Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Program poleceń Credit Agricole – sprawdź jak polecać konto i zyskać nawet 500 zł a dla osoby poleconej 50 zł premii

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Credit Agricoleobecny klientKonto osobiste

Dziś mamy kolejny program poleceń tym razem organizowany przez Credit Agricole. W tej promocji, każdy kto skutecznie poleci konto odbiera 50 zł (maksymalnie 500 zł). Z kolei osoba, która założy konto z polecenia i spełni kilka warunków odbierze 50 zł premii.

Jak przystąpić do programu poleceń? Jakie konto trzeba założyć i czy będzie ono korzystne? Po spełnieniu jakich warunków przyznawana będzie premia? O tym krok po kroku w dzisiejszym artykule.

Kto może skorzystać z programu poleceń Credit Agricole?

Z programu poleceń mogą skorzystać obecni, pełnoletni klienci Credit Agricole, którzy posiadają w nim konto osobiste (z wyłączeniem Konta dla Ciebie GO!). Czyli jeżeli posiadasz zwykły rachunek to śmiało do promocji przystąpisz, ale jeżeli posiadasz rachunek firmowy to konta polecać nie możesz.

Z kolei jako osobę poleconą Bank określa każdego kto jest pełnoletni oraz w ciągu 265 dni poprzedzających otwarcie rachunku w programie poleceń, nie posiadał w Credit Agricole żadnego rachunku. Czyli kiedyś można było być klientem, ale ważne żeby nim w ciągu ostatnich ponad 8 miesięcy.

Dodatkowo, osoba polecona będzie musiała założyć w Credit Agricole konto osobiste. Za najbardziej polecane konto uważa się Konto dla Ciebie, które dostępne jest wraz z kartą mającą funkcję wielowalutową. Z kolei jeżeli chodzi o opłaty to kształtują się one następująco:

Konto dla Ciebie (wersja podstawowa)

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł/ 7 zł – miesięcznie za prowadzenie konta – opłaty nie będzie po zapewnieniu wpływu na konto w kwocie min. 1 000 zł oraz po wykonaniu min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem;
 • 0 zł – za wydanie karty ze standardowym wizerunkiem;
 • 15 zł – za wydanie karty z wizerunkiem dostępnym w katalogu;
 • 0 zł/ 9 zł – miesięcznie za kartę – opłaty nie będzie po zapewnieniu wpływu na konto w kwocie min. 1 000 zł oraz po wykonaniu min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem;
 • 0 zł/ 5 zł – kwota za wypłatę z bankomatów w kraju – opłaty nie będzie po zapewnieniu wpływu na konto w kwocie min. 1 000 zł oraz po wykonaniu min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem lub przy wypłacie z bankomatu w placówce;
 • 10 zł – za wypłaty z bankomatów za granicą;
 • 0 zł – za zwykłe przelewy internetowe;
 • 0 zł – za zlecenia stałe i polecenia zapłaty;
 • 7 zł – za przelewy natychmiastowe;
 • 10 zł – za przelew SEPA;

Konto dla Ciebie można założyć również w wersji MOVE, które przewidziane zostało dla osób w wieku 18-27 lat. Opłaty będą identyczne jak za wersję podstawową, a różnica będzie dostrzegana tylko w przypadku opłaty za prowadzenie konta, karty oraz wypłaty w kraju. Będzie to wyglądać następująco:

 • 0 zł/ 3 zł – za prowadzenie konta – konto będzie darmowe po wykonaniu min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem w każdym miesiącu;
 • 0 zł – za wydanie karty ze standardowym wizerunkiem;
 • 10 zł – za wydanie karty z wizerunkiem z katalogu;
 • 0 zł – za miesięczną obsługę karty – bezwarunkowo;
 • 0 zł/ 3 zł – kwota za wypłatę z bankomatów w kraju – ta usługa będzie darmowa po wykonaniu min. 1 płatności kartą i/lub BLIKiem w każdym miesiącu lub przy wypłacie z bankomatu w placówce;

Jak skutecznie skorzystać z programu poleceń Credit Agricole?

Jak widać, w promocji zakładamy całkiem fajne konto, które w bardzo prosty sposób może być zupełnie darmowe. Sprawdźmy więc teraz jak skutecznie skorzystać z programu poleceń Credit Agricole.

OSOBA POLECAJĄCA (obecny klient Banku)

#1 KROK – zanim ktoś zacznie polecać konto, musi zarejestrować się w programie poleceń. Można zrobić to w placówce Banku lub na specjalnie przygotowanej do tego stronie internetowej. Wypełniając formularz internetowy podaj wszystkie wymagane dane oraz zaznacz:

 • zapoznanie się z regulaminem promocji;
 • zgodę na przetwarzanie danych osobowych;
 • zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Po rejestracji otrzymasz kod polecenia (SMSem lub mailowo). Następnie kod ten możesz polecać swoim znajomym i bliskim. Na tym kończą się Twoje zadania w programie poleceń, teraz wszystko w rękach osoby poleconej.

OSOBA POLECONA

#2 KROK – do 31.03.2019 roku (nie dłużej jednak niż w ciągu 30 dni od złożenia wniosku) osoba polecona musi podpisać umowę o Konto Osobiste w Credit Agricole wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej CA24.

Należy pamiętać, iż jeszcze na etapie składania wniosku o konto, w sekcji “Pozostałe opcje” konieczne jest zaznaczenie, iż otwiera się konto z polecenia. Następnie wpisujesz kod polecenia otrzymany od znajomego lub kogoś z rodziny. Dodatkowo należy zaznaczyć:

 • zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;

#3 KROK – w każdym z 3 kolejnych miesięcy, licząc od chwili podpisania umowy o konto, osoba polecona musi spełniać jeden z dwóch prostych warunków (do wyboru):

W PRZYPADKU GDY KTOŚ ZAŁOŻY KONTO DLA CIEBIE:

 • zapewniać wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł – ma to być jednorazowy wpływ, może być to wpływ np. z twojego konta w innym banku LUB
 • wykonać płatności kartą na min. 300 zł w miesiącu – może to być jednorazowa płatność na 300 zł lub kilka na łączną kwotę 300 zł.

W PRZYPADKU GDY KTOŚ ZAŁOŻY KONTO DLA CIEBIE MOVE:

 • zapewniać wpływ na konto w kwocie min. 500 zł – ma to być jednorazowy wpływ, może być to wpływ np. z twojego konta w innym banku LUB
 • wykonać płatności kartą na min. 300 zł w miesiącu – może to być jednorazowa płatność na 300 zł lub kilka na łączną kwotę 300 zł.

Czyli jeżeli ktoś założy konto w listopadzie to warunek wpływu na konto lub płatności kartą spełnia w każdym z 3 miesięcy, do których zaliczają się: listopad, grudzień oraz styczeń.

To wszystko!

Po spełnieniu powyższych warunków, zarówno osoba polecająca jak i polecona odbierają po 50 zł premii. Pieniądze będą przekazane za Wasze konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia przez osobę poleconą warunków skutecznego polecenia.

Czyli jeżeli osoba polecona, podpisze umowę w listopadzie i będzie spełniać warunki w listopadzie, grudniu oraz styczniu to premia będzie wypłacona do końca lutego 2019 roku.

Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 99

 1. Marta pisze:
  Podaje aktualny kod polecający 3609468
  Pozrawiam
  • Pietia pisze:
   To i ja swój kod polecający zostawię:
   3617282
  • Pio pisze:
   Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu poleceń (wszystkie potrzebne zgody do udziału w programie zostały wyrażone): 3629695
  • Mateusz pisze:
   Kod polecający do CA 3639735 .Jest to nowy i nie używany kod, więc jeśli spełnisz warunki napewno otrzymasz premię. Pozdrawiam 🙂
  • Marta pisze:
   Kod polecajacy wazny od 10.09.2019
   4246671
   Dziękuję za skorzystanie.
   Pozdrawiam
   Marta
 2. Wiktor pisze:
  Dla chętnych mój kod polecenia: 1014193950
  Zapraszam!
 3. Artur pisze:
  Bierzcie i korzystajcie i niech profity na waszych kontach rosną
  Kod polecenia ważny od 21.01.2019 3625782
  Niech moc będzie z Wami
 4. Ewa pisze:
  Czy dobrze zrozumiałam, że aby skorzystać z programu poleceń wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków, a nie obydwa?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak – można w ogóle nie być klientem Credit lub być nim ale mieć saldo min. 50 zł.
 5. Arnold pisze:
  Świeżutki kod poleceń 3632100 zapraszam do skorzystania
 6. Agyness pisze:
  bierzcie i korzystajcie 🙂 3604550
 7. Mateusz pisze:
  Proszę nowy kod 3614899. Wszystkie warunki spełnione.
 8. Daniel pisze:
  3603218, pewniak kod gdyby ktoś potrzebował
 9. Adix pisze:
  Nowy kod polecenia 3609732
 10. Piotr pisze:
  I jeszcze jeden 3617282
 11. Ania pisze:
  Kod polecenia do CA 3601080.
 12. Teresa pisze:
  To ja też swój polecę, dopiero co wygenerowany, wszystkie warunki spełnione:
  3625543
 13. Kuba pisze:
  A to mój kod z II edycji poleceń 3622501
 14. Anna pisze:
  Kody polecenia w obecnej promocji CA, która trwa od kwietnia, powinny zaczynać się od liczby “3” i są 7-dmio cyfrowe. Piszę to, ponieważ widziałam tu też inne. Zapraszam do skorzystania z mojego: 3210180
 15. Piotr pisze:
  No właśnie w najnowszej edycji wszystkie zaczynają się od “3”. Jeżeli ktoś ma ochotę to zapraszam do skorzystania z mojego kodu: 3605302
 16. hasz pisze:
  Wszelkie warunki polecającego spełnione, kod 3602725
  Dzięki.
 17. Grześ pisze:
  sprawdzony kod, wszystkie warunki spełnione i zgody wyrażone:
  3619334
 18. Janek pisze:
  Polecam kod 3603230
 19. Max pisze:
  Hej, podaję mój kod polecenia: 3607402. Oczywiście kod jest w 100% pewny, z gwarancją, że konto nie zostanie zamknięte, aby osoby, które z niego skorzystają mogły otrzymać premię ? Proszę o krótki komentarz osoby, które wykorzystały kod ?
 20. Tereska pisze:
  Polecam swój kod. Wszystkie warunki spełnione, komplet zgód marketingowych i konto założone na dłużej z prawdziwym przeniesieniem wynagrodzenia:
  3625543
  • karolina pisze:
   Polecam kod 3617148 , wszystkie warunki spelnione, nie zamkne konta zgodnie z wymaganiami promocji, dziekuje 🙂
 21. k pisze:
  Kod polecający 3643140. Warunki spełnione, można aplikowac.
 22. W. pisze:
  Obecnie tylko kody (w II edycji ) zaczynające się od cyfr 36….. biorą udział w programie poleceń.
  Podaje pewny kod 3607395.
  Wygenerowany w styczniu, spełniam juz wszystkie warunki, zaznaczone zgody, utrzymuje konto min. 6 mieśięcy.
  POLECAM
 23. Lilka pisze:
  3603114. Zapraszam do wspólnej zabawy.
 24. Patryk pisze:
  Cześć
  Polecam mój pewny kod polecenia: 3646998

  Konto założyłem, wszystkie zgody wyrażone, warunki spełniam.
  Proszę pamiętać, o wpływie min 1000 zł i jednej transakcji kartą lub BLIKiem + wyrażenie zgód. Wszytko po to aby konto było darmowe a przy okazji otrzymać pieniądze z polecenia.

  Kod: 3646998

  Pozdrawiam
  Patryk

 25. Adam pisze:
  Podaję swój dopiero co wygenerowany świeżutki kod polecenia 3648878.
  Zapraszam wszystkich do korzystania z Programu Poleceń w CA.
  Jeszcze raz polecam swój kod 3648878. Wszystkie zgody mam wyrażone.
 26. Arnold pisze:
  Ale czy doczytaliście do końca warunki programu poleceń, punkt 7 – 3 podpunkt b
  zaksięgowane zostaną transakcje bezgotówkowe dokonane główną kartą debetową wydaną do Konta na łączną kwotę min. 300 PLN. i to w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o Konto. Pamiętajcie o tym, póki co raz jeszcze polecam swój pewny, 100 % kod 3632100, zapraszam do skorzystania.
  3632100
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A nie zauważyłeś, że taka informacja znajduje się w artykule – wszystko zostało doczytane 🙂
 27. Adam pisze:
  Nowy i ważny kod polecenia 3648878. Zapraszam chętnych do skorzystania. Kod został wygenerowany tydzień temu, wszystkie zgody są wyrażone. Polecam jeszcze raz swój kod 3648878. Pozdrawiam.
  • Mirek pisze:
   Witam, zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia CA 3634732, konto będzie aktywne do końca roku 2019.
 28. Kamil pisze:
  KOD ważny od 14.02.19 : 3674870
  Zachęcam do korzystania 🙂
 29. Karol pisze:
  Podaję swój świeżutki i aktualny kod polecenia… mam nadzieję, że ktoś zechce z niego skorzystać za co z góry dziękuję: 3669026
 30. lakiluk pisze:
  Witajcie, prezentuję najnowszy nieużywany jeszcze kod: 3689290
  Dzięki.
 31. Dawid pisze:
  Cześć, przesyłam nowy kod polecenia, aktywny od 28.02 3703717
 32. Łukasz pisze:
  Aktywny kod polecenia 3733712
 33. TADEUSZ pisze:
  Nowy Kod Polecenia to: 3733718. Polecam
 34. ewa pisze:
  kod polecenia 3617641 – 50 zl dla mnie i 50 zl dla ciebie 🙂
 35. Adam pisze:
  Podaję swój kod polecenia 3648878.
  Zapraszam wszystkich do korzystania z promocji opisanej powyżej oraz z Programu Poleceń w CA.
  Założenie konta i udział w promocji przebiegł gładko, szybko i przyjemnie.
  Jeszcze raz polecam swój numer 3648878. Wszystkie zgody wyrażone.
 36. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego, działającego kodu polecenia. Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody potrzebne do udziału w programie poleceń, a Ty masz pewność, że otrzymasz premię za otwarcie konta z polecenia przy użyciu mojego kodu: 3629695
 37. karo pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu 3617148 🙂 dzieki , pozdrawiam
 38. Karol pisze:
  Byłbym bardzo wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu polecenia: 3669026 Potrzebne zgody marketingowe zostały wyrażone. Pozdrawiam i dziękuję.
 39. Marek pisze:
  Jakby ktos chcial dostac 50 zł za założenie konta w Credit Agricole to proszę o skorzystanie z mojego kodu polecenia: 3687319
  Dziękuję!
 40. tomek pisze:
  Podaje kod polecenia 3778138 i z góry dziekuje 🙂
 41. Jan pisze:
  Teraz (od 23.03) juz do uzyskania aż 300+50 pln !
  Przy wpływach od 3000/m-c przez 3 m-ce mamy aż 300 pln premii.
  Jedyna zmiana : srodków nie można wysyłać z własnego konta, nawet w innym banku.
  Wczoraj aktywowałem konto i progam poleceń z działającym nowym kodem poleceń 3775971 .
  Bank potwierdził poprawność kodu sms-em.
  Do 31 marca mozna jeszcze skorzystać z tego programu poleceń i zyskać łatwe +50pln .
  • Tomek pisze:
   Z tym ze, okres karencji jest zdecydowanie krotszy i nie obejmuje osob, które juz kiedys skorzystaly z promocji za przeniesienie konta. ALE do 31-03-2019 mozna jeszcze skorzystac ze starej promocji i programu polecen.

   PS. kod polecenia 3778138 i z góry dziekuje ?

  • Kamil pisze:
   kozystm
 42. Marcin pisze:
  Jakby ktoś jeszcze potrzebował pewny kod polecenia to zapraszam: 3602721. Ważny do końca marca 2019 r.
 43. Agnieszka pisze:
  A to mój kod polecenia 3622501 ważny do końca marca. Będę wdzięczna za skorzystanie.
 44. ewa pisze:
  Sprawdzony kod, wszystkie warunki spełnione i wymagane zgody wyrażone:
  3617641
 45. Kasia pisze:
  Dziś konto otworzone, oto kod polecający ważny do końca miesiąca: 3788904
 46. karo pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu 3617148 ? dzieki
 47. Marcin pisze:
  Świeży kodzik poleceń, może jeszcze ktoś zdąży skorzystać 🙂 3792492
 48. Dociekliwy pisze:
  Jak dla mnie super promocja, naprawde warto. Dla chetnych podaje aktuualbny kod polecenia z wyrazonymi wszystkimi zgodami, moze komus przyda sie: 3795643
 49. Stanisław pisze:
  jeśli ktoś potrzebuje to nowiutki (29.03.2019) kod: 3796916
 50. ewa pisze:
  Nowy kod z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 3802158. Z góry dziekuje. 🙂
 51. Pio pisze:
  Zapraszam do korzystania z mojego aktualnego, nowego kod polecenia dla “programu poleceń II – edycja 2” Credit Agricole trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019: 3802109
 52. karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 – 3802280. Z góry dziekuje. ?
 53. Marcin pisze:
  nowa edycja programu poleceń i nowy kodzik ode mnie: 3802985
 54. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 – 3805726. Dziekuje
 55. Grzegorz pisze:
  3805913 to mój aktualny kod z najnowszej edycji promocji (1/04/2019 do 31/05/2019) zapraszam i dziękuję
  • Mateusz pisze:
   Witam
   Aktualny jod polecenia z nowej kwietniowej edycji programu poleceń: 3806024
   Wszystkie zgody zaznaczone, korzystaj bez obaw.
 56. Jan pisze:
  Sprawdzony, wiarygodny i działający kod polecający do najnowszej edycji programu poleceń Credit Agricole (2 edycja od 1/04/2019 do 31/05/2019) to: 3805805 .
  +50 zł Premii za otwarcie konta z ww kodem !
  Kod świeży i pewny, wszystkie zgody marketingowe aktywne. Premia za skorzystanie gwarantowana.
 57. Magda pisze:
  Będę bardzo wdzięczna za użycie mojego aktualnego kodu polecenia dla obecnej edycji programu poleceń przy zakładaniu konta: 3802239 Wszystkie wymagane zgody marketingowe zostały przeze mnie udzielone.
 58. Bogdan pisze:
  Nowy kod polecenia: 3810844, 2 edycja 1.04 – 31.05. 2019
  Wszystkie zgody udzielone
 59. Basia pisze:
  Hej hej, to ja też dodaje mój kod poleceń z nowej edycji: 3813177
  Zgody marketingowe udzielone, dzięki!
 60. Katarzyna pisze:
  Zapraszam do korzystania :)3675340
 61. Rafał pisze:
  Jestem nowym klientem, umowę podpisałem w oddziale banku 10 kwietnia i doradca wygenerował dla mnie kod polecającego:
  3839748
  Na tej stronie udostępniam go w pierwszej kolejności, więc jeszcze nikt z niego nie korzystał.
  Oczywiście z konta będę korzystał dłużej niż 6 miesięcy, bo zamierzam wziąć w tym banku kredyt na 12 miesięcy.
  Po swoje stornie mam już spełnione warunki za pomocą przelewu do otrzymania premii i wyrażone wymagane zgody marketingowe.
 62. Mariusz pisze:
  Cześć,
  Jeśli ktoś potrzebuje kodu polecającego może użyć mojego:
  3849933
 63. Karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 – 3802280. Z góry dziekuje. 🙂
 64. Jorguś pisze:
  Aktywny kod polecenia do konta, które nie zostanie zamknięte przed 01.01.2020 to 3799564. Konto spełnia wszystkie warunki promocji, więc jego podanie gwarantuje otrzymanie przez Was nagrody premiowej 😀
 65. ewa pisze:
  Nowy kod z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 3802158. Z góry dziekuje. 🙂
 66. kamil pisze:
  3885493 kod z wczoraj;)
 67. Marta pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego i sprawdzonego kodu polecenia: 3802239
  Wszystkie wymagane zgody marketingowe mam wyrażone.
  Pozdrawiam i dziękuję.
 68. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 – 3805726. Dziekuje
 69. Hubert pisze:
  Świeżo założone konto.
  Kod polecenia: 3884773
  Pozdrawiam!
 70. Marek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z obecnej – najnowszej edycji “Program Poleceń II – edycja 2 – 3978320. Kod wygenerowany dzisiaj! 🙂 Dziekuje
 71. Michał pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z najnowszej edycji “Program Poleceń III – edycja 3 –4065605
 72. Robert pisze:
  Aktualny kod do wykorzystania 4050826, zapraszam.
 73. Michal pisze:
  Przekazuję aktualny, działający na 100% kod polecający z najnowszej edycji “Program Poleceń III” 4065605
 74. laki pisze:
  Witajcie, prezentuję kod: 3689290.
  Wszystko działa, konto mam i będę miał jeszcze długo!
  Zapraszam do wykorzystania.
 75. Adam pisze:
  Polecam kod 4263565. Będę miał konto jeszcze długo.
 76. Michał pisze:
  Przesyłam mój kod polecający 4065605 kod działa na 100% wszystkie zgody wyrażone, jest to mój główny rachunek bankowy. Dziękuję za skorzystanie
 77. Piotr pisze:
  Zachęcam do wykorzystania mojego kodu polecającego do założenia nowego konta w CA, konto aktywne główne jakie wykorzystuję codziennie, bierze udział w ostatnim programie poleceń (stan na 05/10/19). Od siebie dodam, że konto w CA warte polecenia. Kod polecający to 4298724. Pozdrawiam 🙂
 78. Piotr pisze:
  Zachęcam do wykorzystania mojego kodu polecającego do założenia nowego konta w CA, konto aktywne główne jakie wykorzystuję codziennie, bierze udział w ostatnim programie poleceń (stan na 05/10/19) wyrażone wszystkie zgody marketingowe. Od siebie dodam, że konto w CA warte polecenia. Kod polecający to 4298724. Pozdrawiam 🙂
 79. Agata pisze:
  Witam serdecznie! Polecam skorzystanie z mojego kodu polecenia dla otwarcia rachunku. Aktualny i wiarygodny: 4337345
 80. Tomek pisze:
  Jeśli ktoś jeszcze nie ma kodu polecenia to podaję swój: 4316664
 81. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli wcześniejsze kody polecające są już nieważne i ktoś poszukuje na 100% działającego to zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecającego wygenerowanego kilka minut temu. Będę wdzięczny za pomoc bo sam też komuś pomogłem korzystając z jego kodu. Oto kod z III edycji programu poleceń: 4122855
 82. Grzegorz pisze:
  Witam
  dorzucam aktualny kod do polecenia credit agricole? 4364045. Kod z 3 edycji z listopada 2019
  Pozdrawiam i dziekuje
 83. Michał pisze:
  Przesyłam mój kod polecający 4065605 ( 3 edycja promocji) kod działa na 100% wszystkie zgody wyrażone, jest to mój główny rachunek bankowy. Dziękuję za skorzystanie

Napisz komentarz