Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

8000 pkt, czyli 100 zł za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Mastercardnowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

8000 punktów powitalnych o wartości 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Za co?

-za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile

-za wykonanie płatności na łączną kwotę min. 50 zł w ciągu 30 dni od rejestracji karty.

Ile to kosztuje?

Brak opłat.

Kiedy bonus?

W ciągu 45 dni roboczych od spełnienia warunków

Dla kogo?

Dla osób, które mają kartę z logo Mastercard i nigdy nie należały do programu Bezcenne Chwile lub mają kartę zarejestrowaną w programie, ale dokonają rejestracji nowej karty, wydanej przez inny bank.

Do kiedy promocja?

Do 9 października lub do wyczerpania puli 30 670 nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Masz kartę z logo Mastercard? Sprawdź, czy możesz zarejestrować ją w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile i odebrać 8000 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 100 zł.

Na co możesz wymienić punkty? Katalog nagród jest szeroki, ale mogą to być na przykład vouchery do Empiku, RTV Euro AGD, Circle K, Smyka, Kruka, Douglasa i do wielu innych sklepów.

Promocja potrwa 🗓 do 9 października lub do wyczerpania puli 30 670 nagród. Informacja o wyczerpaniu limitu ma się znaleźć na TEJ STRONIE.

Co to jest program Bezcenne Chwile?

Jeśli ta nazwa nic Ci nie mówi – nie martw się. Każdy z nas kiedyś nie wiedział, o co w tym chodzi. Na szczęście wszystko da się bardzo łatwo wyjaśnić – bo i sam program ma wyjątkowo łatwe zasady.

Program Mastercard Bezcenne Chwile polega na tym: płacisz kartą Mastercard lub Maestro zarejestrowaną w programie, zbierasz punkty, wymieniasz je na nagrody. Dawniej program ten nosił nazwę Priceless Special.

Punkty wymieniasz na nagrody z katalogu. Składa się on z 8 kategorii – ty decydujesz, na jaki cel będziesz zbierać punkty (możesz go zmieniać). Wybierasz spośród kategorii takich jak rozrywka, podróże, sport, kulinaria, zakupy, dziecko, dom czy pomaganie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Każda osoba, która ma ważną kartę z logo Mastercard, która może być zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile oraz:

 • nie miała wcześniej przed 29 sierpnia 2022 roku zarejestrowanej żadnej karty w Bezcennych Chwilach

LUB

 • miała zarejestrowaną kartę w Bezcennych Chwilach przed 29 sierpnia 2022 r., ale w okresie od 29.08.2022-9.10.2022 r. zarejestrują w programie inną kartę, wydaną przez inny bank.

Na TEJ STRONIE sprawdzisz, czy Twoja karta może być zapisana do programu.

Z całą pewnością w promocji wezmą udział następujące karty:

Jak zdobyć 8 000 punktów?

Aby zdobyć punkty musisz wykonać dwa proste kroki.

#Krok 1 – zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach

Aby to zrobić 🔎 zarejestruj swoją kartę w programie Bezcenne Chwile.

#Krok 2 – wykonaj płatności kartą

Od dnia zapisania się do Bezcennych Chwil masz 🗓 30 dni kalendarzowych na to, by 🔎 wykonać zarejestrowaną w programie kartą płatności na łączną kwotę min. 50 zł.

Zwróć uwagę na wyłączenia, ponieważ na przykład transakcje w aptece czy drogerii nie zostaną uwzględnione.

Nie policzą się:

 • transakcje zwrócone lub z przeniesieniem sald;
 • transakcje z czekami podróżnymi;
 • płatności za podatki, ubezpieczenia i inne daniny publiczne;
 • wszelkie płatności związane z grami losowymi;
 • doładowania portfeli cyfrowych;
 • zakupy bonów prezentowych, kart podarunkowych itp.
 • płatności w punktach o kodach MCC: 4829 (internetowe przekazy pieniężne), 5122 (właściciele aptek), 5715 (hurtownie alkoholowe),5813 (pijalnie alkoholu, bary, dyskoteki), 5912 (apteki i drogerie), 5921 (sklepy alkoholowe), różne transakcje w instytucjach finansowych i niefinansowych (6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540), 7511 (loterie, zakłady), 8999 (wolne zawody), 9311 (podatki i doładowania portfeli cyfrowych typu SkyCash.

I to wszystko. Punkty powitalne zostaną przyznane na Twoje konto programu Bezcenne Chwile 🗓 w ciągu maksymalnie 45 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków. Punkty są ważne 2 miesiące, nie zapomnij ich wykorzystać, bo przepadną.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 13

 1. Jarosław pisze:
  A co jeśli miałem kiedyś zarejestrowaną kartę Citi w tym programie, ale zamknąłem konto i kartę, a teraz znów założyłem nowe konto i nową kartę Citi dodałem do programu? Czy program będzie pamiętać dawną kartę tego samego banku, czy nie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Musi być karta innego banku. Tego samego nie przejdzie, zgodnie z tym, co napisałam w artykule.
  • Jarosław pisze:
   A jednak otrzymałem te punkty! Być może dlatego, że wcześniej to był jeszcze program Priceless Specials, gdy miałem kartę Citi, a teraz to Bezcenne Chwile.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   No to super 🙂 W tę stronę lubię się mylić 😀
 2. Krystian pisze:
  A czy jak mam karty z dwóch banków, z których nigdy nie rejestrowałem kart, to mogę obie dodać, czy można tylko jedną?
 3. Jan pisze:
  A właśnie ze nie prawda bo można otrzymać za każdą nowa kartę oddzielna nagrodę. Pytałem w mastercard można mieść do 20 kart. Więc nie wiem co Pani za głupoty wygaduje
  • Jan pisze:
   Miało być do 10 kart
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Proszę Pana, uprzejmiej proszę. Nikt nie jest nieomylny, ja również. Jeśli popełnię gdzieś błąd, chętnie przyjmuję o tym informację i poprawiam, ale można wyrazić to w sposób zgodny z podstawowymi zasadami kultury osobistej.
 4. Monika pisze:
  Czy komuś też się wyświetla albo wyświetlał taki komunikat po zalogowaniu „Wystąpił problem z załadowaniem odpowiednich treści. Przeładuj stronę, aby odświeżyć”? Przeładowanie ani zmiana przeglądarki nic nie daje, mam tak od kilku dni.
 5. Michał pisze:
  Ja to samo mam.
 6. Zenona pisze:
  Dzień dobry. Velo bank rozpoczął wymianę starych kart na nowe z nowym logo obecnego banku. Musiałam zamknąć stara kartę. Była terminowo nieaktualna. Zarejestrowałam nową kartę w programie MasterCard bezcenne chwilę by otrzymać 8000 tys punktów. Otrzymałam od was wiadomość, ze wysłano do mnie link rejestracyjny. Niestety żadnego linku nie otrzymałam. Konia z rzędem temu kto się do Was dodzwoni i wyjaśni sprawę rejestracji karty. Telefon ciągle zajęty. Chyba po to by
  nie móc wyjaśnić sprawy rejestracji nowej karty , otrzymać dodatkowe punkty a już nagromadzone przepadły
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Zenona, do nas się nie dodzwonisz, bo na Moniakach nie podajemy nr telefonu. A do banku faktycznie może być trudno. Może spróbuj zadzwonić bezpośrednio do Mastercard Bezcenne Chwile: +48 61 678 13 69 Czynna: 8:00-22:00 od poniedziałku do soboty.

Napisz komentarz