Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 300 zł do Biedronki za korzystanie z karty kredytowej Santander Consumer Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Consumer Banknowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

3×100 zł w formie karty podarunkowej do Biedronki

Za co?

-za założenie karty kredytowej Visa Comfort Plus ze stałą spłatą

-wykonanie nią płatności co miesiąc na min. 300 zł przez min. 3 miesiące

Ile to kosztuje?

0 zł/15 zł miesięcznie – 0 zł jeśli wykonasz kartą transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym

Kiedy bonus?

SMS-EM do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Dla kogo?

Dla osób, które nie mają podpisanej umowy o limit i kartę kredytową w Santander Consumer Bank.

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania limitu 200 kart. Limit został zwiększony do 500 sztuk (15.11.2022 r.)

Skorzystaj z tej promocji »

Santander Consumer Bank przygotował bardzo prostą promocję karty kredytowej:

 1. Zakładasz kartę w promocji
 2. Płacisz nią po min. 300 zł co miesiąc przez 3 miesiące.

Za każdy miesiąc, w którym zrobisz wymagany obrót kartą, dostaniesz w nagrodę od banku kartę podarunkową do Biedronki o wartości 100 zł. Czyli łącznie możesz odebrać 300 zł do Biedronki.

ALE UWAGA: jest jedno bardzo ważne ale. Chodzi o limit kart w promocji. Regulamin definiuje to następująco: „Nagrodę otrzyma pierwszych 200 klientów, którzy zawrą Umowę w okresie trwania Promocji oraz spełnią warunki określone w § 3″ (czyli wymagane płatności 300 zł).

Aktualizacja 15.11.2022 r.: limit nagród został zwiększony do 500.

Promocja z bonami Allegro potrwa 🗓 do 31 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania wyżej omówionego limitu nagród.

Kto może wziąć udział w promocji Turbokarty?

Ponieważ to promocja karty kredytowej, musisz mieć ukończone 18 lat i źródło dochodu. Bank może poprosić Cię o dostarczenie dokumentów, potwierdzających osiągane dochody.

Z promocji są wykluczone osoby, które mają kartę kredytową Santander Consumer Banku — i to wszystko. Żadnej długiej karencji.

Promocja karty w Santander Consumer Bank — jak odebrać 300 zł do Biedronki

Płacąc kartą po min. 300 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące, będziesz otrzymywać od banku co miesiąc kartę podarunkową do Biedronki o wartości 100 zł.

#Krok 1 – zakładasz kartę kredytową Visa Comfort Plus ze stałą spłatą

Na początek musisz:

 • 🔎 wypełnić formularz z TEGO LINKU. Oddzwoni do Ciebie konsultant banku i wypełni z Tobą wniosek o kartę. Jeśli po odebraniu telefonu od banku w słuchawce panuje cisza – nie rozłączaj się, poczekaj kilkanaście sekund. System tego banku tak działa 🙂
 • 🔎 podpisz umowę o kartę. Możesz zrobić to poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (pamiętaj, dane w obu bankach muszą być takie same, inaczej weryfikacja się nie powiedzie), lub za pośrednictwem kuriera.

#Krok 2 – płać kartą i spłacaj ją w terminie

🗓 W 3 dowolnych miesiącach kalendarzowych spośród 5 miesięcy liczonych od miesiąca, w którym podpisałeś umowę o kartę 🔎 płać kartą za zakupy na łączną kwotę min. 300 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Pamiętaj o warunku otrzymania nagrody „kto pierwszy ten lepszy”, o którym pisałam na wstępie..

Drugim warunkiem do otrzymania nagrody jest regularna spłata karty. 🗓 Na dzień przyznania każdej z nagród 🔎 nie możesz mieć zaległości w spłacie karty większych niż 50 zł i dłuższych niż 10 dni.

Jako transakcje nie policzą się transakcje zwrócone, przelewy z rachunku karty, doładowania typu Revolut, PayPal, SkyCash oraz wykonane w punktach z kodami MCC: MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe – Towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe – Zakup/obciążenie karty).

Kody będziesz otrzymywać sms-em do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (czyli na przykład za płatności w grudniu nagrodę odbierzesz do końca stycznia).

Na dzień wypłaty każdej z nagród karta musi być aktywna.

Karta Visa Comfort Plus — cennik

Karta Visa Comfort Plus jest wydawana za darmo. Jej użytkowanie kosztuje 15 zł miesięcznie, chyba że w ciągu każdego okresu rozliczeniowego wykonasz nią płatności na min. 1000 zł. Pierwsza opłata pobierana jest w dniu aktywacji karty, kolejne (o ile nie wykona się nią wymaganych płatności) – po miesiącu.

komentarzy 12

 1. Jarek pisze:
  Czy jeśli wyrobię kartę i będę nią płacił po 300zł miesięcznie(do promocji), to będzie ona darmowa czy za 15 zł miesięcznie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   15 zł. Żeby była za darmo, musisz w każdym okresie rozliczeniowym zapłacić nią na min. 1000 zł.
 2. Tomasz pisze:
  Czy do zwolnienia z opłaty 15 zł /mc za kartę też są wykluczone niektóre transakcje wymienione w regulaminie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Moim zdaniem nie. TOiP mówi tylko o transakcjach bezgotówkowych: „Wysokość opłaty uzależniona jest od wartości rozliczonych transakcji bezgotówkowych”
 3. Wojciech pisze:
  Czy platnosci internetowe, tak jak np kupno kart podarunkowych ze strony alerabat.com rowniez sie kwalifikuja?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Trzeba by sprawdzić, z jakim kodem MCC są księgowane takie transakcje, i czy ten kod nie podlega wykluczeniu z regulaminu.
  • Wojciech pisze:
   Sprawdzilem te transakcje i mają kod MCC 5947 zatem, te transakcje powinny być zaliczane:)
   Pozdrawiam,
 4. Luki pisze:
  Ja nie polecam kart kredytowych. Często dają duże limity i człowiek wydaje więcej niż potrzebuje.
  Miałem w Santander polska na 3000 to po 3 latach dopiero udało mi się wyjść z pętli zadłużenia. Cała wypłata szła na zasłużenie karty i trzeba było zaciągać limit na karcie od nowa. Naprawdę lepiej pomyśleć jak zaoszczędzić te 100zl na zakupach. Zamiast biedronki idź do Auchan
 5. sim pisze:
  Hmm … jeśli już mam Turbo karte to mogę zrezygnować i następnego dnia skorzystać z tej promocji ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   No wiesz, okres wypowiedzenia wynosi 30 dni, a dodatkowo karty kredytowe zamykają się często dopiero po 2-3 zerowych wyciągach, więc nie ma szans na jej zamknięcie w ciągu 1 dnia.
 6. garfield- pisze:
  Co to znaczy po 2-3 zerowych wyciągach ? korzystam z tej karty, bezodesetkowo, robie platnosc ok 1000 pln i zaraz blikiem zwracam, żeby zachować bezpłatność. Zamknę dziś to od 22.12.2022r moge zawrzeć nową ofertę. dobrze myślę ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dopytaj w banku. W niektórych (w większości), po zamknięciu karty fizycznej, czyli po okresie wypowiedzenia, karta nadal jest widoczna, właśnie przez 2-3 kolejne zerowe wyciągi. Karta kredytowa zamyka się inaczej niż reszta produktów. Ja swoją w innym banku po zamknięciu widziałam w systemie nadal przez kolejne 2 miesiące.

Napisz komentarz