Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

150 zł lub 250 zł na zakupy za rejestrację karty Alior w programie Bezcenne Chwile [dla nowych i obecnych klientów]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

12000 lub 20 000 punktów powitalnych o wartości 150 zł lub 250 zł w programie Bezcenne Chwile

Za co?

-Za zarejestrowanie karty Mastercard Alior Banku w programie Bezcenne Chwile oraz

-za dokonanie min. 1 płatności kartą na min. 100 zł lub 150 zł.

Ile to kosztuje?

Brak opłat.

Kiedy bonus?

W ciągu 14 dni roboczych od spełnienia warunków

Dla kogo?

Dla klientów Alior Banku, którzy posiadają kartę Mastercard i którzy nie rejestrowali wcześniej karty Aliora w programie Bezcenne Chwile.

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli jesteś klientem Alior Banku i masz kartę do konta z logo Mastercard, to z pewnością ucieszy Cię informacja, że teraz możesz zarejestrować ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile i odebrać 12000 punktów o wartości 150 zł.

Jeśli natomiast posiadasz kartę kredytową Mastercard od Alior Banku, punktów może być jeszcze więcej, bo aż 20000. Mają one wartość aż 250 zł.

Punkty wymienisz na nagrody, np. vouchery do RTV Euro AGD, Empik, Decathlon, Smyk, Douglas i wiele, wiele innych.

Promocja trwa 🗓 do 31 grudnia 2022 roku.

Organizator przewidział limit nagród. Jest to odpowiednio 10 000 nagród za kartę do konta oraz 3236 nagród za kartę kredytową. O przewidywanym terminie wyczerpania nagród oraz o ewentualnym wcześniejszym zakończeniu promocji bank ma poinformować na TEJ STRONIE.

Co to jest program Bezcenne Chwile?

Jeśli ta nazwa nic Ci nie mówi — nie martw się. Każdy z nas kiedyś nie wiedział, o co w tym chodzi.

Program Mastercard Bezcenne Chwile to program lojalnościowy organizacji Mastercard. Płacąc kartą z logo Mastercard lub Maestro zbierasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Nie musisz robić nic nadzwyczajnego, po prostu płać za zakupy/usługi kartą zarejestrowaną w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Dawniej program ten nosił nazwę Priceless Special.

Zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na nagrody z katalogu. Składa się on z 8 kategorii. Ty decydujesz, na jaki cel będziesz zbierać punkty (możesz go zmieniać). Wybierasz spośród kategorii takich jak rozrywka, podróże, sport, kulinaria, zakupy, dziecko, dom czy pomaganie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Wystarczy, że:

 • Jesteś pełnoletnim klientem Alior Banku, który posiada kartę z logo Mastercarda (zwykłą debetową lub kredytową)
 • 🗓 przed 18 września 2022 roku nie przystąpiłeś do programu Bezcenne Chwile w ramach jakiejkolwiek karty wydanej przez Alior Bank
 • w czasie trwania promocji (28.09.2022-31.12.2022) masz aktywną i ważną kartę od Aliora, którą zarejestrujesz w programie.

W promocji powitalnej możesz wziąć udział tylko raz, niezależnie od tego, ile kart z logo Mastercard wydanych przez Aliora posiadasz.

Jeśli nie masz jeszcze żadnej karty od Aliora, wykorzystaj to i połącz dwie promocje. Za otwarcie konta dostaniesz 400 zł gotówki + 150 zł w punktach Bezcenne Chwile.

Jak zdobyć punkty w Bezcennych Chwilach z Alior Bankiem?

#Krok 1 – zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach

Aby to zrobić 🔎 zaloguj się do swojej bankowości internetowej Alior Banku. Następnie wejdź na swoje konto osobiste, wyszukaj zakładkę „Karty” i w części „Informacje o karcie” znajdziesz program Bezcenne Chwile, do którego możesz dołączyć.

#Krok 2 – wykonaj transakcję kartą

Od dnia zapisania się do Bezcennych Chwil masz 🗓 30 dni kalendarzowych na to, by 🔎 wykonać zarejestrowaną w programie kartą min. 1 transakcję bezgotówkową na łączną kwotę min. 100 zł w przypadku karty do konta lub min. 150 zł w przypadku karty kredytowej.

Liczą się płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych w złotówkach. Może to być jedna płatność na wymaganą kwotę lub kilka.

Nie policzą się następujące transakcje:

 • Wszelkie transakcje, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy);
 • operacje przeniesienia sald;
 • transakcje z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych;
 • transakcje dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych;
 • zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę;
 • inne opłaty lub obciążenia;
 • płatności związane z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach);
 • transakcje dokonane w punktach o następujących kodach MCC: 4829 – internetowe przekazy pieniężne, 6010 – instytucje finansowe (gotówka z kas banków), 6011 – instytucje finansowe (gotówka z bankomatów), 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi), 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty);
 • wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC;
 • pozycje obciążające saldo gotówkowe..

I to wszystko. Punkty powitalne zostaną przyznane na Twoje konto programu Bezcenne Chwile 🗓 w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków. Pozostało Ci już tylko wymienić je na nagrody dostępne w katalogu Bezcenne Chwile.

Nagroda jest ważna przez miesiąc od momentu jej przyznania. Po tym terminie punkty znikną z Twojego konta. Warto je do tej pory wykorzystać, gdyż nie dostaniesz wcześniej informacji o planowanym usunięciu punktów.

Podsumowanie

Bardzo fajna promocja dla obecnych klientów. Za samo zarejestrowanie się i wykonanie płatności otrzymujesz punkty o wartości 150 zł lub 250 zł. Jeżeli nie zarejestrowałeś jeszcze swojej karty w Bezcennych Chwilach, to teraz jest na to najlepszy moment.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 17

 1. Bazi pisze:
  Czy karta kredytowa wydana i zarejestrowana w Bezcennych Chwilach jeszcze w czasie istnienia i przez T-Mobile Usługi Bankowe dyskwalifikuje przystąpienie do udziału w promocji, jeśli na się kartę PŁATNICZĄ wydaną już później przez Alior Bank i nie zarejestrowaną jeszcze w BC?
 2. Marcin pisze:
  czy wcześniejsza rejestracja karty z konta firmowego Alior też wyklucza z promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety, nie odpowiem na to pytanie. Moim zdaniem nie powinna wykluczać, ponieważ uczestnik promocji wg regulaminu jest definiowany jako osoba fizyczna: „Uczestnik – pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która dokonała Przystąpienia do Programu w rozumieniu regulaminu Programu;”, a karta firmowa nie została wydana na osobę fizyczną, tylko na działalność. Niemniej, za swoją interpretację nie dam sobie uciąć ręki. Najlepiej napisać do banku wiadomość i w razie „W” mieć potwierdzenie od nich na piśmie.
 3. Karol pisze:
  W ciągu tygodnia od zarejestrowania i spełnienia warunków wypłaciłem bonusy:)
 4. Tomasz pisze:
  Mam takie pytanko. Aktywowałem w opcjach karty „Program Priceless Specials”, czy muszę jeszcze te kartę zarejestrować na stronie bezcennechwile.mastercard.pl ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Powinno automatycznie zaciągnąć. Ale możesz spróbować, jak wszystko jest ok to raczej drugi raz tej samej karty się nie da zarejestrować 🙂
 5. Łukasz pisze:
  Spełniłem warunki , czekam 2 tygodnie a punktów dalej brak
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Czy minęło 14 dni roboczych, czy mówisz o 2 tygodniach kalendarzowych?
  • Łukasz pisze:
   Tak dzisiaj minęły właśnie 14 dni robocze a pkt dalej brak . Jedynie naliczone za transakcje
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Napisz wiadomość do Bezcennych Chwil i opcjonalnie do Aliora.
  • Łukasz pisze:
   Pisałem do Aliora to odesłali mnie do bezcennych chwil. Tam napisałem tydzień temu i do dzisiaj cisza . Za 3 dni mija miesiąc kalendarzowy od kiedy spełniłem warunki. A pkt dalej brak
 6. Marli pisze:
  W tekście, w akapicie „ Jak zdobyć punkty w Bezcennych Chwilach z Alior Bankiem?: Krok 2”

  Znajduje się informacja o konieczności wykonania transakcji na kwotę 250 zł, jeśli transakcje dokonywane są kartą kredytową 1 czy mogę prosić o link do regulaminu wskazującego taką kwotę? Spotkałem się z kwotą 150 zł dla karty kredytowej lub 100 zł dla karty debetowej.

  Inne pytanie: czy wystarczy wykonanie transakcji, czy może liczona data, to data zaksiegowania?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Oczywiście, miało to być 150 zł. Dziękuję za czujność, mój błąd przy pisaniu. Regulamin mówi o dacie wykonania transakcji: „w terminie pierwszych 30 (słownie: trzydziestu) dni kalendarzowych od dnia: dokonania Przystąpienia do Programu przez Uczestnika zgodnie z lit. a) i b) powyżej, dokonali minimum 1 (słownie: jednego)Zakupu Premiowanego „.
   Wszystkie regulaminy zawsze są podlinkowane na samym dole 🙂
 7. Bartek pisze:
  Dzień dobry,
  czy płatność musi zostać wykonana fizycznie kartą czy może to być płatność zrobiona aplikacją np. GooglePay?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Moim zdaniem może być i przez Google Pay. Nie widzę wykluczeń.

Napisz komentarz