Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Walizka o wartości 329 zł i kieszonkowe 25 EUR/USD lub 180 HRK za darmowe Citikonto z kartą wielowalutową! Mega proste warunki!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Voucher na walizkę Vip Collection o wartości 329 zł

Kieszonkowe w walucie: 25 EUR, 25 USD lub 180 HRK

Za co?

Za założenie Citikonta, 2 przelewy min. 2000 zł i założenie darmowego konta walutowego.

Ile to kosztuje?

0 zł za prowadzenie, 0 zł za kartę, 0 zł za przelewy internetowe, 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu, 0 zł 4 wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce w miesiącu.

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Dla kogo?

Dla osób, które od 31 grudnia 2020 roku nie posiadały w banku ROR-u lub rachunku oszczędnościowego.

Do kiedy promocja?

Do 12 sierpnia 2022 roku lub do wyczerpania puli 400 nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Szybka akcja dla wszystkich podróżników, globtroterów, łowców okazji i promocji oraz ogólnie dla każdego!

Zakładasz darmowe Citikonto z darmową kartą wielowalutową w Citibanku. Robisz na to konto dwa przelewy (na przykład z Twojego konta w innym banku) oraz otwierasz rachunek walutowy.

I za to dostaniesz aż dwie nagrody! Pierwsza to voucher o wartości 329 zł na zakupu walizki kabinowej Vip Collection, a druga to kieszonkowe w walucie: 25 EUR, 25 USD lub 180 HRK, czyli ponad 100 zł 🙂

Ale uwaga – pospiesz się, ponieważ limit nagród to 400 sztuk. Limit w poprzedniej edycji tej promocji rozszedł się w dwa dni 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 12 sierpnia 2022 roku lub do wyczerpania limitu 400 kont w promocji. O wcześniejszym wyczerpaniu limitu bank ma nas informować i wtedy zakończymy promocję.

Sprawdź nagrody w promocji Citibanku

Postanowiłam sprawdzić, jak wyglądają nagrody w promocji Citibanku. Po spełnieniu warunków otrzymasz voucher o wartości 329 zł na zakup walizki kabinowej ze specjalnej strony Vip Collection dla klientów Citibanku. W momencie pisania tego artykułu do wyboru jest 9 modeli walizek.

Voucher o wartości 329 zł otrzymasz w wiadomości w bankowości Citibank Online. Jest on ważny przez 180 dni. Żeby z niego skorzystać, musisz złożyć zamówienie na równowartość bonu – pamiętaj, jest on jednorazowy. Numer vouchera wpisujesz w miejscu „Kod Rabatowy”.

Druga nagroda to kieszonkowe w walucie. Po obecnych kursach to prawie 120 zł. Walutę możesz wymienić w darmowym kantorze Citibanku lub zostawić na wakacje 🙂

Mi osobiście walizki bardzo się podobają. Gdyby nie to, że mam już konto w Citibanku, sama bym się skusiła na tę promocję 🙂

Kto może wziąć udział w promocji Citikonta w Citibanku?

Każda osoba, która spełnia następujące wymagania:

 • jest pełnoletnia i jest polskim rezydentem podatkowym;
 • nie miała żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku (także jako współwłaściciel) przynajmniej od 🗓 31 grudnia 2020 roku. Inne produkty w Citi Handlowym (na przykład popularna w promocjach karta kredytowa Simplicity) nie wykluczają Cię z udziału.

Promocja Citikonta w Citibanku – co zrobić, by odebrać walizkę Vip Collection i kieszonkowe w walucie

#Krok I – załóż konto i wyraź zgody

🗓 Do 12 sierpnia 2022 r. 🔎 wejdź w promocyjny link Citibanku i wypełnij formularz. Oddzwoni do Ciebie pracownik banku i razem wypełnicie wniosek o konto.

#Krok II – przelej na konto min. 2000 zł – odbierz walizkę

🗓 Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto 🔎 zrób przelew w wysokości min. 2000 zł na to konto.

Może to być przelew z Twojego konta w innym banku. Nie policzą się jedynie przelewy z innych kont prowadzonych w banku Citi Handlowy.

#Krok III – zrób przelew na konto i załóż konto walutowe – odbierz kieszonkowe w walucie

🗓 Od pierwszego do ostatniego dnia ROBOCZEGO drugiego miesiąca po otwarciu konta:

 • 🔎 przelej jeszcze raz na konto min. 2000 zł. Tak samo jak poprzednio, może to być przelew z Twojego konta w innym banku, ale nie może być to wpływ z konta prowadzonego w banku Citi Handlowy.

Do tego czasu 🔎 załóż również konto walutowe w EUR, USD lub HRK. O tym, w jakiej walucie chcesz otrzymać nagrodę, decydujesz podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku, w momencie wypełniania wniosku o konto.

Sugeruję założenie konta w EUR lub USD, gdyż są one bezpłatne. Jeśli otworzysz konto w HRK to będzie ono kosztować 15 zł miesięcznie (ta opłata obowiązuje do 15 września, potem zmienia się TOiP i wszystkie konta walutowe w Citi będą za darmo).

Wiadomość o przyznaniu vouchera oraz sam voucher otrzymasz w bankowości internetowej najpóźniej do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Kieszonkowe w walucie otrzymasz do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w lipcu

Przykład

Otwierasz konto w lipcu.

Od momentu otwarcia konta do końca sierpnia masz czas, żeby przelać 2000 zł na konto.

Od 1 września do 30 września przelej na konto jeszcze raz 2000 zł oraz do tego czasu otwórz jedno konto walutowe.

Voucher otrzymasz do końca września, a kieszonkowe w walucie do końca października.

Konto i karta wielowalutowa za darmo na wakacje – krótka recenzja Citikonta

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę? Konto walutowe i bezpłatna karta wielowalutowa to coś, co byłoby bardzo pomocne podczas zagranicznych wojaży? Sprawdź, co w tym zakresie oferuje Citibank. Moim zdaniem, oferta walutowa tego banku jest godna uwagi.

Citikonto w PLN – opłaty, a raczej ich brak

Zacznę od sprawdzenia, czy Citikonto, czyli konto w złotówkach i karta do niego coś kosztuje.

Wygląda to następująco:

 • 0 zł za konto
 • 0 zł za kartę wielowalutową
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
 • 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu
 • 0 zł za 4 wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce i za granicą w miesiącu (liczy się suma, np. 2 wypłaty w Polsce i 2 za granicą).

CitiKonto

  Aktualne na dzień: 31 maja 2024

Opłata za prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata miesięczna za kartę

0 zł

Bezwarunkowo

Internetowy przelew krajowy

0 zł

Internetowe przelewy natychmiastowe

0 zł/5 zł

0 zł za 3 pierwsze w miesiącu przelewy natychmiastowe. Można je zrealizować w Citibank Online (z wyłączeniem aplikacji mobilnej)

Wypłata gotówki z bankomatów Citi Banku

0 zł

Zarówno w kraju, jak i za granicą

Wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach w Polsce

0 zł/8 zł

0 zł za pierwsze 4 wypłaty w miesiącu

Pakiet CitiAlerts

6 zł/10 zł

6 zł za pakiet Standard, 10 zł za Premium – nie jest obowiązkowy do promocji

Opłata za dostęp do bankowości telefonicznej Citi Phone

0 zł/9 zł

0 zł pod warunkiem że średniomiesięczne saldo na rachunkach wynosi min. 100 000 zł – nie jest obowiązkowe do promocji

Konta walutowe w Citi Banku

Możesz otworzyć konta walutowe aż w 15 walutach:

Konta prowadzone są bezpłatnie dla następujących walut: EUR, USD, GBP, CHF. Musisz zwrócić uwagę na saldo na koncie euro: przy saldzie powyżej 10 000 EUR na rachunku euro bank pobierze Ci opłatę min. 18 zł.

Pozostałe konta w innych walutach standardowo kosztuje 15 zł miesięcznie (niezależnie od tego, czy otworzysz tylko jedno konto czy 10). Na szczęście od 15 września 2022 zmienia się TOiP i te konta i tak będą za darmo bez żadnych ograniczeń.

Jak założyć konto walutowe w Citibanku?

 • aktywujesz usługę Citibank Global Wallet w aplikacji mobilnej Citi Mobile;
 • następnie otwierasz potrzebne Ci konto walutowe, w aplikacji Citi Mobile (po zalogowaniu kliknij na Citibank Global Wallet w dolnej części ekranu -> wybierz opcję dodania do tej usługi konta walutowego w jednej z dostępnych walut) lub w bankowości Citibank Online (zaloguj się i kliknij na pasek KONTA OSOBISTE, a następnie wybierz Otwórz konto walutowe lub oszczędnościowe -> na kolejnym ekranie określ czy będzie to konto wspólne, czy będziesz jedynym właścicielem -> potem wybierz opcję Rachunek bieżący i określ walutę, w której chcesz otworzyć konto walutowe).

Kantor internetowy Citibank

Najszybciej i po dobrych kursach wymienisz walutę w kantorze internetowym Citibanku. Pieniądze od razu po wymianie trafią na Twoje konto walutowe. Możesz wymienić walutę natychmiast, lub, jeśli Ci się nie spieszy, ustawić zlecenie na interesującą Cię cenę zakupu/sprzedaży.

Karta wielowalutowa

Mamy konta walutowe, mamy kantor w którym wymienimy walutę, czas na kartę. Twoja karta do zwykłego konta ma wbudowaną funkcję wielowalutową. Musisz ją tylko aktywować w aplikacji mobilnej (Citibank Global Wallet dostępną w lewym dolnym rogu głównego ekranu w aplikacji).

Kartą możesz płacić za zakupy oraz wypłacać gotówkę z bankomatów.

Jak działa karta wielowalutowa Citibanku?

Karta wielowalutowa działa w ten sposób, że sama wykrywa domyślną walutę, w jakiej chcesz dokonać płatności. Na przykład jesteś na wakacjach w Chorwacji i chcesz dokonać zapłaty w kunach. Co powinieneś zrobić, żeby zapłacić w tej walucie swoją kartą wielowalutową do Citikonta?

 • aktywujesz Citi Global Wallet
 • otwierasz konto walutowe w kunach
 • kupujesz kuny chorwackie za złotówki
 • płacisz kartą w kunach, bez żadnych dodatkowych kosztów
 • jeśli na koncie w kunach nie masz wystarczających środków, transakcja będzie rozliczona z konta, które ustawiłeś jako domyślne, i przewalutowana.

Jeśli płacisz w jednej z 15 dostępnych walut (w których możesz otworzyć konta walutowe, jak na screenie wcześniej), to nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów przewalutowania. Jeśli płacisz w innej walucie, to najpierw jako konto domyślne do płatności ustaw konto w euro, a dopiero potem dokonaj płatności. Transakcja zostanie przewalutowana po kursie Mastercard. Jeśli domyślnym kontem będzie konto w złotówkach, poniesiesz podwójny koszt przewalutowania. Na przykład płacisz w juanach chińskich, a domyślnym kontem jest rachunek w PLN. Najpierw nastąpi przewalutowanie z JPY na EUR, a następnie z EUR na PLN. Jeśli domyślnym kontem będzie euro, zapłacisz za przewalutowanie raz: z JPY na EUR.

Połącz promocje w Citi Handlowym, odbierz więcej nagród

5,5% na koncie Superoszczędnościowym

Konto Superoszczędnościowe to propozycja raczej dla tych osób, które planują przenieść wynagrodzenie do banku. A jest tak z prostego powodu: jeśli co miesiąc na Twoje konto osobiste wpływa wynagrodzenie min. 3000 zł, nie jest pobierana opłata za Konto Superoszczędnościowe. A jeśli wynagrodzenie nie wpływa, wtedy opłata wynosi 10 zł. Pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki lub przelew masz za darmo. Kolejne to koszt 10 zł.

Żeby założyć konto Superoszczędnościowe zaloguj się do swojej bankowości. Wybierz Oszczędności i inwestycje ->  + Otwórz konto walutowe lub oszczędnościowe.

Oprocentowanie 5,5% obowiązuje dla kwot do 20 000 zł. Oferta obowiązuje bez ograniczenia czasowego, co w tym przypadku oznacza, że do momentu kolejnej zmiany tabeli oprocentowania.

Karta kredytowa w promocji

Oprócz nagrody za konto możesz założyć jeszcze kartę kredytową w jednej z promocji:

Podsumowanie

Promocja bardzo prosta i mi osobiście przypadła do gustu 🙂 Walizka na wakacyjne podróże zawsze się przyda, a 25 USD lub 25 EUR lub 180 HRK to przy obecnym kursie ponad 100 zł.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Nowość: Otrzymuj powiadomienia o najnowszych promocjach!

Subskrybuj nasz kanał nadawczy na Messengerze i upoluj bon RTV Euro AGD 100 zł!

Subskrybuj kanał

komentarzy 12

 1. Janusz pisze:
  Podczas rozmowy z pracownikiem banku założyłem konto oraz konto walutowe tzw subkonto.Wy piszecie że sam muszę założyć konto walutowe.I teraz nie wiem czy te subkonto to jest te właściwe konto walutowe ,czy muszę sam jeszcze raz zakładać.Podczas rozmowy na infolinii miałem wybrać tylko walutę w jakiej mam założyć konto a okazało się że mam gotowe subkonto.Pogubiłem się w tym i nie wiem czy te subkonto to już właściwe konto walutowe i jeżeli tak czy spełnia to warunki promocji że ja to sam powinienem założyć a nie pracownik banku ,który to z automatu założył.Proszę o wyjaśnienie.
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W takim razie warunki są spełnione. Reg nie mówi, że musisz otworzyć konto w bankowości, tylko, że konto musi być otwarte. Jeśli pracownik otworzył je podczas rozmowy to jest ok 🙂 Ja opisałam to w ten sposób, ponieważ nie wiem, czy przy każdej rozmowie pracownik proponuje otwarcie konta walutowego. więc wolę ująć to w artykule, niż przemilczeć i ktoś przez to nie dostanie nagrody.
 2. Mariusz pisze:
  Cześć, czy ten przelew na 2000zł o którym mowa aby na pewno może być z mojego konta a nie konta firmowego np pracodawcy? Regulamin sugeruje, że nie może pochodzić z konta prowadzonego dla klienta indywidualnego i jako przykład wskazuje np wypłatę wynagrodzenia. Proszę o sprawdzenie tematu
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Regulamin mówi, że wpłata nie może pochodzić z rachunku, który jest prowadzony przez Bank dla Klientów indywidualnych. Bank pisane dużą literą oznacza Citi Handlowy. Czyli wykluczone są przelewy z kont w tym banku, nawet od innych osób. A o innych bankach nie ma mowy, więc są liczone.
 3. Mariusz pisze:
  Dzięki Magda 🙂
 4. mariusz pisze:
  Otworzyłem konto w lipcu, dziś (30.09) widzę, że dostałem 25 euro, które powinno być wypłacone dopiero za miesiąc za to vouchera póki co brak (sprawdziłem już wiadomości w Citibank Online). Też tak macie?
  • mariusz pisze:
   Mały update, dostałem voucher 1/10 więc po temacie, można myśleć o zamknięciu rachunku =)
 5. Fikus pisze:
  Ciekawostka:
  Otworzyłem rachunek w promocji w miesiącu sierpniu. Wykonałem przelew 2000zł w sierpniu i 2000zł we wrześniu.
  Do 30.09.2022r. nie otrzymałem vouchera na walizkę więc wieczorem 30.09.2022r. złożyłem reklamację w bankowości internetowej. W dniu dzisiejszym 03.10.2022r. otrzymałem odp. na reklamację. Fragment:

  (…) W Pana przypadku Nagroda 1 – Walizka, nie jest należna, ponieważ na Pana rachunku nie ma wpłat spełniających kryterium regulaminu.
  Przelewy z 12 sierpnia oraz 14 września 2022 r. zostały zlecone z prywatnego konta. Tego typu przelewy są wykluczone w regulaminie oferty. (…)

  Zalogowałem się do bankowości internetowej a tam czekał na mnie voucher. Walizka już zamówiona.
  Prawdopodobnie moja reklamacja była zbędna a poza tym reklamacja została błędnie rozpatrzona. Interpretacja podobna do opisu Mariusza.
  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To dobrze, że voucher jednak był. Pracownik niestety się nie popisał. Gdyby nie został przydzielony automatycznie, trzeba byłoby pisać odwołanie od reklamacji. Pamiętam dobrze rozmowę na temat tego warunku i na pewno mógł być to przelew z własnego konta.
 6. Fikus pisze:
  No niestety. Ciąg dalszy jest mniej optymistyczny. 25€ nie wpłynęło. Reklamacja złożona 2 listopada czeka na rozpatrzenie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Miejmy nadzieję, że to tylko przeoczenie ze strony banku i zaraz wpłynie (niestety, takie przypadki pojawiają się niemal przy każdej promocji w każdym banku, aczkolwiek jest ich na szczęście coraz mniej).

Napisz komentarz