Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Proste 400 zł gotówki za konto na selfie w Alior Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 400 zł gotówki.

Za co?

-za założenie konta z kartą z dedykowanego linku;

-za aktywowanie min. 2 bezpłatnych korzyści do Konta Jakże Osobistego

-za logowanie do aplikacji oraz min. 1 płatność kartą w każdym z 8 miesięcy po założeniu konta

Ile to kosztuje?

0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia jednego wpływu w miesiącu na min. kwotę 1500 zł (inaczej opłata 10 zł); 0 zł – opłata za kartę do konta pod warunkiem dokonania nią płatności na min. kwoty 300 zł w miesiącu (inaczej opłata 5 zł); 0 zł- przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniasz warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały w Alior Banku rachunku oszczędnoświowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Wystartowała kolejna edycja bardzo popularnej promocji Konta Jakże Osobistego od Alior Banku.

Możesz się zastanawiać, dlaczego ta promocja cieszy się dużym zainteresowaniem. Już mówię: jest tak dlatego, ponieważ warunki do spełnienia są dziecinnie proste. Tak naprawdę, by otrzymać każdą z nagród, wystarczy logowanie do aplikacji i jedna jedyna płatność kartą na dowolną kwotę w kolejnych miesiącach!

Chętni mogą skorzystać dodatkowo z promocji na oszczędności, i ulokować do 200 000 zł na 7% oraz założyć konto dla dziecka w promocji i odebrać 50 zł kieszonkowego.

Promocja potrwa 🗓 do 30 września 2022 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

To Cię wyklucza z promocji:

🗓 W ciągu ostatnich 2 lat przed złożeniem wniosku w tej promocji miałeś w Alior Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

To Cię nie wyklucza z promocji:

Konto oszczędnościowe, konto firmowe, konto oszczędnościowe walutowe lub konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz inne produkty np. kredyt.

Odbieram 400 zł gotówki od Alior Banku

#Krok 1 – załóż Konto Jakże Osobiste wraz z kartą do konta

🗓 Do 30 września 2022 roku 🔎 wejdź na stronę promocji Alior Banku i złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą.

Nie zapomnij podczas wypełniania wniosku zaznaczyć na tak 🔎 zgody marketingowe na przetwarzanie danych oraz otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną i poprzez połączenia głosowe. Zgody te mają zostać aktywne przynajmniej do czasu, aż odbierzesz ostatnią nagrodę.

🗓 W ciągu 30 dni od złożenia wniosku 🔎 podpisz umowę o konto i kartę. Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, przelewem z innego banku lub na selfie w aplikacji mobilnej.

Jak założyć konto w promocji Alior Banku na selfie w aplikacji mobilnej?

 1. Wejdź na stronę promocji
 2. Wypełnij wymagane w pierwszym kroku wniosku dane (imię, nazwisko, PESEL, mail, tel)
 3. W kolejnym kroku wybierz „W jaki sposób chcesz otworzyć konto – aplikacja mobilna”
 4. Pobierz aplikację mobilną i złóż wniosek. Pamiętaj, by dane z pierwszego kroku wniosku na komputerze były identyczne jak dane, które podasz w aplikacji mobilnej.

#Krok 2 – aktywuj 2 darmowe korzyści do konta

🗓 W ciągu 30 dni od podpisania umowy 🔎 aktywuj 2 Korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Zrobisz to po zalogowaniu do bankowości internetowej. Nie marty się, 2 korzyści do konta co miesiąc masz całkowicie za darmo. A wybór jest spory, bo korzyści jest aż 11. Jeśli zdecydujesz się na więcej niż 2 korzyści miesięcznie, to trzecia i kolejne będą Cię kosztować 3,50 zł/m-c za każdą.

#Krok 3 – loguj się do aplikacji, płać kartą i odbieraj kolejne nagrody

🗓 W każdym z 8 kolejnych miesięcy po podpisaniu umowy i aktywowaniu korzyści:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

ORAZ

 • 🔎 zapłać min. 1 raz w miesiącu kartą do konta.

I to wystarczy. Za każdy miesiąc spełnionych warunków należy Ci się 50 zł. Jeśli w którymś z miesięcy nie wykonasz którejś czynności – nagroda za ten miesiąc przepada. Ale nadal możesz dostać kolejne.

Alior zrobi Ci przelew do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków (przykładowo za logowanie i płatność we wrześniu dostaniesz 50 zł do końca października).

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Co miesiąc zapłać kartą (zwykłą lub wirtualną) min. 1 raz, na dowolną kwotę. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Nie liczą się:

 • wypłaty gotówki;
 • płatności BLIK;
 • transakcje o kodzie MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • MCC 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • MCC 4111, określający m.in. usługi transportowe;
 • MCC 6012, określający instytucje finansowe;
 • MCC 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych;
 • MCC 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

UWAGA

Nie zamykaj konta i karty oraz nie zmieniaj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej nagrody. Inaczej ich nie otrzymasz.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w sierpniu

Połącz więcej promocji

50 zł za konto dla dziecka

Masz dziecko w wieku 13-17 lat? Możesz założyć mu darmowe konto w Alior Banku w promocji. Wystarczy, że zapłacicie raz kartą, a Twoja pociecha otrzyma 50 zł nagrody od banku.

7% do 200 000 zł na Koncie Mega Oszczędnościowym

Promocja z podwyższonym oprocentowaniem dla nowych środków trwa 🗓 do 25 października 2022 roku.

Nowe środki to nadwyżka nad saldo na Twoich kontach (ROR, oszczędnościowe) i lokatach, liczone 🗓 na dzień 9 września 2022 roku.

Z promocji nie skorzystasz, jeśli aktualnie bierzesz udział w poprzedniej edycji promocji Konta Mega Oszczędnościowego.

Do wyboru masz dwie opcje promocji: albo możesz dostać 4% do 200 000 zł bez żadnych aktywności na koncie, albo co miesiąc zapewniasz wpływ na zwykłe konto i wtedy masz 7% do 200 000 zł.

Co musisz zrobić?

 • jeśli nie masz Konta Mega Oszczędnościowego, to je otwórz;
 • przelej nowe środki na Konto Mega Oszczędnościowe do 25 października. To wystarczy, by mieć zapewnione oprocentowanie 4% do 200 000 zł.
 • Jeśli chcesz mieć 7% zamiast 4%: co miesiąc (do końca każdego miesiąca kalendarzowego) zapewnij wpływ na ZWYKŁE KONTO – czyli Konto Jakże Osobiste — w jednorazowej wysokości min. 2000 zł miesięcznie. Wpływ nie może pochodzić z konta dla osób fizycznych w Alior Banku lub z kont prowadzonych w kantorze internetowym Alior Banku, ale przelew z Twojego konta z innego banku jak najbardziej się policzy. Jeśli w którymś z miesięcy nie zapewnisz wpływu, wtedy oprocentowanie wyniesie 4%.

Dzięki tym prostym czynnościom na 4 miesiące (liczone od daty wpłaty nowych środków) będziesz miał zapewnione podwyższone do 4% lub 7% oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, dla maksymalnej kwoty 200 000 zł.

1% zwrotu za płatności mobilne

Jako korzyść do konta możesz wybrać zwroty za płatności mobilne. Dostaniesz 1% zwrotu do 20 zł miesięcznie za płatności Google Pay, Garmin Pay czy BLIK. (wpłata na Revoluta tu się nie policzy)

Konto Jakże Osobiste Alior Bank – opłaty oraz jak ich uniknąć

Jeżeli masz mniej niż 26 lat:

 • konto masz bezwarunkowo darmowe;
 • karta będzie za darmo jeśli zapłacisz nią za zakupy na min. 300 zł miesięcznie.

Jeśli masz więcej niż 26 lat:

 • Aby konto było dla Ciebie za darmo musisz w każdym miesiącu zapewnić jednorazowy wpływ minimum 1500 zł. Może on pochodzić z Twojego konta w innym banku – ale pamiętaj, nie może to być przelew z rachunku w Alior Banku (nawet od innej osoby), rachunku dawnego T-mobile Usługi Bankowe lub z Kantoru Internetowego Alior. Może to być natomiast przelew z rachunku firmowego w Alior Banku.
 • Jeśli chodzi o kartę do konta to również musisz zapłacić nią na kwotę min. 300 zł miesięcznie – inaczej zostanie pobrana opłata.

Konto Jakże Osobiste

  Aktualne na dzień: 27 lutego 2024

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/10 zł

miesięczna opłata za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego jednorazowego wpływu z konta w innym banku min. 1500 zł. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe

Opłata za kartę

0 zł/5 zł

0 zł pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie – liczone od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Korzyści do konta

0 zł/3,50 zł

0 zł za dwie pierwsze w miesiącu korzyści, 3-cia i kolejne płatne 3,50 zł

Wypłata gotówki z bankomatów Alior

0 zł

Wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce

2,50 zł

Podsumowanie

Warunki w obecnej edycji promocji konta bankowego w Aliorze pozostają zachwycająco proste. Jeśli jednak boisz się, że zapomnisz coś wykonać w którymś z miesięcy i część nagrody przepadnie, koniecznie skorzystaj z naszego Ogarniacza promocji, który wymyśliłam specjalnie na takie okazje 🙂

komentarzy 10

 1. Damian pisze:
  Otwierając konto w sierpniu, płatność kartą też muszę od razu w sierpniu zrobić, czy liczy się dopiero od następnego miesiąca po otwarciu konta?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   „W każdym z 8 kolejnych miesięcy po podpisaniu umowy”. Polecam Ogarniacz, jest do pobrania i tam wszystko jest rozpisane miesiącami 🙂
 2. dawid pisze:
  Witam,
  czy żeby skorzystać z promocji trzeba konto założyć na selfie, czy można złożyć wniosek internetowo i potwierdzić tożsamość, np. przelewem z innego banku?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Z artykułu: „W ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisz umowę o konto i kartę. Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, przelewem z innego banku lub na selfie w aplikacji mobilnej.”
 3. Silver pisze:
  Czyli jak rozumiem MCC 6012 liczyć się będzie jako transakcja? Jest to allegropay.
 4. Paweł pisze:
  Czy jak nie zaznaczyłem zgód marketingowych, to mogę zrobić to po otwarciu konta?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety, regulamin mówi wyraźnie o tym, że zgody trzeba zaznaczyć na etapie składania wniosku:
   „2) Podczas składania wniosku o zawarcie Umowy o Konto wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od Alior Banku S.A. informacji marketingowych z użyciem:
   a. wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe),
   b. połączeń głosowych (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR),
   i nieodwołanie tej zgody do dnia przekazania przez Bank Nagrody.”
 5. Kamil pisze:
  Zapomniałem o aktywowaniu 2 darmowych korzyści do konta i nie dostałem pierwszej nagrody. Czy jeśli aktywuje je teraz, to dostanę kolejną, czy już wszystkie nagrody przepadły?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety, to jeden z warunków uczestnictwa. Jeśli nie aktywowałeś korzyści w ciągu 30 dni to nie bierzesz udziału w promocji.

Napisz komentarz