Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Smartfon od banku? Odbierz telefon Motorola E22 o wartości około 600 zł w promocji od Citibanku!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją producenta telefon Motorola moto E22 4/64 GB o wartości około 600 zł.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej lub bankowości i aktywowanie karty oraz;

-ponowne zalogowanie się do bankowości lub aplikacji;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 500 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 26,35%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków promocji otrzymasz nagrodę na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2021 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 9 lutego 2023 r. lub do wyczerpania limitu 450 umów.

Skorzystaj z tej promocji »

Szybka wrzutka: Citibank wystartował z nową promocją karty kredytowej Simplicity.

 • zakładasz kartę
 • płacisz nią w 3 kolejnych miesiącach
 • odbierasz od banku nowy telefon na gwarancji producenta, Motorolę moto E22 4/64 GB o wartości około 600 zł.

Dlaczego szybka? Bo promocja jest limitowana: regulamin przewiduje jej zakończenie po osiągnięciu limitu 450 podpisanych umów. Moim zdaniem rozejdzie się bardzo szybko.

Sprawdziłam warunki, haczyków nie znalazłam – ruszamy do prześwietlenia tej promocji!

Promocja potrwa 🗓 do 9 lutego 2023 r lub do wyczerpania wspomnianego limitu 450 umów. O wyczerpaniu limitu bank ma poinformować na swojej stronie internetowej.

Motorola E22 – warto?

Dostajesz nowy, objęty 24-miesieczną gwarancją producenta telefon Motorola moto E22 4/64 GB. Gwarancja jest realizowana na podstawie numeru IMEI urządzenia.

Nie będę może opisywać wszystkich parametrów telefonu. Jego pełen opis znajdziesz na stronie producenta. Wymienię tylko kilka, moim zdaniem tych najbardziej istotnych:

 • Tylny aparat 16 Mpx (f/2,2, 1,0 μm) | PDAF, 2 Mpx (f/2,4, 1,75 μm) | czujnik głębi
 • Przedni aparat 5 Mpx (f/2,4, 1,12 μm)
 • 4 GB RAM
 • 64 GB pamięci wewnętrznej
 • Procesor MediaTek Helio G37
 • Czytnik linii papilarnych
 • Pojemność baterii 4020 mAh
 • Moduł NFC

Kto może wziąć udział w promocji Simplicity?

Każda pełnoletnia osoba mieszkająca w Polsce, mająca status rezydenta podatkowego Polski, która spełni dwa niżej wymienione warunki:

 • nie ma głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym przynajmniej 🗓 od 1 stycznia 2021 roku
 • w obecnej firmie pracujesz min. 3 miesiące i zarabiasz min. 1200 zł netto lub prowadzisz działalność gospodarczą od min. 2 lat i Twój miesięczny dochód to min. 2500 zł netto.

Pamiętaj, że jest to promocja karty kredytowej i to do banku należy ostateczna decyzja o przyznaniu karty.

Promocja Motorola E22 – jak odebrać telefon od banku?

Promocja jest dziecinnie prosta. To tylko 5 kroków!

 1. 🗓 Do 09.02.2023 r. lub do wyczerpania limitu z TEGO LINKU 🔎 złóż wniosek o kartę Simplicity i podpisz umowę o kartę.
 2. 🗓 W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku 🔎 dołącz wymagane przez bank dokumenty dochodowe. Najczęściej bank poprosi o wyciągi z konta z 3 miesięcy. Dokumenty dodaj podczas składania wniosku o kartę (jeśli otrzymasz propozycję karty z mniejszym limitem i bez dostarczania dokumentów to i tak do promocji musisz dokumenty dostarczyć) lub dodaj je później, na TEJ STRONIE.
 3. 🔎 Aktywuj kartę (czyli nadaj PIN) przez bankowość lub aplikację mobilną.
 4. 🗓 Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy i aktywacji karty 🔎 zaloguj się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej. Czyli: zaloguj się raz, nadaj PIN, a potem zaloguj się po raz drugi.
 5. 🔎 Płać kartą za codzienne zakupy. 🗓 W trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy musisz zapłacić kartą za zakupy na łączną kwotę min. 500 zł co miesiąc. Płać kartą przez Internet i stacjonarnie.

Przykład

Umowę podpisujesz w listopadzie. Do końca grudnia nadaj PIN do karty i zaloguj się ponownie do bankowości lub aplikacji. W grudniu, styczniu i lutym zapłać kartą na łączną kwotę min. 500 zł co miesiąc.

Wszystko! Po spełnieniu wszystkich warunków czekasz na wiadomość w bankowości o przyznaniu nagrody. Bank wyśle ją maksymalnie do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym skończysz spełniać warunki. Następnie, w ciągu 60 dni od momentu, w którym dostaniesz tę wiadomość, bank wyśle na Twój adres korespondencyjny nagrodę, czyli telefon Motorolę moto E22. Do tego momentu nie zamykaj karty, bo nagroda przepadnie.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w listopadzie

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w grudniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w styczniu

Jakie płatności kartą będą się liczyć, a jakie nie do promocji?

Jeśli ktoś mi napisze, że promocja to ściema, bo najpierw musisz wydać 1500 zł, żeby dostać telefon za 600 zł, to obiecuję: w całości zacytuję takiej osobie ten akapit.

Nie chodzi o to, żebyś dla promocji wydawał pieniądze. Chodzi o to, żebyś przez jakiś czas za codzienne zakupy płacił inną kartą. Idziesz do Biedronki, robisz zakupy — zapłać za nie kartą z promocji. Zamawiasz coś z Allegro? Zapłać Simplicity. Tankujesz na stacji? Zamiast gotówką zapłać kartą. Ani się obejrzysz, a wymagana do promocji suma nazbiera się w mgnieniu oka. Przy obecnej inflacji i cenach aż przerażająco szybko.

Te transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej. Uwaga — transakcje w urzędach pocztowych mogą zostać potraktowane jako transakcje gotówkowe;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Simplicity za darmo – podpowiadam, jak to zrobić

Jeśli założysz Simplicity w tej promocji to oprócz nagrody otrzymasz również dużo łatwiejsze warunki do zwolnienia karty z opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy.

Bez promocji – musiałbyś wydać kartą min. 1000 zł w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym.

W promocji – wystarczy że zapłacisz kartą na min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym (podkreślam: okresie rozliczeniowym, a nie miesiącu kalendarzowym).

Jedna ważna uwaga: jeśli wykonasz płatności na min. 300 zł to opłata Ci się pobierze, ale zostanie zwrócona w kolejnym okresie rozliczeniowym. Dlatego nie zdziw się, jeżeli wykonasz warunki, a na wyciągu zobaczysz opłatę. Zostanie ona zwrócona.

Poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł). Wg informacji jakie uzyskałam w banku również transakcje na poczcie mogą zostać uznane jako gotówkowe;

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych – jest to transakcja szczególna za którą naliczy się prowizja.
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,95%.

Poniżej znajdziesz mini poradnik na temat kart kredytowych – dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś o karcie kredytowej widzieć.

Połącz promocje bankowe, zyskaj więcej

Nie jest żadną tajemnicą, że promocje bankowe można łączyć i zarabiać jeszcze więcej. Moniaki są zdania, że im więcej nagród, tym lepiej 🙂

Podsumowanie

Moje podsumowanie tej promocji ujmę w jednym zdaniu: ta promocja to HIT, jakiego od dawna nie było.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 31

 1. jarek pisze:
  czy emeryci spełniający 1200 netto też mogą skorzystać z promocji karty?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Minimalne wymaganie jest spełnione, ale czy taka osoba otrzyma kartę, tego nie wiem. To zależy od decyzji banku i przede wszystkim zdolności kredytowej samej zainteresowanej osoby (jak ktoś ma 1200 emerytury i pożyczek z ratami 1000 zł miesięcznie to karty na pewno nie dostanie).
 2. Dawid pisze:
  Czy Rolnicy mogą ubiegać się o kartę kredytową jeśli nie posiadają założonej działalności gospodarczej?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wydaje mi się, że niestety nie. W regulaminie promocji na końcu jest lista wymaganych dokumentów, ale nigdzie nie widzę działalności rolniczej. Ewentualnie możesz spróbować, może bank przewiduje jakieś wyjątki.
 3. Kamil pisze:
  A jak ta promocja ma się do równoczesnych promocji „450 zł do Biedronki” oraz „Karty podarunkowe Allegro – aż 600 zł za przetestowanie karty kredytowej Simplicity od Citibanku”? W przypadku zrealizowania wymogów wszystkich promocji jakie nagrody mogą być przyznane?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wniosek o kartę składasz w jednej konkretnej promocji, i to z niej otrzymasz nagrodę (oczywiście po spełnieniu warunków).
 4. Jarosław pisze:
  Drodzy Państwo, zanim złożycie dokumenty o tę kartę, spróbujcie się dodzwonić na infolinię, albo zapytać coś na czacie, powodzenia, przyda się !
 5. Jarosław pisze:
  Drodzy Państwo, zanim złożycie dokumenty o tę kartę, spróbujcie się dodzwonić na infolinię, albo zapytać coś na czacie, powodzenia, przyda się !
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ja akurat dość często dzwoniłam na infolinię tego banku dopytać o coś i zawsze się dodzwoniłam. Czas oczekiwania porównywalny do reszty banków.
 6. Beata pisze:
  właśnie otrzymałam wiadomość z banku, że obecnie nie mają możliwości pozytywnie rozpatrzeć wniosku o kartę. Oczywiście spełniłam wszystkie warunki. Mogę podsumować, że szkoda czasu. Oczywiście ujawniłam wszystkie dane. A najbardziej niepokoi mnie ksero dowodu osobistego. Przecież miało to byc nielegalne.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Beata, ostateczna decyzja kredytowa zależy od banku. To promocja karty kredytowej, więc zawsze istnieje możliwość, że bank uzna, że ktoś nie ma zdolności kredytowej. Albo są jakieś opóźnienia w BIK. Szczególnie teraz banki zaostrzyły politykę kredytową. Podane zarobki to tylko minimalne wymagania, one nie gwarantują otrzymania karty. Ktoś może zarabiać 3000 zł a mieć rat kredytów na 2800 zł i w takim przypadku na pewno nic nie dostanie.
   Co do skanów i kserowania dowodów osobistych: banki mają do tego prawo.
 7. Mateusz pisze:
  Czy zaliczy również płatności telefonem z przypisaną kartą kredytową?
  Czy po otrzymaniu telefonu można zrezygnować z karty?
 8. Helenka pisze:
  Emerytka, 1400zł wniosek złożony, na drugi dzień miły telefon od Doradcy, wszystko wyjaśnił, podpowiedział i na drugi dzień umowa, weryfikacja kodami sms i akceptacja. Karta już w drodze do mnie 😉 pierwszy raz będę używała karty kredytowej. Jest zapis o opłacie 12zł m/c za kartę, ale jak rozumiem w promocji o Motorolę wydatek 500zł kartą to też zwolni z opłaty za nią? Bank pobierze, ale odda w nast m-cu 12zł? czy kartą będzie można płacić zbliżeniowo? zbliżeniowo jest bez prowizji? bo w cenniku są opłaty za nośniki, naklejki NFC
  • Dariusz pisze:
   By spelnic warunki promocji, trzeba przez trzy miesiace wykonac transakcje karta na laczna kwote min 500 zlotych. By oplata za karte zostala zwrocona, trzeba wydac minimum 300 zlotych. Spelniajac warunki promocji zapewnisz sobie tez zwrot oplaty za karte. Pamietaj – nie deaktywuj karty od razu po trzech miesiacach, bo nagroda nie zostanie wyslana. Oznacza to, ze po ostatnim miesiacu spelniania warunku promocji (wydatki 500 zlotych), a przed otrzymaniem nagrody i zamknieciem karty – musisz wydawac min 300 zlotych miesiecznie by zapewnic sobie zwrot oplaty.

   Karta mozna placic zblizeniowo. Platnosc karta w Polsce (zblizeniowo lub tradycyjnie) jest bezprowizyjna (pamietaj, ze wyplata z bankomatu to zupelnie co innego i tu prowizja bedzie, i to wyjatkowo spora!).
   Naklejki NFC itd to inne bajery to platnosci, jako zamienniki karty. Jesli ich nie zamawialas (nie sa wymagane w promocji), to sie nie przejmuj oplatami do nich

 9. KamiL pisze:
  A za paliwo można płacić tą kartą żeby się to łapało w te 500 zł do wydania miesięcznie?
 10. KamiL88 pisze:
  Czy można płacić za paliwo tą kartą? Czy może paliwo jest wyłączone z promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jak najbardziej można. O wszystkich wyłączeniach piszę w artykule.
 11. Wiesław pisze:
  miesiąc czasu złożony wniosek i do dziś bank nie raczył dać żadnej odpowiedzi czy wniosek przyjęty czy odrzucony …?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wiesław, w przypadku Citibanku to niestety dość częste. Odkąd pamiętam, zawsze tak było, szczególnie przy popularnych promocjach. Zadzwoń sam na infolinię i się upomnij.
 12. Adam pisze:
  Zazwyczaj nie pytam, tylko szukam sam, ale jakoś na citionline nie mogę znaleźć – ten „okres rozliczeniowy” to znajdę gdzieś na wyciągu? Chodzi o zapis dotyczący darmowego użytkowania karty „zapłacisz kartą na min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym (podkreślam: okresie rozliczeniowym, a nie miesiącu kalendarzowym)”.
  Wziąłem udział w tej promo (podobnie jak 3 lata temu w promo z telefonem Redmi – wtedy wszystko poszło sprawnie) i teraz wiem, że pierwszy wyciąg mam otrzymać 8 stycznia (więc może okresy rozl. to 9. dzień mies. – 8. dzień następnego?)…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Sprawdzisz to w bankowości, w szczegółach karty 🙂 Każdy ma inny, w zależności od daty podpisania umowy/wydania karty (nie pamiętam na 10% jak było w Citi).
 13. Helenka pisze:
  Powiedzcie jak w apce mam całe zadłużenie za płatności kartą np. 650zł, ale na dole jest by do lutego spłacić 365zł, to mogę od razu całość spłacić, czy trzeba wg. ich harmonogramu spłat? chciałabym całość już przelać, by być na zero, ale nie wiem jak to działa, czy potem nie doliczą czegoś za wcześniejszą spłatę ;D mam po raz pierwszy kredytową i nie chce dopłacać potem do niej…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Możesz spłacać wszystko na bieżąco, nie ma żadnego problemu 🙂 Prowizja jest za nadpłatę powyżej 200 zł, czyli by ją doliczyli, gdybyś miał zadłużenie 650 zł, a spłaciłbyś np. 1000 zł.
 14. Karol pisze:
  Jedno pytanie bo jest drobna rozbieżność w informacjach:
  – w kroku 4 jest napisane: „Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy i aktywacji karty zaloguj się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej. Czyli: zaloguj się raz, nadaj PIN, a potem zaloguj się po raz drugi.”
  – w ogarniaczu promocji jest natomiast napisane: „po aktywacji karty zalogować się przynajmniej raz do APLIKACJI MOBILNEJ”.
  Czy przypadkowo nie brakuje w ogarniaczu dopisku „lub bankowości internetowej” ?
  Istotne dla wszystkich, którzy nie mają zamiaru korzystać z aplikacji.
  Pozdrawiam
 15. Helenka pisze:
  Czy konto z którego spłacam kartę musi być na mnie, czy przelew można robić z dowolnego konta?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Z dowolnego. Dla banku liczy się to, że spłacasz w terminie 🙂
 16. Andrzej pisze:
  Proszę o potwierdzenie, że płatności internetowe Payu opłacane kartą wliczają się w wymagany w promocji limit miesięcznych płatności min. 500 zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, ja Ci nic nie potwierdzę na 100%, ponieważ nie jestem pracownikiem banku i moje potwierdzenie czy zaprzeczenie nic Ci nie da. Jeśli chcesz mieć pewność i podkładkę pod ewentualne reklamacje, musisz zadać to pytanie w banku.
   Moim zdaniem się liczą, regulamin o płatnościach mówi tyle:
   „będą to Transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
   •nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
   •nie będą to Transakcje zwrócone.”

   Moim zdaniem tam nic nie ma, co by mogło wykluczyć PayU. Podkreślam: moim zdaniem.
 17. Jan pisze:
  Czy dobrze rozumiem że występują obok siebie 2 warunki (poza innymi) dotyczące rożnych okresów w przypadku „bezpłatności” karty i spełnienia warunków promocji:

  ….pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, dokonają Kartą,
  Nośnikiem zbliżeniowym lub Użytkownik Karty dodatkowej wydanej do Karty dokona przynajmniej jednej Transakcji … na łączną kwotę min 500 zł…

  i
  …przez maksymalnie 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego (okres rozliczeniowy– miesięczny okres, za który wystawiany jest Wyciąg), następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, dokonają Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym, lub Użytkownik dokona Kartą dodatkową wydaną do Karty, Transakcji …, spełniających kryteria zawarte w pkt 4 lit. e) na łączną kwotę min 300 PLN w co najmniej jednym ze wskazanych okresów rozliczeniowych….

  czyli w regulaminie promocji funkcjonują 2 pojęcia i trzeba pilnować obu warunków indywidualnie? Z jednej strony miesiąc kalendarzowy i 500 z drugiej okres rozliczeniowy i min 300 zł. Jeden z drugim nie musi się pokrywać?

Napisz komentarz