Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Szybka wrzutka: promocja od ZEN, 8000 pkt w Bezcennych Chwilach (100 zł) na start. UWAGA: mały limit!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ZENnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

Dzisiaj szybko i na temat, bo promocja jest na tyle fajna i prosta, że wspomniany w tytule niski limit nagród moim zdaniem rozejdzie się bardzo szybko.

Osoby, które mają plan Gold lub Platinum w ZEN, mogą zarejestrować swoją kartę w Mastercard Bezcenne Chwile. Następnie po prostu płacisz za zakupy u partnera Bezcennych Chwil (np. Allegro) na min. 50 zł i za to odbierasz 8 000 punktów o wartości 100 zł.

Promocja potrwa 🗓 do 10 lutego 2023 r. lub do wyczerpania limitu nagród (nie rejestracji), który wynosi 1958 sztuk. Informacja o jego wyczerpaniu ma się pojawić na stronie internetowej ZEN.

Kto weźmie udział w promocji?

Posiadacze planu Gold lub Platinium w ZEN. W promocji możesz zarejestrować tylko prywatne karty (biznesowe są wykluczone).

Jak odebrać 8000 punktów w Bezcennych Chwilach w promocji ZEN?

#I. Zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach

 • Zaloguj się do aplikacji ZEN.
 • Przejdź do sekcji Zenefity, kliknij w ikonę programu Mastercard® Bezcenne® Chwile i zapisz się do programu, dodając karty.
 • Jeśli w Zenefitach nie masz opcji zapisania się do Bezcennych Chwil, poszukaj jej w szczegółach samej karty.

#II. Zapłać kartą za zakupy na min. 50 zł u partnera Mastercard Bezcenne Chwile

Od momentu rejestracji masz 🗓 30 dni kalendarzowych 🔎 na wykonanie płatności na min. 50 zł. Ale ja bym nie zwlekała — nagrody są przyznawane dla osób, które jako pierwsze spełnią warunki.

Płatność musi być dokonana w złotówkach w sklepie internetowym i to u jednego z partnerów programu. Nie musi to być jedna transakcja, może być ich kilka, a łączna kwota ma być nie mniejsza niż 50 zł.

Listę partnerów Mastercarda znajdziesz na stronie Bezcenne Chwile. Jest ich sporo, ale pamiętaj, że liczą się płatności tylko w sklepach internetowych. Poniżej przykłady (jest ich więcej).

Nie policzą się:

 • płatności BLIK;
 • zwroty towaru, usługi lub pieniędzy;
 • operacje przeniesienia sald;
 • transakcje z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych;
 • transakcje dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych;
 • zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę;
 • inne opłat lub obciążeń;
 • płatności związane z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach);
 • transakcje dokonane w punktach o następujących kodach MCC: 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, 5122 – określający właścicieli aptek, 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, 5912 – określający drogerie i apteki, sklepy z piwem, winem, alkoholem, 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, 8999 – określający wolne zawody, 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

#III. Odbierz punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile i wymień je na nagrody.

🗓 W ciągu 14 dni roboczych od wykonania wymaganych płatności otrzymasz na swoim koncie w Bezcennych Chwilach 8 000 punktów. Wymień je na nagrody w ciągu 6 miesięcy, inaczej przepadną.

Przykładowe nagrody w programie Mastercard Bezcenne Chwile:

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 5

 1. Adam pisze:
  Czyli żeby wziąć udział w promocji należy przystać do płatnego planu Gold ?
  Ile potem trzeba go utrzymywać i jakie są warunki wyjścia / rezygnacji ?
  Co gdy zamówi się kartę i zrezygnuje z planu Gold?
  Jak zamknąć „kartę/ aplikację ” i zakończyć przygodę z Zen ?

  W innych wpisach o tym informujecie.
  Ciekawe czemu tu się to nie pojawiło 😉
  Wpis sponsorowany, ale warto było by poinformować o wszystkim jak zawsze 😉

  Pozdrawiam i dzięki za dobrą robotę!

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adam, wpis nie jest sponsorowany. Wrzuciłam go, bo sporo osób swojego czasu zakładało od nas ZEN i mogą być zainteresowani taką promocją. To promocja typowo dla obecnych klientów. A skoro to promocja dla obecnych klientów to klienci wiedzą, co mają, co ile kosztuje itp 😉
   Biorąc pod uwagę mały limit nagród oraz ostatnio wydłużony czas weryfikacji, nie sądzę, by opłacało się zakładać ZEN tylko dla tej promocji, bo może się okazać, że i tak nie załapiesz się na nagrodę. A wręcz jest to bardzo prawdopodobne, już kiedyś była podobna akcja.
   A jeśli chcesz więcej o ZEN, np. jak założyć, proszę bardzo, tu jest dużo informacji: https://moniaki.pl/zen-recenzja-jak-zalozyc/ https://moniaki.pl/zen-vs-revolut-porownanie-planow-co-wybrac
  • Grzegorz pisze:
   Plan gold nie jest taki drogi 4 PLN/m-c a dostajesz 0,5 % moneyback za każdą transkację + Cashback w wybranych sklepach
   Więc wystarczą transakcje na 800 zł i masz zwrot. Mam podpiętą tą kartę pod lidla i dostaję kasę za zakupy.
   Niestety ale karta już nie nadaje się do wymiany walut bo kurs przy niższych planach jest gorszy od revoluta i to znacznie, to samo doładowania – tylko blik jest darmowy, ale ja jeszcze nie rezygnuję póki zwrotów mam więcej niż prowizji.
 2. Marcin pisze:
  dostał ktoś już punkty? jeśli tak to po jakim czasie? 🙂
 3. Grzegorz pisze:
  Ja jeszcze nie dostałem punktów teoretycznie mają czas do 22go

Napisz komentarz