Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Kumulacja nagród w promocji Alior Bank: aż 650 zł za konto na selfie! +7,5% na koncie oszczędnościowym

Aktualne Alior Banknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 450 zł gotówki

200 zł w Bezcennych Chwilach

Za co?

450 zł:

-za założenie konta z kartą z dedykowanego linku na videoselfie;

-za aktywowanie min. 2 bezpłatnych korzyści do Konta Jakże Osobistego

-za logowanie do aplikacji oraz min. 1 płatność kartą w każdym z 8 miesięcy po założeniu konta

Ile to kosztuje?

0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia jednego wpływu w miesiącu na min. kwotę 1500 zł (inaczej opłata 10 zł); 0 zł – opłata za kartę do konta pod warunkiem dokonania nią płatności na min. kwoty 300 zł w miesiącu (inaczej opłata 5 zł); 0 zł- przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniasz warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały w Alior Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 maja 2023 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Alior Bank zdecydowanie postanowił postarać się o miano banku z największymi nagrodami za konto. Po raz kolejny dorzuca coś do puli. Dzięki temu masz okazję założyć rachunek w promocji, a dokładniej rzecz biorąc, w 3 promocjach na raz, z których łącznie da się bez żadnego problemu uzyskać 650 zł nagród.

Na dodatek konto założysz zdalnie przez videoselfie (i już za to dostaniesz od banku 50 zł). Nie musisz iść do oddziału czy czekać na kuriera.

Chętni mogą skorzystać z opcji konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 7,5%.

Promocja konta osobistego w ALior Banku potrwa 🗓 do 31 maja 2023 roku.

Zaznaczam: w promocji Aliora z gotówką w nagrodę nie ma żadnych limitów. Nagrody są gwarantowane dla wszystkich, którzy spełnią opisywane warunki.

Kilka słów o promocjach bankowych od Alior Banku

Dziś opisuję aż 3 łączące się ze sobą promocje konta: 450 zł gotówki od Aliora oraz dwie promocje od organizacji Mastercard. Mastercard prowadzi program lojalnościowy pod nazwą Bezcenne Chwile. W każdej z tych dwóch promocji (jedna jest tylko dla klientów Alior Banku, druga dla wszystkich), możesz odebrać po 8 000 punktów, co daje możliwość zamiany na nagrody o wartości 100 zł.

Promocja z gotówką nie ma limitu nagród, natomiast z punktami w Bezcennych Chwilach limity nagród są. Dlatego warto jak najszybciej założyć konto i skorzystać ze wszystkich opcji na raz.

Promocja Alior Bank — warunki uczestnictwa

Żeby skorzystać z promocji Aliora, w której do zgarnięcia jest 450 zł gotówki, wystarczy, że 🗓 w ciągu ostatnich 2 lat przed złożeniem wniosku w tej promocji nie miałeś w Alior Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Jeśli miałeś tam inne produkty, np. kredyt czy konto oszczędnościowe to nadal możesz skorzystać z opisywanej tu promocji.

Nagrody za konto Alior Bank, czyli jak odebrać 450 zł za konto na selfie?

#Krok 1 – załóż konto w Alior Bank w promocji

🗓 Do 31 maja 2023 roku:

 • 🔎 Wejdź na stronę promocji Alior Banku i załóż konto Jakże Osobiste z kartą do konta. Pamiętaj, że tylko za założenie konta na Videoselfie w aplikacji mobilnej dostaniesz I część nagrody, 50 zł. Jeśli zrobisz to w inny sposób, ta część nagrody przepadnie, ale dalej możesz dostawać kolejne, łącznie 400 zł.
 • 🔎 Podczas składania wniosku wyraź zgody marketingowe na otrzymywanie wiadomości elektronicznych i telefonicznych oraz na przetwarzanie danych.
🗓 W ciągu 30 dni od złożenia wniosku:

 • 🔎 podpisz umowę o konto i kartę.

Jak założyć konto w promocji Alior Banku na selfie w aplikacji mobilnej?

 1. Wejdź na stronę promocji
 2. Wypełnij wymagane w pierwszym kroku wniosku dane (imię, nazwisko, PESEL, mail, tel)
 3. W kolejnym kroku wybierz „W jaki sposób chcesz otworzyć konto — aplikacja mobilna”
 4. Pobierz aplikację mobilną i złóż wniosek. Pamiętaj, by dane z pierwszego kroku wniosku na komputerze były identyczne z danymi, które podasz w aplikacji mobilnej.

50 zł za konto na Videoselfie w aplikacji otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy.

#Krok 2 – aktywuj 2 darmowe korzyści do konta

🗓 W ciągu 30 dni od podpisania umowy 🔎 zaloguj się do bankowości i aktywuj 2 darmowe korzyści do konta. Muszą pozostać aktywne przynajmniej do momentu odebrania ostatniej nagrody.

Możesz wybierać spośród poniższych 11 korzyści. 2 są bezpłatne, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie.

#Krok 3 – płać kartą i loguj się do aplikacji

🗓 Co miesiąc, przez kolejne 8 miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonasz wszystkie czynności z #Kroku 1 i #Kroku 2:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

ORAZ

 • 🔎 zapłać min. 1 raz w miesiącu kartą do konta.

Za każdy miesiąc spełnionych warunków należy Ci się 50 zł. Jeśli w którymś z miesięcy nie wykonasz którejś czynności — nagroda za ten miesiąc przepada. Ale nadal możesz dostać kolejne.

Przelewy będziesz otrzymywać do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

UWAGA

Nie zamykaj konta i karty oraz nie zmieniaj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej nagrody. Inaczej ich nie otrzymasz.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Ważne pojęcia do promocji

ROZWIŃ

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Co miesiąc zapłać kartą (zwykłą lub wirtualną) min. 1 raz, na dowolną kwotę. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Nie liczą się:

-wypłaty gotówki;

-płatności BLIK;

-transakcje o kodzie MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; MCC 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); MCC 4111, określający m.in. usługi transportowe; MCC 6012, określający instytucje finansowe; MCC 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych; MCC 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych; MCC 4829, określający internetowe przekazy pieniężne; MCC 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

200 zł w punktach z promocji Mastercard Bezcenne Chwile

Już wiesz, że są dwie promocje z punktami, a każda z nich to okazja do nagród o wartości 100 zł.

Każda z nich ma oddzielny regulamin, datę obowiązywania i limity nagród. Jednak w oby promocjach warunki do spełnienia są takie same:

 • rejestrujesz kartę w Bezcennych Chwilach
 • Płacisz nią za zakupy na 100 zł w ciągu 30 dni
 • Odbierasz 8000 punktów z każdej promocji.

Zapoznaj się ze szczegółami i wykluczeniami każdej z promocji:

7,5% na koncie oszczędnościowym w Alior Banku do kwoty 200 000 zł

Jest to promocja dla nowych środków, która trwa 🗓 do 13 marca 2023 roku.

Nowe środki to nadwyżka nad saldo na Twoich kontach (ROR, oszczędnościowe) i lokatach, liczone 🗓 na dzień 27 stycznia 2023 roku.

Z promocji nie skorzystasz, jeśli aktualnie bierzesz udział w poprzedniej edycji promocji Konta Mega Oszczędnościowego.

Do wyboru masz dwie opcje promocji: albo możesz dostać 6% do 200 000 zł bez żadnych aktywności na koncie, albo co miesiąc robisz min. 3 transakcje na zwykłym koncie i wtedy masz 7,5% do 200 000 zł.

Oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące, licząc od daty wpłaty nowych środków.

Co musisz zrobić?

 • jeśli nie masz Konta Mega Oszczędnościowego, to je otwórz;
 • przelej nowe środki na Konto Mega Oszczędnościowe do 13 marca. To wystarczy, by mieć zapewnione oprocentowanie 6% do 200 000 zł.
 • Jeśli chcesz mieć 7,5% zamiast 6%: co miesiąc (do końca każdego miesiąca kalendarzowego) zapewnij min. 3 transakcje kartą na zwykłym koncie – czyli Koncie Jakże Osobistym. Musisz co miesiąc zapłacić kartą do konta za zakupy w SKLEPACH STACJONARNYCH. Nie liczą się wypłaty gotówki i płatności kartą w Internecie.

Alior Bank Konto Jakże Osobiste opłaty (oraz podpowiedź, jak ich uniknąć)

Konto w Alior Banku jest za darmo dla osób, które nie ukończyły 26 lat, oraz dla starszych osób, które co miesiąc przeleją na rachunek jednorazowo minimum 1500 zł.

Karta (dla wszystkich) będzie bez opłat, jeśli co miesiąc wydasz nią kwotę co najmniej 300 zł. Inaczej bank pobierze opłatę za kartę 5 zł.

Konto Jakże Osobiste

  Aktualne na dzień: 5 marca 2023

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/10 zł

miesięczna opłata za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego jednorazowego wpływu z konta w innym banku min. 1500 zł. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe

Opłata za kartę

0 zł/5 zł

0 zł pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie – liczone od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Korzyści do konta

0 zł/3,50 zł

0 zł za dwie pierwsze w miesiącu korzyści, 3-cia i kolejne płatne 3,50 zł

Wypłata gotówki z bankomatów Alior

0 zł

Wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce

2,50 zł

Podsumowanie

W ostatnich miesiącach podobne promocje, ale z mniejszymi nagrodami od ALior Banku cieszyły się dużym powodzeniem. Nic dziwnego, warunki do spełnienia są naprawdę proste. Biorąc pod uwagę niespotykaną kumulację nagród, ja bym się nie wahała, tylko otworzyła konto jak najszybciej, by skorzystać ze wszystkich opcji i zgarnąć 650 zł nagród.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 4

 1. Olga pisze:
  Czy jak zamknęłam konto 02.02.21 to się załapię w promocji? Bo dwa lata minęły, ale czasem jest liczone od pełnego roku.
 2. Moniaki.pl pisze:
  W takim razie nie powinno być problemu. Regulamin nie precyzuje, żeby liczyło się to od pełnego roku.

Napisz komentarz