Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij aż 300 zł premii za konto w Santander Banku + 50 zł z polecenia

Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 300 zł premii: 200 zł za spełnienie pierwszego warunku lub 300 zł za spełnienie dwóch warunków.

Za co?

– Za zarejestrowanie się w serwisie ebrokerpartner.pl z dedykowanego linku i złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę oraz;

– podpisanie umowy o konto oraz;

– podpisanie umowy o Elektroniczne Kanały Kontaktu, zapewnienie wpływu na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonanie przez dwa miesiące pod rząd po minimum 5 płatności bezgotówkowych oraz;

– za uzupełnienie numeru konta do wypłaty premii.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za konto (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę do konta pod warunkiem wykonania 5 płatności kartą w miesiącu (inaczej 5 zł); 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Kiedy bonus?

Maksymalnie do 31 maja 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 13 stycznia 2019 roku nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santander.

Do kiedy promocja?

Do 29 lutego 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Są tu fani serii Gwiezdne Wojny? Na pewno. Ja do niedawna nie widziałam w niej nic ciekawego i przez lata uparcie odmawiałam obejrzenia choćby jednej części. Z góry założyłam że to nie jest dla mnie i że jest do kitu. W końcu mój chłopak zmusił mnie (a nie jest to łatwe) do obejrzenia przynajmniej jednej części. I tak się zaczeło. Najpier jedna, potem druga i kolejne już z górki. Dzięki temu w końcu zmieniłam zdanie o całej serii.

Tak samo było z moją pierwszą promocją bankową. Długo nie wierzyłam, że można dostać coś za darmo. Ale jedna koleżanka z pracy zamówiła kartę Citi w promocji. Za jakiś czas do pracy przyszło pudło z zamówieniem z Douglasa o wartości 400 zł – prezent w tamtej promocji. Potem to samo zrobiła druga koleżanka z pracy. A ja patrzyłam z zazdrością na fury kosmetyków. W końcu zaryzykowałam. I wiecie co? To było to. Choć minęło już tyle lat od mojej pierwszej promocji to nadal dobrze ją pamiętam.

Możecie zrobić to samo co ja – zaryzykować i zyskać lub uparcie twierdzić, że banki nie dają nic za darmo 🙂 A dzisiaj do wzięcia jest aż 300 zł w gotówce od banku Santander.

Promocja trwa do 29 lutego 2020 roku i polega na założeniu Konta Jakie Chcę z kartą Dopasowaną, dokonaniu kilku płatności bezgotówkowych i zapewnienia jednego wpływu na konto. Brzmi całkiem prosto, prawda? Za chwilę sami się o tym przekonacie. Przechodzimy do szczegółów.

Czy ta promocja jest dla mnie?

Nigdy nie miałeś niczego w banku Santander i masz ukończone 18 lat? Doskonale, możesz bez wahania wziąć udział w obecnej promocji. Jesteś byłym klientem tego banku? Jeżeli tylko od 13 stycznia 2019 roku do momentu złożenia wniosku w obecnej promocji nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PLN w Santander również możesz śmiało brać udział.

Jeżeli posiadasz w Santander rachunek firmowy, ale nie masz osobistego również łapiesz się na obecną edycję promocji. Tak samo sprawa wygląda z innymi produktami – jeśli masz przykładowo sam kredyt, ale nie masz ROR-u oznacza to, że możesz wziąć udział w promocji i zgarnąć 300 zł. No dobrze, wiesz już że możesz otworzyć konto w banku Santander. Teraz pewnie się zastanawiasz, czy coś ono kosztuje? Sprawdźmy!

Konto Jakie Chcę – czy mogę mieć je totalnie za 0 zł?

Absolutnie tak! I wcale nie jest to związane z wymyślnymi zabiegami typu zrób 10 przelewów miesięcznie na to konto 🙂 Zaraz się przekonasz, że to bardzo łatwe.

Konto jest bezwarunkowo darmowe, czyli nawet jak nic na nie nie wpłynie to i tak nie płacisz. Polecam wypłacanie gotówki BLIKiem- wtedy wszystkie bankomaty w Polsce masz za darmo, a w przypadku wypłaty kartą do konta są to tylko bankomaty Santander. Dodatkowo BLIK masz zawsze przy sobie (z reguły zapominamy o wszystkim innym, a o telefonie nie) i nikt nie skopiuje karty w bankomacie.

Co mi się najbardziej spodobało w tym koncie to nielimitowane, darmowe przelewy natychmiastowe. Mało który bank oferuje je za darmo. A w Koncie Jakie Chcę mamy ich dowolną ilość w miesiącu – nie raz i nie dwa uratowały mi życie, kiedy jakiś rachunek wypadł mi z głowy i było już baaaardzo dawno po terminie płatności.

Konto Jakie Chcę:

 • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł/3 zł/5 zł – opłata za Kartę Dopasowaną (o tym, jak uniknąć opłaty piszę poniżej);
 • 0 zł – opłata za przelewy krajowe internetowe;
 • 10 zł – za krajowe przelewy zlecone w placówce Banku;
 • 0 zł – opłata za przelew Express Elixir;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK;
 • 0 zł – wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska;
 • 5 zł – wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju (0 zł dla osób do 26 r.ż.);
 • 10 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych.

Nie chcę płacić za kartę ani złotówki – jak tego uniknąć?

Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Jest ona niezależna od liczby transakcji – czy zapłacisz kartą 100 razy czy w ogóle, 3 zł co miesiąc zostanie pobrane za obsługę karty.

Jak uniknąć tej opłaty?

Masz możliwość zmiany opłaty na taką, która będzie zależeć od liczby transakcji w miesiącu. Zrobisz to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Tylko 5 płatności dzieli Cię od karty całkowicie za darmo. Gdybyś się zapomniał, i transakcji w miesiącu będzie mniej, za kartę zapłacisz 5 zł. Jednak powiedzmy sobie szczerze – 5 płatności kartą na miesiąc w dzisiejszych czasach to warunek banalnie prosty do spełnienia. Często w ciągu jednego dnia płacimy kartą więcej razy.

W pierwszym miesiącu, w którym założyłeś konto i kartę opłata za kartę nie jest pobierana.

Zgarniam 300 zł w 4 prostych krokach

Promocja organizowana jest przez bank Santander we współpracy z serwisem ebrokerpartner.pl. Jest to popularny serwis za pomocą którego wiele banków organizuje promocje bankowe.

#Krok 1 – złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą i dostępem do bankowości internetowej

Najpóźniej 29 lutego 2020 roku załóż profil na ebrokerpartner.pl i złóż za jego pomocą wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości internetowej.

Regulamin tej promocji mówi o złożeniu wniosku o Konto Jakie Chcę. Jednak jeżeli wczytamy się w szczegóły to pod definicją wniosku znajdziemy zapis:

„Wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę – wniosek o Konto Jakie Chcę, usługę Santander online oraz o debetową kartę płatniczą”

Podczas rejestracji na ebroker pamiętaj o:

 • wyrażeniu zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej (dzięki temu bank przekaże partnerowi informacje, czy spełniłeś warunki promocji i partner wypłaci premię);
 • zaakceptowaniu regulaminu partnera.

Po zarejestrowaniu swojego profilu na ebroker koniecznie sprawdź maila – w wiadomości otrzymasz link aktywacyjny. Kliknij w niego, a Twój profil na ebroker będzie aktywny.

Teraz pora na złożenie samego wniosku o Konto Jakie Chcę i karty. Znajdziesz go po zalogowaniu do swojego nowo utworzonego profilu na ebroker, w zakładce „KONTO BONUS”. Stamtąd zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do wniosku o konto.

Pamiętaj, aby wypełniając wniosek o konto podać takie same dane jak podczas zakładania profilu na ebroker.

Składając wniosek o konto pamiętaj o zaznaczeniu wymaganych zgód marketingowych. Pojawią się w kolejnych krokach wypełniania wniosku. Jeżeli nie zaznaczysz poniższych zgód przy wypełnianiu wniosku to możesz to zrobić później, po zalogowaniu się na konto. Masz na to czas maksymalnie do 30 kwietnia 2020 roku (ale najlepiej zrobić to na etapie wniosku, wtedy nie zapomnisz).

Co musisz zaznaczyć?

 • zgoda na kontakt w sprawie realizacji Wniosku o otwarcie Konta Jakie Chcę i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji;
 • zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym.

Składając wniosek możesz wpisać kod polecający, dzięki czemu po spełnieniu jednego, dodatkowego warunku otrzymasz kolejne 50 zł. Więcej informacji o programie poleceń i kod polecający do wykorzystania znajdziesz w artykule:

Pamiętaj, by nie odwoływać wyrażonych zgód przed otrzymaniem premii.

#Krok 2 – podpisz umowę o konto i kartę oraz wyraź zgodę na EKK

Umowa o konto

Najpóźniej do 15 marca 2020 roku podpisz umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera.

Kiedy Twoje konto będzie już aktywne dostaniesz SMS i e-mail o otwarciu konta, oraz SMS z hasłem do bankowości internetowej. Od tej chwili możesz korzystać z konta.

Zgoda na EKK

Twoje konto jest już aktywne, co dalej? Teraz musisz, do dnia 30 kwietnia 2020 roku, wyrazić zgodę na na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Żeby to zrobić musisz zalogować się na swoje nowe konto w Santander.

Czym jest EKK? To Elektroniczny Kanał Kontaktu, dzięki któremu wszystkie informacje, takie jak wyciągi z karty kredytowej, nowe regulaminy oraz Taryfy Opłat i Prowizji trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową w usługach bankowości elektronicznej, a nie jak do tej pory – listem. 

Polecam zrobić to przy pierwszym logowaniu – rozsądnie będzie podpisać EKK od razu i mieć to z głowy 🙂 Po zalogowaniu się na konto przejdź do zakładki Ustawienia, a następnie Forma otrzymywania korespondencji.

UWAGA

Pamiętaj, aby nie odwoływać wyrażonych zgód przynajmniej do momentu wypłaty nagrody.

#Krok 3 – płać kartą i zapewnij jeden wpływ na konto

To już ostatni krok, który dzieli Cię od 300 zł nagrody. Wystarczy że wykonasz kilka transakcji bezgotówkowych oraz zapewnisz jeden przelew. Premia podzielona jest na dwie części: 200 zł za transakcje bezgotówkowe oraz 100 zł za zapewnienie wpływu na konto.

Aby otrzymać pierwszą część premii – 200 zł

Do dnia 30 kwietnia 2020 roku w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach po otwarciu Konta Jakie Chcę, czyli:

 • w styczniu i lutym lub;
 • w lutym i marcu lub;
 • w marcu i kwietniu

wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.

Czym są transakcje bezgotówkowe? Są to wszystkie transakcje płatnicze, dokonywane zarówno w sklepach stacjonarnych jak i przez Internet. Transakcji możesz dokonać kartą do konta lub BLIKiem. Wystarczy że w dwóch miesiącach zapłacisz w sklepach po co najmniej 5 razy, na dowolne kwoty.

Przykład

Otworzyłeś konto w styczniu. W lutym zapłać bezgotówkowo min. 5 razy oraz w marcu zapłać min. 5 razy bezgotówkowo.

Aby otrzymać drugą część premii – 100 zł

Również do 30 kwietnia 2020 roku zapewnij na Konto Jakie Chcę wpływ w łącznej minimalnej wysokości 1000 zł.

Nie musi to być jednorazowy przelew na 1000 zł. Liczy się suma, a ona musi wynieść min. 1000 zł. Przelew może pochodzić z naszego rachunku w innym banku .

Co nie zostanie uznane za wpływ na konto:

 • przelewy z rachunku prowadzonego w Santanderze;
 • przelewy w obcej walucie;
 • przelewy SEPA.

To już prawie wszystko. Ostatnim krokiem będzie już tylko uzupełnienie danych do wypłaty nagrody.

Krok 4 – uzupełnij dane do wypłaty nagrody

Do 15 maja 2020 roku otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do formularza. Po jego otrzymaniu masz 7 dni na uzupełnienie danych w formularzu.

UWAGA

Warto zrobić sobie przypomnienie w kalendarzu w telefonie, aby w okolicach 15 maja sprawdzać uważnie e-maila. Wiadomości od organizatora promocji często lubią wpadać w różne foldery typu SPAM, a nieuzupełnienie numeru konta do wypłaty premii w ciągu 7 dni spowoduje utratę prawa do nagrody. A tego przecież nikt z nas nie chce 🙂

I to już naprawdę wszystko. Prawda że fajna ta promocja? I jeszcze dodatkowo nagroda jest atrakcyjna, bo aż 300 zł. Wcześniej bank dawał przeważnie 200, a tu niespodzianka. Takie promocje lubię najbardziej 🙂 Pewnie zastanawiasz się już, kiedy otrzymasz swoją nagrodę? Już Ci odpowiadam!

Kiedy otrzymam moje 300 zł?

Spełniłeś wszystkie warunki, uzupełniłeś numer konta do wypłaty premii. Nagrodę otrzymasz maksymalnie do 31 maja 2020 roku. W sam raz przed wakacjami! W zależności czy spełniłeś jeden warunek (płatności bezgotówkowe) czy pierwszy i drugi (płatności i wpływ 1000 zł) otrzymasz albo 200 zł albo 300 zł przelewem na Konto Jakie Chcę.

UWAGA

Pamiętaj aby nie cofać wyrażonych zgód ani nie zamykać konta przynajmniej do momentu wypłaty premii.

Sprawdź pozostałe promocje od Santander

Jak wcześniej wspomniałam, możesz przy zakładaniu konta zgarnąć dodatkowo 50 zł za założenie konta z polecenia + kolejne 500 zł za dalsze polecanie konta. Koniecznie sprawdź tę promocję:

Podsumowanie

Jeżeli nigdy nie uczestniczyłeś w żadnej promocji bankowej, to ta idealnie nadaje się na ten pierwszy raz. Warunki są naprawdę proste, a nagroda atrakcyjna. Dodatkowo nie musisz czekać rok na wypłatę nagrody. Jeszcze przed wakacjami otrzymasz przelew na swoje nowe konto 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 99

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla V edycji programu poleceń: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 80 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową min. 300 zł)
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 80 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 3. Kacper pisze:
  Proponuję zmienić zdjęcie główne bo Santander Consumer Bank (który to na tym zdjęciu widnieje) to jednak zupełnie inny bank i z tą promocją nie ma za wiele wspólnego:)
 4. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu. Wystarczy w polu na kod polecenia wpisać poniżej widoczny kod, następnie przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonać płatności kartą, kartą mobilną lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł. Potem i wy możecie przystąpić do programu poleceń i polecać konto znajomym!
  Kod polecenia: 1015612038
  Powodzenia!
 5. Daniel pisze:
  Witam ,zachęcam i byłbym wdzięczny za użycie mojego kodu polecenia 1013232295 mam spełnione wszystkie warunki promocji co daje pewność zdobycia przez Ciebie bonusu 80 złotych ,a następnie Ty możesz polecać innym zarabiając 😉 Pozdrawiam i życzę powodzenia
  KOD POLECENIA: 1013232295
 6. Renata pisze:
  Witam ,zachęcam do uzycia mojego kodu polecenia 1013232295 mam spełnione wszystkie warunki promocji co daje pewność zdobycia przez Ciebie bonusu 80 złotych ,a następnie Ty możesz polecać innym , pozdrawiam i życzę powodzenia Renata
  Mój Kod – 1016064324
 7. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.
  Wszystkie warunki spełnione w 100%. (wyrażone zgody)
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!
  1015785826 – Mój Kod
 8. Aleksandra pisze:
  1016138864 zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń. Wszystkie warunki spełnione. Dziękuję.
 9. Sandra pisze:
  Hej, polecam Ci Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska S.A. Zakładając je podaj mój kod polecającego 1014734412. Aktywnie korzystaj z nowego Konta Jakie Chcę, a otrzymasz nagrodę. DZIAŁA!:) dziękuję
 10. Maciek pisze:
  Czy w lipnie jest ta filja
  • Sandra pisze:
   I 3-go Maja 16
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Maciek, pamiętaj tylko że promocja obowiązuje tylko jeśli złożysz wniosek przez Internet. Umowę podpisujesz w takim wypadku przez kuriera. Keśli pójdziesz do oddziału założyć konto to owszem, założą, tylko że bez promocji.
 11. Sandra pisze:
  Jest, ul. Adama Mickiewicza 2:) podczas rejestracji użyj proszę kodu 1014734412. Jeśli chodzi o umowę do podpisu to przywiezie kurier, nie musisz iść do placówki. Pozdrawiam Sandra
 12. Arkadiusz pisze:
  Czy po otrzymaniu premii można zrezygnować z karty debetową?
  Pozdrawiam
 13. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu. Wystarczy w polu na kod polecenia wpisać poniżej widoczny kod, następnie przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonać płatności kartą, kartą mobilną lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł. Potem i wy możecie przystąpić do programu poleceń i polecać konto znajomym!
  Kod polecenia: 1015612038
  Powodzenia!
 14. Agnieszka pisze:
  Czy jeżeli karta jest podpięta pod curve to zalicza te płatności do tych 5 transakcji?
 15. Michał pisze:
  Polecam swój kod polecenia: 1008464207
 16. julek pisze:
  czy tylko przez ebrokera jest ta promocja?
 17. Grzegorz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń :]
  Kod polecenia: 1015602416
 18. Barbara pisze:
  jak wygenrowac swój kod polecenia ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Trzeba to zrobić po zalogowaniu się do bankowości internetowej w zakładce oferta banku.
 19. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.
  Wszystkie warunki spełnione w 100%. (wyrażone zgody)
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!
  1015785826 – Mój Kod
 20. Dagmara pisze:
  Witam chętnych do zgarnięcia premii za polecenie. Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń 1001830188.
  Pozdrawiam i dziękuję. Dagmara 😉
 21. Johny pisze:
  Przesyłam aktualny i działający Kod polecenia: 1015657932.
  Wszystkie warunki programu spełnione. Zachecam do korzystania i zgarniania premii.
  KOD POLECENIA: 1015657932
 22. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu. Wystarczy w polu na kod polecenia wpisać poniżej widoczny kod, następnie przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonać płatności kartą, kartą mobilną lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł. Potem i wy możecie przystąpić do programu poleceń i polecać konto znajomym!
  Kod polecenia: 1015612038
  Powodzenia!
 23. Krystyna pisze:
  Zachęcam do skorzystania z aktualnego i DZIAŁAJĄCEGO kodu Programu Poleceń:
  1016057584.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie warunki promocji.
  Do zgarnięcia pewne 80 zł.
  Niech moc (i Premia) będą z Wami!
 24. Jan pisze:
  Dzień dobry,
  W edycji poprzedniej złożyłem wniosek o otwarcie konta. Wniosek został odrzucony z powodu wprowadzenia nieprawidłowych danych. Czy w takiej sytuacji mogę w tej edycji wnioskować o konto? Czy może trzeba najpierw anulować poprzedni wniosek?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeżeli wniosek został anulowany to teoretycznie mozesz składać następny, jednak na Twoim miejscu zadzwoniłabym na infolinię i upewniła się, że na 100% jest anulowany i nieważny 🙂
 25. Tomasz pisze:
  witam,
  czy po założeniu konta przychodzi jakiś mail potwierdzający? złożyłem wniosek rano i do tej pory nie ma żadnej informacji z banku na podanym adres mailowym…
  pozdrawiam
 26. Małgosia pisze:
  Serdecznie polecam Konto Jakie Chce – mój kod 1016259801. Polecam sie i dziękuję jeśli ktoś skorzysta. Pozdrawiam
 27. marek pisze:
  Czy mimo podania kodu również biore udział w promocji 300zł? + 80 zł za skorzystanie z kodu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, jeżeli podałeś kod polecający to spełniasz warunki jednej i drugiej promocji i dostajesz 380 zł 🙂
 28. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.
  Wszystkie warunki spełnione w 100%. (wyrażone zgody)
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!
  1015785826 – Mój Kod
 29. Bartek pisze:
  Witam.
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń: 1016259667
  Wszystkie warunki są spełnione,kod jest aktywny.
  Dziękuję i pozdrawiam:)
 30. Ania pisze:
  Kod polecenia 1007564512, działa na 100%, konto użytkuje jako główne, także osoby chętne do zgarnięcia dodatkowych 80 zł zapraszam do skorzystania.
 31. Michał pisze:
  Witam,
  czy jeśli chcę zgarnąć dodatkowe 100zł to muszę zapewnić wpływ min. 1000zł do 30 kwietnia ale czy od 1 kwietnia?
  Czy liczy się łączny wpływ od założenia konta. Czyli od stycznia/lutego?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Podana jest tylko data końcowa: ” do dnia 30.04.2020r. dokonać łącznej minimalnej sumy wpływów na Konto 1000 zł (słownie:
   tysiąc złotych).”, nie ma natomiast powiedziane, że musi to być wykonane w konkretnych miesiącach. Możesz zrobić już teraz ten wpływ i mieć warunek z głowy 🙂
 32. Roksana pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego: 1016265943. Wszystkie warunki spełnione 🙂 Zachęcam i pozdrawiam 🙂
 33. Asia pisze:
  Którą kartę trzeba wybrać?. Visa czy MasterCard czy obojętnie?
 34. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu. Wystarczy w polu na kod polecenia wpisać poniżej widoczny kod, następnie przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonać płatności kartą, kartą mobilną lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł. Potem i wy możecie przystąpić do programu poleceń i polecać konto znajomym!
  Kod polecenia: 1015612038
  Powodzenia!
 35. Marta pisze:
  Polecam promocje z Santandera, odebrałam już bonusy z poprzedniej promocji, posiadam wypróbowany, działający kod polecenia – 1006162037 – spełniam wszystkie warunki niezbędne do otrzymania premii. Zapraszam do skorzystania i cieszenia się dodatkowymi środkami:)
 36. Piotr pisze:
  Aktualny oraz pewny kod polecenia: 1012834870
  Spełniam wszystkie wymagane warunki aby otrzymać bonus.
  Z góry dziękuję 🙂
 37. Janka pisze:
  Na innej stronie bylo jeszcze o zwrotach za rachunki, a nie bylo o przelewach na 300zl tylko byla ilosc tranzakcji, to w koncu 5 tranzakcji czy przelewy na 300zl?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W artykule masz wszystko wyjaśnione 🙂 Aby otrzymać 300 zł trzeba wykonać łącznie 10 płatności (po 5 w miesiącu) i przelew na łączną kwotę 1000 zł. Zakładając konto z polecenia można otrzymać dodatkowo 80 zł i wtedy warunkiem ich otrzymania są transakcje kartą na 300 zł.
 38. Joanna pisze:
  Prosto ze strony Santandera, przed chwilą wygenerowany, jeszcze ciepły kod polecenia:
  1016208805
  Spełniam wszystkie warunki niezbędne do otrzymania premii 80 zł.
  Zapraszam i dziękuję za skorzystanie.
 39. Klaudia pisze:
  Witajcie i ja podaje kod aby ktoś skorzystał 1014887341

  80zl droga nie chodzi :))))

  Pozdrawiam Klaudia

 40. Bartosz pisze:
  To prawdopodobnie ostatnia edycja promocji banku więc warto skorzystać z kodu polecającego i zgarnąć dodatkową premie – wpisz 1012634411 spełnij proste warunki i ciesz się z dodatkowej kasy. Masz czas do 31 stycznia 2020 r. by wykorzystać kod, płatności wykonasz w lutym. Pozdrawiam.
 41. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć dodatkowo pewne 80 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu. Wystarczy w polu na kod polecenia wpisać poniżej widoczny kod, następnie przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonać płatności kartą, kartą mobilną lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł. Potem i wy możecie przystąpić do programu poleceń i polecać konto znajomym!
  Kod polecenia: 1015612038
  Powodzenia!
 42. Tomasz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć dodatkowo pewne 120 zł ( 80zł od banku + 40zł z mojego bonusu) z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu. Wystarczy w polu na kod polecenia wpisać poniżej widoczny kod, następnie przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonać płatności kartą, kartą mobilną lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł. Potem i wy możecie przystąpić do programu poleceń i polecać konto znajomym!
  Kod polecenia: 1016274220
  kontakt : [email protected]
  Powodzenia!
 43. Kamil pisze:
  Do wypłacenia premii 150 zł za wynagrodzenie, wystarczy jeśli dziś złożyłem dyspozycje poprzez Santander online, a jutro zgłoszę w kadrach mój nowy nr konta do przelewu wynagrodzenia? Czy w kadrach muszą jednak czekać na pismo, które rzekomo bank ma wysłać poleconym list do mojego pracodawcy?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Regulamin mówi o konieczności złożenia dyspozycji przelewu wynagrodzenia przez bank i tej formalności dopełniłeś. Myślę że nic się nie stanie jeżeli przed pismem od banku złożysz zlecenie w kadrach 🙂 Kiedy wpływa Ci wynagrodzenie?
  • Kamil pisze:
   Wynagrodzenie wpływa zawsze do 10 dnia miesiąca. Dokumenty, które mają dostarczyć firmie w formie listowej, były także dostępne w załączniku i okazuje się że są to tylko 2 kartki, gdzie na jednej są napisane moje dane oraz nr mojego konta w Santander
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   No to zdążą teoretycznie wysłać do 10 🙂 Chodzi o to tylko, by wynagrodzenie nie wpłynęło przed datą złożenia dyspozycji w banku, bo wtedy nie policzy się do promocji.
 44. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego DZIAŁAJĄCEGO kodu poleceń.
  Wszystkie warunki spełnione w 100%. (wyrażone zgody)
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!
  1015785826 – Mój Kod
 45. Kamil pisze:
  Mam problem, ponieważ rejestrując się na stronę ebroker podałem złego maila, który pewnie w ogóle nie istnieje. Co teraz zrobić, gdyż wpisując już poprawnego maila wyskakuje komunikat, że nr telefonu powiązany jest z innym kontem. Pisałem maila do ebroker z zaistniałą sytuacją, ale brak informacji
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Najprościej byłoby użyć innego nr telefonu. Jeżeli takiej opcji nie ma to niestety trzeba będzie czekać na odpowiedź z ebroker, gdyż to po ich stronie leży pierwsza część promocji i formularz rejestracyjny. Ew. możesz spróbować jeszcze zalogować się na tamtego maila, może zadziała jakieś odzyskiwanie hasła?
 46. Przemysław pisze:
  Żona skorzystała z mojego kodu polegającego dzisiaj czyli 29 stycznia to spełnić musi warunki poleconego w marcu czy lutym ( kurier raczej nie pojawi w styczniu)
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Sprawdzałam dzisiaj u siebie jak to wyglądało. Wniosek złożyłam 14.01, umowę podpisałam z kurierem kilka dni później, ale konto jest otwarte od 15.01 – być może dlatego, że wniosek złożyłam późnym wieczorem 14 stycznia. Podejrzewam że i u Twojej żony będzie podobna sytuacja, więc wynikałoby z tego że warunki będzie musiała spełnić w lutym. Jak już żona dostanie loginy i hasła dla pewności niech napisze do banku – bardzo fajnie działa czat na aplikacji mobilnej, jak mam pytania to właśnie tam się kieruję, odpowiadają od razu na bieżąco.
 47. Łukasz pisze:
  Witam. Czy trzeba wnioskować o kartę debetową aby uruchomić promocję
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, regulamin definiuje wniosek o konto jako: „Wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę – wniosek o Konto Jakie Chcę, usługę Santander online oraz o debetową kartę płatniczą”
 48. nb pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu w programie poleceń – 1016280411, oprócz 80 zł z banku, otrzymasz 40 zł ode mnie. Proszę o kontakt mailowy [email protected]. UWAGA – program kończy się 31.01.2020
 49. Karol pisze:
  1008406742
  kto chce zgarnac 80zl z polecenia i pomoc tez mi to polecam ten kod, w zamian za to zeobie dobry uczynek dla swiata! 😀
 50. paweł pisze:
  Świeżutki i pewny kod polecenia 1007748319 🙂
  Polecam i pozdrawiam Paweł
 51. Ania pisze:
  Skorzystaj i zgarnij 80 zł. Pewniak 1007564512
 52. piotr pisze:
  Witam mój pewny kod polecenia to 1011750763
  Polecam po 80 zł dla nas
 53. Joanna pisze:
  Prosto ze strony Santandera, przed chwilą wygenerowany, jeszcze ciepły kod
  nowej VI edycji Programu Poleceń, obowiązującej od 1 lutego 2020
  1016208805
  Spełniam wszystkie warunki niezbędne do otrzymania premii 50 zł.
  Zapraszam i dziękuję za skorzystanie.
 54. Krystyna pisze:
  Zachęcam do skorzystania z aktualnego i działającego kodu nowej VI edycji Programu Poleceń:
  1016057584.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie warunki promocji.
  Do zgarnięcia pewne 50 zł.
  Niech moc (i Premia) będą z Wami!
 55. Irena pisze:
  Witam, założyłam konto, spełniam kolejno warunki promocji, wykorzystałam kod promocyjny i proszę może ktoś teraz skorzysta z mojego kodu promocyjnego 101 626 2857.Dziękuję
 56. Tomasz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia 1016066891.
  Wszystkie warunki spełnione w 100%. (wyrażone zgody i zaakceptowany obecny regulamin).
  PEWNE pieniądze!!!
  KOD POLECENIA 1016066891
 57. Bartek pisze:
  Witajcie. Jeśli chcielibyście aktualny kod polecenia, ze wszystkimi spełnionymi warunkami promocji to proszę:

  1016280318

  Pozdrawiam,
  BB

 58. Bartosz pisze:
  Jeżeli ktoś jeszcze nie korzystał z promocji warto się pospieszyć, nie wiadomo czy premia za polecenia jeszcze bardziej nie spadnie. 50 zł to nie 80 zł ale zawsze coś… Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia gdzie użycie go gwarantuje odebranie należnej premii. Wszystkie zgody marketingowe są wyrażone. O 100% działalności kodu przekonało się już kilku moich znajomych także zapraszam do skorzystania i zdobywania pokaźnych premii za polecenia.
  Kod polecenia: 1015612038
  Pozdrawiam
 59. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron (niestety ale od tej edycji Bank obniżył premię). Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 60. Krzysztof pisze:
  Witam. Mam juz konto ale nigdzie nie moge znaleźć opcji ustawienia EKK. Nie mam opcji forma otrzymywania korespondencji…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krzysztof, ustawienia EKK znajdziesz w sekcji ustawienia -> forma otrzymywania korespondencji, wg schematu załączonego do artykułu 🙂
 61. Maciek pisze:
  Cześć. Zapraszam skorzystania z aktualnego i działającego kodu nowej edycji Programu Poleceń:
  1016271443.
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie warunki promocji. Do wygrania 50 zł, jedyne co musisz zrobić o podać ten kod podczas zakładania konta i do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł.
 62. TK pisze:
  Najbardziej aktualny kod polecenia (dodatkowe 50 PLN): 1016310860
  Pozdrawiam,
  TK
 63. Daniel pisze:
  Cześć,

  jeśli ktoś jeszcze nie ma wpisanego kodu polecającego to bardzo proszę o wpisanie mojego, ponieważ te wcześniejsze zapewne i tak już są wykorzystane 🙂

  Tak więc proszę bardzo – 1000944615.

  Jeśli ktoś wpisze kod to proszę o odpowiedź pod moim komentarzem. Będzie łatwiej do oszacowania ile osób wpisało kod. A ja ze swojej strony za każdą osobę “zdrówko wypiję” 🙂

 64. Edyta pisze:
  Świeży kod, zgody wyrażone, konto będzie aktywne jeszcze kilka miesięcy
  KOD 1015787753
 65. Tomek pisze:
  Witam,

  będę wdzięczny, jeśli ktoś zeche skorzystać z mojego kodu polecającego podczas zakładania konta w Banku Santander. Spełniam wszystkie wymogi niezbędne do otrzymania premi za użycie kodu.

  Mój kod:

  1016299073

  Pozdrawiam

 66. Bartosz pisze:
  Jeżeli ktoś jeszcze nie korzystał z promocji warto się pospieszyć, nie wiadomo czy premia za polecenia jeszcze bardziej nie spadnie. 50 zł to nie 80 zł ale zawsze coś… Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia gdzie użycie go gwarantuje odebranie należnej premii. Wszystkie zgody marketingowe są wyrażone. O 100% działalności kodu przekonało się już kilku moich znajomych także zapraszam do skorzystania i zdobywania pokaźnych premii za polecenia.
  Kod polecenia: 1015612038
  Pozdrawiam
 67. Alicja pisze:
  Cześć,

  bardzo proszę o skorzystanie z mojego kodu poleceń – 1001116198.

  Kod aktualny, posiadam wszystkie spełnione warunki jako polecająca dlatego masz 100% gwarancji wypłaty premii jeśli tylko Ty spełnisz warunki jako polecony.

  Te wcześniejsze kody pewnie i tak już powpisywane wiele razy, więc szkoda aby premia się zmarnowała.
  Pamiętaj – wpisując kod 1001116198 masz gwarancję wypłaty premii 🙂
  Dziękuję i powodzenia.

 68. Dorota pisze:
  Czy są jakieś warunki dotyczące rezygnacji z konta po wykorzystaniu premii?
 69. Michał pisze:
  Czy płatności za pomocą Google PAY wliczają się do warunków promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, w regulaminie nie ma mowy o tym, by takie transakcje były wyłączone, a co nie jest zabronione jest dozwolone 🙂
 70. Agata pisze:
  Jeśli ktoś chciałby skorzystać z kodu podaję swój 1015809029. Z różnych względów m.in. kredytowych konto będzie jeszcze długo otwarte, dlatego kod jest pewny. Polecam się 🙂
 71. Mariusz pisze:
  Zauważyłem, że koniecznym jest skan albo wysłanie zdjęcia dowodu osobistego, czego już żadne banki nie praktykują (wiem jak kiepsko są obecnie dane w banku chronione), da się to jakoś ominąć?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mariusz,ominąć się nie da. Jeśli nie wyślesz zdjęcia ani nie przekażesz kopii kurierowi przy podpisywaniu umowy to będziesz musiał udać się do oddziału – i tam i tak zeskanują dowód. Niestety, z tego co wiem to nadal większość banków wymaga zdjęcia/kopii – Santander, BNP, Millennium, ING, PeKaO…
  • Mariusz pisze:
   Tu Cię zaskoczę, bo otwierałem w pekao konto i zapytano mnie czy można skan i odmówiłem, a byłem by potwierdzić tożsamość bo konto otwierałem online. W millenium też zmieniałem dowód więc też nie brali skanu, więc strasznie masz nieaktualną wiedzę albo nie wiesz co piszesz.
 72. Karolina pisze:
  Kod polecający 1016319354. Działający i aktywny.
  ZYSKI z poleceń W POŁOWIE przekażę na akcje WALKI Z RAKIEM na popularnej stronie crowdfundingowej.

Napisz komentarz