hej, powiedzcie w jakim sklepie aktywowaliście kartę w terminalu. Z żoną mamy 2 karty i w kilku sklepach już próbowaliśmy i cały czas odmowa. Które sklepy to prwniaki?
  • Moniaki.pl pisze:
   Ja dokonywałem pierwszej płatności w Auchan na kasie samoobsługowej. Mirek, jeszcze się upewnię – czy na pewno karty zostały najpierw aktywowane w aplikacji?
  • Krzysztof pisze:
   W Lidlu dokonałem pierwszej płatności. Wszystko bez problemu
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ja pierwszą transakcję zrobiłam przez Internet i poszła bez problemu. Daj znać czy się udało.
 53. Joanna pisze:
  W moim przypadku sprawdzili w CRIF (ponoć jest dostawcą informacji kredytowej) i mój wniosek odrzucili: „nie udzielamy linii kredytowych klientom, którzy mieli w przeszłości problemy ze spłatą swoich zobowiązań”.
 54. Paweł pisze:
  przepraszam, źle napisałem. dostałem informację ,, kod promocyjny o wartości 100 puntow zostal dodany ,, karta przyszła, konto aktywne lecz ciągle mam 0 punktów a już ponad tydzień od weryfikacji.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Paweł, w takim razie to musi być błąd po stronie Twisto. Punkty powinny zostać dodane zaraz po weryfikacji. Napisz proszę do nich i zgłoś problem, bo to nie jest typowa sytuacja.
 55. Łukasz W pisze:
  Witam, Czy oferta jest skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Łukasz, tak, w promocji mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie.
 56. Mateusz pisze:
  Czy ktoś z Was czeka już ponad dwa tygodnie na kartę ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Mateusz, około dwa tygodnie to raczej normalne ostatnio, Twisto chyba nie spodziewało się takiego zainteresowania 🙂 Jeżeli uważasz że wysyłka się przeciąga, napisz do nich wiadomość – możesz to zrobić bezpośrednio ze swojego konta Twisto.
 57. Łukasz W pisze:
  Kiedy s naliczane punkty promocyjne ? bo weryfikacji konta tzn otrzymaniu przelewu na 1 zł ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Po weryfikacji konta czyli w momencie jak otrzymasz maila od Twisto że Twój wniosek został zweryfikowany. Przelew jest wysyłany na końcu składania wniosku, a weryfikacja może potrwać kilka dni.
 58. Anna pisze:
  Witam czy oferta jest skierowana tylko dla osób pracujacych
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Anna, podczas składania wniosku tylko oświadczasz z jakiego tytułu i w jakiej wysokości uzyskujesz dochody, nie musi to być umowa o pracę.
 59. Łukasz W pisze:
  Weryfikacja przelewu natychmiastowego trwa kilka dni ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To, że przelew dojdzie od razu nie oznacza, że w tym samym momencie zostanie zweryfikowany. Weryfikacja może potrwać do około 3 dni.
 60. Piotr pisze:
  Witam, podczas wypełniania wniosku wyskakuje mi błąd „wystąpił błąd podczas wykonywania czynności.
  Sprawdź swoje połączenie sieciowe i powtórz”. Oczywiście połączenie sieciowe w moim laptopie jest ok. Co w takim wypadku mam robić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Piotr, najlepiej spróbować później – podejrzewam błąd techniczny po stronie Twisto.
 61. Justyna pisze:
  a czy karta przyjdzie poleconym, będzie instrukcja jak ją aktywować>?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Justyna, karta przychodzi listem zwykłym. I tak, w kopercie z kartą jest dokładna instrukcja jak ją aktywować.
 62. Asia pisze:
  Czy istnieje możliwość zwiększenia limitu karty w późniejszym terminie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Twisto zapowiadało, że wraz z użytkowaniem karty będzie się pojawiała możliwość zwiększenia limitu – jak to będzie wyglądać w praktyce jeszcze nie wiemy.
 63. Lukasz pisze:
  Witam skorzystałem już z promocji i wyzerowalem i spłaciłem kartę. Jak mogę zamknąć kartę i konto?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Łukasz, możesz spróbować napisać maila na adres [email protected], a jeżeli w ten sposób się nie uda to listownie na adres: Twisto
   ul. Zgody 3/8,
   00-018 Warszawa
 64. sebastian pisze:
  witam

  czy promocja jest nadal aktywna?

 65. Łukasz W pisze:
  Witam, Jaki jest czas oczekiwania na kartę ? Rozumiem, że korzystaniem z konta jest możliwe wyłącznie z kartą .
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Łukasz, około dwóch tygodni czeka się na kartę. Można zrobić zakupy bez karty w sklepach partnerskich, które są wymienione na stronie Twisto, ale nie jest ich zbyt dużo.
 66. Paweł pisze:
  A czy jest możliwość wpięcia karty do PayPal?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Paweł, płatności internetowe przechodzą bez problemu, więc powinno się udać, aczkolwiek sama osobiście nie próbowałam.
 67. Paulina pisze:
  Witam, nie zamówiłam karty po prostu pominęłam ten etap i jie dostałam 100 punktów czy mogę zrobic to teraz? Moje konto jest dalej w trakcie weryfikacji pomordowani 1 zł i nie widzę Nidzie opcji odnowienia karty …
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Paulina, możesz napisać do Twisto z pytaniem czy w takim przypadku uznają że spełniłaś wszystkie warunki, być może jeżeli jeszcze nie jest zweryfikowane Twoje konto to da się tę kartę „domówić” tak, aby była policzona do promocji.
 68. Łukasz pisze:
  Do kiedy muszę zamienić punkty na spłatę limitu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Aby nie płacić odsetek wykorzystany limit musisz spłacić do 15 dnia następnego miesiąca – przykładowo używasz karty w grudniu, na koniec grudnia dostajesz wyciąg i do 15 stycznia trzeba spłacić kartę. Ogólnie punkty nie mają terminu ważności, ale po co narażać się na koszty z tytułu odsetek 😉
 69. Zenek pisze:
  Czy osoby nieposiadające dochodów również mogą zdobyć premię? Przyznają im limit 1000zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   We wniosku o Twisto uzupełniasz dane takie jak wysokość dochodu i z jakiego tytułu – czy jest to umowa o pracę, działalność, itp. Ale nie dostarczasz żadnych dokumentów ani nie jest to weryfikowane przez Twisto 🙂
 70. Zenek pisze:
  Co nie znaczy chyba, że osoby bez dochodów (np. matka wychowująca dzieci w domu) mogą uzupełnić wniosek nieprawdziwymi danymi (tj. dowolną kwotą zarobków, których nie posiadają)? A więc, czy takie osoby mogą prawnie brać udział w tej promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeżeli nie posiadasz żadnego dochodu to nie otrzymasz karty ponieważ nie pozwoli na to zdolność kredytowa.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeżeli nie posiadasz żadnego dochodu to nie otrzymasz karty ponieważ nie pozwoli na to zdolność kredytowa.
 71. Luk pisze:
  Czy jeżeli ktoś miał już konto, lecz zamknął je w przeszłości, to może skorzystać z tej promocji? Czy jest to tylko dla nowych klientów?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Regulamin nic nie mówi o tej kwestii, zawsze można spróbować- daj nam znać czy zadziałało jeśli się zdecydujesz 🙂
 72. Martyna pisze:
  Jak dokładnie jest z przewalutowaniem? W jakich walutach to się sprawdzi? Wybieram się do Izraela i szukam karty wielowalutowej, a wiem, że Revolut obsługuje NIS.
 73. Michał pisze:
  Zarejestrowałem się z Waszego linku, wysłałem przelew weryfikacyjny 22 grudnia. Nadal mam niezweryfikowany status i nie ma żadnych punktów.
 74. Mateusz pisze:
  Hej! Czy orientujesz się czy w ogóle i jeśli tak to kiedy promocja na 100 zł powróci bo chyba już nieaktualna?
  na dniach będę miał do odbioru dowód bo niedawno skończyłem 18 lat i chciałbym skorzystać, bo 100 zł lepsze niż 50 😀
  pozdrawiam
 75. Barbara pisze:
  Co się stanie jeśli nie przeleję tej 1 zł. ? Co się stanie jeśli nie wydam tego limitu kredytowego? A odstąpię od umowy w ciągu 2 tygodni czyli 14 dni. Czy za nie przesłanie tej 1 zł likwidują konto, bo nie dokończyłam weryfikacji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeżeli nie przelejesz 1 zł to weryfikacja nie zostanie ukończona, czyli nie zostanie Ci przyznany limit i karta. Nie będzie od czego odstępywać ponieważ proces nie dobiegnie końca i nie założą Ci konta na Twisto.
 76. Barbara pisze:
  Nie dokończę rejestracji proszę o szybką odpowiedź.
 77. Barbara pisze:
  Czy muszę zrobić przelew gdy chce odstąpić od umowy ?
 78. Barbara pisze:
  Co muszę zrobić aby wogóle nie mogłabym się logować ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie do końca rozumiem pytanie, czy chodzi Ci o to że nie możesz się zalogować na Twisto czy też o to, że nie chcesz się logować?
 79. Barbara pisze:
  Ja nie chce poprostu tego konta.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Trzeba wysłać list z oświadczeniem o wypowiedzeniu umowy na adres Twisto, ul. Zgody 3/8, 00-018 Warszawa.Wypowiedzenie powinno zawierać imię i nazwisko, adres, PESEL i numer telefonu, oraz własnoręczny podpis. Najlepiej wysłać listem poleconym.
 80. Nicoletta pisze:
  czy jezeli pierwszy raz zaplacilem karta i ja splacilem czy co miesiac musze nia placic jeszcze ?
  i drugie pytanie po jakim czasie mozna ja zamknac ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   nie wystarczy że wykorzystasz swoje 100 pkt i możesz zamknąć konto, nie musisz płacić co miesiąc.
 81. Sebastian pisze:
  Czy z tych bonusów należy się rozliczyć z US ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie, takie bonusy są zwolnione z podatku od osób fizycznych. Nigdzie ich nie wykazujesz.
 82. Anna pisze:
  Mam konto bezpłatne i sobie chwalę. Zakupy online bardzo wygodne i w pełni bezpieczne. Rejestracja dość prosta. Co 15 każdego miesiąca spłacam zadłużenie i nic mnie to nie kosztuje.
 83. Festi pisze:
  Bonus na start to oczywiście fajny dodatek, jednak dla mnienajważnidjsze jetto, że jak regularnie spłacasz, to korzystasz z płatności odroczonych za darmo i nie ma żadnych ukrytych kosztów 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dokładnie tak – o to również chodzi w promocjach 🙂 Dzięki bonusowi na start dużo osób testuje konta lub karty i dla części z nich okazują się tak fajne, że zostawiają sobie na dłużej 🙂
 84. Oliwier pisze:
  Jest dobrze i jest super naprawdę pozdrawiam serdecznie

Napisz komentarz