Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste

10 płatności i 1 przelew – tyle Cię dzieli od 300 zł premii za konto Jakie Chcę w banku Santander (+dodatkowo nawet 1030 zł)

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Do 300 zł premii: 200 zł za spełnienie pierwszego warunku lub 300 zł za spełnienie dwóch warunków.

Za co?

– Za zarejestrowanie się w serwisie ebrokerpartner.pl z dedykowanego linku i złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę oraz;

– podpisanie umowy o konto oraz;

– podpisanie umowy o Elektroniczne Kanały Kontaktu, zapewnienie wpływu na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonanie przez dwa miesiące pod rząd po minimum 5 płatności bezgotówkowych oraz;

– za uzupełnienie numeru konta do wypłaty premii.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za konto (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę do konta pod warunkiem wykonania 5 płatności kartą w miesiącu (inaczej 5 zł); 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Kiedy bonus?

Maksymalnie do 31 maja 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 13 stycznia 2019 roku nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santander.

Do kiedy promocja?

Do 29 lutego 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Są tu fani serii Gwiezdne Wojny? Na pewno. Ja do niedawna nie widziałam w niej nic ciekawego i przez lata uparcie odmawiałam obejrzenia choćby jednej części. Z góry założyłam że to nie jest dla mnie i że jest do kitu. W końcu mój chłopak zmusił mnie (a nie jest to łatwe) do obejrzenia przynajmniej jednej części. I tak się zaczeło. Najpier jedna, potem druga i kolejne już z górki. Dzięki temu w końcu zmieniłam zdanie o całej serii.

Tak samo było z moją pierwszą promocją bankową. Długo nie wierzyłam, że można dostać coś za darmo. Ale jedna koleżanka z pracy zamówiła kartę Citi w promocji. Za jakiś czas do pracy przyszło pudło z zamówieniem z Douglasa o wartości 400 zł – prezent w tamtej promocji. Potem to samo zrobiła druga koleżanka z pracy. A ja patrzyłam z zazdrością na fury kosmetyków. W końcu zaryzykowałam. I wiecie co? To było to. Choć minęło już tyle lat od mojej pierwszej promocji to nadal dobrze ją pamiętam.

Możecie zrobić to samo co ja – zaryzykować i zyskać lub uparcie twierdzić, że banki nie dają nic za darmo 🙂 A dzisiaj do wzięcia jest aż 300 zł w gotówce od banku Santander plus 80 zł za założenie konta z polecenia i spełnienie dodatkowego prostego warunku (oraz możliwość otrzymania kolejnych premii od banku, o czym mowa w dalszej części artykułu). Szkoda byłoby przejść obojętnie, prawda?

Promocja trwa do 29 lutego 2020 roku i polega na założeniu Konta Jakie Chcę z kartą Dopasowaną, dokonaniu kilku płatności bezgotówkowych i zapewnienia jednego wpływu na konto. Brzmi całkiem prosto, prawda? Za chwilę sami się o tym przekonacie. Przechodzimy do szczegółów.

Czy ta promocja jest dla mnie?

Nigdy nie miałeś niczego w banku Santander i masz ukończone 18 lat? Doskonale, możesz bez wahania wziąć udział w obecnej promocji. Jesteś byłym klientem tego banku? Jeżeli tylko od 13 stycznia 2019 roku do momentu złożenia wniosku w obecnej promocji nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PLN w Santander również możesz śmiało brać udział.

Jeżeli posiadasz w Santander rachunek firmowy, ale nie masz osobistego również łapiesz się na obecną edycję promocji. Tak samo sprawa wygląda z innymi produktami – jeśli masz przykładowo sam kredyt, ale nie masz ROR-u oznacza to, że możesz wziąć udział w promocji i zgarnąć 300 zł. No dobrze, wiesz już że możesz otworzyć konto w banku Santander. Teraz pewnie się zastanawiasz, czy coś ono kosztuje? Sprawdźmy!

Konto Jakie Chcę – czy mogę mieć je totalnie za 0 zł?

Absolutnie tak! I wcale nie jest to związane z wymyślnymi zabiegami typu zrób 10 przelewów miesięcznie na to konto 🙂 Zaraz się przekonasz, że to bardzo łatwe.

Konto jest bezwarunkowo darmowe, czyli nawet jak nic na nie nie wpłynie to i tak nie płacisz. Polecam wypłacanie gotówki BLIKiem- wtedy wszystkie bankomaty w Polsce masz za darmo, a w przypadku wypłaty kartą do konta są to tylko bankomaty Santander. Dodatkowo BLIK masz zawsze przy sobie (z reguły zapominamy o wszystkim innym, a o telefonie nie) i nikt nie skopiuje karty w bankomacie.

Co mi się najbardziej spodobało w tym koncie to nielimitowane, darmowe przelewy natychmiastowe. Mało który bank oferuje je za darmo. A w Koncie Jakie Chcę mamy ich dowolną ilość w miesiącu – nie raz i nie dwa uratowały mi życie, kiedy jakiś rachunek wypadł mi z głowy i było już baaaardzo dawno po terminie płatności.

Konto Jakie Chcę:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł/3 zł/5 zł – opłata za Kartę Dopasowaną (o tym, jak uniknąć opłaty piszę poniżej);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 5 zł – wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju (0 zł dla osób do 26 r.ż.);
 • 10 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych.

Nie chcę płacić za kartę ani złotówki – jak tego uniknąć?

Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Jest ona niezależna od liczby transakcji – czy zapłacisz kartą 100 razy czy w ogóle, 3 zł co miesiąc zostanie pobrane za obsługę karty.

Jak uniknąć tej opłaty?

Masz możliwość zmiany opłaty na taką, która będzie zależeć od liczby transakcji w miesiącu. Zrobisz to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Tylko 5 płatności dzieli Cię od karty całkowicie za darmo. Gdybyś się zapomniał, i transakcji w miesiącu będzie mniej, za kartę zapłacisz 5 zł. Jednak powiedzmy sobie szczerze – 5 płatności kartą na miesiąc w dzisiejszych czasach to warunek banalnie prosty do spełnienia. Często w ciągu jednego dnia płacimy kartą więcej razy.

W pierwszym miesiącu, w którym założyłeś konto i kartę opłata za kartę nie jest pobierana.

Zgarniam 300 zł (lub 380 zł) w 4 prostych krokach

Promocja organizowana jest przez bank Santander we współpracy z serwisem ebrokerpartner.pl. Jest to popularny serwis za pomocą którego wiele banków organizuje promocje bankowe.

#Krok 1 – złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą i dostępem do bankowości internetowej

Najpóźniej 29 lutego 2020 roku załóż profil na ebrokerpartner.pl i złóż za jego pomocą wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości internetowej.

Regulamin tej promocji mówi o złożeniu wniosku o Konto Jakie Chcę. Jednak jeżeli wczytamy się w szczegóły to pod definicją wniosku znajdziemy zapis:

“Wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę – wniosek o Konto Jakie Chcę, usługę Santander online oraz o debetową kartę płatniczą”

Podczas rejestracji na ebroker pamiętaj o:

 • wyrażeniu zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej (dzięki temu bank przekaże partnerowi informacje, czy spełniłeś warunki promocji i partner wypłaci premię);
 • zaakceptowaniu regulaminu partnera.

Po zarejestrowaniu swojego profilu na ebroker koniecznie sprawdź maila – w wiadomości otrzymasz link aktywacyjny. Kliknij w niego, a Twój profil na ebroker będzie aktywny.

Teraz pora na złożenie samego wniosku o Konto Jakie Chcę i karty. Znajdziesz go po zalogowaniu do swojego nowo utworzonego profilu na ebroker, w zakładce “KONTO BONUS”. Stamtąd zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do wniosku o konto.

Pamiętaj, aby wypełniając wniosek o konto podać takie same dane jak podczas zakładania profilu na ebroker.

Składając wniosek o konto pamiętaj o zaznaczeniu wymaganych zgód marketingowych. Pojawią się w kolejnych krokach wypełniania wniosku.

Co musisz zaznaczyć?

 • zgoda na kontakt w sprawie realizacji Wniosku o otwarcie Konta Jakie Chcę i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji;
 • zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym.

Pamiętaj, by nie odwoływać wyrażonych zgód przed otrzymaniem premii.

Zgarnij dodatkowe 80 zł z programem poleceń

Wypełniając wniosek o konto masz możliwość skorzystania z programu poleceń. W tym celu w polu “Mam kod polecający” wpisz kod polecenia. Jeżeli nie masz nikogo zaufanego, kto mógłby polecić Ci konto, skorzystaj z naszego, moniakowego kodu poleceń : 1016215606 .

Aby otrzymać dodatkowe 80 zł za zarejestrowanie się z polecenia wystarczy że do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • raz zalogujesz się do bankowości internetowej;
 • dokonasz płatności na łączną kwotę min. 300 zł za pomocą nowej karty debetowej, mobilnej karty debetowej lub BLIK.

Więcej szczegółów o programie poleceń w artykule:

#Krok 2 – podpisz umowę o konto i kartę oraz wyraź zgodę na EKK

Umowa o konto

Najpóźniej do 15 marca 2020 roku podpisz umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera.

Kiedy Twoje konto będzie już aktywne dostaniesz SMS i e-mail o otwarciu konta, oraz SMS z hasłem do bankowości internetowej. Od tej chwili możesz korzystać z konta.

Zgoda na EKK

Twoje konto jest już aktywne, co dalej? Teraz musisz, do dnia 30 kwietnia 2020 roku, wyrazić zgodę na na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Żeby to zrobić musisz zalogować się na swoje nowe konto w Santander.

Czym jest EKK? To Elektroniczny Kanał Kontaktu, dzięki któremu wszystkie informacje, takie jak wyciągi z karty kredytowej, nowe regulaminy oraz Taryfy Opłat i Prowizji trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową w usługach bankowości elektronicznej, a nie jak do tej pory – listem. 

Polecam zrobić to przy pierwszym logowaniu – rozsądnie będzie podpisać EKK od razu i mieć to z głowy 🙂 Po zalogowaniu się na konto przejdź do zakładki Ustawienia, a następnie Forma otrzymywania korespondencji.

UWAGA

Pamiętaj, aby nie odwoływać wyrażonych zgód przynajmniej do momentu wypłaty nagrody.

#Krok 3 – płać kartą i zapewnij jeden wpływ na konto

To już ostatni krok, który dzieli Cię od 300 zł nagrody. Wystarczy że wykonasz kilka transakcji bezgotówkowych oraz zapewnisz jeden przelew. Premia podzielona jest na dwie części: 200 zł za transakcje bezgotówkowe oraz 100 zł za zapewnienie wpływu na konto.

Aby otrzymać pierwszą część premii – 200 zł

Do dnia 30 kwietnia 2020 roku w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach po otwarciu Konta Jakie Chcę, czyli:

 • w styczniu i lutym lub;
 • w lutym i marcu lub;
 • w marcu i kwietniu

wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.

Czym są transakcje bezgotówkowe? Są to wszystkie transakcje płatnicze, dokonywane zarówno w sklepach stacjonarnych jak i przez Internet. Transakcji możesz dokonać kartą do konta lub BLIKiem. Wystarczy że w dwóch miesiącach zapłacisz w sklepach po co najmniej 5 razy, na dowolne kwoty.

Przykład

Otworzyłeś konto w styczniu. W lutym zapłać bezgotówkowo min. 5 razy oraz w marcu zapłać min. 5 razy bezgotówkowo.

Aby otrzymać drugą część premii – 100 zł

Również do 30 kwietnia 2020 roku zapewnij na Konto Jakie Chcę wpływ w łącznej minimalnej wysokości 1000 zł.

Nie musi to być jednorazowy przelew na 1000 zł. Liczy się suma, a ona musi wynieść min. 1000 zł. Przelew może pochodzić z naszego rachunku w innym banku .

Co nie zostanie uznane za wpływ na konto:

 • przelewy z rachunku prowadzonego w Santanderze;
 • przelewy w obcej walucie;
 • przelewy SEPA.

To już prawie wszystko. Ostatnim krokiem będzie już tylko uzupełnienie danych do wypłaty nagrody.

Krok 4 – uzupełnij dane do wypłaty nagrody

Do 15 maja 2020 roku otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do formularza. Po jego otrzymaniu masz 7 dni na uzupełnienie danych w formularzu.

UWAGA

Warto zrobić sobie przypomnienie w kalendarzu w telefonie, aby w okolicach 15 maja sprawdzać uważnie e-maila. Wiadomości od organizatora promocji często lubią wpadać w różne foldery typu SPAM, a nieuzupełnienie numeru konta do wypłaty premii w ciągu 7 dni spowoduje utratę prawa do nagrody. A tego przecież nikt z nas nie chce 🙂

I to już naprawdę wszystko. Prawda że fajna ta promocja? I jeszcze dodatkowo nagroda jest atrakcyjna, bo aż 300 zł. Wcześniej bank dawał przeważnie 200, a tu niespodzianka. Takie promocje lubię najbardziej 🙂 Pewnie zastanawiasz się już, kiedy otrzymasz swoją nagrodę? Już Ci odpowiadam!

Kiedy otrzymam moje 300 zł?

Spełniłeś wszystkie warunki, uzupełniłeś numer konta do wypłaty premii. Nagrodę otrzymasz maksymalnie do 31 maja 2020 roku. W sam raz przed wakacjami! W zależności czy spełniłeś jeden warunek (płatności bezgotówkowe) czy pierwszy i drugi (płatności i wpływ 1000 zł) otrzymasz albo 200 zł albo 300 zł przelewem na Konto Jakie Chcę.

UWAGA

Pamiętaj aby nie cofać wyrażonych zgód ani nie zamykać konta przynajmniej do momentu wypłaty premii.

300 zł to za mało? Mamy sposób, byś otrzymał aż 1330 zł od Santandera

Lubicie łączyć promocje i zarabiać jeszcze więcej? My również! Dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które możecie wykorzystać za jednym razem.

Otwierasz jedno konto, a skorzystać możesz aż z trzech promocji na raz. Po co? Aby na Twoim koncie pojawiły się dodatkowe pieniądze od Banku. W łatwy sposób możesz zasilić swoje konto naprawdę sporymi kwotami.

Policzmy – jeżeli ktoś spełni warunki wszystkich trzech promocji, może otrzymać: 300 zł za otwarcie konta + 150 za przelew wynagrodzenia + 80 zł za założenie konta z polecenia + do 800 zł za dalsze polecenia. Ile to jest? Aż 1330 zł od jednego banku? Niemożliwe? A jednak!

Sprawdź pozostałe promocje:

Jeżeli natomiast prowadzisz własną działalność gospodarczą i rozglądasz się za tanim rachunkiem z dodatkowym bonusem koniecznie sprawdź tę promocję – na mnie zrobiła duże wrażenie:

Podsumowanie

Jeżeli nigdy nie uczestniczyłeś w żadnej promocji bankowej, to ta idealnie nadaje się na ten pierwszy raz. Warunki są naprawdę proste, a nagroda atrakcyjna. Dodatkowo nie musisz czekać rok na wypłatę nagrody. Jeszcze przed wakacjami otrzymasz przelew na swoje nowe konto 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 55

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla V edycji programu poleceń: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową min. 300 zł)
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 80 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 3. Kacper pisze:
  Proponuję zmienić zdjęcie główne bo Santander Consumer Bank (który to na tym zdjęciu widnieje) to jednak zupełnie inny bank i z tą promocją nie ma za wiele wspólnego:)
 4. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu. Wystarczy w polu na kod polecenia wpisać poniżej widoczny kod, następnie przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonać płatności kartą, kartą mobilną lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł. Potem i wy możecie przystąpić do programu poleceń i polecać konto znajomym!
  Kod polecenia: 1015612038
  Powodzenia!
 5. Daniel pisze:
  Witam ,zachęcam i byłbym wdzięczny za użycie mojego kodu polecenia 1013232295 mam spełnione wszystkie warunki promocji co daje pewność zdobycia przez Ciebie bonusu 80 złotych ,a następnie Ty możesz polecać innym zarabiając 😉 Pozdrawiam i życzę powodzenia
  KOD POLECENIA: 1013232295
 6. Renata pisze:
  Witam ,zachęcam do uzycia mojego kodu polecenia 1013232295 mam spełnione wszystkie warunki promocji co daje pewność zdobycia przez Ciebie bonusu 80 złotych ,a następnie Ty możesz polecać innym , pozdrawiam i życzę powodzenia Renata
  Mój Kod – 1016064324
 7. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.
  Wszystkie warunki spełnione w 100%. (wyrażone zgody)
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!
  1015785826 – Mój Kod
 8. Aleksandra pisze:
  1016138864 zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń. Wszystkie warunki spełnione. Dziękuję.
 9. Sandra pisze:
  Hej, polecam Ci Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska S.A. Zakładając je podaj mój kod polecającego 1014734412. Aktywnie korzystaj z nowego Konta Jakie Chcę, a otrzymasz nagrodę. DZIAŁA!:) dziękuję
 10. Maciek pisze:
  Czy w lipnie jest ta filja
  • Sandra pisze:
   I 3-go Maja 16
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Maciek, pamiętaj tylko że promocja obowiązuje tylko jeśli złożysz wniosek przez Internet. Umowę podpisujesz w takim wypadku przez kuriera. Keśli pójdziesz do oddziału założyć konto to owszem, założą, tylko że bez promocji.
 11. Sandra pisze:
  Jest, ul. Adama Mickiewicza 2:) podczas rejestracji użyj proszę kodu 1014734412. Jeśli chodzi o umowę do podpisu to przywiezie kurier, nie musisz iść do placówki. Pozdrawiam Sandra
 12. Arkadiusz pisze:
  Czy po otrzymaniu premii można zrezygnować z karty debetową?
  Pozdrawiam
 13. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu. Wystarczy w polu na kod polecenia wpisać poniżej widoczny kod, następnie przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonać płatności kartą, kartą mobilną lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł. Potem i wy możecie przystąpić do programu poleceń i polecać konto znajomym!
  Kod polecenia: 1015612038
  Powodzenia!
 14. Agnieszka pisze:
  Czy jeżeli karta jest podpięta pod curve to zalicza te płatności do tych 5 transakcji?
 15. Michał pisze:
  Polecam swój kod polecenia: 1008464207
 16. julek pisze:
  czy tylko przez ebrokera jest ta promocja?
 17. Grzegorz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń :]
  Kod polecenia: 1015602416
 18. Barbara pisze:
  jak wygenrowac swój kod polecenia ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Trzeba to zrobić po zalogowaniu się do bankowości internetowej w zakładce oferta banku.
 19. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.
  Wszystkie warunki spełnione w 100%. (wyrażone zgody)
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!
  1015785826 – Mój Kod
 20. Dagmara pisze:
  Witam chętnych do zgarnięcia premii za polecenie. Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń 1001830188.
  Pozdrawiam i dziękuję. Dagmara 😉
 21. Johny pisze:
  Przesyłam aktualny i działający Kod polecenia: 1015657932.
  Wszystkie warunki programu spełnione. Zachecam do korzystania i zgarniania premii.
  KOD POLECENIA: 1015657932
 22. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu. Wystarczy w polu na kod polecenia wpisać poniżej widoczny kod, następnie przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonać płatności kartą, kartą mobilną lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł. Potem i wy możecie przystąpić do programu poleceń i polecać konto znajomym!
  Kod polecenia: 1015612038
  Powodzenia!
 23. Krystyna pisze:
  Zachęcam do skorzystania z aktualnego i DZIAŁAJĄCEGO kodu Programu Poleceń:
  1016057584.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie warunki promocji.
  Do zgarnięcia pewne 80 zł.
  Niech moc (i Premia) będą z Wami!
 24. Jan pisze:
  Dzień dobry,
  W edycji poprzedniej złożyłem wniosek o otwarcie konta. Wniosek został odrzucony z powodu wprowadzenia nieprawidłowych danych. Czy w takiej sytuacji mogę w tej edycji wnioskować o konto? Czy może trzeba najpierw anulować poprzedni wniosek?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeżeli wniosek został anulowany to teoretycznie mozesz składać następny, jednak na Twoim miejscu zadzwoniłabym na infolinię i upewniła się, że na 100% jest anulowany i nieważny 🙂
 25. Tomasz pisze:
  witam,
  czy po założeniu konta przychodzi jakiś mail potwierdzający? złożyłem wniosek rano i do tej pory nie ma żadnej informacji z banku na podanym adres mailowym…
  pozdrawiam
 26. Małgosia pisze:
  Serdecznie polecam Konto Jakie Chce – mój kod 1016259801. Polecam sie i dziękuję jeśli ktoś skorzysta. Pozdrawiam
 27. marek pisze:
  Czy mimo podania kodu również biore udział w promocji 300zł? + 80 zł za skorzystanie z kodu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, jeżeli podałeś kod polecający to spełniasz warunki jednej i drugiej promocji i dostajesz 380 zł 🙂
 28. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.
  Wszystkie warunki spełnione w 100%. (wyrażone zgody)
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!
  1015785826 – Mój Kod
 29. Bartek pisze:
  Witam.
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń: 1016259667
  Wszystkie warunki są spełnione,kod jest aktywny.
  Dziękuję i pozdrawiam:)
 30. Ania pisze:
  Kod polecenia 1007564512, działa na 100%, konto użytkuje jako główne, także osoby chętne do zgarnięcia dodatkowych 80 zł zapraszam do skorzystania.
 31. Michał pisze:
  Witam,
  czy jeśli chcę zgarnąć dodatkowe 100zł to muszę zapewnić wpływ min. 1000zł do 30 kwietnia ale czy od 1 kwietnia?
  Czy liczy się łączny wpływ od założenia konta. Czyli od stycznia/lutego?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Podana jest tylko data końcowa: ” do dnia 30.04.2020r. dokonać łącznej minimalnej sumy wpływów na Konto 1000 zł (słownie:
   tysiąc złotych).”, nie ma natomiast powiedziane, że musi to być wykonane w konkretnych miesiącach. Możesz zrobić już teraz ten wpływ i mieć warunek z głowy 🙂
 32. Roksana pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego: 1016265943. Wszystkie warunki spełnione 🙂 Zachęcam i pozdrawiam 🙂
 33. Asia pisze:
  Którą kartę trzeba wybrać?. Visa czy MasterCard czy obojętnie?
 34. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu. Wystarczy w polu na kod polecenia wpisać poniżej widoczny kod, następnie przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonać płatności kartą, kartą mobilną lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł. Potem i wy możecie przystąpić do programu poleceń i polecać konto znajomym!
  Kod polecenia: 1015612038
  Powodzenia!
 35. Marta pisze:
  Polecam promocje z Santandera, odebrałam już bonusy z poprzedniej promocji, posiadam wypróbowany, działający kod polecenia – 1006162037 – spełniam wszystkie warunki niezbędne do otrzymania premii. Zapraszam do skorzystania i cieszenia się dodatkowymi środkami:)
 36. Piotr pisze:
  Aktualny oraz pewny kod polecenia: 1012834870
  Spełniam wszystkie wymagane warunki aby otrzymać bonus.
  Z góry dziękuję 🙂
 37. Janka pisze:
  Na innej stronie bylo jeszcze o zwrotach za rachunki, a nie bylo o przelewach na 300zl tylko byla ilosc tranzakcji, to w koncu 5 tranzakcji czy przelewy na 300zl?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W artykule masz wszystko wyjaśnione 🙂 Aby otrzymać 300 zł trzeba wykonać łącznie 10 płatności (po 5 w miesiącu) i przelew na łączną kwotę 1000 zł. Zakładając konto z polecenia można otrzymać dodatkowo 80 zł i wtedy warunkiem ich otrzymania są transakcje kartą na 300 zł.
 38. Joanna pisze:
  Prosto ze strony Santandera, przed chwilą wygenerowany, jeszcze ciepły kod polecenia:
  1016208805
  Spełniam wszystkie warunki niezbędne do otrzymania premii 80 zł.
  Zapraszam i dziękuję za skorzystanie.
 39. Klaudia pisze:
  Witajcie i ja podaje kod aby ktoś skorzystał 1014887341

  80zl droga nie chodzi :))))

  Pozdrawiam Klaudia

Napisz komentarz