Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Kumulacja: aż 550 zł za konto od Alior Banku! + 8% dla oszczędności

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 400 zł gotówki

150 zł na zakupy w programie Bezcenne Chwile

Za co?

-za założenie konta z kartą z dedykowanego linku;

-za aktywowanie min. 2 bezpłatnych korzyści do Konta Jakże Osobistego

-za logowanie do aplikacji oraz min. 1 płatność kartą w każdym z 8 miesięcy po założeniu konta

Ile to kosztuje?

0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia jednego wpływu w miesiącu na min. kwotę 1500 zł (inaczej opłata 10 zł); 0 zł – opłata za kartę do konta pod warunkiem dokonania nią płatności na min. kwoty 300 zł w miesiącu (inaczej opłata 5 zł); 0 zł- przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniasz warunki.

Dla kogo?

Dla osób, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały w Alior Banku rachunku oszczędnoświowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 30 listopada 2022 r.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli planujesz założyć konto osobiste w Alior Banku, to teraz masz ku temu jeszcze lepszy powód. Jeśli zrobisz to w promocji, to przez 8 miesięcy możesz odbierać od banku po 50 zł nagrody.

Wystarczy, że w każdym z miesięcy zapłacisz raz kartą i zalogujesz się do aplikacji. Bardzo proste, prawda? Łącznie możesz na tym zyskać aż 400 zł gotówki.

Dodatkowo zarejestruj kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile, zapłać nią za zakupy na min. 100 zł i odbierz aż 12 000 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 150 zł! Na przykład vouchery RTV Euro Agd, Empik, Smyk, Decathlon i inne.

Promocja potrwa 🗓 do 30 listopada 2022 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

To Cię wyklucza z promocji:

🗓 W ciągu ostatnich 2 lat przed złożeniem wniosku w tej promocji miałeś w Alior Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

To Cię nie wyklucza z promocji:

Konto oszczędnościowe, konto firmowe, konto oszczędnościowe walutowe lub konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz inne produkty np. kredyt.

Odbieram 400 zł gotówki od Alior Banku

#Krok 1 – załóż Konto Jakże Osobiste wraz z kartą do konta

🗓 Do 30 listopada 2022 roku 🔎 wejdź na stronę promocji Alior Banku i złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą.

Nie zapomnij podczas wypełniania wniosku 🔎 wyrazić zgód marketingowych na przetwarzanie danych do celów marketingowych oraz otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną i poprzez połączenia głosowe. Zgody te mają zostać aktywne przynajmniej do czasu, aż odbierzesz ostatnią nagrodę.

🗓 W ciągu 30 dni od złożenia wniosku 🔎 podpisz umowę o konto i kartę. Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera, przelewem z innego banku lub na selfie w aplikacji mobilnej.

Jak założyć konto w promocji Alior Banku na selfie w aplikacji mobilnej?

 1. Wejdź na stronę promocji
 2. Wypełnij wymagane w pierwszym kroku wniosku dane (imię, nazwisko, PESEL, mail, tel)
 3. W kolejnym kroku wybierz „W jaki sposób chcesz otworzyć konto – aplikacja mobilna”
 4. Pobierz aplikację mobilną i złóż wniosek. Pamiętaj, by dane z pierwszego kroku wniosku na komputerze były identyczne jak dane, które podasz w aplikacji mobilnej.

#Krok 2 – aktywuj 2 darmowe korzyści do konta

🗓 W ciągu 30 dni od podpisania umowy 🔎 aktywuj 2 Korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Zrobisz to po zalogowaniu do bankowości internetowej. Nie marty się, 2 korzyści do konta co miesiąc masz całkowicie za darmo. A wybór jest spory, bo korzyści jest aż 11. Jeśli zdecydujesz się na więcej niż 2 korzyści miesięcznie, to trzecia i kolejne będą Cię kosztować 3,50 zł/m-c za każdą.

#Krok 3 – loguj się do aplikacji, płać kartą i odbieraj kolejne nagrody

🗓 W każdym z 8 kolejnych miesięcy po podpisaniu umowy:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

ORAZ

 • 🔎 zapłać min. 1 raz w miesiącu kartą do konta.

I to wystarczy. Za każdy miesiąc spełnionych warunków należy Ci się 50 zł. Jeśli w którymś z miesięcy nie wykonasz którejś czynności – nagroda za ten miesiąc przepada. Ale nadal możesz dostać kolejne.

Alior zrobi Ci przelew do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków (przykładowo za logowanie i płatność w listopadzie dostaniesz 50 zł do końca grudnia).

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w PAŹDZIERNIKU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LISTOPADZIE

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Co miesiąc zapłać kartą (zwykłą lub wirtualną) min. 1 raz, na dowolną kwotę. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Nie liczą się:

 • wypłaty gotówki;
 • płatności BLIK;
 • transakcje o kodzie MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • MCC 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • MCC 4111, określający m.in. usługi transportowe;
 • MCC 6012, określający instytucje finansowe;
 • MCC 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych;
 • MCC 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • MCC 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
 • MCC 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

UWAGA

Nie zamykaj konta i karty oraz nie zmieniaj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej nagrody. Inaczej ich nie otrzymasz.

Połącz więcej promocji

Pospiesz się i rejestruj swoją kartę w Bezcennych Chwilach. Dokonaj wymaganej płatności i odbierz punkty o wartości 150 zł!

50 zł za konto dla dziecka

Masz dziecko w wieku 13-17 lat? Możesz założyć mu darmowe konto w Alior Banku w promocji. Wystarczy, że zapłacicie raz kartą, a Twoja pociecha otrzyma 50 zł nagrody od banku.

8% do 400 000 zł na Koncie Mega Oszczędnościowym

Promocja z podwyższonym oprocentowaniem dla nowych środków trwa 🗓 do 14 grudnia 2022 roku.

Nowe środki to nadwyżka nad saldo na Twoich kontach (ROR, oszczędnościowe) i lokatach, liczone 🗓 na dzień 8 listopada 2022 roku.

Z promocji nie skorzystasz, jeśli aktualnie bierzesz udział w poprzedniej edycji promocji Konta Mega Oszczędnościowego.

Do wyboru masz dwie opcje promocji: albo możesz dostać 4% do 400 000 zł bez żadnych aktywności na koncie, albo co miesiąc zapewniasz wpływ na zwykłe konto i wtedy masz 8% do 400 000 zł.

Co musisz zrobić?

 • jeśli nie masz Konta Mega Oszczędnościowego, to je otwórz;
 • przelej nowe środki na Konto Mega Oszczędnościowe do 14 grudnia. To wystarczy, by mieć zapewnione oprocentowanie 4% do 400 000 zł.
 • Jeśli chcesz mieć 8% zamiast 4%: co miesiąc (do końca każdego miesiąca kalendarzowego) zapewnij wpływ na ZWYKŁE KONTO – czyli Konto Jakże Osobiste — w jednorazowej wysokości min. 2000 zł miesięcznie. Wpływ nie może pochodzić z konta dla osób fizycznych w Alior Banku lub z kont prowadzonych w kantorze internetowym Alior Banku, ale przelew z Twojego konta z innego banku jak najbardziej się policzy. Jeśli w którymś z miesięcy nie zapewnisz wpływu, wtedy oprocentowanie wyniesie 4%.

Dzięki tym prostym czynnościom na 3 miesiące (liczone od daty wpłaty nowych środków) będziesz miał zapewnione podwyższone do 4% lub 8% oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, dla maksymalnej kwoty 400 000 zł.

1% zwrotu za płatności mobilne

Jako korzyść do konta możesz wybrać zwroty za płatności mobilne. Dostaniesz 1% zwrotu do 20 zł miesięcznie za płatności Google Pay, Garmin Pay czy BLIK. (wpłata na Revoluta tu się nie policzy)

Konto Jakże Osobiste Alior Bank – opłaty oraz jak ich uniknąć

Jeżeli masz mniej niż 26 lat:

 • konto masz bezwarunkowo darmowe;
 • karta będzie za darmo jeśli zapłacisz nią za zakupy na min. 300 zł miesięcznie.

Jeśli masz więcej niż 26 lat:

 • Aby konto było dla Ciebie za darmo musisz w każdym miesiącu zapewnić jednorazowy wpływ minimum 1500 zł. Może on pochodzić z Twojego konta w innym banku – ale pamiętaj, nie może to być przelew z rachunku w Alior Banku (nawet od innej osoby), rachunku dawnego T-mobile Usługi Bankowe lub z Kantoru Internetowego Alior. Może to być natomiast przelew z rachunku firmowego w Alior Banku.
 • Jeśli chodzi o kartę do konta to również musisz zapłacić nią na kwotę min. 300 zł miesięcznie – inaczej zostanie pobrana opłata.

Konto Jakże Osobiste

  Aktualne na dzień: 27 lutego 2024

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/10 zł

miesięczna opłata za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego jednorazowego wpływu z konta w innym banku min. 1500 zł. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe

Opłata za kartę

0 zł/5 zł

0 zł pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie – liczone od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Korzyści do konta

0 zł/3,50 zł

0 zł za dwie pierwsze w miesiącu korzyści, 3-cia i kolejne płatne 3,50 zł

Wypłata gotówki z bankomatów Alior

0 zł

Wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce

2,50 zł

Podsumowanie

Być może promocja nie należy do tych szybkich, kiedy całą nagrodę dostajesz w krótkim czasie. Za to jest idealna dla osób, które i tak chcą założyć konto w Alior Banku. W końcu mogą tylko zyskać: większość z nas płaci min. 1 raz kartą i loguje się do aplikacji na telefonie co miesiąc 🙂

komentarzy 16

 1. Tomasz pisze:
  Alior i Crediagricole mają i zawsze będą mieli po piepszone promocję kto wytrzyma tak długie okresy przywiązywania się do banku który ma przynieść duży i szybki zysk.
 2. Joanna pisze:
  Czy załapię się na promocję, jeśli mam kredyt w Alior Banku? Konto było zamknięte 3 lata temu
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wykluczeniu podlega tylko rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Jeśli był zamknięty 3 lata temu to można skorzystać z promocji 🙂
 3. Miki pisze:
  Czy płatnosci karta przez Google Pay się liczą do tych płatności kartą na min 300 zł żeby konto było bez opłat?
 4. Paweł pisze:
  Czy jak przez gapiostwo nie aktywowałem w ciągu 30 dni 2 korzyści to nie dostanę żadnej nagrody?
 5. olo pisze:
  „Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet”
  Ciekawe dlaczego? konta w alior miałem przed 06.2019
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Może zmieniły się jakieś Twoje dane, a system ma stare? Dowód, adres. Czasami tak jest. Spróbuj zadzwonić na infolinię i dopytać, powinni podać Ci szczegóły.
 6. Robert pisze:
  Czy ta promocja jest tylko dla osób poniżej 26 roku życia? bo widzę na reklamie, że konto na pewno.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie, dlaczego? Normalnie może skorzystać każdy od 18+ 🙂 Młodzi poniżej 26 r.ż. mają po prostu łatwiejsze warunki do tego, by nie płacić za konto.
 7. Mariusz pisze:
  „karta będzie za darmo jeśli zapłacisz nią za zakupy na min. 300 zł miesięcznie.”

  Pytanie co to znaczy „płatność kartą”. Czy do płatności kartą zalicza się również zapłacenie za zakupy przez internet w postaci podania podmiotowi numeru karty, danych posiadacza, daty ważności karty oraz kodu CVC karty?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   „Płatności kartą – sprawdzamy definicję

   Co miesiąc zapłać kartą (zwykłą lub wirtualną) min. 1 raz, na dowolną kwotę. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych.”

 8. Bobo pisze:
  Witam,gdzie dokładnie aktywować 2 korzyści, nie mogę tego znalesć
 9. Wojtek pisze:
  Witam,
  Otworzyłem dziś powyższe konto wraz z kontem oszczędnościowym. Chciałbym skorzystać z promocyjnego oprocentowania 8%. Czy jeśli w tym miesiącu i w kolejnym l zapewnie wplyw min 2k i 1 grudnia wpłacę środki na konto oszczędnościowe, to przez 3 miesiące będą one oprocentowane promocyjnie, tj na 8%?
  Z góry dziękuję za pomoc.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Promocja na podwyższone oprocentowanie liczy się od momentu wpłaty nowych środków na konto oszczędnościowe. Jeśli wpłacisz je w grudniu, to wpływy na zwykłe konto musisz zapewnić w kolejnych miesiącach, licząc od grudnia.

Napisz komentarz