Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Promocja Alior Bank: 450 zł za konto na selfie! +7% na koncie oszczędnościowym

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 450 zł gotówki

Za co?

450 zł:

-za założenie konta z kartą z dedykowanego linku na videoselfie;

-za aktywowanie min. 2 bezpłatnych korzyści do Konta Jakże Osobistego

-za logowanie do aplikacji oraz min. 1 płatność kartą w każdym z 8 miesięcy po założeniu konta

Ile to kosztuje?

0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia jednego wpływu w miesiącu na min. kwotę 1500 zł (inaczej opłata 10 zł); 0 zł – opłata za kartę do konta pod warunkiem dokonania nią płatności na min. kwoty 300 zł w miesiącu (inaczej opłata 5 zł); 0 zł- przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniasz warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały w Alior Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 maja 2023 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Alior Bank zdecydowanie postanowił postarać się o miano banku z największymi nagrodami za konto. Po raz kolejny dorzuca coś do puli. Dzięki temu masz okazję założyć rachunek w promocji i zyskać 450 zł gotówki od banku.

Na dodatek konto założysz zdalnie przez videoselfie (i już za to dostaniesz od banku 50 zł). Nie musisz iść do oddziału czy czekać na kuriera.

Chętni mogą skorzystać z opcji konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 7%.

Promocja konta osobistego w ALior Banku potrwa 🗓 do 31 maja 2023 roku.

Zaznaczam: w promocji Aliora z gotówką w nagrodę nie ma żadnych limitów. Nagrody są gwarantowane dla wszystkich, którzy spełnią opisywane warunki.

Promocja Alior Bank — warunki uczestnictwa

Żeby skorzystać z promocji Aliora, w której do zgarnięcia jest 450 zł gotówki, wystarczy, że 🗓 w ciągu ostatnich 2 lat przed złożeniem wniosku w tej promocji nie miałeś w Alior Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Jeśli miałeś tam inne produkty, np. kredyt czy konto oszczędnościowe to nadal możesz skorzystać z opisywanej tu promocji.

Nagrody za konto Alior Bank, czyli jak odebrać 450 zł za konto na selfie?

#Krok 1 – załóż konto w Alior Bank w promocji

🗓 Do 31 maja 2023 roku:

 • 🔎 Wejdź na stronę promocji Alior Banku i załóż konto Jakże Osobiste z kartą do konta. Pamiętaj, że tylko za założenie konta na Videoselfie w aplikacji mobilnej dostaniesz I część nagrody, 50 zł. Jeśli zrobisz to w inny sposób, ta część nagrody przepadnie, ale dalej możesz dostawać kolejne, łącznie 400 zł.
 • 🔎 Podczas składania wniosku wyraź zgody marketingowe na otrzymywanie wiadomości elektronicznych i telefonicznych oraz na przetwarzanie danych.
🗓 W ciągu 30 dni od złożenia wniosku:

 • 🔎 podpisz umowę o konto i kartę.

Jak założyć konto w promocji Alior Banku na selfie w aplikacji mobilnej?

 1. Wejdź na stronę promocji
 2. Wypełnij wymagane w pierwszym kroku wniosku dane (imię, nazwisko, PESEL, mail, tel)
 3. W kolejnym kroku wybierz „W jaki sposób chcesz otworzyć konto — aplikacja mobilna”
 4. Pobierz aplikację mobilną i złóż wniosek. Pamiętaj, by dane z pierwszego kroku wniosku na komputerze były identyczne z danymi, które podasz w aplikacji mobilnej.

50 zł za konto na Videoselfie w aplikacji otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy.

#Krok 2 – aktywuj 2 darmowe korzyści do konta

🗓 W ciągu 30 dni od podpisania umowy 🔎 zaloguj się do bankowości i aktywuj 2 darmowe korzyści do konta. Muszą pozostać aktywne przynajmniej do momentu odebrania ostatniej nagrody.

Możesz wybierać spośród poniższych 11 korzyści. 2 są bezpłatne, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie.

#Krok 3 – płać kartą i loguj się do aplikacji

🗓 Co miesiąc, przez kolejne 8 miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonasz wszystkie czynności z #Kroku 1 i #Kroku 2:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

ORAZ

 • 🔎 zapłać min. 1 raz w miesiącu kartą do konta.

Za każdy miesiąc spełnionych warunków należy Ci się 50 zł. Jeśli w którymś z miesięcy nie wykonasz którejś czynności — nagroda za ten miesiąc przepada. Ale nadal możesz dostać kolejne.

Przelewy będziesz otrzymywać do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

UWAGA

Nie zamykaj konta i karty oraz nie zmieniaj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej nagrody. Inaczej ich nie otrzymasz.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Ważne pojęcia do promocji

ROZWIŃ

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Co miesiąc zapłać kartą (zwykłą lub wirtualną) min. 1 raz, na dowolną kwotę. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Nie liczą się:

-wypłaty gotówki;

-płatności BLIK;

-transakcje o kodzie MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; MCC 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); MCC 4111, określający m.in. usługi transportowe; MCC 6012, określający instytucje finansowe; MCC 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych; MCC 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych; MCC 4829, określający internetowe przekazy pieniężne; MCC 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

7% na koncie oszczędnościowym w Alior Banku do kwoty 100 000 zł

Jest to promocja dla nowych środków, która trwa 🗓 do 13 czerwca 2023 roku.

Nowe środki to nadwyżka nad saldo na Twoich kontach (ROR, oszczędnościowe) i lokatach, liczone 🗓 na dzień 10 maja 2023 roku.

Z promocji nie skorzystasz, jeśli aktualnie bierzesz udział w poprzedniej edycji promocji Konta Mega Oszczędnościowego.

Do wyboru masz dwie opcje promocji: albo możesz dostać 5% do 100 000 zł bez żadnych aktywności na koncie, albo co miesiąc robisz min. 5 płatności kartą na zwykłym koncie i wtedy masz 7% do 100 000 zł.

Oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące, licząc od daty wpłaty nowych środków.

Co musisz zrobić?

 • Jeśli nie masz Konta Mega Oszczędnościowego, to je otwórz.
 • Przelej nowe środki na Konto Mega Oszczędnościowe do 13 czerwca. To wystarczy, by mieć zapewnione oprocentowanie 5% do 100 000 zł.
 • Jeśli chcesz mieć 7% zamiast 5%: co miesiąc (do końca każdego miesiąca kalendarzowego) zapewnij min. 5 transakcji kartą na zwykłym koncie — czyli Koncie Jakże Osobistym. Musisz w każdym cyklu rozliczeniowym (od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia miesiąca bieżącego) zapłacić kartą do konta za zakupy. Nie liczą się wypłaty gotówki.
 • Odsetki są wypłacane na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Alior Bank Konto Jakże Osobiste opłaty (oraz podpowiedź, jak ich uniknąć)

Konto w Alior Banku jest za darmo dla osób, które nie ukończyły 26 lat, oraz dla starszych osób, które co miesiąc przeleją na rachunek jednorazowo minimum 1500 zł.

Karta (dla wszystkich) będzie bez opłat, jeśli co miesiąc wydasz nią kwotę co najmniej 300 zł. Inaczej bank pobierze opłatę za kartę 5 zł.

Konto Jakże Osobiste

  Aktualne na dzień: 27 lutego 2024

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/10 zł

miesięczna opłata za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego jednorazowego wpływu z konta w innym banku min. 1500 zł. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe

Opłata za kartę

0 zł/5 zł

0 zł pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie – liczone od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Korzyści do konta

0 zł/3,50 zł

0 zł za dwie pierwsze w miesiącu korzyści, 3-cia i kolejne płatne 3,50 zł

Wypłata gotówki z bankomatów Alior

0 zł

Wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce

2,50 zł

Podsumowanie

W ostatnich miesiącach podobne promocje, ale z mniejszymi nagrodami od Alior Banku cieszyły się dużym powodzeniem. Nic dziwnego, warunki do spełnienia są naprawdę proste.

komentarzy 8

 1. Olga pisze:
  Czy jak zamknęłam konto 02.02.21 to się załapię w promocji? Bo dwa lata minęły, ale czasem jest liczone od pełnego roku.
 2. Moniaki.pl pisze:
  W takim razie nie powinno być problemu. Regulamin nie precyzuje, żeby liczyło się to od pełnego roku.
 3. Dawid pisze:
  Czy też macie problem z założeniem konta przez link/stronę? Po uzupełnieniu danych ciągle otrzymuję komunikat o braku możliwości założenia przez Internet i mam „zamów rozmowę” aby konsultant mógł przez telefon dokończyć proces.
 4. Dawid pisze:
  Czy też macie problem z założeniem konta przez link/stronę? Po uzupełnieniu danych ciągle otrzymuję komunikat o braku możliwości założenia przez Internet i mam „zamów rozmowę” aby konsultant mógł przez telefon dokończyć proces.
  • Moniaki.pl pisze:
   Dawid, a miałeś już tam kiedyś konto? Bo to najczęstsza przyczyna w tego typu przypadkach.
 5. Dawid pisze:
  Spotkał się ktoś z problemem, że zakładając konto przez selfie i ustalając pin nie otrzymuje żadnej informacji zwrotnej. Ustalony pin jest prawidłowy sprawdzam przez dwa dni w aplikacji status wniosku, cały czas informacja „potrzebujemy jeszcze chwilę na weryfikację” 3 dnia wpisuje pin na pewno poprawy wcześniej w końcu działało a komunikat z aplikacji „błędny pin” grrr na infolinię nic nie wiedzą widzą tylko ze wniosek wisi. Żadnych informacji na mailu by były komplikacje czy coś. Jedyny ślad składania wniosku to SMS kod. Ma ktoś pomyśl co jest nie tak?
  Pozdrawiam.

Napisz komentarz