Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz do 250 zł gotówki za konto osobiste Direct w banku ING [+5% do 400 000 zł]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ING Bank Śląskinowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

120 zł lub 200 zł (w zależności od spełnionych warunków) przelewem na Twoje konto;

50 zł z programu poleceń.

Za co?

– Za założenie konta Direct lub Komfort z kartą oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego z dedykowanego linku i wyrażenie zgód marketingowych oraz;

– Za wykonanie do 30 września 2022 roku płatności kartą lub BLIKiem na min. 1000 zł (premia 120 zł za spełnienie tylko tego warunku) oraz;

– Za założenie do 30 września 2022 roku celu oszczędnościowego i przelanie na niego min. 300 zł, wykonanie co najmniej 3 płatności BLIK za zakupy w Internecie, oraz zapewnienie min. 3 wpływów wynagrodzenia na konto w trzech dowolnych miesiącach na kwoty min. 1000 zł/m-c (premia 200 zł zamiast 120 zł za spełnienie wszystkich warunków łącznie).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem płatności kartą na min. 300 zł/m-c – inaczej opłata 7 zł; 0 zł -wypłaty kartą z bankomatów ING i Planet Cash oraz pierwsza w miesiącu wypłata z dowolnego bankomatu innej sieci; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do 17 października 2022 roku.

Dla kogo?

Dla osób które w okresie od 1 stycznia 2021 r nie były właścicielem ani współwłaścicielem konta w ING oraz nie mają produktów w banku (również jako współposiadacz czy pełnomocnik).

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli planujesz założyć konto osobiste w banku ING to teraz jest ku temu okazja. Mianowicie, możesz otrzymać od banku 200 zł gotówki. Wystarczy założyć konto w promocji i wykonać na nim kilka aktywności. Przy okazji możesz ucieszyć kogoś znajomego: załóż je z kodem polecenia od bliskiej osoby, spełnijcie warunki, i odbierzcie nagrody (50 zł dla Ciebie i 100 zł dla polecającego).

Jeśli masz oszczędności, to na pewno ucieszy Cię możliwość ulokowania na 3 miesiące na 5% środków do 400 000 zł na kontach oszczędnościowych. I do tych środków masz w każdym momencie pełny dostęp.

Promocja potrwa 🗓 do 30 czerwca 2022 .

Kto może wziąć udział w promocji konta w ING?

Musisz spełnić trzy poniższe warunki, by móc skorzystać z promocji konta Direct. Dokładniej:

 • nie masz konta osobistego w ING od 1 stycznia 2021 r.;
 • nie masz dostępu do bankowości internetowej Moje ING;
 • nie jesteś właścicielem, współwłaścicielem lub pełnomocnikiem do żadnego innego produktu w ING (na przykład kredyt, konto dziecka czy oszczędności).

A jeśli nie masz jeszcze ukończonych 26 lat, sprawdź promocję konta dla młodych Mobi. Tam również jest do wzięcia 250 zł gotówki, z tym, że na jeszcze prostszych warunkach:

Jak odebrać 200 zł od ING – instrukcja

#Krok I – załóż konto Direct z kartą

Na początek z promocyjnego linku 🔎 załóż konto Direct wraz z kartą do konta i Otwartym Kontem Oszczędnościowym, maksymalnie 🗓 do 30 czerwca . Wniosek wypełnisz na komputerze, a umowę podpisz przelewem z innego banku, z kurierem lub w oddziale. Nie polecam wniosku w aplikacji, z wiadomości czytelników wynika, że bardzo dużo jest błędów. Wypełniając wniosek 🔎 wyraź zgodę na przystąpienie do promocji oraz na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny.

Kartę do konta możesz zamówić również później, 🗓 do 30 czerwca , w bankowości internetowej.

🔎 Podczas wypełniania wniosku wpisz kod polecenia i dane znajomego – o ile chcesz wziąć udział w promocji z programem poleceń, i odebrać dodatkowe 50 zł.

#Krok II – spełnij warunki aktywności, by otrzymać od banku 120 zł

Masz czas 🗓 do 30 września, aby 🔎 zapłacić kartą, kartą podłączoną w Google/Apple Pay lub Garmin Pay bądź BLIKiem za zakupy na łączną kwotę min. 1000 zł. Płatności muszą być wykonane w złotówkach.

Płacić możesz dowolnie – samą kartą, samym BLIKiem lub tak i tak. Liczą się płatności za zakupy w zwykłych sklepach oraz przez Internet. Zwróć uwagę na to, że płatności muszą być dokonane w złotówkach. Nie policzą się jedynie te transakcje, które zostaną anulowane, wycofane oraz wypłata gotówki.

#Krok III – spełnij jeszcze 3 warunki, by odebrać 80 zł

Również 🗓 do 30 września wykonaj wszystkie poniższe czynności:

 • 🔎 zapłać min. 3 razy BLIKiem w Internecie – mogą to być te same transakcje, które opisałam powyżej (w ramach zakupów na 1000 zł). Nie policzy się wypłata gotówki z bankomatów i transakcje anulowane;

ORAZ

 • 🔎 w dowolnych 3 miesiącach zapewnij wpływy wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Musi być to przelew prawdziwego wynagrodzenia, przelewy z kont dla osób indywidualnych i wpłaty gotówki się nie policzą.

ORAZ

 • 🔎 załóż Cel Oszczędnościowy na Otwartym Koncie Oszczędnościowym i wpłać na niego min. 300 zł. Zrobisz to przez bankowość internetową: Oferta ING -> Oszczędności -> Cele Oszczędnościowe. 🗓 Na dzień 30 września na Twoim Celu Oszczędnościowym musi być przynajmniej 300 zł – później możesz je przelać z powrotem na konto.

200 lub 120 zł (jeśli nie spełnisz drugich warunków aktywności) wpłynie na Twoje konto do 17 października 2022 roku.

Pamiętaj, by do tego czasu nie zamykać konta i karty.

#Krok IV – płać kartą i odbierz 50 zł z programu poleceń

🗓 W dwóch dowolnych miesiącach po założeniu konta, ale nie później niż do 31.01.2023 roku 🔎 zapłać kartą lub BLIKiem w Internecie (BLIKiem tylko w Internecie, i nie przez „Płać z ING”) na min. 300 zł w każdym z dwóch miesięcy.

Promocję z programem poleceń opisałam osobno – sprawdź ją dokładnie, Twój znajomy również musi spełnić warunki, abyście oboje odebrali nagrody z programu poleceń.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji "Do 200 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort"

5% na 3 miesiące do 400 000 zł dla oszczędności w promocjach Bonus na Start i OKO Bonus

Możesz założyć dwa promocyjnie oprocentowane konta oszczędnościowe i na każdym z nich ulokować do 200 000 zł na 5% na 3 miesiące. Odsetki promocyjne w obu przypadkach dopisywane są po upływie okresu promocyjnego, czyli 3 miesięcy. Z konta oszczędnościowego możesz swobodnie przelewać środki na swoje konto główne, za darmo bez limitu.

OKO

Promocja z Otwartym Kontem Oszczędnościowym trwa 🗓 od 22 do 29 czerwca 2022 roku.

Kto może z niej skorzystać?

 • od 22 czerwca 2022 roku nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem konta oszczędnościowego w ING (Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium, Dream Saver)

LUB

 • jesteś „starym” klientem ING, masz konto oszczędnościowe założone przed 22 czerwca 2021 roku ale go nie używałeś: od tej daty nie było na koncie oszczędnościowym transakcji wpłat i wypłat, a średnie saldo było mniejsze niż 10 zł w okresie 22.06.2021 – 21.06.2022 r.

Oprocentowanie 5% obowiązuje przez 3 miesiące, licząc od daty otwarcia rachunku. Jedna osoba może otworzyć tylko jedno konto oszczędnościowe w promocji. Zmiana konta na wspólne sprawi, że stracisz promocyjne oprocentowanie.

OKO BONUS

Ta promocja również trwa 🗓 do 29 czerwca 2022 roku..

 • na OKO Bonus możesz ulokować tylko nowe środki, to znaczy nadwyżkę ponad saldo na Twoich rachunkach oszczędnościowych, lokatach i funduszach inwestycyjnych w ING liczone na dzień 26 maja 2022 roku;
 • musisz mieć zwykły rachunek oszczędnościowy OKO, by otworzyć OKO Bonus;
 • otwórz OKO Bonus w bankowości internetowej i wpłać na niego nowe środki;
 • możesz mieć tylko jeden rachunek OKO Bonus;
 • saldo nowych środków jest obliczane codziennie – jest to różnica pomiędzy saldem bieżącym (na rachunkach oszczędnościowych, lokatach i funduszach inwestycyjnych) a saldem początkowym;
 • konto po upływie 3 miesięcy automatycznie się zamknie, a środki zostaną przelane na zwykłe OKO;
 • jeśli zamkniesz OKO Bonus przed upływem 3 miesięcy nie otrzymasz promocyjnych odsetek.

Konto osobiste w ING za darmo

Samo konto Direct jest bezpłatne. Płatna może być jedynie karta do konta. Ale wystarczy, że co miesiąc zapłacisz nią min. 300 zł lub 200 zł, jeśli nie masz ukończonych 26 lat(od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca), a unikniesz opłaty w wysokości 7 zł.

Bankomaty ING i Planet Cash są darmowe, a w miesiącu dwa razy możesz pobrać gotówkę z bankomatów innych sieci – raz kartą i raz BLIKiem.

Uwaga: ta tabela zmieniła się . Poprzednie wersje:

ING konto Direct

  Aktualne na dzień: 27 lutego 2024

Prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Opłata miesięczna za kartę do konta

0 zł/10 zł

0 zł jeśli w ciągu miesiąca (od 29 do 28) wydasz kartą min. 300 zł/200 zł jeśli nie masz ukończonych 26 lat

Wypłata gotówki kartą i BLIKiem z bankomatów ING i Planetcash

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

10 zł

Każda wypłata kartą z bankomatu innej sieci to prowizja 10 zł

Wypłata gotówki BLIKiem z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł za pierwszą wypłatę BLIKiem w miesiącu, kolejne 5 zł

Wpłata/wypłata gotówki na własne konto w oddziale

10 zł

ING konto Direct

  Aktualne na dzień: 11 lipca 2023

Prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Opłata miesięczna za kartę do konta

0 zł/7 zł

0 zł jeśli w ciągu miesiąca (od 29 do 28) wydasz kartą min. 300 zł/200 zł jeśli nie masz ukończonych 26 lat

Wypłata gotówki kartą i BLIKiem z bankomatów ING i Planetcash

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę, druga i kolejna 5 zł

Wypłata gotówki BLIKiem z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł za pierwszą wypłatę BLIKiem w miesiącu

Wpłata/wypłata gotówki na własne konto w oddziale

10 zł

Podsumowanie

ING jest solidnym bankiem, z dobrą ofertą, nie tylko kont osobistych. Jeśli myślisz na przykład o kredycie to jest to bank, w którym możesz znaleźć jedną z najtańszych ofert na rynku. Aplikacja również spełnia swoje wszystkie funkcje. Jednym słowem – polecam 🙂

Napisz komentarz