Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Smartfon od banku? Odbierz telefon Motorola E22 o wartości około 600 zł w promocji od Citibanku!

Aktualne Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją producenta telefon Motorola moto E22 4/64 GB o wartości około 600 zł.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej lub bankowości i aktywowanie karty oraz;

-ponowne zalogowanie się do bankowości lub aplikacji;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 500 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 26,35%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków promocji otrzymasz nagrodę na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2021 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 9 lutego 2023 r. lub do wyczerpania limitu 450 umów.

Skorzystaj z tej promocji »

Szybka wrzutka: Citibank wystartował z nową promocją karty kredytowej Simplicity.

 • zakładasz kartę
 • płacisz nią w 3 kolejnych miesiącach
 • odbierasz od banku nowy telefon na gwarancji producenta, Motorolę moto E22 4/64 GB o wartości około 600 zł.

Dlaczego szybka? Bo promocja jest limitowana: regulamin przewiduje jej zakończenie po osiągnięciu limitu 450 podpisanych umów. Moim zdaniem rozejdzie się bardzo szybko.

Sprawdziłam warunki, haczyków nie znalazłam – ruszamy do prześwietlenia tej promocji!

Promocja potrwa 🗓 do 9 lutego 2023 r lub do wyczerpania wspomnianego limitu 450 umów. O wyczerpaniu limitu bank ma poinformować na swojej stronie internetowej.

Motorola E22 – warto?

Dostajesz nowy, objęty 24-miesieczną gwarancją producenta telefon Motorola moto E22 4/64 GB. Gwarancja jest realizowana na podstawie numeru IMEI urządzenia.

Nie będę może opisywać wszystkich parametrów telefonu. Jego pełen opis znajdziesz na stronie producenta. Wymienię tylko kilka, moim zdaniem tych najbardziej istotnych:

 • Tylny aparat 16 Mpx (f/2,2, 1,0 μm) | PDAF, 2 Mpx (f/2,4, 1,75 μm) | czujnik głębi
 • Przedni aparat 5 Mpx (f/2,4, 1,12 μm)
 • 4 GB RAM
 • 64 GB pamięci wewnętrznej
 • Procesor MediaTek Helio G37
 • Czytnik linii papilarnych
 • Pojemność baterii 4020 mAh
 • Moduł NFC

Kto może wziąć udział w promocji Simplicity?

Każda pełnoletnia osoba mieszkająca w Polsce, mająca status rezydenta podatkowego Polski, która spełni dwa niżej wymienione warunki:

 • nie ma głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym przynajmniej 🗓 od 1 stycznia 2021 roku
 • w obecnej firmie pracujesz min. 3 miesiące i zarabiasz min. 1200 zł netto lub prowadzisz działalność gospodarczą od min. 2 lat i Twój miesięczny dochód to min. 2500 zł netto.

Pamiętaj, że jest to promocja karty kredytowej i to do banku należy ostateczna decyzja o przyznaniu karty.

Promocja Motorola E22 – jak odebrać telefon od banku?

Promocja jest dziecinnie prosta. To tylko 5 kroków!

 1. 🗓 Do 09.02.2023 r. lub do wyczerpania limitu z TEGO LINKU 🔎 złóż wniosek o kartę Simplicity i podpisz umowę o kartę.
 2. 🗓 W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku 🔎 dołącz wymagane przez bank dokumenty dochodowe. Najczęściej bank poprosi o wyciągi z konta z 3 miesięcy. Dokumenty dodaj podczas składania wniosku o kartę (jeśli otrzymasz propozycję karty z mniejszym limitem i bez dostarczania dokumentów to i tak do promocji musisz dokumenty dostarczyć) lub dodaj je później, na TEJ STRONIE.
 3. 🔎 Aktywuj kartę (czyli nadaj PIN) przez bankowość lub aplikację mobilną.
 4. 🗓 Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy i aktywacji karty 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej. Czyli: zaloguj się raz, nadaj PIN, a potem zaloguj się po raz drugi.
 5. 🔎 Płać kartą za codzienne zakupy. 🗓 W trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy musisz zapłacić kartą za zakupy na łączną kwotę min. 500 zł co miesiąc. Płać kartą przez Internet i stacjonarnie.

Przykład

Umowę podpisujesz w listopadzie. Do końca grudnia nadaj PIN do karty i zaloguj się ponownie do bankowości lub aplikacji. W grudniu, styczniu i lutym zapłać kartą na łączną kwotę min. 500 zł co miesiąc.

Wszystko! Po spełnieniu wszystkich warunków czekasz na wiadomość w bankowości o przyznaniu nagrody. Bank wyśle ją maksymalnie do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym skończysz spełniać warunki. Następnie, w ciągu 60 dni od momentu, w którym dostaniesz tę wiadomość, bank wyśle na Twój adres korespondencyjny nagrodę, czyli telefon Motorolę moto E22. Do tego momentu nie zamykaj karty, bo nagroda przepadnie.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w listopadzie

Jakie płatności kartą będą się liczyć, a jakie nie do promocji?

Jeśli ktoś mi napisze, że promocja to ściema, bo najpierw musisz wydać 1500 zł, żeby dostać telefon za 600 zł, to obiecuję: w całości zacytuję takiej osobie ten akapit.

Nie chodzi o to, żebyś dla promocji wydawał pieniądze. Chodzi o to, żebyś przez jakiś czas za codzienne zakupy płacił inną kartą. Idziesz do Biedronki, robisz zakupy — zapłać za nie kartą z promocji. Zamawiasz coś z Allegro? Zapłać Simplicity. Tankujesz na stacji? Zamiast gotówką zapłać kartą. Ani się obejrzysz, a wymagana do promocji suma nazbiera się w mgnieniu oka. Przy obecnej inflacji i cenach aż przerażająco szybko.

Te transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga — transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Simplicity za darmo – podpowiadam, jak to zrobić

Jeśli założysz Simplicity w tej promocji to oprócz nagrody otrzymasz również dużo łatwiejsze warunki do zwolnienia karty z opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy.

Bez promocji – musiałbyś wydać kartą min. 1000 zł w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym.

W promocji – wystarczy że zapłacisz kartą na min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym (podkreślam: okresie rozliczeniowym, a nie miesiącu kalendarzowym).

Jedna ważna uwaga: jeśli wykonasz płatności na min. 300 zł to opłata Ci się pobierze, ale zostanie zwrócona w kolejnym okresie rozliczeniowym. Dlatego nie zdziw się, jeżeli wykonasz warunki, a na wyciągu zobaczysz opłatę. Zostanie ona zwrócona.

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 6 grudnia 2022

Opłata miesięczna za kartę przez miesiące promocyjne

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po upływie okresu promocyjnego

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

26,35%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

Poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł). Wg informacji jakie uzyskałam w banku również transakcje na poczcie mogą zostać uznane jako gotówkowe;

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych – jest to transakcja szczególna za którą naliczy się prowizja.
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,95%.

Poniżej znajdziesz mini poradnik na temat kart kredytowych – dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś o karcie kredytowej widzieć.

Połącz promocje bankowe, zyskaj więcej

Nie jest żadną tajemnicą, że promocje bankowe można łączyć i zarabiać jeszcze więcej. Moniaki są zdania, że im więcej nagród, tym lepiej 🙂

Jeśli nie masz jeszcze konta w Citibanku, to masz dobry powód, by je otworzyć: czeka 300 zł gotówki w zamian za bezwarunkowo darmowe konto. Warunki promocji znajdziesz w artykule poniżej:

Podsumowanie

Moje podsumowanie tej promocji ujmę w jednym zdaniu: ta promocja to HIT, jakiego od dawna nie było.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 13

 1. jarek pisze:
  czy emeryci spełniający 1200 netto też mogą skorzystać z promocji karty?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Minimalne wymaganie jest spełnione, ale czy taka osoba otrzyma kartę, tego nie wiem. To zależy od decyzji banku i przede wszystkim zdolności kredytowej samej zainteresowanej osoby (jak ktoś ma 1200 emerytury i pożyczek z ratami 1000 zł miesięcznie to karty na pewno nie dostanie).
 2. Dawid pisze:
  Czy Rolnicy mogą ubiegać się o kartę kredytową jeśli nie posiadają założonej działalności gospodarczej?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wydaje mi się, że niestety nie. W regulaminie promocji na końcu jest lista wymaganych dokumentów, ale nigdzie nie widzę działalności rolniczej. Ewentualnie możesz spróbować, może bank przewiduje jakieś wyjątki.
 3. Kamil pisze:
  A jak ta promocja ma się do równoczesnych promocji „450 zł do Biedronki” oraz „Karty podarunkowe Allegro – aż 600 zł za przetestowanie karty kredytowej Simplicity od Citibanku”? W przypadku zrealizowania wymogów wszystkich promocji jakie nagrody mogą być przyznane?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wniosek o kartę składasz w jednej konkretnej promocji, i to z niej otrzymasz nagrodę (oczywiście po spełnieniu warunków).
 4. Jarosław pisze:
  Drodzy Państwo, zanim złożycie dokumenty o tę kartę, spróbujcie się dodzwonić na infolinię, albo zapytać coś na czacie, powodzenia, przyda się !
 5. Jarosław pisze:
  Drodzy Państwo, zanim złożycie dokumenty o tę kartę, spróbujcie się dodzwonić na infolinię, albo zapytać coś na czacie, powodzenia, przyda się !
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ja akurat dość często dzwoniłam na infolinię tego banku dopytać o coś i zawsze się dodzwoniłam. Czas oczekiwania porównywalny do reszty banków.
 6. Beata pisze:
  właśnie otrzymałam wiadomość z banku, że obecnie nie mają możliwości pozytywnie rozpatrzeć wniosku o kartę. Oczywiście spełniłam wszystkie warunki. Mogę podsumować, że szkoda czasu. Oczywiście ujawniłam wszystkie dane. A najbardziej niepokoi mnie ksero dowodu osobistego. Przecież miało to byc nielegalne.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Beata, ostateczna decyzja kredytowa zależy od banku. To promocja karty kredytowej, więc zawsze istnieje możliwość, że bank uzna, że ktoś nie ma zdolności kredytowej. Albo są jakieś opóźnienia w BIK. Szczególnie teraz banki zaostrzyły politykę kredytową. Podane zarobki to tylko minimalne wymagania, one nie gwarantują otrzymania karty. Ktoś może zarabiać 3000 zł a mieć rat kredytów na 2800 zł i w takim przypadku na pewno nic nie dostanie.
   Co do skanów i kserowania dowodów osobistych: banki mają do tego prawo.
 7. Mateusz pisze:
  Czy zaliczy również płatności telefonem z przypisaną kartą kredytową?
  Czy po otrzymaniu telefonu można zrezygnować z karty?

Napisz komentarz