Odbierz 100 zł za samo założenie darmowego konta w aplikacji Twisto! Prościej się nie da.

Do Polski z przytupem wchodzi czeska aplikacja Twisto, oferująca darmową, wielowalutową kartę płatniczą. Jej główna funkcja to możliwość zapłaty za zakupy nawet do 45 dni po ich dokonaniu (na czym to polega piszę w artykule poniżej). 100 zł otrzymasz za samo założenie konta. Bonus pojawi się w appce już w ciągu 24-48 godz. po weryfikacji!

Promocja jest ważna tylko do 30 listopada lub wyczerpania puli 5000 bonusów.  Nie pamiętam kiedy za samą rejestrację w bezpłatnej aplikacji, można było otrzymać taką kwotę. Trzeba się spieszyć, z pewnością szybko zniknie. 🙂

Twisto – czyli kupuj teraz, zapłać później

Twisto to aplikacja na telefon (ale można zalogować się na nią także przez przeglądarkę w komputerze) wraz z kartą płatniczą. Pozwala ona płacić nie swoimi pieniędzmi, w postaci bezpłatnego limitu kredytowego. Gdy robisz zakupy, Twisto płaci za Ciebie i zmniejsza Twój limit o wydatną kwotę. Możesz go spłacić do 45 dni, bez ponoszenia żadnych kosztów! 

Limit sam ustalasz podczas rejestracji i może on wynosić od 300 zł do 10 000 zł (osobiście wnioskowałem testowo o 10 tys. zł i dostałem taki limit). Nie trzeba wysyłać dokumentów dochodowych, aby go dostać – wystarczy wypełnić prostą ankietę (ile zarabiasz, ile wydajesz, jakie masz zobowiązania itp.). 

Co ciekawe Twisto nie sprawdza bazy BIK (Biuro Informacji Kredytowej) i nie wpisuje tam limitu, który nam przydzieli. Naszą weryfikację robi tylko przy pomocy BIG (Biura Informacji Gospodarczej) i PWiP (Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej), która zrzesza polskich pożyczkodawców.

Jak działa limit Twisto

Limit w Twisto działa na podobnej zasadzie jak karta kredytowa. Pierwszego dnia miesiąca dostaniesz wyciąg transakcji z poprzedniego miesiąca i od jego otrzymania będziesz mieć jeszcze 15 dni na spłatę.

Przykład: Masz limit 5000 zł. 10 listopada robisz zakupy na 2000 zł za pomocą karty Twisto. Twój limit wynosi teraz 3000 zł. Wyciąg z tą transakcją dostajesz 1 grudnia i masz jeszcze czas do 15 grudnia, aby spłacić te 2000 zł bez ponoszenia żadnych kosztów. Po zapłacie należności Twój limit znowu będzie wynosił 5000 zł.

Twisto wielokrotnie przypomni Ci o spłacie limitu, za pomocą powiadomień na telefon i maili. Nie będziesz musiał się martwić że o tym zapomnisz (w przeciwieństwie do kart kredytowych w bankach).

Spłatę możesz wykonać poprzez zrobienie przelewu na wskazane konto lub za pomocą BLIKa (bardzo wygodna opcja).

Płatność możesz odłożyć na następny miesiąc

Jest też możliwość odroczenia do 90% miesięcznych wydatków na kolejny okres. Wtedy spłacasz tylko 10% (lub więcej jeśli chcesz), a reszta przechodzi na kolejny okres. Przesunięcie terminu płatności wiąże się z kosztem w wysokości 4,5 zł za każde przesunięte 100 zł. W aplikacji będziesz widział dokładną kwotę odsetek i RRSO dla kwoty którą przesuwasz.

A co jeśli nie spłacę wykorzystanego limitu w terminie?

Wtedy, podobnie jak w przypadku karty kredytowej, zostaną nam doliczone odsetki. W tym roku oprocentowanie takich odsetek będzie wynosiło 14%. Twisto definiuje ich wysokość jako  dwukrotności odsetek ustawowych za opóźnienie stanowiących sumę stopy referencyjnej NBP i 5,5 punktu procentowego.

Oczywiście podaje te wartości tylko informacyjnie, bo w końcu chodzi o to aby zarabiać na promocjach. Raczej każdy z czytelników będzie spłacać wykorzystany limit dużo wcześniej, bez ponoszenia żadnego kosztu.

Opłaty Twisto, a raczej ich brak 🙂

Tutaj mam dla Ciebie dobre i bardzo dobre wiadomości. Opłaty wynoszą 0 zł.

 • 0 zł – za przyznanie limitu
 • 0 zł – za zamówienie i dostarczenie karty
 • 0 zł – za korzystanie z karty
 • 0 zł – za przewalutowanie transakcji po kursie Mastercard (do wysokości przyznanego limitu w aplikacji)

Minusem jest natomiast to, że kartą Twisto nie wypłacisz gotówki z bankomatu. 🙁 Choć to nic dziwnego, bo jednak to nie nasze pieniądze, a kasa z limitu.

Najlepsze kursy płatności w innych walutach

Twisto przelicza wszystkie transakcje w innych walutach po bardzo korzystnym kursie Mastercard. Bez dodatkowych opłat, czy prowizji, nawet w weekendy (w przeciwieństwie do Revoluta, czy Curve, które są trochę droższe w weekend)! Obecne kursy można podejrzeć sobie na tej stronie.

Odbieramy 100 zł za założenie konta w Twisto – instrukcja krok po kroku

W sumie wszystko co musisz zrobić aby odebrać 100 zł, to założenie konta Twisto Free z linku promocyjnego wraz z bezpłatną kartą.

Cały proces zajmie tylko kilka minut.

1) Załóż konto z kartą przez link promocyjny

Najpóźniej do 30 listopada zarejestruj się w Twisto korzystając z tego specjalnego linka (lub dowolnego podanego w tym artykule). Jest to nasz specjalny link Moniakowy z bonusem 100 zł za rejestrację.

Uwaga: Aby dostać bonus, Konto Twisto musisz założyć przez formularz znajdujący się pod podanym linkiem. Ustalasz tam hasło, dzięki któremu będziesz mógł/mogła zalogować się także na aplikacji w telefonie. Aplikację możesz pobrać i zainstalować oddzielnie przez Sklep Google Play lub App Store. Pamiętaj, aby nie rejestrować się przez aplikację. Tam nie ma bonusu. Aplikacja nie jest niezbędna, bo możesz logować się także przez przeglądarkę na stronie Twisto.pl

Pamiętaj – obowiązuje limit 5000 pierwszych bonusów, więc promocja może skończyć się przed czasem. Będziemy o tym informować.

Po wpisaniu maila i ustaleniu hasła dostaniesz potwierdzenie o udziale w promocji (100 punktów jest warte 100 zł):

Wymagane zgody przedstawiłem na poniższym zrzucie ekranu (ostatnia nie jest wymagana). Na pewno się nie pomylisz, bo nie da się założyć konta Twisto Free bez ich zaznaczania.

Na kolejnych krokach Twisto poprosi Ciebie o:

 • dane adresowe
 • PESEL
 • numer dowodu
 • wypełnienie ankiety na temat dochodów i wydatków
 • Wybranie wysokość limitu kredytowego, który będzie dostępny w aplikacji

Dla przypomnienia: nie jesteśmy sprawdzani w BIKu, tylko w innych bazach (BIG i PWiP) i nie musimy przesyłać żadnych dokumentów dochodowych (jak chociażby w przypadku kart kredytowych). 

Aktualizacja: W związku z częstymi pomyłkami, dodaję zrzut ekranu z informacją jak wpisywać numer dowodu (bez spacji i z podaniem 3 literek serii z przodu) oraz to aby wpisywać datę ważności dokumentu, a nie datę urodzenia w podane pole:

Czemu Twisto wymaga podawania numeru PESEL i numeru dowodu?
Twisto udziela Tobie limitu kredytowego, więc musi sprawdzić komu go udziela (jest to wymagane prawnie). Tak samo jak wymaga tego bank, gdy zakłada Tobie kartę kredytową, czy nawet konto osobiste.

Osobiście czuje się bezpiecznie, wiedząc że Twisto od 6 lat działa na rynku czeskim (więc to nie jest firma krzak), a w Polsce ich partnerem jest ING Bank Śląski.

Na kolejnym etapie rejestracji zamów bezpłatną kartę Mastercard (jest to zwykła karta jak do konta, która będzie korzystać z przydzielonego limitu na koncie Twisto). Jej wydanie, korzystanie z niej i przesyłka nic nie kosztują. Dzięki niej wydasz swój bonus.

Co ciekawe możesz wybrać własny kolor karty – do wyboru jest żółty i czarny. I tu kolejna niespodzianka! Masz możliwość nadrukowania na karcie swojego własnego pseudonimu. Zostanie on nadrukowany na pierwszej stronie karty, tam gdzie zwykle widnieje nasze imię i nazwisko. Twoje dane, w celu bezpieczeństwa, będą widoczne tylko z tyłu karty.

Na koniec wystarczy, że potwierdzisz swój nr telefonu kodem SMS i wykonasz przelew weryfikacyjny z Twojego banku na kwotę 1 zł.  Po zakończeniu weryfikacji ta kwota wróci na Twoje konto. W ten sposób potwierdzisz zawarcie umowy z Twisto (szablon takiej umowy jest zawarty na końcu artykułu, będą one też do wglądu przed zakończeniem procesu rejestracji). 

Teraz wystarczy poczekać kilka dni na weryfikację konta. Zostaniesz o tym powiadomiony wiadomością email.

2) Wydaj swoje 100 zł na co chcesz 🙂

 W ciągu 24-48 godzin po weryfikacji konta dostaniesz 100 punktów, o wartości 100 zł na swoim koncie. Nie martw się jeśli nie będą widoczne od razu, ja czekałem prawie 2 dni, ale w końcu przyszły. Będą one widoczne w zakładce benefity w aplikacji lub zakładce punkty przy logowaniu się przez przeglądarkę.

Tak to wygląda u mnie, czekam tylko na kartę aby wydać swoją stówkę 🙂

Jak wydać bonus?

Zrób zakupy na 100 zł w dowolnym sklepie wydaną kartą (karta powinna przyjść w ciągu tygodnia od weryfikacji konta i zadziała wszędzie gdzie obsługują Mastercard), a wykorzystany limit Twisto spłacisz z dostępnych punktów. Darmowe zakupy! 

Niestety wpłata na Revoluta tutaj nie zadziała, bo nie da się do niego dodać karty Twisto (taka możliwość jest zablokowana).

Zarób dodatkowo 50 zł za każde polecenie znajomego

W aplikacji możesz pobrać swój kod polecający. Jeśli Twój znajomy wpisze go podczas zakładania Twisto, oboje dostaniecie po 50 punktów wartych 50 zł.  Tylko niestety program poleceń nie łączy się ze stówką z naszego linka. Zakładając konto z kodem polecenia, znajomy zgarnie tylko 50 zł.

Cashback i inne funkcjonalności

Twisto chce być w Polsce konkurentem Revoluta i będzie się mocno starać, aby przekonać do siebie użytkowników. W nadchodzących miesiącach będzie wprowadzać funkcjonalności, które działają już Czechach.

Zapowiedziane są min.

 • cashback za zakupy w ponad 850 sklepach (dochodzący nawet do 10%)
 • dzielnie płatności między znajomych
 • przesyłanie pieniędzy między użytkownikami
 • obsługa Google Pay i Apple Pay
 • karty wirtualne

Mnie osobiście najbardziej kusi cashback. Chętnie zostawię sobie Twisto na dłużej, żeby przetestować tę opcję. W dalszej przyszłości czeka nas pewnie jeszcze więcej ciekawych funkcjonalności, bo nie wygląda na to aby zespół Twisto zwalniał tempo. 

Podsumowanie

Gdy pierwszy raz słyszałem zapowiedź tej promocji, nie do końca wierzyłem, że rzeczywiście dojdzie ona do skutku. 100 zł za samą rejestrację w darmowej aplikacji? A tu proszę. 🙂

Dodatkowo jest to interesująca alternatywa typowej kredytówki. Znacznie mniej zachodu z przyznaniem limitu, powiadomienia w czasie rzeczywistym o każdej transakcji, jasne warunki spłaty oraz wielokrotne przypomnienia, abyśmy nie zapomnieli o terminach. Nie wspominając o międzybankowych kursach walutowych i zbliżającym się cashbacku.

Odbierz też:

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 64

 1. Mateusz pisze:
  Czy jest możliwość płatności na stacjach paliw ?
  Czyli jak dobrze zrozumiałem, po wykorzystaniu limitu 100 pkt- 100 zł – będę czysty i będę mógł zamknąć konto bez żadnych konsekwencji, tak ?
  • Moniaki.pl pisze:
   @Mateusz jasne, kartą możesz płacić praktycznie wszędzie.

   Tak, jeśli konto nie będzie Ci potrzebne możesz je zamknąć bez konsekwencji.

 2. Marek pisze:
  Na pewno będę mógł zamknąć konto po wykorzystaniu stówki? Nie ma tu żadnych haczyków?
  • Moniaki.pl pisze:
   Marek – tak, na pewno. Na końcu artykułu jest załączony regulamin promocji, więc można potwierdzić to samemu.
   Choć oczywiście zachęcam do korzystania z Twisto dłużej. W końcu organizują po to promocję, aby ich wypróbować.
  • Ben pisze:
   Należy pamiętać, że trzeba poczekać z zamknięciem konta do końca promocji!!! Wcześniejsze zamknięcie to anulowanie 100
  • Moniaki.pl pisze:
   @Ben trudno byłoby skorzystać z bonusu, gdybyśmy najpierw zamknęli konto, zanim z niego skorzystamy. 😉
   Choć wiem co masz na myśli. Punkt 6.2 regulaminu mówi, o tym że jak skorzystamy już z bonusu, to nie tracimy do niego prawa. Nawet jeśli zamkniemy konto przed końcem promocji (punkt 6.1 i jego podpunkty). To dotyczy tylko sytuacji gdy jeszcze nie skorzystaliśmy z bonusu lub czekamy na jego przydzielenie.
 3. Ewa pisze:
  I w biedronce też można płacić?
  • Moniaki.pl pisze:
   Ewa, zapłacisz nią wszędzie gdzie przyjmują Mastercard, bo to normalna karta. Czyli praktycznie w każdym sklepie, czy w internecie.
 4. Ja pisze:
  Chciałam zapłacić przez bluemedia kontem bnp, ale miał przerwe transakcyjna i teraz nie moge znaleźć informacji gdzie przelać te złotówkę, pomożecie?
 5. Tomek pisze:
  Witam,
  Co w sytuacji jesli z przyznanego limitu / karty nie bede dluzszy czas korzystal bo nie bedzie potrzeby czy brak aktywnosci generuje jakies wydatki jesli tak jakie?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tomek, tak jak opisujemy w artykule, aplikacja/korzystanie (lub nie, jak w sytuacji o którą pytasz) z limitu jest całkowicie bezpłatne. Nie ma żadnej opłaty za bezczynność, czy opłaty miesięcznej/rocznej. Dopiero gdybyś nie spłacił limitu w terminie to mógłbyś ponieść jakieś koszty.
 6. Tomek pisze:
  Czy na karcie jest napisane debit czy credit ? Ma to znaczenie przy wypożyczaniu aut z wypożyczalni.
 7. Paweł pisze:
  Przy próbie ustanowienia hasła wyskakuje “Ups, coś poszło nie tak”. Hasło zgodne z wytycznymi, próbowałem na kilku adresach mailowych, chrome, firefox to samo. Znany problem?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak, dostajemy właśnie zgłoszenia o błędzie od czytelników. Już powiadomiliśmy organizatora i czekamy na odpowiedź.
  • Moniaki.pl pisze:
   Oficjalnej odpowiedzi w końcu nie dostaliśmy, ale z tego co wiemy od czytelników to była tylko chwilowa awaria.
 8. Karol pisze:
  Otrzymuję komunikat “Ups, coś poszło nie tak” przy próbie rejestracji. Czyżby koniec wniosków?
 9. Konrad pisze:
  Czy można równocześnie skorzystać ze 100 pkt za założenie i z programu poleceń?
  • Moniaki.pl pisze:
   Niestety nie można łączyć promocji na 100 pkt z 50 pkt z programu poleceń (nie ma miejsca na kod dodatkowy kod). Za to jak już założysz konto, to możesz polecać Twisto innym.
 10. Paulina pisze:
  Zzy jeśli wypełniłam wniosek, ale nie zaznaczyłam, że chcę kartę to mogę skorzystać z promocji? I jak w takiej sytuacji wykorzystać 100zł? Jest możliwość płacenia blikiem?
  • Moniaki.pl pisze:
   @Paulina w takiej sytuacji możesz wykorzystać bonus tylko w sklepach partnerskich Twisto (wystarczy przy zamówieniu wybrać konto Twisto). Ich listę znajdziesz tutaj: https://www.twisto.pl/poznaj/nasze-sklepy/ Nie ma możliwości płatności BLIKem (BLIKiem można spłacać jedynie użyty limit). Bonus i tak dostaniesz, nawet jeśli nie zamówiłaś karty. Lista sklepów nie jest imponująca, więc proponowałbym po prostu zamówić kartę. Zapewne można to jeszcze zrobić logując się na konto lub pisząc do nich. Karta jest całkowicie bezpłatna, a dzięki niej możesz skorzystać z bonusu wszędzie gdzie przyjmują płatności kartami Mastercard (czyli praktycznie dowolny sklep fizyczny czy online).
 11. Michał pisze:
  A co, jeśli nie przyznają mi limitu kredytowego? Czy wtedy też dostanę bonusowe 100 punktów?
  • Moniaki.pl pisze:
   Wtedy w ogóle nie zweryfikują Ci konta i nie wyślą karty, więc bonusu nie będziesz miał nawet gdzie dostać. 🙂
 12. Krzysztof pisze:
  Wypełniłem wniosek w niedziele i dzisiaj dostałem pozytywną weryfikację z informacją o przyznaniu bonusu 100 pkt.
  Wszedłem na swoje konto w Twisto.pl i w zakładce punkty przy swoim nazwisku mam 100 pkt!
  rewelacja! Teraz czekam na kartę bez spiny
 13. Malwina pisze:
  W jaki sposób można zamknąć konto po wykorzystaniu bonusu? 🙂
 14. Joanna pisze:
  Jeśli dobrze rozumiem, kartą w internecie można płacić tylko w wybranych sklepach z listy a stacjonarnie wszędzie, gdzie honorują kartę Mastercard, np. w Rossmann?
  • Moniaki.pl pisze:
   @Joanna – nie, kartą możesz płacić zarówno w internecie jak i stacjonarnie. Czyli praktycznie wszędzie, bo każdy kto obsługuje karty honoruje Mastercarda. W wybranych sklepach internetowych (katalog na ich stronie) można po prostu płacić za pomocą samego konta Twisto, bez karty.
 15. Łukasz pisze:
  Dostałem 100 punktów czyli rozumiem że będzie 100zl do wykorzystania kartą?
  • Moniaki.pl pisze:
   @Łukasz – dokładniej mówiąc dostałeś 100 punktów, które możesz użyć do spłaty limitu o wartości 100 zł. Czyli jak dojdzie karta, zrób nią zakupy za 100 zł i spłać wykorzystany limit punktami. Jeśli wydasz więcej to spłacisz to po prostu BLIKiem lub przelewem na podane konto. Udanych zakupów 🙂
 16. Łukasz pisze:
  Rozumiem dziękuję. Czy link promocyjny jeszcze jest aktualny?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak, link jest nadal aktualny. Jeśli promocja się skończy wyłączymy linki. Udział w promocji można potwierdzić także na kroku po wpisaniu maila i ustaleniu hasła – wyświetla się wtedy zielona ramka z informacją o aktywowaniu kodu promocyjnego na 100 punktów.
 17. Przemysław pisze:
  witam,
  jaki jest czas oczekiwania na karte?
  pozdrawiam
  • Moniaki.pl pisze:
   Karta standardowo powinna przyjść w ciągu tygodnia, ale ze względu na duże zainteresowanie promocją mają opóźnienia. Może to się wydłużyć do 2 tygodni.
 18. Marcin pisze:
  Probuje zweryfikowac konto ale nie dostaje smsa z kodem ? Mial ktos tak ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Nie słyszeliśmy o tym problemie od innych czytelników. Może to tylko chwilowe? Spróbuj ponownie później.
 19. Marcin pisze:
  Punkty po jakim czasie sa naliczane na saldo ?
 20. Mateusz pisze:
  Kurier czy poczta przywozi kartę ? I drugie pytanie, ponieważ mam wątpliwości, karta jest nadawana do rąk – listem poleconym czy zwykłym listem ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Mateusz, dowiem się i dam znać. Moja karta jeszcze nie dotarła.
  • Mateusz pisze:
   Super, będę czekał na informacje 🙂
  • Moniaki.pl pisze:
   Mam nowe wieści w tej sprawie. Według czytelników, którzy już dostali kartę, przesyłka przychodzi zwykłym listem.
   Kartę trzeba i tak aktywować w aplikacji (do której tylko ty masz dostęp), więc jest to bezpieczne.
   Z resztą katy od banków też zawsze otrzymuję w zwykłym liście. 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mateusz, moja karta przyszła pocztą zwykłą. Od weryfikacji do dostarczenia karty czekałam 6 dni (w tym długi weekend).
 21. Jakub pisze:
  Czekam już na weryfikację ponad 4 dni.Jakaś pomoc ?
  • Moniaki.pl pisze:
   Jakub, niestety są spore opóźnienia w weryfikacji i wysyłki karty. Nie spodziewali się, że promocja będzie aż tak popularna i nie wyrabiają. Zostaje jedynie cierpliwie czekać. 🙂
  • Moniaki.pl pisze:
   Jakub, dowiedzieliśmy się od Twisto, że jeśli ktoś czeka dłużej niż 3 dni na weryfikację to bardzo możliwe, że nie potwierdził konta przelewem na 1 zł. Może się upewnić, że zrobiłeś na pewno przelew weryfikacyjny?
 22. Felipe pisze:
  Takie promocje to ja lubię! Wczoraj założyłem konto, a dzisiaj już zostałem zweryfikowany i otrzymałem bonus w postaci 100 punktów. Karta została do mnie również wysłana. Jako student otrzymałem na chwilę obecną 1000zł limitu kredytowego, co mnie satysfakcjonuje i na pewno się przyda.
  Dzięki za info o promocji i pozdrawiam!
  • Moniaki.pl pisze:
   My też lubimy takie promocje. 🙂 Gratuluje otrzymania bonusu! Plus dla Twisto za szybkie działanie.
 23. Adrian pisze:
  Czy limit mozna później zmienić po weryfikacji?
  Pozdrawiam
 24. Łukasz pisze:
  Czy 100zl z bonusu trzeba wydac jednorazowo czy moze to byc kilka transakcji do kwoty 100zl
  • Moniaki.pl pisze:
   Łukasz, bonus to 100 punktów, o wartości 100 zł, które wykorzystuje się na spłatę limitu. Tak więc możesz zrobić sobie kilka mniejszych transakcji i potem spłacić te transakcje punktami.
 25. Andio pisze:
  Witam,czy nadal można dostać te 100zł czy limit 5000 bonusów już osiągnięty? Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak, promocja nadal aktywna. Po wpisaniu maila i ustaleniu hasła powinieneś mieć zieloną ramkę z informacją o aktywowaniu kodu na 100 punktów. To oznacza, że bonusy są nadal przyznawane.
 26. Eryk pisze:
  Czy jak jestem w biku to też dostanę kartę?
  • Moniaki.pl pisze:
   Eryk, BIK nie jest sprawdzany, więc jest szansa, że dostaniesz kartę. Choć możliwe też znajdujesz się też w bazach, które są brane pod uwagę.
 27. Andio pisze:
  Ok zrobione, zarobiliście kolejną stówe Moniaki 😉
 28. Przemysław pisze:
  Kartą Twisto zapłaćcie w żabce i skorzystajcie z opcji cashback.
  Robiąc zakupy za 5 zł, włóż kartę do terminala, potwierdź chęć wypłaty gotówki, wpisz kwotę (95zł W tym wypadku), potwierdź pinem i odbierz od kasjerki środku z karty Twisto których nie możesz wypłacić w bankomacie 🙂
 29. Halina pisze:
  Nie mam dowodu, a tylko kartę pobytu stałego i pesel. Czy mogę się starać o tą kartę?

Napisz komentarz