Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

8000 pkt, czyli 100 zł za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile [dla klientów różnych banków]

Aktualne Mastercardnowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

8000 punktów powitalnych o wartości 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Za co?

-za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile

-za wykonanie płatności na łączną kwotę min. 100 zł w ciągu 30 dni kalendarzowych od rejestracji karty.

Ile to kosztuje?

Brak opłat.

Kiedy bonus?

W ciągu 30 dni roboczych od spełnienia warunków

Dla kogo?

Dla osób, które mają kartę z logo Mastercard i nigdy nie należały do programu Bezcenne Chwile lub mają kartę zarejestrowaną w programie, ale dokonają rejestracji nowej karty, wydanej przez inny bank.

Do kiedy promocja?

Do 17 maja lub do wyczerpania puli 78333 nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Masz kartę z logo Mastercard? Sprawdź, czy możesz zarejestrować ją w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile i odebrać 8000 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 100 zł.

Co lepsze, do promocji łapiesz się nawet wtedy, gdy jesteś już w Bezcennych Chwilach. W takim wypadku musisz zarejestrować w programie nową kartę z innego banku.

Na co możesz wymienić punkty? Katalog nagród jest szeroki, ale mogą to być na przykład vouchery do Empiku, RTV Euro AGD, Circle K, Smyka, Kruka, Douglasa i do wielu innych sklepów.

Promocja potrwa 🗓 do 17 maja 2023 r. lub do wyczerpania puli 78 333 nagród. Informacja o wyczerpaniu limitu ma się znaleźć na TEJ STRONIE.

Co to jest program Bezcenne Chwile?

Jeśli ta nazwa nic Ci nie mówi — nie martw się. Każdy z nas kiedyś nie wiedział, o co w tym chodzi. Na szczęście wszystko da się bardzo łatwo wyjaśnić, sam program ma wyjątkowo łatwe zasady.

Program Mastercard Bezcenne Chwile polega na tym: płacisz kartą Mastercard lub Maestro zarejestrowaną w programie, zbierasz punkty, wymieniasz je na nagrody. Dawniej program ten nosił nazwę Priceless Special.

Punkty wymieniasz na nagrody z katalogu. Składa się on z 8 kategorii – ty decydujesz, na jaki cel będziesz zbierać punkty (możesz go zmieniać). Wybierasz spośród kategorii takich jak rozrywka, podróże, sport, kulinaria, zakupy, dziecko, dom czy pomaganie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Każda osoba, która ma ważną kartę z logo Mastercard, która może być zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile oraz:

 • nie miała wcześniej przed 15.02.2023 r. zarejestrowanej żadnej karty w Bezcennych Chwilach

LUB

 • miała zarejestrowaną kartę w Bezcennych Chwilach przed 15.02.2023 r., ale w okresie od 15.02.2023-17.05.2023 r. zarejestrują w programie inną kartę, wydaną przez inny bank.

Na stronie internetowej Mastercard Bezcenne Chwile sprawdzisz, czy Twoja karta może być zapisana do programu.

Z całą pewnością w promocji wezmą udział następujące karty:

Jak zdobyć 8 000 punktów?

Aby zdobyć punkty, musisz wykonać dwa proste kroki.

#Krok 1 – zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach

Aby to zrobić 🔎 zarejestruj swoją kartę w programie Bezcenne Chwile. Część kart zarejestrujesz przez stronę Mastercarda, a część po zalogowaniu do bankowości internetowej swojego banku.

#Krok 2 – wykonaj płatności kartą

Od dnia zapisania się do Bezcennych Chwil masz 🗓 30 dni kalendarzowych na to, by 🔎 wykonać zarejestrowaną w programie kartą płatności na łączną kwotę min. 100 zł.

W ramach jednego banku możesz otrzymać punkty tylko raz, nawet jeśli zarejestrujesz kilka kart. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, być odebrał nagrody za rejestrację kilku kart z kilku różnych banków.

„Jeden Uczestnik może otrzymać w ramach Oferty Specjalnej tylko i wyłącznie jedną Nagrodę w ramach jednej Instytucji Finansowej, nawet jeżeli wielokrotnie spełniłby kryteria do jej otrzymania.”

Zwróć uwagę na wyłączenia, ponieważ na przykład transakcje w aptece czy drogerii nie zostaną uwzględnione.

Nie policzą się:

 • transakcje zwrócone lub z przeniesieniem sald;
 • transakcje z czekami podróżnymi;
 • płatności za podatki, ubezpieczenia i inne daniny publiczne;
 • wszelkie płatności związane z grami losowymi;
 • doładowania portfeli cyfrowych;
 • zakupy bonów prezentowych, kart podarunkowych itp.
 • płatności w punktach o kodach MCC: 4829 (internetowe przekazy pieniężne), 5122 (właściciele aptek), 5715 (hurtownie alkoholowe),5813 (pijalnie alkoholu, bary, dyskoteki), 5912 (apteki i drogerie), 5921 (sklepy alkoholowe), różne transakcje w instytucjach finansowych i niefinansowych (6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540), 7511 (loterie, zakłady), 8999 (wolne zawody), 9311 (podatki i doładowania portfeli cyfrowych typu SkyCash.

I to wszystko. Punkty powitalne zostaną przyznane na Twoje konto programu Bezcenne Chwile 🗓 w ciągu maksymalnie 30 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków. Punkty są ważne 3 miesiące, nie zapomnij ich wykorzystać, bo przepadną.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Zyta pisze:
  Przeczytałam regulamin, ale nadal nie jestem pewna: czy jeśli w okresie trwania promocji zarejestruje się w programie 2 karty z różnych banków (i spełni każdą warunki), dostanie się 2 nagrody?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak 🙂 Pod warunkiem, że żadna karta żadnego z tych banków nie była wcześniej w programie.
 2. Anonim pisze:
  Mam pytanie – czy płatności Google Pay liczą się jako płatność kartą (w historii widnieje docelowa karta)
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeśli nie są wykluczone kodem MCC to tak. Płatność Google Pay/Apple Pay to zwykła płatność kartą, chyba że regulamin stanowczo je wyklucza.
 3. Maciuś pisze:
  Czy z programu ZEN mogę zarejestrować kartę wirtualną czy muszę mieć kartę fizyczną?
 4. Piotr pisze:
  Dzień dobry. W zeszłym roku miałem zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach kartę Alior. Później zamknąłem to konto, jak i kartę. Niedawno otworzyłem nowe konto w Alior, mam nową kartę. Czy ta karta może wziąć udział w promocji?
  • Moniaki.pl pisze:
   Piotr niestety nie, nawet jeśli konto było zamknięte i otwarte ponownie. Przejdą tylko karty z banków w ramach których jeszcze nie uczestniczyło się w Bezcennych Chwilach.

Napisz komentarz