Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

250 zł gotówki za konto dla młodych Mobi w banku ING

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ING Bank Śląskinowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 200 zł za konto Mobi.

50 zł z programu poleceń.

Za co?

Za założenie konta Mobi z kartą oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego z dedykowanego linku oraz;

– Za wykonanie do 31 sierpnia 2022 roku min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (premia 120 zł za spełnienie tylko tego warunku) oraz;

– Za założenie Smart Saver do 31 sierpnia 2022 roku oraz wykonanie roku co najmniej 3 płatności BLIK za zakupy w Internecie ORAZ odłożenie min. 30 zł na Smart Saver w dniu 31 sierpnia 2022. (premia 200 zł zamiast 120 zł za spełnienie wszystkich warunków łącznie).

50 zł z programu poleceń:

-za założenie konta z kodem poleceń

-za wykonanie płatności po min. 300 zł w dwóch dowolnych miesiącach

Ile to kosztuje?

0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – za kartę (bezwarunkowo); 0 zł- wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów; 0 zł -wypłaty kartą z bankomatów ING i Planet Cash oraz pierwsza w miesiącu wypłata z dowolnego bankomatu innej sieci; 0 zł – przelewy

Kiedy bonus?

Do 16 września 2022 roku.

Dla kogo?

Dla osób od 18 do nieukończonego 26 roku życia, które od 1 stycznia 2022 roku nie były właścicielem ani współwłaścicielem konta w ING i nie mają tam obecnie żadnych produktów.

Do kiedy promocja?

Do 30 czerwca 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Na młodych (18-25 lat) czeka fajna promka darmowego konta Mobi w ING. W prosty sposób zgarniesz w niej 200 zł gotówki na własne wydatki. Takie dodatkowe kieszonkowe od banku dla Ciebie 🙂

Dodatkowo, od czerwca wystartował program poleceń. Zakładając konto z kodem polecenia od znajomego, możesz odebrać dodatkowe 50 zł nagrody (a Twój znajomy 100 zł).

Promocja potrwa 🗓 do 30 czerwca. To nie żaden konkurs, nie ma też limitu wniosków – każdy, kto otworzy konto i spełni warunki, które za chwilę rozpiszę, otrzyma nagrodę gwarantowaną.

Czy łapiesz się do promocji?

Tak, jeśli spełniasz wszystkie trzy poniższe warunki, czyli:

  • masz od 18 do 25 lat (wiek jest liczony na chwilę złożenia wniosku, jeśli przykładowo złożysz wniosek w promocji i podpiszesz umowę, a za miesiąc kończysz 26 lat to nadal bierzesz udział w promocji);
  • nie miałeś konta osobistego w ING 🗓 od 1 stycznia 2021 roku;
  • obecnie nie masz w ING żadnego produktu (żadnego konta, karty, kredytu czy oszczędności) – również jako współwłaściciel czy pełnomocnik.

A co, jeśli masz już ukończone 26 lat, a jednak chciałbyś założyć konto w ING w promocji? Wtedy załóż konto Direct, w którym również możesz otrzymać 250 zł gotówki w nagrodę:

Zgarniam 200 zł od banku – instrukcja

#Krok I – załóż konto z kartą

Z TEGO LINKU 🗓 do 30 czerwca 🔎 załóż konto Mobi z kartą do konta i Otwartym Kontem Oszczędnościowym, oraz zaznacz na tak zgody marketingowe

Wniosek złóż na komputerze, a umowę podpisz przelewem z Twojego konta w innym banku (Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank), w oddziale lub z kurierem.

Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe 50 zł z programu poleceń, 🔎 w pierwszym kroku wypełniania wniosku kliknij „Mam kod promocji” i uzupełnij kod polecenia i dane znajomego, od którego otrzymałeś kod.

Chcesz mieć kartę z innym wizerunkiem za free? W ING da się to załatwić 🙂

Możesz albo wybrać kartę z gotowym wizerunkiem z galerii ING, albo wgrać własne ulubione zdjęcie.

Jeśli chcesz taką kartę to nie zamawiaj jej podczas zakładania konta (bo nie ma tam takiej opcji i wtedy dostaniesz standardową). Załóż samo konto Mobi i konto oszczędnościowe, a potem, jak już będziesz miał dostęp do bankowości, zamów kartę właśnie przez bankowość, do 30 czerwca.

#Krok II – zapłać kartą lub BLIKiem i zgarnij 120 zł

🔎 Zapłać kartą, kartą podłączoną do Google Pay/Apple Pay lub BLIKiem min. 10 razy 🗓 do 31 sierpnia 2022.

Płać w Internecie i sklepach stacjonarnych, na dowolne kwoty. Ważne, by tych płatności było minimum 10 łącznie (na przykład 6 kartą i 4 BLIKiem). Nie zaliczą się płatności anulowane, wycofane i wypłata gotówki.

#Krok III – i zgarnij 80 zł

🗓 Do 31 sierpnia:

  • 🔎 zapłać min. 3 razy BLIKiem w Internecie, na dowolne kwoty – to mogą być te same płatności, co w Kroku II, pod warunkiem, że płaciłeś BLIKiem przez Internet;

ORAZ

  • 🔎 zaloguj się do bankowości i załóż Smart Savera. Smart Saver to automatyczne oszczędzanie przy okazji zakupów. Pieniądze odkładają się same, gdy płacisz (kartą, BLIKiem) lub robisz przelew do innych osób. Może to być zaokrąglenie kwoty transakcji lub ustalony procent od kwoty transakcji.

ORAZ

  • 🔎 płać tak, aby na Smart Saver odłożyło się min. 30 zł. Saldo na Smart Saver będzie badane 🗓 w dniu 31 sierpnia. Następnego dnia możesz je przelać z powrotem na konto Mobi.

Nagrody dostaniesz przelewem na konto oszczędnościowe do 16 września. Pamiętaj, by przynamniej do tego momentu nie zamykać kont i karty oraz nie zmieniać wyrażonych zgód marketingowych.

#Krok IV – płać kartą lub BLIKiem i odbierz 50 zł z programu poleceń

Jeśli we wniosku wpisałeś kod polecenia, to 🗓 w dwóch dowolnych miesiącach po założeniu konta, ale nie później niż do 31.01.2023 roku 🔎 zapłać kartą do konta lub BLIKiem w Internecie (płatności BLIK liczą się tylko przez Internet, i nie liczą się przez „Płać z ING”) po min. 300 zł w każdym z dwóch miesięcy.

Program poleceń opisałam szczegółowo w oddzielnym artykule. Przeczytaj go, ponieważ osoba polecana również musi spełnić warunki, byście oboje otrzymali nagrody.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji "Do 200 zł za otwarcie konta Mobi"- POBIERZ

Konto dla młodych za darmo – czyli Mobi w ING

Masz za free konto, kartę, przelewy i wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce. Kartą wypłacisz gotówkę za darmo z bankomatów ING i Planet Cash, oraz raz w miesiącu z dowolnego innego. Warto po prostu wypłacać BLIKiem, większość bankomatów ma tę funkcję 🙂

Uwaga: ta tabela zmieniła się . Poprzednie wersje:

ING konto MOBI

  Aktualne na dzień: 31 maja 2024

Prowadzenie rachunku

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki z bankomatów ING i Planet Cash

0 zł

Wypłaty gotówki BLIKiem z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł za pierwszą wypłatę kartą w miesiącu (liczone od 29 dnia poprzedniego miesiąca do 28 dnia bieżącego miesiąca)

Karta z własnym wizerunkiem

0 zł/15 zł

0 zł za zamówienie pierwszej karty z wizerunkiem, kolejne oraz odnowienie 15 zł

ING konto MOBI

  Aktualne na dzień: 11 lipca 2023

Prowadzenie rachunku

0 zł

Miesięczna opłata za kartę

0 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłaty gotówki z bankomatów ING i Planet Cash

0 zł

Wypłaty gotówki BLIKiem z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłaty gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł za pierwszą wypłatę kartą w miesiącu (liczone od 29 dnia poprzedniego miesiąca do 28 dnia bieżącego miesiąca)

Karta z własnym wizerunkiem

0 zł

0 zł za zamówienie pierwszej karty z wizerunkiem

Podsumowanie

Młodzi zawsze mają łatwiejsze promocje od nas, starych 😀 Jeśli jesteś takim młodym – śmiało mogę polecić Ci zarówno samą promocję, jak też konto Mobi w ING. Nie zapomnij podzielić się promką ze znajomymi, niech zarobią wszyscy 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Napisz komentarz