Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nowa edycja Programu Poleceń Santander Banku – po 80 zł premii dla polecającego i poleconego

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klient obecny klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Dla polecającego: do 800 zł premii za polecenie konta (po 80 zł za skuteczne polecenie).

Dla poleconego: 80 zł premii za otwarcie konta z polecenia i spełnienie warunków.

Za co?

– Za wygenerowanie kodu polecającego i przekazanie go osobie polecanej oraz;

– Za otwarcie przez osobę polecaną Konta Jakie Chcę lub Konta Select z kodem polecającym oraz wykonanie przez osobę polecaną warunków promocji do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta(przynajmniej 1 logowanie do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz dokonanie płatności kartą/BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł).

Ile to kosztuje?

Konto Jakie Chcę: 0 zł – opłata miesięczna za konto (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę do konta pod warunkiem wykonania 5 płatności kartą w miesiącu (inaczej 5 zł); 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba polecana spełniła warunki promocji.

Dla kogo?

Jako osoba polecająca: obecni klienci banku.

Jako osoba polecona: osoby, które od 1 października 2018 roku nie miały w banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 stycznia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Programy poleceń to coś, co naprawdę lubicie. Zwłaszcza, że często pytacie, dlaczego banki organizują promocje jedynie dla nowych klientów, a ci obecni są traktowani trochę „po macoszemu”. Mam więc świetną wiadomość dla wszystkich obecnych i nowych klientów Banku Santander.

Ruszyła nowa edycja programu poleceń, gdzie za każde skuteczne polecenie, zarówno obecny jak i nowy klient, może zgarnąć 80 zł. I co lepsze – nie ma limitu poleceń, więc masz szansę zarobić naprawdę sporą kasę. Bank wprowadził jednak limit maksymalnej kwoty nagród za polecenia, które można otrzymać w danej edycji – w obecnej jest to maksymalnie 800 zł, czyli 10 skutecznych poleceń. Oznacza to, że za maksymalnie 10 osób dostaniesz premię – później nadal możesz polecać konto, osoby polecone otrzymają nagrodę, ale Ty już nie.

Program poleceń jest aktywny do 31 stycznia 2020 roku, ale nie warto zwlekać. Im więcej osób skorzysta z Twojego polecenia, tym większy bonus zgarniesz.

Dodatkowo teraz zakładając konto osobiste w promocji zyskasz kolejne 300 zł! Co najlepsze, obie promocje się łączą, czyli już na start otrzymasz 380 zł. Brzmi nieźle, prawda? Szczegóły znajdziesz w poniższym artykule:

Dla kogo jest program poleceń w Santander?

Klasycznie – jak każdy program poleceń skierowany jest dla obecnych i nowych klientów banku. Zarówno jedna jaki i druga strona odbiera w tym przypadku po 80 zł premii. Polecający – za skuteczne polecenia, a polecany – za spełnienie jednego, prostego warunku.

Osobą polecającą możesz zostać jeśli:

 • posiadasz w w Santander Banku konto osobiste wraz z dostępem do bankowości internetowej lub/i aktywną aplikacją mobilną;
 • nie złożyłeś sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną;
 • podałeś numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu;
 • wygenerowałeś kod polecającego i zaakceptowałeś Regulamin Programu (zrobisz to przez bankowość internetową bądź mobilną).

Dodatkowo sprawdź, czy masz włączony Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK). Dzięki niemu wszystkie informacje, takie jak wyciągi z karty kredytowej, nowe regulaminy oraz Taryfy Opłat i Prowizji trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową w usługach bankowości elektronicznej, a nie jak do tej pory – listem.  Jak sprawdzić, czy masz włączony EKK?

Osobą poleconą może zostać każdy, kto od 1 października 2018 roku nie posiadał konta osobistego w Santander Bank Polska. Abyś mógł zgarnąć 80 zł (a potem zarabiać dalej na poleceniach i nie tylko), wystarczy, że otworzysz konto osobiste i spełnisz jeden prosty warunek.

UWAGA!!! Jeśli nie znasz nikogo, kto może polecić Ci konto w Santander, a chcesz skorzystać z promocji, skorzystaj z naszego, Moniakowego kodu poleceń: 1016215606.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Po tym jak przestudiowałam Tabelę Opłat i Prowizji, szczerze się ucieszyłam. Konto jest praktycznie całkowicie darmowe, w pełni mobilne, więc idealne zarówno jeśli szukasz konta dla siebie na stałe, jak i wówczas, kiedy chcesz tylko skorzystać z promocji. Niczego nie tracisz, a możesz jedynie zyskać.

Konto Jakie Chcę:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą (pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu – w przeciwnym wypadku opłata wynosi 5 zł) lub opłata stała 3 zł;
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju;
 • 10 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą.

Dowiedz się, jak nie zapłacić za Kartę Dopasowaną ani grosza

Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Możesz ją zmienić na opłatę uzależnioną od liczby transakcji. Zrobisz to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Tylko 5 płatności dzieli Cię od karty całkowicie za darmo. Gdybyś się zapomniał, i transakcji w miesiącu będzie mniej, za kartę zapłacisz 5 zł. Jednak powiedzmy sobie szczerze – 5 płatności kartą na miesiąc w dzisiejszych czasach to warunek banalnie prosty do spełnienia. Często w ciągu jednego dnia płacimy kartą więcej razy.

Konto Jakie Chcę dla młodych:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe ;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir ;
 • 0 zł – opłata za wypłaty kartą i Blikiem ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • 0 zł– opłata za wypłaty kartą z bankomatów za granicą;
 • 3 zł/0 zł/ 5 zł – opłata za kartę do konta (warunki zwolnienia z opłaty za kartę jak przy Koncie Jakie Chcę).

Konto Jakie Chcę Select:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (pod warunkiem miesięcznych wpływów w wysokości min. 10 tys zł, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 30 zł);
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę płatniczą VISA Select (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 8 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 0 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów w kraju;
 • 0 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicą.

Jak Skutecznie skorzystać w programu poleceń? Krótka instrukcja dla polecającego i nowego klienta

Jeśli jesteś klientem Santander, to z pewnością wiesz, że warto polecać konto osobiste. Nie dość, że jest praktycznie darmowe, to jeszcze łatwe i intuicyjne w obsłudze. Wystarczy, że wykonasz 1 prosty krok i potem – możesz czekać na bonusy!!

Osoba polecająca:

Krok 1. Wygeneruj kod polecenia i przekazuj go znajomym i rodzinie

To będzie pierwszy i ostatni krok dla Ciebie. Najpóźniej do 31 stycznia 2020 roku zaloguj się do bankowości internetowej Santander. W zakładce „Oferta Banku” znajdziesz kod polecającego.

Całość zajmuje mniej niż 1 minutę. Jak już wygenerujesz kod, przekazuj go znajomym. I już, to wszystko. Pozostaje Ci czekać na kasę za każde skuteczne polecenie.

Im więcej kont polecisz tym więcej zarobisz – 80 zł za każde skuteczne polecenie trafi bezpośrednio na Twoje konto. Niektóre banki za polecenia przyznają bony do sklepów – tu Ty sam decydujesz, na co wydasz nagrodę.

Osoba polecona (nowy klient banku)

Tutaj jest o jeden krok więcej niż w przypadku polecającego, ale i tak jest łatwo – serio, to jeden z najłatwiejszych programów poleceń na rynku! A że premia jest wysoka – warto zrobić ten jeden mały wysiłek. A potem samemu wygenerować kod polecenia i zarabiać dalej!

Krok 1. Otwórz konto Jakie Chcę lub Select z kartą debetową bądź kartą mobilną oraz z dostępem do bankowości internetowej

Otrzymałeś od znajomego kod i link do założenia konta. I co dalej? Wejdź na stronę promocji i po prostu otwórz Konto Jakie Chcę. Zajmie Ci to mniej niż 5 minut – sama sprawdziłam.

Masz do wyboru: Konto Jakie Chcę (Konto Jakie Chcę dla młodych również bierze udział w promocji) bądź też Konto Select.

Koniecznie wpisz kod polecający otrzymany od znajomego – bez tego premia przepadnie! Jeśli nie znasz nikogo z wiarygodnym kodem poleceń, użyj naszego, Moniakowego kodu (1016215606).

Konto możesz otworzyć na 3 sposoby:

 • podczas video rozmowy z konsultantem – przygotuj dowód osobisty, konsultant potwierdzi Twoje dane osobowe, założy dla Ciebie konto, które będzie od razu aktywne;
 • za pomocą przelewu internetowego ze swojego konta w innym banku (w ten sposób potwierdzasz swoją tożsamość);
 • podczas wizyty kuriera, który przywiezie Ci do podpisania papierową umowę. To najdłuższy wariant, może trwać nawet do 3-4 dni.

No, to najważniejszy krok masz za sobą, stałeś się dumnym posiadaczem konta w Santander Banku. Teraz czas na krok 2 i ostatni.

Krok 2. Zapłać kartą za zakupy

To będzie naprawdę proste! Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Santander lub aplikacji mobilnej banku;
 • dokonaj płatności na łączną kwotę min. 300 zł za pomocą nowej karty debetowej, mobilnej karty debetowej lub BLIK.

Zakupy możesz zrobić w sklepach stacjonarnych, na stacjach benzynowych, pubach, restauracjach, w kinie lub Internecie. Może to być jeden większy zakup lub mnóstwo mniejszych – ważne, żeby zostały zaksięgowane do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta z polecenia.

To wszystko. Teraz sam możesz wygenerować kod polecenia i zarabiać dalej. W ten sposób możesz dorobić do 800 zł w obecnej edycji programu poleceń. Brzmi nieźle, prawda? .

Kiedy otrzymasz swoje bonusy?

Bank przeleje 80 zł na konto obecnego i nowego klienta najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym nowy klient spełnił warunki promocji.

Przykład: Załóżmy, że skorzystałeś z naszego Moniakowego kodu poleceń (1016215606) i otworzyłeś Konto Jakie Chcę 20 października 2019 roku.

Aby spełnić warunki promocji, najpóźniej do końca listopada zaloguj się do bankowości internetowej oraz zrób zakupy na min. 300 zł.

Bonus otrzymasz w formie przelewu na konto do końca grudnia.

Chcesz więcej? Sprawdź jak połączyć promocje!

Lubicie łączyć promocje i zarabiać jeszcze więcej? My również! Dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które możecie wykorzystać za jednym razem. Otwierasz jedno konto, a skorzystać możesz z dwóch promocji na raz. Po co? Aby na Twoim koncie pojawiły się dodatkowe pieniądze od Banku. W łatwy sposób możesz zasilić swoje konto naprawdę sporymi kwotami. Policzmy – jeżeli ktoś spełnia warunki obu promocji może otrzymać: 300 zł za założenie konta + 150 zł za przelew wynagrodzenia+80 zł za założenie konta z polecenia+do 800 zł za dalsze polecenia. Ile to jest? Aż 1330 zł w gotówce od jednego banku? Niemożliwe? A jednak! Sprawdź sam.

Podsumowanie

Programy poleceń to zawsze świetna okazja na zgarnięcie dodatkowej kasy bez zbędnego wysiłku. Bank premiuje w ten sposób obecnych klientów, którzy często czują się zapomniani przez banki.

A skoro nie wymaga to żadnego, najmniejszego wysiłku, to warto pozwolić, aby bank zapłacił Ci za wygenerowanie kodu poleceń!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 72

 1. Daniel pisze:
  Bardzo serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego do najnowszej edycji poleceń: wygenerowanego 02.10. 2019 KOD – 1013232295 , z tego co widzę jest to jedyny aktualny kod na dzień dzisiejszy
  Wszystkie wymogi spełnione , wyrażone wszystkie zgody serdecznie zapraszam do skorzystania .
  • Pio pisze:
   Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla V edycji programu poleceń: 1013953236
   Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową min. 300 zł)
   Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Patrycja pisze:
  Kod polecającego 1009773519 wygenerowany 03 października 2019 roku.
  Wszystkie wymogi spełnione i wyrażone wszystkie zgody.
 3. Igor pisze:
  Kod polecającego 1010361713 wygenerowany 03 października 2019 roku.
  Wszystkie wymogi spełnione i wyrażone wszystkie zgody.
 4. Lila pisze:
  Od 1 października 2019r. ruszyła nowa 5 edycja programu poleceń na takich samych zasadach, jak poprzednie. Obowiązuje do końca grudnia 2020 r. Kody są takie same. Należy je tylko odświeżyć w bankowości internetowej lub mobilnej (zaakceptować nowy regulamin). Ja już to zrobiłam i zapraszam do skorzystania z kodu: 0006017968.
  Ponadto jeszcze do 21 października poprzez odpowiedni link można otworzyć konto z premią 200 zł – 150 zł w gotówce + bonem 50 zł do Biedronki za bardzo proste warunki (10 nawet drobnych płatności kartą). Promocja nazywa się „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja II”. Razem z bonusem za polecenie zyskuje się 280 zł. Warto.
 5. Tomek pisze:
  Aktualny kod ,wygenerowany 6-10-2019 – 1012626338. Zapraszam do skorzystania.
 6. Maciej pisze:
  Polecam użyć kodu przy zakładaniu konta: 1013094821
 7. Maciej pisze:
  Polecam użyć kodu przy zakładaniu konta: 1013094821
 8. Bartek pisze:
  U mnie wszystko hula :-} 1005941272
 9. Agata pisze:
  Świeżo wygenerowany kod 1015809029, jest to mój główny rachunek z wyrażonymi wszystkimi zgodami
 10. Robert pisze:
  Witam,
  1015956158 -zapraszam do użycia kodu. Ten kod został MISS KODÓW PAŹDZIERNIKA 🙂
 11. Agnieszka pisze:
  UWAGA!!! Właśnie otrzymałam 80 zł na konto ! 😀 Polecam się na przyszłość: kod: 1016000075
  Raczej jest to z kodu polecenia z którym ja zakładałam ( nie wiem jak to dokładnie sprawdzić) , ale w komentarzach na moniaki w innym poście podawałam już swój – jeśli ktoś skorzystał, to świetnie, oboje zarobimy, bo jak pisałam spełniłam warunki.
  Jeśli nie- trudno, mimo wszystko dzięki! 🙂

  PAMIĘTAJCIE ABY: Do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy należy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł.
  Najłatwiej korzystać po prostu tylko z tej karty, zapraszam 🙂

 12. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 13. Tomek pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania.
 14. Robert pisze:
  1015956158 to super wypasiony i wyczesany kod dla amatorów łatwej kasy, zapraszam wszystkich kotów. Skorzystaj i zostań milionerem 😉
 15. Bogusia pisze:
  Jeszcze gorący kod 1009773519 . Mam wyrażone wszystkie zgody.
 16. Andrzej pisze:
  Nowy kod 1010361713
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Skorzystaj, załóż konto, a na pewno otrzymasz atrakcyjną nagrodę!
 17. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń. Wszystkie warunki spełnione w 100%.

  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele charytatywne !!!

  1015785826

 18. Robert pisze:
  1015956158 – to kod z gwarancją rzetelności i pewność otrzymania premii. Pozdrawiam
 19. Ela pisze:
  ”Załóżmy, że skorzystałeś z naszego Moniakowego kodu poleceń (1005977300) i otworzyłeś Konto Jakie Chcę 20 października 2019 roku.
  Aby spełnić warunki promocji, najpóźniej do końca stycznia 2020 roku zaloguj się do bankowości internetowej oraz zrób zakupy na min. 300 zł.”

  a wyżej napisane jest :

  ”To będzie naprawdę proste! Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta…”

  Czyli jak jest w końcu? Jeżeli założyłam konto w październiku to mam czas do końca stycznia czy do końca listopada?

  • Moniaki.pl pisze:
   Ela, masz czas do końca listopada aby wykonać warunki. Popełniliśmy niezły błąd w tym przykładzie, za co bardzo przepraszam. Już poprawiliśmy. Dzięki za wyłapanie tego.
 20. Claudia pisze:
  Przed chwilą wygenerowany Nowy kod 1009773519
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Skorzystaj, załóż konto, a na pewno otrzymasz gdy spełnisz warunki określone regulaminem atrakcyjną nagrodę!
  Naprawdę warto!
 21. Damian pisze:
  Przed chwilą wygenerowany Nowy kod 1010361713
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Załóż konto, a na pewno otrzymasz PREMIĘ gdy tylko spełnisz określone regulaminem proste warunki !
  Wykorzystaj mnie !
 22. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.

  Wszystkie warunki spełnione w 100%. (wyrażone zgody)

  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!

  1015785826

 23. Michał pisze:
  1013998123
  Zapraszam 🙂 Może jakaś jedna osoba skorzysta 🙂 Liczę na was
 24. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 25. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.

  Wszystkie warunki spełnione w 100%. = wypłata 80 zł dla Ciebie GWARANTOWANA.

  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!

  1015785826

 26. Tomek pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania.
 27. Magda pisze:
  Polecam swój kod. Spełnione wszystkie warunku 1016004568
 28. Agnieszka pisze:
  UWAGA!!! Ja już otrzymałam 80 zł na konto ! 😀 Polecam się na przyszłość: kod: 1016000075
  Raczej jest to z kodu polecenia z którym ja zakładałam ( nie wiem jak to dokładnie sprawdzić) , ale w komentarzach na moniaki w innym poście podawałam już swój – jeśli ktoś skorzystał, to świetnie, oboje zarobimy, bo jak pisałam spełniłam warunki.
  Jeśli nie- trudno, mimo wszystko dzięki! 🙂

  PAMIĘTAJCIE ABY: Do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy należy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł.
  Najłatwiej korzystać po prostu tylko z tej karty, zapraszam

 29. DANIEL pisze:
  Serdecznie polecam swój ŚWIERZUTKI KOD – 1013232295 😉
  Spełnione wszystkie warunkunki ja otrzymałem kaskę ,skorzystaj i Ty 😉 otrzymaj dodatkowe 80 Pln-ów
  🙂 POZDRAWIAM 🙂
 30. Sandra pisze:
  Najnowszy- specjalnie dla Ciebie Nowy kod 1009773519
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Skorzystaj, załóż konto, a na pewno otrzymasz gdy spełnisz warunki określone regulaminem atrakcyjną nagrodę!
  Naprawdę warto!
 31. Klaudiusz pisze:
  Przed chwilą wygenerowany Nowy kod 1010361713
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Załóż konto, a na pewno otrzymasz PREMIĘ gdy tylko spełnisz określone regulaminem proste warunki !
  Wykorzystaj mnie !
 32. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewnie 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 1015612038
  Powodzenia!
 33. Robert pisze:
  1015956158 – to kod z gwarancją rzetelności i pewność otrzymania premii. Pozdrawiam
 34. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.
  Wszystkie warunki spełnione w 100%. (wyrażone zgody)
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!
  Pieniądze z poprzedniej edycji zostały przekazane na wpłaty w portalu “Siepomaga.pl”
  1015785826
 35. Tomasz pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania.
 36. Michał pisze:
  Przesyłam mój kod polecający 1011759937 kod działa na 100% wszystkie zgody wyrażone. Dziękuję za skorzystanie
 37. Zbyszek pisze:
  Aktualny i ważny kod: 1016151473
  Wszystko zatwierdzone i aktywne.
  POLECAM
 38. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 39. Krystyna pisze:
  Nówka sztuka nieśmigany, dzisiaj rano wygenerowany
  kod Programu Poleceń: 1016057584.
  Założyłam konto z czyjegoś kodu polecenia (i dostałam kilka dni temu premię), może teraz ktoś skorzysta z mojego kodu.
  Zachęcam.
  Niech moc (i Premia) będą z Wami!
 40. Robert pisze:
  Tylko kod 1015956158 da Ci szczęście i dostatek…..
 41. Marta pisze:
  Świeżo wygenerowany kod 1016186271, spełniam wszystkie warunki do otrzymania premii. Proszę korzystać 😊
 42. Edyta pisze:
  Nowy kod 1015787753. Zachęcam do wykorzystania.
 43. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewnie 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 1015612038
  Powodzenia!
  • Sebastian pisze:
   Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 80 zł z polecenia, to zachęcam do skorzystania z mojego nowego kodu.
   Kod polecenia: 1016200434
   U mnie wszystkie warunki spełnione w 100% (wyrażone zgody i płatności).
   Ja zobowiązuję się ze swojej strony i oświadczam, że wszystkie zarobione z tego tytułu pieniądze przeznaczę na cele charytatywne, głównie na wpłaty w portalu “Siepomaga.pl”.
   Kod polecenia: 1016200434
 44. Sebastian pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 80 zł z polecenia, to zachęcam do skorzystania z mojego nowego kodu.
  Kod polecenia: 1016200434
  U mnie wszystkie warunki spełnione w 100% (wyrażone zgody i płatności).
  Ja zobowiązuję się ze swojej strony i oświadczam, że wszystkie zarobione z tego tytułu pieniądze przeznaczę na cele charytatywne, głównie na wpłaty w portalu “Siepomaga.pl”.
  Kod polecenia: 1016200434
 45. Tomek pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 46. Robert pisze:
  1015956158 to kod w świątecznej promocji. Zapraszam…..
 47. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 1015612038
  Powodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku, pełnego premii i bonusów!
 48. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 49. Tomek pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania.
 50. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.
  Wszystkie warunki spełnione w 100%. (wyrażone zgody)
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!
  Pieniądze z poprzedniej edycji zostały przekazane na wpłaty w portalu “Siepomaga.pl”
  1015785826
 51. Krystyna pisze:
  Zachęcam do skorzystania z aktualnego i DZIAŁAJĄCEGO kodu Programu Poleceń:
  1016057584.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie warunki promocji.
  Do zgarnięcia pewne 80 zł.
  Niech moc (i Premia) będą z Wami!
 52. Mateusz pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 1016000115 kod jest pewny, pozdrawiam 🙂
 53. Małgosia pisze:
  Serdecznie polecam Konto Jakie Chce – mój kod 1016259801. Polecam sie i dziękuję jeśli ktoś skorzysta. Pozdrawiam
 54. Bartosz pisze:
  Szukasz kodu polecającego z ostatniej akcji banku Santander – oto jest 1012634411 Bierz póki ciepły – wpadnie 80 zł za spełnienie prostych warunków. Założysz świetny rachunek z darmowymi przelewami natychmiastowymi oraz szansą na inne premie: za wpływ wynagrodzenia czy wykonanie kilku płatności kartą. Teraz naprawdę warto. Pozdrawiam.
 55. Tomek pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania
 56. Joanna pisze:
  Prosto ze strony Santandera, przed chwilą wygenerowany, jeszcze ciepły kod polecenia:
  1016208805
  Spełniam wszystkie warunki niezbędne do otrzymania premii 80 zł.
  Zapraszam i dziękuję za skorzystanie.
 57. Karol pisze:
  1008406742
  kto chce zgarnac 80zl z polecenia i pomoc tez mi to polecam ten kod, w zamian za to zeobie dobry uczynek dla swiata! 😀
 58. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 59. Bogumiła pisze:
  Każdy swojemu szczęściu dopomoże, wystarczy, że skorzysta z mojego aktualnego KODU POLECEŃ 1009773519
 60. Tomek pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania.
 61. Łukasz pisze:
  Dzień dobry.
  Podaję mój kod polecający Santander: 1016302478.
  Wpisując go przy zakładaniu konta i spełnieniu wymaganych warunków zyskasz 50zł.
  Pozdrawiam.
 62. Kasia pisze:
  Kod poleceń z najnowszej edycji: 1000796280. Zapraszam do skorzystania 🙂
 63. Tomek pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania
 64. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 65. Tomek pisze:
  aktualny kod:1010016485
  Zapraszam do skorzystania i dziękuję 🙂
 66. Tomek pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania
 67. Anna pisze:
  Witam, wszystkim polecam nowy kod, aktualny kod: 1008687983
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
  Kod poleceń: 1008687983
 68. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia, aktualny kod: 1015999804
  Podany kod obowiązuje od 1.05.2020r. do 31.07.2020r.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
  Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.

Napisz komentarz