Program poleceń Credit Agricole – sprawdź jak polecać konto i zyskać nawet 500 zł a dla osoby poleconej 50 zł premii

Dominika Augustyniak

13 Lis 2018

Dziś mamy kolejny program poleceń tym razem organizowany przez Credit Agricole. W tej promocji, każdy kto skutecznie poleci konto odbiera 50 zł (maksymalnie 500 zł). Z kolei osoba, która założy konto z polecenia i spełni kilka warunków odbierze 50 zł premii.

Jak przystąpić do programu poleceń? Jakie konto trzeba założyć i czy będzie ono korzystne? Po spełnieniu jakich warunków przyznawana będzie premia? O tym krok po kroku w dzisiejszym artykule.

Kto może skorzystać z programu poleceń Credit Agricole?

Z programu poleceń mogą skorzystać obecni, pełnoletni klienci Credit Agricole, którzy posiadają w nim konto osobiste (z wyłączeniem Konta dla Ciebie GO!). Czyli jeżeli posiadasz zwykły rachunek to śmiało do promocji przystąpisz, ale jeżeli posiadasz rachunek firmowy to konta polecać nie możesz.

Z kolei jako osobę poleconą Bank określa każdego kto jest pełnoletni oraz w ciągu 265 dni poprzedzających otwarcie rachunku w programie poleceń, nie posiadał w Credit Agricole żadnego rachunku. Czyli kiedyś można było być klientem, ale ważne żeby nim w ciągu ostatnich ponad 8 miesięcy.

Dodatkowo, osoba polecona będzie musiała założyć w Credit Agricole konto osobiste. Za najbardziej polecane konto uważa się Konto dla Ciebie, które dostępne jest wraz z kartą mającą funkcję wielowalutową. Z kolei jeżeli chodzi o opłaty to kształtują się one następująco:

Konto dla Ciebie (wersja podstawowa)

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł/ 7 zł – miesięcznie za prowadzenie konta – opłaty nie będzie po zapewnieniu wpływu na konto w kwocie min. 1 000 zł oraz po wykonaniu min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem;
 • 0 zł – za wydanie karty ze standardowym wizerunkiem;
 • 15 zł – za wydanie karty z wizerunkiem dostępnym w katalogu;
 • 0 zł/ 9 zł – miesięcznie za kartę – opłaty nie będzie po zapewnieniu wpływu na konto w kwocie min. 1 000 zł oraz po wykonaniu min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem;
 • 0 zł/ 5 zł – kwota za wypłatę z bankomatów w kraju – opłaty nie będzie po zapewnieniu wpływu na konto w kwocie min. 1 000 zł oraz po wykonaniu min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem lub przy wypłacie z bankomatu w placówce;
 • 10 zł – za wypłaty z bankomatów za granicą;
 • 0 zł – za zwykłe przelewy internetowe;
 • 0 zł – za zlecenia stałe i polecenia zapłaty;
 • 7 zł – za przelewy natychmiastowe;
 • 10 zł – za przelew SEPA;

Konto dla Ciebie można założyć również w wersji MOVE, które przewidziane zostało dla osób w wieku 18-27 lat. Opłaty będą identyczne jak za wersję podstawową, a różnica będzie dostrzegana tylko w przypadku opłaty za prowadzenie konta, karty oraz wypłaty w kraju. Będzie to wyglądać następująco:

 • 0 zł/ 3 zł – za prowadzenie konta – konto będzie darmowe po wykonaniu min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem w każdym miesiącu;
 • 0 zł – za wydanie karty ze standardowym wizerunkiem;
 • 10 zł – za wydanie karty z wizerunkiem z katalogu;
 • 0 zł – za miesięczną obsługę karty – bezwarunkowo;
 • 0 zł/ 3 zł – kwota za wypłatę z bankomatów w kraju – ta usługa będzie darmowa po wykonaniu min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem w każdym miesiącu lub przy wypłacie z bankomatu w placówce;

Jak skutecznie skorzystać z programu poleceń Credit Agricole?

Jak widać, w promocji zakładamy całkiem fajne konto, które w bardzo prosty sposób może być zupełnie darmowe. Sprawdźmy więc teraz jak skutecznie skorzystać z programu poleceń Credit Agricole.

OSOBA POLECAJĄCA (obecny klient Banku)

#1 KROK – zanim ktoś zacznie polecać konto, musi zarejestrować się w programie poleceń. Można zrobić to w placówce Banku lub na specjalnie przygotowanej do tego stronie internetowej. Wypełniając formularz internetowy podaj wszystkie wymagane dane oraz zaznacz:

 • zapoznanie się z regulaminem promocji;
 • zgodę na przetwarzanie danych osobowych;
 • zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Po rejestracji otrzymasz kod polecenia (SMSem lub mailowo). Następnie kod ten możesz polecać swoim znajomym i bliskim. Na tym kończą się Twoje zadania w programie poleceń, teraz wszystko w rękach osoby poleconej.

OSOBA POLECONA

#2 KROK – do 31.03.2019 roku (nie dłużej jednak niż w ciągu 30 dni od złożenia wniosku) osoba polecona musi podpisać umowę o Konto Osobiste w Credit Agricole wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej CA24.

Należy pamiętać, iż jeszcze na etapie składania wniosku o konto, w sekcji „Pozostałe opcje” konieczne jest zaznaczenie, iż otwiera się konto z polecenia. Następnie wpisujesz kod polecenia otrzymany od znajomego lub kogoś z rodziny. Dodatkowo należy zaznaczyć:

 • zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;

#3 KROK – w każdym z 3 kolejnych miesięcy, licząc od chwili podpisania umowy o konto, osoba polecona musi spełniać jeden z dwóch prostych warunków (do wyboru):

W PRZYPADKU GDY KTOŚ ZAŁOŻY KONTO DLA CIEBIE:

 • zapewniać wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł – ma to być jednorazowy wpływ, może być to wpływ np. z twojego konta w innym banku LUB
 • wykonać płatności kartą na min. 300 zł w miesiącu – może to być jednorazowa płatność na 300 zł lub kilka na łączną kwotę 300 zł.

W PRZYPADKU GDY KTOŚ ZAŁOŻY KONTO DLA CIEBIE MOVE:

 • zapewniać wpływ na konto w kwocie min. 500 zł – ma to być jednorazowy wpływ, może być to wpływ np. z twojego konta w innym banku LUB
 • wykonać płatności kartą na min. 300 zł w miesiącu – może to być jednorazowa płatność na 300 zł lub kilka na łączną kwotę 300 zł.

Czyli jeżeli ktoś założy konto w listopadzie to warunek wpływu na konto lub płatności kartą spełnia w każdym z 3 miesięcy, do których zaliczają się: listopad, grudzień oraz styczeń.

To wszystko!

Po spełnieniu powyższych warunków, zarówno osoba polecająca jak i polecona odbierają po 50 zł premii. Pieniądze będą przekazane za Wasze konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia przez osobę poleconą warunków skutecznego polecenia.

Czyli jeżeli osoba polecona, podpisze umowę w listopadzie i będzie spełniać warunki w listopadzie, grudniu oraz styczniu to premia będzie wypłacona do końca lutego 2019 roku.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

komentarzy 5

 1. Marta pisze:
  Podaje aktualny kod polecający 3609468
  Pozrawiam
 2. Wiktor pisze:
  Dla chętnych mój kod polecenia: 1014193950
  Zapraszam!
 3. Artur pisze:
  Bierzcie i korzystajcie i niech profity na waszych kontach rosną
  Kod polecenia ważny od 21.01.2019 3625782
  Niech moc będzie z Wami

Napisz komentarz