Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Proste warunki, szybka kasa! Czyli 250 zł za darmowe konto dla młodych [18-25] na selfie od Pekao S.A.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł gotówki

4000 punków w programie Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 50 zł

Za co?

50 zł

– Za założenie konta i karty z dedykowanego linku

150 zł:

– za wykonanie po min. 5 płatności kartą w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po dniu otwarcia konta oraz po min. 1 logowanie do aplikacji mobilnej w każdym z miesięcy.

Ile to kosztuje?

Dla osób powyżej 26 roku życia: 0 zł opłaty za konto oraz kartę przy zapewnieniu wpływu na min. 500 zł co miesiąc oraz jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (inaczej opłata za konto wyniesie 6 zł, a opłata za kartę wyniesie 3 zł); 0 zł za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

50 zł – do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o konto

3×50 zł -do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Dla kogo?

Promocja konta: dla osób, które od od 1.01.2020 r., nawet przez jeden dzień, nie miały w Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokaty.

Do kiedy promocja?

Do 31 sierpnia 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Czy uwierzysz, że bank Pekao S.A. (nie PKO BP, to inny bank) rozdaje młodym (18-25 lat) tak łatwą kasę za konto, że prościej się już prawie nie da?

Możesz odebrać od banku 200 zł gotówki, z czego 50 zł dostaniesz już za samo założenie konta! Tak jak nasza czytelniczka, która podesłała nam tego screena z wypłatą I części nagrody z poprzedniej edycji promocji.

A kolejne nagrody, 3×50 zł, czyli 150 zł, otrzymasz w kolejnych miesiącach za to, że zalogujesz się do apki i zapłacisz parę razy kartą 🙂

Zarejestruj swoją kartę w programie Bezcenne Chwile, zapłać nią za zakupy i odbierz kolejną nagrodę – punkty wymienne na nagrody o wartości 50 zł (np. voucher do RTV Euro AGD czy Decathlon).

Pamiętaj również, że konto, karta i wszystkie bankomaty w Polsce dla młodych są całkowicie bezpłatne, więc nie zapłacisz za nie ani grosza!

Promka potrwa 🗓 do 31 sierpnia 2022 roku. To żaden konkurs ani loteria, nie ma też limitu wniosków. Czyli każdy, kto zrobi to, co niżej opisuję, odbierze swoje 2 stówki od banku Pekao S.A.!

Czy łapiesz się do promocji konta dla młodych w Pekao S.A.?

Jeśli spełniasz dwa niżej opisane warunki oznacza to, że już dziś możesz składać wniosek o konto w promocji:

  • masz od 18 do 25 lat i jesteś obywatelem Polski;
  • 🗓 od 1 stycznia 2020 roku nie miałeś w Pekao S.A. konta lub rachunku oszczędnościowego lokaty.

PAMIĘTAJ: tylko konto w banku Pekao S.A. wyklucza Cię z promocji. Konta w innym banku (na przykład w PKO BP) nie mają tu żadnego znaczenia. Podobnie jak inne produkty w Pekao S.A. (przykładowo masz tam pożyczkę, ale nie ROR – możesz brać udział w tej promocji).

Zgarniam 200 zł w promocji od banku – szybka instrukcja

Promocja jest prosta jak drut. Zakładasz konto w 1 miesiącu -> w drugim miesiącu odbierasz 5 dych. W drugim miesiącu robisz 5 płatności i logowanie -> w 3 miesiącu odbierasz kolejne 5 dych. I tak dalej 🙂

#Krok I – zakładasz konto Przekorzystne dla młodych z kartą i zgarniasz 5 dych

Żeby odebrać 50 zł za samo założenie konta, musisz 🗓 do 31 sierpnia:

  • 🔎 złożyć wniosek o konto Przekorzystne z kartą do konta i bankowością. Sugeruję kartę Mastercard Debit FX;
  • 🔎 podczas składania wniosku zaakceptować regulamin promocji i zgodę na przystąpienie do promocji oraz zgodę na przetwarzanie danych do celów promocji;
  • 🔎 podpisać umowę o konto on-line lub na selfie w aplikacji. Umowa podpisana z kurierem czy w oddziale nie liczy się do promocji, chyba że nie uda Ci się założyć konta na selfie czy on-line (wtedy możesz podpisać ją w oddziale i jest OK).

50 zł za założenie konta dostaniesz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy (na przykład umowa podpisana w lipcu – 50 zł do końca sierpnia).

#Krok II – płacisz kartą i logujesz się do apki, za co zgarniasz 3×50 zł

🗓 W 3 kolejnych miesiącach po miesiącu otwarcia konta:

  • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej na telefonie w każdym miesiącu

ORAZ

  • 🔎 zapłać kartą do konta lub kartą w aplikacji PeoPay w POLSCE min. 5 razy w każdym miesiącu. Kwoty są dowolne, możesz wziąć 5 kajzerek w Biedronce i zapłacić za każdą osobno.

Za każdy miesiąc, w którym zrobisz 5 płatności i logowanie, dostaniesz od banku przelew na 5 dych. Otrzymasz go do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym wykonasz obie czynności (na przykład płatności i logowanie w sierpniu -> przelew do końca września).

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LIPCU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w SIERPNIU

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Kwoty płatności są dowolne. Możesz płacić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Policzą się również płatności kartą mobilną w aplikacji PeoPay. Jedna uwaga: płatności muszą być dokonane w sklepach NA TERENIE POLSKI.

Nie policzą się do promocji wypłaty gotówki, płatności BLIK, transakcje odrzucone, anulowane, nieautoryzowane, oraz płatności kartą w punktach oznaczonych następującymi kodami: MCC 4829 (internetowe przekazy pieniężne), MCC 6050 (przekazy pieniężne w instytucjach finansowych), MCC 6051 (przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych)

Dodatkowe 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Możesz zarejestrować swoją kartę z logo Mastercard w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile. Po rejestracji zapłać nią za zakupy o łącznej wartości 50 zł i odbierz 4000 punktów powitalnych. Wymienisz je na nagrody o wartości 50 zł, na przykład voucher do Empiku, Smyka, RTV Euro AGD, Circle K, Decathlonu i wielu innych sklepów.

Darmowe konto dla młodych, czyli konto Przekorzystne w Pekao S.A.

Co tu dużo mówić. Z kontem Przekorzystnym dla młodych w banku Pekao S.A. masz za darmo konto, kartę, wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie, darmowe przelewy internetowe.

A jak zmienisz autoryzację z sms na aplikację PeoPay, to również nie będziesz ponosić opłaty za smsy autoryzacyjne (0,20 zł za jeden).

Pekao Konto Przekorzystne dla mlodych

  Aktualne na dzień: 13 września 2022

Prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata za kartę do konta

0 zł

Bezwarunkowo

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

0 zł

SMS autoryzacyjny

0,20 zł

Możesz zmienić sposób autoryzacji na aplikację mobilną

Podsumowanie

Wielokrotnie brałam sama udział w promocjach bankowych, a jeszcze więcej ich opisałam. I możesz mi wierzyć na słowo: ta promka jest wyjątkowo prosta! I na dodatek, nagrody otrzymujesz nie po kilku miesiącach, a już w następnym!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

  1. Tymon pisze:
    Fajna podoba mi się

Napisz komentarz