Moniaki już na INSTAGRAMIE! 👈 kliknij i obserwuj

Nowa edycja Programu Poleceń Santander Banku – po 80 zł premii dla polecającego i poleconego

Programy poleceń to coś, co naprawdę lubicie. Zwłaszcza, że często pytacie, dlaczego banki organizują promocje jedynie dla nowych klientów, a ci obecni są traktowani trochę “po macoszemu”. Mam więc świetną wiadomość dla wszystkich obecnych i nowych klientów Banku Santander.

Ruszyła nowa edycja programu poleceń, gdzie za każde skuteczne polecenie, zarówno jako obecny jak i nowy klient, może zgarnąć 80 zł. I co lepsze – nie ma limitu poleceń, więc masz szansę zarobić naprawdę sporą kasę. Przykładowo, jeśli skutecznie polecisz konto 10 osobom, to do obiecanej premii bank dokłada 100 zł. W sumie możesz więc zgarnąć 900 zł – a to nie byle co.

Program poleceń jest aktywny do 30 września 2019 roku, ale nie warto zwlekać. Im więcej osób skorzysta z Twojego polecenia, tym większy bonus zgarniesz.

A jeśli to jeszcze mało, to możesz skorzystać z nowej promocji (sprawdź tutaj), w której:

 • jako obecny klient możesz zgarnąć 300 zł ekstra jako cashback za rachunki;
 • jako nowy klient możesz zgarnąć aż 450 zł ekstra za przelew wynagrodzenia i cashback za rachunki.

Dla kogo jest program poleceń w Santander?

Klasycznie – jak każdy program poleceń skierowany jest dla obecnych i nowych klientów banku. Zarówno jedna jaki i druga strona odbiera w tym przypadku po 80 zł premii. Polecający – za skuteczne polecenia, a polecany – za spełnienie jednego, prostego warunku.

Osobą polecającą możesz zostać jeśli:

 • posiadasz w w Santander Banku konto osobiste wraz z dostępem do bankowości internetowej lub/i aktywną aplikacją mobilną;
 • nie złożyłeś sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną;
 • podałeś numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu.

Dodatkowo sprawdź, czy masz włączony Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK). Dzięki niemu wszystkie informacje, takie jak wyciągi z karty kredytowej, nowe regulaminy oraz Taryfy Opłat i Prowizji trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową w usługach bankowości elektronicznej, a nie jak do tej pory – listem.  Jak sprawdzić, czy masz włączony EKK?

Osobą poleconą może zostać każdy, kto od 1 maja 2018 roku nie posiadał konta osobistego w Santander Bank Polska. Abyś mógł zgarnąć 80 zł (a potem zarabiać dalej na poleceniach i nie tylko), wystarczy, że otworzysz konto osobiste i spełnisz jeden prosty warunek.

UWAGA!!! Jeśli nie znasz nikogo, kto może polecić Ci konto w Santander, a chcesz skorzystać z promocji, skorzystaj z naszego, Moniakowego kodu poleceń: 1013989671.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Po tym jak przestudiowałam Tabelę Opłat i Prowizji, szczerze się ucieszyłam. Konto jest praktycznie całkowicie darmowe, w pełni mobilne, więc idealne zarówno jeśli szukasz konta dla siebie na stałe, jak i wówczas, kiedy chcesz tylko skorzystać z promocji. Niczego nie tracisz, a możesz jedynie zyskać.

Konto Jakie Chcę:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 3 zł)
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju;
 • 10 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą.

Konto Jakie Chcę VIP:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (pod warunkiem miesięcznych wpływów w wysokości min. 10 tys zł, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 30 zł);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą VIASA VIP (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 8 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 0 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju;
 • 0 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą.

Jak Skutecznie skorzystać w programu poleceń? Krótka instrukcja dla polecającego i nowego klienta

Jeśli jesteś klientem Santander, to z pewnością wiesz, że warto polecać konto osobiste. Nie dość, że jest praktycznie darmowe, to jeszcze łatwe i intuicyjne w obsłudze. Wystarczy, że wykonasz 1 prosty krok i potem – możesz czekać na bonusy!!

Osoba polecająca:

Krok 1. Wygeneruj kod polecenia i przekazuj go znajomym i rodzinie

To będzie pierwszy i ostatni krok dla Ciebie. Najpóźniej do 30 września 2019 roku zaloguj się do bankowości internetowej Santander. W zakładce “Oferta Banku” znajdziesz kod polecającego.

Całość zajmuje mniej niż 1 minutę. Jak już wygenerujesz kod, przekazuj go znajomym. I już, to wszystko. Pozostaje Ci czekać na kasę za każde skuteczne polecenie.

Co ważne, w tym programie poleceń nie ma limitu – im więcej kont polecisz, tym więcej zarobisz!! A jeśli będziesz miał więcej niż 10 skutecznych poleceń – bank wypłaci Ci dodatkowo 100 zł bonusu.

Osoba polecona (nowy klient banku)

Tutaj jest o jeden krok więcej niż w przypadku polecającego, ale i tak jest łatwo – serio, to jeden z najłatwiejszych programów poleceń na rynku! A że premia jest wysoka – warto zrobić ten jeden mały wysiłek. A potem samemu wygenerować kod polecenia i zarabiać dalej!

Krok 1. Otwórz konto Jakie Chcę wraz z dostępem do bankowości internetowej

Otrzymałeś od znajomego kod i link do założenia konta. I co dalej? Wejdź na stronę promocji i po prostu otwórz Konto Jakie Chcę. Zajmie Ci to mniej niż 5 minut – sama sprawdziłam.

Koniecznie wpisz kod polecający otrzymany od znajomego – bez tego premia przepadnie! Jeśli nie znasz nikogo z wiarygodnym kodem poleceń, użyj naszego, Moniakowego kodu (1013989671):

Konto możesz otworzyć na 3 sposoby:

 • podczas video rozmowy z konsultantem – przygotuj dowód osobisty, konsultant potwierdzi Twoje dane osobowe, założy dla Ciebie konto, które będzie od razu aktywne;
 • za pomocą przelewu internetowego ze swojego konta w innym banku (w ten sposób potwierdzasz swoją tożsamość);
 • podczas wizyty kuriera, który przywiezie Ci do podpisania papierową umowę. To najdłuższy wariant, może trwać nawet do 3-4 dni.

No, to najważniejszy krok masz za sobą, stałeś się dumnym posiadaczem konta w Santander Banku. Teraz czas na krok 2 i ostatni.

Krok 2. Zapłać kartą za zakupy

To będzie naprawdę proste! Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Santander lub aplikacji mobilnej banku;
 • dokonaj płatności na łączną kwotę min. 300 zł za pomocą nowej karty debetowej lub BLIK.

Zakupy możesz zrobić w sklepach stacjonarnych, na stacjach benzynowych, pubach, restauracjach, w kinie lub Internecie. Może to być jeden większy zakup lub mnóstwo mniejszych – ważne, żeby zostały zaksięgowane do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta z polecenia.

UWAGA!! Na spełnienie warunków masz czas do 31 października 2019 roku. Jednak im wcześniej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz 80 zł bonusu – zarówno Ty jak i osoba, która poleciła Ci konto.

To wszystko. Teraz sam możesz wygenerować kod polecenia i zarabiać dalej. A jeśli to mało, to sprawdź tjak zgarnąć więcej bonusów:

Kiedy otrzymasz swoje bonusy?

Bank przeleje 80 zł na konto obecnego i nowego klienta najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym nowy klient spełnił warunki promocji.

Przykład: Załóżmy, że skorzystałeś z naszego Moniakowego kodu poleceń (1013989671) i otworzyłeś Konto Jakie Chcę 15 maja 2019 roku.

Aby spełnić warunki promocji, najpóźniej do końca czerwca 2019 roku zaloguj się do bankowości internetowej oraz zrób zakupy na min. 300 zł.

Bonus otrzymasz najpóźniej do końca lipca.

Podsumowanie

Programy poleceń (zwłaszcza te bez limitu) to zawsze świetna okazja na zgarnięcie dodatkowej kasy bez zbędnego wysiłku. Bank premiuje w ten sposób obecnych klientów, którzy dodatkowo mogą zgarnąć nawet 300 zł cashbacku za rachunki.

A skoro nie wymaga to żadnego, najmniejszego wysiłku, to warto pozwolić, aby bank zapłacił Ci za wygenerowanie kodu poleceń!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 29

 1. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecajacego 1012626338 🙂
  • Pio pisze:
   Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla IV edycji programu poleceń: 1013953236
   Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
   Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Piotr pisze:
  Kod polecający ważny do 30.09.19 r. (IV edycja): 1000491741. Kont nieustannie w użyciu. Serdecznie zapraszam do skorzystania.
 3. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 80 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej edycji: 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 4. Kasia pisze:
  W promocji mogą też być zakładane konta dla osób powyżej 13 roku życia- konto jest zupełnie bezpłatne do uzyskania pełnoletności. Minus jest taki że trzeba udać się do placówki i przypomnieć doradcy o zaznaczeniu “wolontariatu” Osoby z okolic Sosnowca zachęcam do odwiedzenia oddziału dopilnuje aby konto było prawidłowo otwarte.
  Zachęcam do skorzystania z kodu polecenia 1012108474.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Kasia, dzięki za uzupełnienie. Warto też wspomnieć, że osoby poniżej 18 roku życia muszą udać się do banku z rodzicem lub opiekunem 🙂
 5. Mateusz pisze:
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego: 1013949656
  Wszystkie wymogi spełnione. Jest to mój główny bank także żadnych obaw 😉
 6. Pio pisze:
  Również zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia dla IV edycji programu poleceń: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń.
  Dziękuję i pozdrawiam.
 7. Piotr pisze:
  Jeśli ktoś chciałby założyć konto to byłoby mi bardzo miło za skorzystanie z mojego kodu polecającego: 1012071759
  Życzę udanych promocji!
 8. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 80 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej edycji: 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 9. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecajacego 1012626338 🙂
 10. Michał pisze:
  jakby ktoś był tak dobry i potrzebował kod polecającego 0623021929
 11. Ania pisze:
  ja również się nieśmiało uśmiecham i zachęcam do otworzenia konta 🙂 mój kod polecający: 1014805163
 12. Bogusia pisze:
  Bardzo serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego: 1009773519
  Wszystkie wymogi spełnione.
 13. Mariusz pisze:
  Hej! Witajcie!
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia (z aktualnej edycji): 1015662254 🙂
 14. Marcin pisze:
  Przed chwilą wygenerowałem kod poleceń, zapraszam do skorzystania 🙂 1000796280
 15. Kazik pisze:
  Witam Wszyskich!

  Podaje gdyby ktoś chciał skorzystać -sprawdzony -kod-polecający-1012439081-
  Na 100% działa

 16. Kazimierz pisze:
  miało być -Wszystkich- oczywiście
 17. Andrzej pisze:
  Skorzystaj z mojego nowiutkiego kodu polecającego: 1009773519
  Wszystkie wymogi spełnione.
 18. Emilia pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego (do 30.09.2019) sprawdzonego kodu polecającego: 1010843218
  Wszystkie zgody mam wyrażone i nie zamierzam zamykać ich konta 🙂
 19. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecajacego 1012626338 🙂
 20. Arkadiusz pisze:
  Witam jeszcze ciepły kod polecający
  1014001503
  Zapraszam 😊
 21. Sabina pisze:
  Będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie mojego, świeżego kodu: 1011498625
 22. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (edycja IV trwająca do 30 września 2019 r.): 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 23. an66atol pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecającego: 1012640227
  Wszystkie zgody mam wyrażone i nie zamierzam zamykać ich konta .
  kod ważny do 30.09.2019
  Pozdrawiam .
 24. Piotr pisze:
  Nowo wygenerowany oraz pewny kod polecenia: 1012834870
  Z góry dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydują się skorzystać z mojego kodu polecenia 🙂
 25. Antek pisze:
  AKTUALNY kod polecenia: 1009773519
  Wszystkie wymogi spełnione.
 26. Gosia pisze:
  Najnowszy kod
  podaje moj kod, mam spelnione wszystkie wymogi..estem klientem banku od 11 lat:
  1009995580
 27. Adam pisze:
  Witam.
  Wszystkim “Moniakowiczom” którzy mają ochotę wziąć udział w w/w promocji polecam skorzystanie z mojego dopiero co wygenerowanego KODU POLECENIA 1013015702.
  Kod gwarantuje odebranie nagrody w promocji Banku w ramach programu Polecam Bank.
  Kod nie został jeszcze ani razu użyty więc na pewno po skorzystaniu z niego zarówno Ty jak i Ja będziemy mieli dodatkową satysfakcję w postaci otrzymania od Banku 80 zł za każde polecenie i spełnienie prostych warunków.
  Zaznaczam że wszystkie potrzebne zgody na udział w tej promocji mam wyrażone.
  Korzystajcie, klikajcie mój KOD POLECENIA 1013015702 i odbierajcie premię od Banku
  Pozdrawiam

Napisz komentarz