Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nawet 600 zł zwrotu za zakupy! Citibank karta kredytowa w promocji!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 600 zł zwrotów na rachunek karty kredytowej.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linku oraz;

– logowanie się do aplikacji lub bankowości i aktywowanie karty oraz;

-za wykonywanie co miesiąc płatności na łączne kwoty min. 300 zł miesięcznie przez 7 kolejnych miesięcy.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwsze 12 okresów rozliczeniowych, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 25,06%

Kiedy bonus?

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym otrzymasz w bankowości wiadomość o przyznaniu nagrody.

Dla kogo?

Dla osób, które:

-od 1 stycznia 2020 roku nie miały głównej karty kredytowej w Citibanku.

Do kiedy promocja?

Do 15 lipca 2022 roku lub do wyczerpania limitu 1000 umów o kartę w promocji.

Skorzystaj z tej promocji »

Dużo płacisz kartą? Nie miałbyś nic przeciwko zwrotom za zakupy przy okazji? Dobrze trafiłeś. W promocji karty kredytowej Simplicity od banku Citi Handlowy możesz otrzymać do 600 zł zwrotów za zakupy!

Jak to działa? Po prostu płacisz kartą za codzienne zakupy, jak zawsze, a część wydatków wraca na konto karty 🙂 Dodatkowo w promocji przez pierwszy rok zyskujesz łatwe warunki do tego, by Twoja karta kredytowa była za darmo.

Warto się jednak pospieszyć, gdyż limit kart w promocji jest ograniczony.

Promocja potrwa 🗓 do 15 lipca 2022 roku lub do wyczerpania limitu 1000 kart w promocji. Informacja o ewentualnym wcześniejszym wyczerpaniu limitu ma zostać umieszczona na stronie banku Citi Handlowy.

Co to jest karta kredytowa?

Karta kredytowa to karta płatnicza z przyznanym limitem kredytowym. Płacisz kartą, ale nie używasz swoich pieniędzy, tylko korzystasz z limitu przyznanego przez bank. Karta kredytowa jest bardzo przydatnym narzędziem. Na przykład: jest koniec miesiąca, brakuje Ci środków, do wypłaty jeszcze kilka dni, a Tobie zepsuła się lodówka. Wtedy możesz skorzystać z karty kredytowej. Albo karta kredytowa na wakacje – często jest wymagana, żeby zarezerwować samochód czy hotel.

Jak działa karta kredytowa?

Opowiem w skrócie, jak działa karta kredytowa:

  • płacisz kartą za zakupy (nie wypłacasz gotówki, bo za to jest prowizja).
  • po 30 dniach używania karty (zwanych okresem rozliczeniowym karty), bank wysyła Ci zestawienie transakcji wraz z datą, do której masz spłacić kartę.
  • spłacasz kartę w wyznaczonej dacie – wtedy nie zapłacisz odsetek, czyli korzystasz z limitu karty kredytowej za darmo. Jeśli nie spłacisz zadłużenia w całości, wtedy doliczane są odsetki. Bardzo często możesz ustawić automatyczną spłatę karty, tak, aby jej nie przegapić. W przypadku karty kredytowej Simplicity okres bezodsetkowy wynosi do 56 dni (czyli 30 dni okresu rozliczeniowego, kiedy płacisz kartą + czas na spłatę zadłużenia).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kartach kredytowych, polecam Ci ten krótki poradnik na ich temat.

Citibank karta kredytowa w promocji – kto może skorzystać z oferty?

Z promocji karty kredytowej może skorzystać każdy, kto jest pełnoletni, rozlicza się z podatków w Polsce oraz przynajmniej od 🗓 1 stycznia 2020 roku nie posiadał w banku Citi Handlowy głównej karty kredytowej.

Pamiętaj: to promocja karty kredytowej. Aby ją otrzymać, musisz udokumentować źródło dochodu.

Jak odebrać 600 zł zwrotu za zakupy od banku z kartą kredytową Citi Handlowy? Instrukcja

#Krok I – załóż kartę kredytową Simplicity online

🗓 Do 15 lipca 2022 roku (lub do wyczerpania limitu kart) 🔎 złóż wniosek online o kartę kredytową Simplicity na stronie promocji.

Podczas składania wniosku lub 🗓 w ciągu 10 dni roboczych od jego złożenia 🔎 dołącz dokumenty dochodowe, potwierdzające osiągane dochody. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące. Dołączenie dokumentów jest konieczne, ponieważ bez tego nie bierzesz udziału w promocji. Dokumenty możesz dosłać poprzez specjalną stronę banku Citi Handlowy.

#Krok II – zaloguj się do bankowości lub aplikacji i aktywuj kartę

🗓 Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zaloguj się do bankowości lub aplikacji i nadaj PIN do karty. Następnie, w tym samym terminie, 🔎 zaloguj się do bankowości lub aplikacji raz jeszcze.

#Krok III – płać kartą kredytową za codzienne zakupy i odbieraj zwroty

🗓 Przez kolejne 7 miesięcy po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 płać kartą za codzienne zakupy na minimalne kwoty 300 zł miesięcznie.

Za płatności w 3 pierwszych miesiącach po podpisaniu umowy otrzymasz zwrot na rachunek karty w wysokości 200 zł. Jeśli nie zrobisz płatności w którymś z tych 3 miesięcy, to nagrody 200 zł nie otrzymasz.

Za płatności w miesiącach 4-7 otrzymasz po 100 zł zwrotu za każdy miesiąc, w którym wykonasz wymagane płatności, czyli łącznie nawet 400 zł. Jeśli nie zrobisz płatności w jednym z tych miesięcy, to nie otrzymasz za ten miesiąc nagrody, ale nadal możesz dostać ją za transakcje w pozostałych miesiącach.

📄 Płatności kartą kredytową – sprawdzamy definicję

Nie muszą to być płatności jednorazowe, może to być wiele drobnych, codziennych zakupów, jak chociażby spożywka w Biedronce. Możesz płacić stacjonarnie lub przez Internet, jak wolisz.

Nie mogą to być transakcje gotówkowe (przelew z karty, wypłata gotówki), transakcje szczególne (na przykład doładowanie Revoluta, płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, niektóre płatności na poczcie i tym podobne) ani transakcje zwrócone.

Do końca miesiąca, następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki, bank wyśle do Ciebie w bankowości wiadomość o przyznaniu nagrody. Zwrot na rachunek karty kredytowej otrzymasz maksymalnie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym otrzymałeś wiadomość.

Jeśli zamkniesz kartę przed odebraniem nagród to niewypłacone nagrody przepadają.

Karta kredytowa Simplicity – opłaty

Zakładając kartę kredytową w promocji zyskujesz (oprócz cashbacku) łatwiejsze warunki do tego, by mieć kartę za darmo.

Przez maksymalnie 12 okresów rozliczeniowych możesz otrzymywać zwrot opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem, że w każdym okresie rozliczeniowym karty zrobisz nią płatności na min. 300 zł. Opłata najpierw zostanie pobrana, a w kolejnym okresie zwrócona.

UWAGA: do promocji 600 zł cashbacku musisz wykonywać płatności 300 zł w miesiącach kalendarzowych. Do zwrotu opłaty za kartę – w okresach rozliczeniowych karty. Sprawdź swój okres rozliczeniowy w bankowości.

Połącz promocje Citibanku, zyskaj więcej!

Oprócz karty kredytowej możesz również założyć całkowicie darmowe Citikonto z kartą wielowalutową. W prosty sposób otrzymasz 270 zł gotówki 🙂

Podsumowanie

Szkoda, że cashback jest ograniczony. Nie miałabym nic przeciwko takiej karcie, w której mogę robić zakupy bez limitu i za każdą płatność otrzymywać zwroty 🙂 Ale nie ma co narzekać, 600 zł jest nagrodą moim zdaniem bardzo dobrą.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Napisz komentarz