Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

#zostajewdomu – 200 zł za przetestowanie konta w PEKAO S.A. bez wychodzenia z domu

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł w dwóch przelewach: 2×100 zł.

Za co?

– Za założenie konta i karty z dedykowanego linku oraz;

– Podpisanie umowy za pomocą biometrii (selfie) lub aplikacji PeoPay oraz;

– Pierwsze 100 zł: za zapewnienie wpływu na min. kwotę 500 zł, wykonanie jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay oraz jedno logowanie do PeoPay od dnia założenia konta do końca następnego miesiąca oraz;

– Drugie 100 zł: za zapewnienie w ciągu kolejnych trzech miesięcy ( następujących po miesiącu spełnienia warunków uprawniających od odebrania pierwszych 100 zł) wpływów po min. 500 zł w każdym z tych miesięcy, dokonanie min. jednej płatności kartą bądź aplikacją w każdym z tych miesięcy oraz min. jedno logowanie do PeoPay w każdym z trzech miesięcy.

Ile to kosztuje?

Dla osób poniżej 26 roku życia: 0 zł za prowadzenie konta i karty, 0 zł za przelewy internetowe.

Dla osób powyżej 26 roku życia: 0 zł opłaty za konto oraz kartę przy zapewnieniu wpływu na min. 500 zł co miesiąc oraz jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (inaczej opłata za konto wyniesie 6 zł, a opłata za kartę wyniesie 3 zł); 0 zł opłaty za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Pierwsze 100 zł – do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji

Drugie 100 zł – do 31 lipca 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku nie posiadały w banku Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, rachunku oszczędnościowego lub lokaty lub;

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku posiadały w banku Pekao S.A. rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, rachunek oszczędnościowy lub lokaty, lecz średniomiesieczne saldo było niższe niż 50 zł.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Być może czujesz się przytłoczony obecną sytuacją. Być może masz dość bezproduktywnego siedzenia w domu. Być może przez epidemię utraciłeś źródło dochodu lub Twoje zarobki znacząco się zmniejszą.

A może by tak czas spędzony w domu wykorzystać do zarabiania pieniędzy?

Jeśli tak to konto od Pekao S.A. doskonale się nada ku temu. Nie musisz wychodzić z domu, konto założysz całkowicie zdalnie za pomocą aplikacji, a warunki spełnisz przez Internet. Nie ruszając się z domu zarobisz dodatkowe 200 zł. Wystarczy otworzyć konto z kartą i aplikacją mobilną, zapewnić kilka przelewów i zapłacić kilka razy kartą

Do promocji możesz przystąpić do dnia 31 marca 2020 roku. Nie warto czekać na ostatnią chwilę, tylko już dziś chwycić telefon i złożyć wniosek – bo co najlepsze, wszystko zrobisz w pełni mobilnie, nie ruszając się z ulubionego fotela.

Co dodatkowo zyskuję z Kontem Przekorzystnym?

Zalet tego konta jest tak wiele, że ciężko się zdecydować, od której zacząć. Skupmy się na najciekawszych i zacznijmy od karty.

Karta Mastercard Debit FX – podróżuj taniej i płać mniej za zakupy za granicą

Kto z Was jeszcze nie słyszał o Revolucie? Zapewne już niewiele jest takich osób. PEKAO S.A. podeszło do brytyjskiej konkurencji ambitnie i do Konta Przekorzystnego oferuje bardzo dobrą kartę płatniczą, zbliżoną funkcjonalnością właśnie do Revoluta.

Jeżeli planujesz swoje wakacje za granicą to ta karta jest dla Ciebie stworzona. Dzięki niej płatności staną się tańsze i wygodniejsze. Nie będziesz już potrzebować biegać po kantorach przed wyjazdem i wymieniać gotówki (wypłacisz ją na miejscu) ani nie musisz nosić ze sobą kilku kart do różnych kont (jedna karta do wszystkich walut).

A co w tej karcie jest takiego niezwykłego?

Raz – bardzo korzystny kurs przewalutowania za pomocą średniego kursu Mastercard.

Dwabrak prowizji za przewalutowania (niezależnie od kwoty i również w weekendy).

Trzybrak prowizji za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą (jeżeli masz mniej niż 26 lat – bezwarunkowo, jeżeli masz więcej niż 26 lat musisz spełniać tylko warunki bezpłatności konta, o których będzie mowa w dalszej części artykułu).

I cztery – możliwość podpięcia jednej karty do kont walutowych ( w EURO, USD, GBP i CHF – wymieniasz walutę kiedy chcesz po dogodnym dla Ciebie kursie i nie tracisz na przewalutowaniach).

Aplikacja PeoPay – jeszcze prostsze codzienne bankowanie

Każdy bank ma obecnie aplikację mobilną. Ale niewiele jest banków, w których aplikacja byłaby tak dobrze dopracowana i intuicyjna. Oprócz standardowych funkcji, takich jak podgląd salda czy przelewy przez tą właśnie aplikację założysz konto z użyciem biometrii – czyli na selfie (więcej szczegółów w dalszej części artykułu).

Użytecznym rozwiązaniem jest dokonywanie płatności przez zeskanowanie kodu QR. Robiąc zakupy w Internecie i wybierając opcje płatności z Bankiem Pekao S.A. lub Masterpass™ wyświetli Ci się kod QR, który skanujesz, potwierdzasz PIN-em… I gotowe!

Program rabatowy rabatypekao.pl – oszczędzaj do 50% na zakupach w ponad 2000 sklepów

Kto z nas nie kocha promocji i rabatów? Większość banków oferuje swoim klientom programy rabatowe, ale zazwyczaj jest to kilka – kilkanaście ofert. Bank Pekao naprawdę mnie zaskoczył. W ofercie jest ponad 2000 sklepów, w których możesz robić zakupy ze zniżką, od kilku do nawet 50%. Każdy znajdzie coś dla siebie – w ofercie są sklepy internetowe i stacjonarne, które możesz znaleźć wpisując nazwę swojego miasta.

Wróćmy chociażby do kwestii wakacji. Organizujesz je samodzielnie i korzystasz z booking.com? Płacąc za pobyt kartą PEKAO otrzymasz zwrot 4%. Potrzebujesz wypożyczyć auto? Rentalcars.com naliczy Ci zniżkę 7%. Szukasz hotelu w Polsce? Wybierz taki, gdzie za pobyt zapłacisz kilka-kilkanaście procent mniej. Sprawdź sam – poniżej kilka propozycji z różnych kategorii od PEKAO:

Jak nie zapłacić za kartę i konto ani złotówki?

W promocji biorą udział dwa konta – Konto Przekorzystne oraz Konto Świat Premium. Skupię się na tym pierwszym, ponieważ Konto Przekorzystne w prosty sposób będzie dla Ciebie całkowicie darmowe. A przecież nam wszystkim o to właśnie chodzi, by na promocjach zarabiać, a nie tracić 🙂

Konto dla osób do 26 roku życia

Masz mniej niż 26 lat? Świetnie się składa, gdyż zarówno konto, jak i karta będą dla Ciebie całkowicie za darmo – bez żadnych warunków. Dodatkowo masz wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą za free. Brzmi dobrze, prawda?

 • 0 zł – za prowadzenie konta;
 • 0 zł – za obsługę karty;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą;
 • 0 zł – za przelewy internetowe i przez aplikację;
 • 0,20 zł – za każdy sms autoryzacyjny transakcje, ale można łatwo uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej – o autoryzacji mobilnej dowiesz się więcej tutaj.

Konto dla osób powyżej 26 roku życia

Tutaj trochę trudniej ale nadal łatwo – wystarczy jeden przelew w miesiącu na kwotę minimum 500 zł oraz jedna płatność kartą lub PeoPay i zarówno karta, jak i konto będą dla Ciebie darmowe. Pamiętaj, że spełnienie warunków na przykład w lutym zwalnia Cię z opłat w marcu.

 • 0 zł  – za prowadzenie konta jeśli:
  • zapewnisz w danym miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę
  • jeśli nie spełnisz powyższych warunków to opłata wyniesie 6 zł;
 • 0 zł – za obsługę karty jeśli:
  • zapewnisz w danym miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę (ten sam warunek co przy opłacie za konto)
  • jeśli nie spełnisz powyższych warunków to opłata wyniesie 3 zł;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów własnych banku;
 • 0 zł – za 2 pierwsze wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju oraz wszystkich za granicą w przypadku spełnienia warunków (czyli zapewnienia wpływu 500 zł i jednej płatności kartą/PeoPay) – jeżeli ich nie spełnisz, zapłacisz za każdą wypłatę 2% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł;
 • 0 zł – za przelewy internetowe i przez aplikację;
 • 0,20 zł – za każdy sms autoryzacyjny transakcje, ale można łatwo uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej – o autoryzacji mobilnej dowiesz się więcej tutaj.

Jedyna rzecz, na którą powinieneś zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatów. Dwie wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce masz za darmo po zapewnieniu wpływu i płatności. Pozostałe wiążą się z prowizją – lepiej więc unikać częstych wypłat z obcych bankomatów. Co nie jest trudne, gdyż bank PEKAO S.A. jest jednym z największych i jego oddziały znajdują się w dużej ilości miast.

Jeżeli chodzi o wypłacanie gotówki za granicą- spełniając warunki wpływu i płatności kartą nie musisz się o to martwić. Idziesz po prostu do najbliższego bankomatu obok plaży, na której właśnie leżysz i wypłacasz gotówkę bez prowizji, dowolną ilość razy w miesiącu 🙂

Czy mogę skorzystać z promocji?

Wspomniałam już, że mam dobrą wiadomość również dla byłych klientów PEKAO S.A., prawda? A więc bank skrócił okres karencji i w promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie, które nie posiadały konta w datach od 01.01.2019 roku do 31.12.2019 roku. A więc wyłączony jest tylko poprzedni rok. Jeśli zamknąłeś konto wcześniej to dziś możesz wziąć udział w promocji i zgarnąć 200 zł w prezencie.

Z promocji są wykluczone osoby, które w w.w. datach były właścicielami lub współwłaścicielami rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunków oszczędnościowych lub lokat. Bank pozostawił furtkę dla osób, które w tym okresie miały konto, konto oszczędnościowe lub lokatę (uzależnione jest to od średniomiesiecznego salda).

Jak to dokładnie wygląda?

Jeżeli miałeś produkt w banku PEKAO S.A., który zamknąłeś (załóżmy zwykły ROR) i średniomiesieczne saldo na nim nie przekroczyło 50 zł przez cały poprzedni rok to nadal kwalifikujesz się do promocji. Jak wyliczane jest średniomiesieczne saldo? Jest to suma sald na koniec każdego dnia podzielona przez ilość dni w danym miesiącu.

Przykład

W lutym ubiegłego roku miałeś w banku ROR na który przelałeś 500 zł. 500 zł zostało zaksięgowane, a dwa dni później przelałeś je z powrotem do innego banku. Na koncie przez 2 dni leżała kwota 500 zł. Luty miał 28 dni, czyli 500 zł x 2 dni daje nam kwotę 1000 zł. Dzielimy to przez 28, co daje nam kwotę niecałych 36 zł – czyli możesz wziąć udział w promocji.

Jak zgarnąć 200 zł premii – 2 proste kroki

Zapoznałeś się już z warunkami prowadzenia konta oraz jego największymi zaletami – teraz czas na to, jak zdobyć premię 200 zł.

#Krok 1 – załóż Konto Przekorzystne wraz z kartą z dedykowanego linku

Najpóźniej do 31 marca załóż konto Przekorzystne wraz z kartą do konta – online, z wykorzystaniem biometrii (czyli zrobienie sobie zdjęcia – poniżej video które wyjaśnia cały proces) lub mobilnie, za pomocą aplikacji PeoPay (jeśli chcesz założyć konto przez aplikację wybierz to przy wypełnianiu wniosku z podanego linku) korzystając z tego specjalnego linka lub dowolnego podanego w tym artykule. 

Konto założysz całkowicie zdalnie, w kilka minut, bez wizyty kuriera czy też spaceru do oddziału.

Uwaga: koniecznie załóż konto przez podany link promocyjny i wybierz podpisanie umowy online z wykorzystaniem tzw. biometrii (czyli za pomocą selfie) lub za pomocą aplikacji PeoPay, nie w oddziale! Umowy podpisane w oddziale biorą udział w promocji tylko na 100 zł (o czym jeszcze napiszę poniżej), nie na 200 zł. Natomiast jeśli podczas zakładania konta online wystąpi błąd i zostaniesz poproszony przez system o podpisanie umowy w oddziale, wtedy łapiesz się nadal na promocję z bonusem 200 zł.

Do wypełnienia wniosku i podpisania umowy będzie potrzebny Twój dowód osobisty, telefon i twoja twarz – w trakcie zakładania konta zostaniesz poproszony o zrobienie selfie. Potem wystarczy potwierdzić podpisanie umowy SMSem. Na koniec otrzymasz dane do logowania i gotowe. Całość nie zajmuje więcej niż kilka minut. I to wszystko nie ruszając się z domu.

#Krok 2 – aktywnie korzystaj z nowego konta

Twoje konto jest już otwarte, teraz pozostało już spełnić bardzo proste warunki aktywności. Już możesz zacząć planować na co przeznaczysz premię 🙂

Jak zapewne pamiętasz, premia podzielona jest na dwie części: otrzymasz dwa razy po 100 zł za spełnienie poszczególnych warunków. Nie przedłużam, sprawdźmy czy rzeczywiście są tak proste, jak bank obiecuje.

Zgarniam pierwsze 100 zł

Na spełnienie warunków uprawniających Cię do odebrania pierwszych 100 zł masz czas od dnia przystąpienia do promocji do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Uwaga: jeśli wybrałeś podpisanie umowy w oddziale, to możesz zgarnąć właśnie tylko pierwsze 100 zł, natomiast nie możesz już wtedy odebrać drugiego bonusu (kolejnej stówki). Dlatego lepiej założyć konto za pomocą biometrii i mieć możliwość odebrania także drugich 100 zł (razem 200 zł). Tylko pamiętaj, że jeśli podczas składania wniosku wybierzesz założenie konta online lub przez aplikację PeoPay i wystąpi błąd, to możesz dostać informację, aby podpisać umowę w oddziale. Wtedy taki wniosek i tak kwalifikuje się także do odebrania drugiego bonusu.

Wszystko co musisz zrobić to:

 1. Zapewnić jednorazowy wpływ na konto na kwotę min. 500 zł (który i tak musisz zapewnić, aby mieć konto za darmo – jeżeli masz więcej niż 26 lat);
 2. Zapewnić przynajmniej jedną płatność kartą do konta lub aplikacją PeoPay (którą i tak musisz zapewnić, aby mieć konto za darmo – jeżeli masz więcej niż 26 lat);
 3. Przynajmniej raz zalogujesz się do aplikacji PeoPay.

Proste? Proste! Jeden przelew jedna płatność i jedno logowanie i masz dwa w jednym – zarówno bezpłatne konto jak i wykonany pierwszy warunek do wypłaty premii.

Przykład.

15 stycznia otwierasz konto. Do końca lutego zapewnij jednorazowy wpływ 500 zł, raz zapłać kartą lub aplikacją oraz przynajmniej raz zaloguj się do PeoPay.

Czym jest wpływ na konto?

Może to być przelew z Twojego rachunku w innym banku. Może to być również przelew od znajomego, od pracodawcy. Pamiętaj, że musi to być jednorazowa kwota min. 500 zł. Do wpływów nie wliczają się przelewy z Twoich innych kont w banku PEKAO S.A., wpłaty gotówki, wpływy z rozliczonych lokat czy udzielonych kredytów. Pamiętaj również, że środki te nie muszą leżeć na koncie- wystarczy że zostaną na nim zaksięgowane i nawet tego samego dnia możesz z nimi zrobić, co zechcesz.

Czym jest transakcja kartą lub aplikacją?

Masz tu pełną dowolność. Możesz zapłacić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Możesz użyć karty do konta lub aplikacji PeoPay. Również kwota jest dowolna, może być nawet złotówka. Ważne, abyś nie zapomniał jej zrobić.

I to już wszystko! 100 zł znajdzie się na Twoim koncie do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta.

Przykład

Otworzyłeś konto w styczniu, do końca lutego spełniłeś pierwsze warunki aktywności konta. 100 zł trafi na Twoje konto do końca marca.

Zgarniam drugie 100 zł

Aby otrzymać kolejne 100 zł w ciągu kolejnych 3 miesięcy zrób to samo, co w kroku pierwszym 🙂 Czyli do końca miesiąca po otwarciu rachunku zapewniłeś wpływ, płatność i logowanie do aplikacji. Teraz w ciągu następnych trzech miesięcy powtórz te same działania:

 • w każdym miesiącu zapewnij jednorazowy wpływ min. 500 zł/m-c;
 • w każdym miesiącu zapłać przynajmniej raz kartą lub aplikacją PeoPay;
 • w każdym miesiącu zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji PeoPay.

Przykład

Otworzyłeś konto w styczniu, do końca lutego zapewniłeś wpływ, płatność oraz logowanie do aplikacji. Teraz w kolejnych trzech miesiącach, tj. w marcu, kwietniu oraz maju zrób to samo.

Gotowe! Po prostu spełniasz warunki bezpłatności konta plus logujesz się do PeoPay i nagroda jest Twoja. Drugie 100 zł trafi na Twoje konto do 31 lipca 2020 roku. W sam raz na wakacje! Uważam, że słusznie ta promocja nazywana jest bardzo łatwą.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – pobierz

Bonus dla chętnych – 3% na 4 miesiące do 30 000 zł

Do Konta Przekorzystnego możesz założyć konto oszczędnościowe. Możesz to zrobić od razu przy składaniu wniosku o Konto Przekorzystne lub później. Obecna promocja konta oszczędnościowego trwa do 31 marca 2020 roku.

Co oferuje Konto Oszczędnościowe?

 • oprocentowanie 3% w skali roku;
 • dla kwoty do 30 000 zł;
 • przez 120 dni;
 • kapitalizacja miesięczna, wypłata nie powoduje utraty naliczonych odsetek;
 • konto jest bezpłatne, przez Internet lub aplikację możesz przelewać środki na swój rachunek w PEKAO S.A.

Warunki uprawniające do promocyjnego oprocentowania są takie same, jak warunki do wzięcia udziału w promocji 200 zł, czyli brak konta w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku bądź nieprzekroczenie średniomiesięcznego salda powyżej kwoty 50 zł (sprawdź akapit Czy mogę skorzystać z promocji).

Chcesz zgarnąć więcej? Połącz promocje!

Jeżeli tak jak ja lubisz łączyć promocje i wyciągać z nich wszystko na maxa to z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że to ciągle jeszcze nie wszystko, co przygotowało PEKAO S.A.

Do 31 marca 2020 roku rejestrując swoją kartę od PEKAO S.A. w programie Mastercard Bezcenne Chwile na powitanie otrzymasz 1000 pkt. Płacąc kartą zbierasz kolejne punkty, które następnie wymieniasz na nagrody. Szczegóły tej promocji w artykule:

Dodatkowo posiadając już konto w banku PEKAO S.A. możesz je dalej polecać rodzinie i znajomym! Za każde skuteczne polecenie otrzymujesz kolejne 100 zł. Warunki, które musisz spełnić jako osoba polecająca są banalne (tak naprawdę to to samo, co robisz by mieć darmowe konto) i tak samo z osobą polecaną. Co najlepsze, promocje się łączą – jeśli założysz konto w tej promocji i następnie wygenerujesz swój kod, i na przykład Twój brat otworzy konto w tej promocji ale z Twoim kodem to Ty otrzymasz (oprócz 200 zł z tej promocji) dodatkowe 100 zł za polecenie. Możesz tak uzbierać maksymalnie 1500 zł za same polecenia. Sprawdź koniecznie szczegóły:

Podsumowanie

Będąc „uwięzionym” w domu warto spożytkować ten czas i wyciągnąć z całej sytuacji coś pozytywnego – jak chociażby dodatkowe pieniądze od banku za wzięcie udziału w promocji. Bez wychodzenia z domu, w pełni online – rozwiązanie doskonałe na chwilę obecną.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 98

 1. Piotr pisze:
  Kłaniam się,
  Myślę, że trzeba wnieść małą poprawkę – promocja NIE jest dla osób, którzy KIEDYKOLWIEK byli klientami banku. Jestem „świeżo” po rozmowie w banku, gdzie usłyszałem, że: „jest Pan już w systemie i nie załapie się Pan na tą promocję”. Konto, kredyt w PEKAO SA miałem ok. 15 lat temu.
  Pozdrawiam,
  pw.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Piotr, zweryfikuję to – w regulaminie promocji nie ma o tym mowy, kilkakrotnie go przestudiowałam szukając haczyków, a regulamin jest zawsze dokumentem najważniejszym przy promocji. Powiedz mi tylko jeszcze, to było w oddziale banku czy na infolinii?
  • Piotr pisze:
   Pytanie zadałem w I O. w Krakowie (al. Pokoju). Byłem tam po tym, gdy w aplikacji nie powiodła się weryfikacja „biometryczna”. Taka „wytyczna” wyświetliła się w trakcie procesu w aplikacji (nie jestem pewien, ale na blogu też chyba była taka informacja). I jeszcze jedno – cała ta „akcja” miała miejsce przy okazji tej samej promocji w „starym” roku. W banku byłem 30. grudnia.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeszcze dopytam- wszystkie produkty miałeś dawno temu zamknięte, nic nie zostało przez niedopatrzenie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Otrzymałam od banku odpowiedź w tej sprawie o następującej treści:
   „Dzień dobry,
   z promocji może skorzystać klient, który:
   1. w żadnym dniu od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r. nie była związana z bankiem, w tym również jako współposiadacz, umową rachunku płatniczego lub rachunku oszczędnościowego, lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej,
   albo
   2. przynajmniej przez jeden dzień między 01.01.2019 r. a 31.12.2019 r. posiadała w banku, w tym również jako współposiadacz, jeden lub więcej rachunków płatniczych lub rachunków oszczędnościowych lub rachunków oszczędnościowych lokat terminowych, na których, w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, suma Średnich miesięcznych sald rachunków posiadanych w banku wynosiła od 0 zł do 50 zł, przy czym salda rachunków prowadzonych w walutach obcych na potrzeby Promocji są przeliczane na złote po średnim kursie NBP z każdego dnia ustalania stanu rachunku,
   oraz
   3. w okresie przystąpienia do promocji zawrze z bankiem umowę o konto wraz z kartą i aplikacją PeoPay.
   Warunek opisany w punkcie 1. uważa się również za spełniony, jeśli uczestnik próbował zawrzeć wspomnianą umowę poprzez podstronę internetową Banku (online) lub aplikację PeoPay (mobilnie), jednak umowa nie została zawarta w tych kanałach w wyniku negatywnej weryfikacji tożsamości uczestnika przez system informatyczny Banku, ale została zawarta w oddziale Banku.”

   Tak doprecyzuję, na końcu wniosku przed podpisaniem umowy pojawiał się komunikat że umowę trzeba podpisać w oddziale czy w ogóle nie dawało się przejść do końca wniosku?
  • Piotr pisze:
   Witam,
   Nie dawało się dokończyć składania wniosku. Po nieudanej weryfikacji (po zrobieniu fotki, wklepaniu danych, itp.), był komunikat o konieczności udania się do oddz. banku.
   Dziękuję za te informacje. Szkoda mi czasu na ten bank – odpuszczam temat.
   Pozdrawiam.
 2. Piotr pisze:
  Tak – napisałem, że 15 lat temu, ale chyba jeszcze dawniej, ok. roku 2000.
  • Karolina pisze:
   W kwestii tego co napisał Piotr ja miałam taką samą sytuację w poprzedniej edycji promocji dokładnie w grudniu 2019r też nie udało mi się założyć konta przez internet też musiałam się zgłośic do oddziału banku i okazało się że nie mogę skorzystać z promocji bo mają moje dane w systemie mimo że konto w ich banku zamknęłam ok 7 lat temu
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wysłałam już zapytanie w tej sprawie do Pekao i czekam na odpowiedź. Jak ją otrzymam to dam znać jakie jest stanowisko banku w tej sprawie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Na ten moment w odpowiedzi na moje pytanie otrzymałam tylko wiadomość takiej treści (i na dodatek potraktowali mnie jako mężczyznę):
   „Dzień dobry,
   w opisanej sprawie może Pan złożyć:
   telefonicznie pod numerem telefonu 801 365 365 lub 42 68 38 232,
   osobiście w oddziale banku,
   pocztą tradycyjną na adres Biura Reklamacji:
   Biuro Reklamacji
   Bank Pekao S.A.
   ul. Żwirki i Wigury 31
   02-091 Warszawa.
   W bankowości elektronicznej (opcja dla klientów banku)
   o w serwisie internetowym Pekao24 zakładka Poczta, Napisz wiadomość lub
   o w aplikacji mobilnej PeoPay ikona Koperta
   W przypadku pytań zapraszamy do ponownego kontaktu.”

   Czekam na bardziej konkretną odpowiedź, jak coś dostanę dam znać.
 3. Djogo pisze:
  Właśnie zamierzam otworzyć konto w promocji. I nie mogę znaleźć aktualnego kodu rekomendacyjnego. Czekam na propozycje 🙂 Na infolinii otrzymałem potwierdzenie, że 200PLN się otrzyma, a właściciel aktualnego kodu polecającego 100PLN jeżeli aktywnie (warunki jak w promocji) korzysta z konta.
  • lakiluk pisze:
   Zapraszam do skorzystania z promocji i mojego kodu jako POLECAJĄCEGO: 603752931
  • Karol pisze:
   Na jakim etapie wpisuje się nr telefonu czyli kodu rekomendacyjnego? Nigdzie nie ma takiej informacji. Myslalem, ze jest to w formie linku, który wysyłam osobie i ona poprzez ten link zakłada konto. Tutaj jak to działa?
  • Irena pisze:
   Witam serdecznie,
   będę niezmiernie wdzięczna jeśli skorzystają Państwo z moje kodu polecającego przy zakładaniu konta – 664353291. Dziękuję!
 4. michał pisze:
  mozecie podac kod do rekomendacji?
  • Pio pisze:
   Nie da rady. Wygląda na to, że kod polecenia jest nr telefonu polecającego. Takich cudów jeszcze nie grali. „Polecaj konto w Banku Pekao S.A. i odbieraj nagrody! Przekaż kod polecenia znajomemu (tj. nr telefonu podany przez Ciebie podczas rejestracji do Programu) Pamiętaj o spełnieniu warunków** Regulaminu”.
  • lakiluk pisze:
   Zapraszam do skorzystania z promocji i mojego kodu jako POLECAJĄCEGO: 603752931
 5. Agnieszka pisze:
  Miałam identyczna sytuację jak Piotr… Musiałam założyć konto w PKO ponieważ ktoś upoważnil mnie do swojego konta a to pozwalało mi wypłacać pieniądze z bankomatu. Niestety założenie konta przez internet było niemożliwe bo wyskakiwal błąd. W oddziale pani powiedziała że jestem już w systemie i nie przejdzie żadna rejestracja online i że nie mogę skorzystać z promocji
 6. Monika pisze:
  Czy 2 pierwsze darmowe wypłaty z innych bankomatów niż pekao są na całe posiadanie konta, czy 2 razy w miesiącu po spełnieniu warunków?
 7. Tobiasz pisze:
  te 3 % to jest liczone w skali roku czy tych 3 miesięcy?
  Trzeba odprowadzić jakiś podatek od tego jeszcze?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Oprocentowanie podawane jest zazwyczaj w skali roku, jeżeli jest inaczej to zaznaczamy to. Podatek jest automatycznie odprowadzany, o nic nie musisz się martwić 🙂
 8. Darek pisze:
  Interesuje mnie to 3% do kwoty 30tys. Mam jzu aktywne konto oszczędnościowe po prostu wystarczy przelać na nie pieniądze czy są jeszcze jakieś formalności?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeżeli spełniasz warunki uprawniające Cię do otrzymania podwyższonego oprocentowania to wystarczy przelać środki
 9. Magda pisze:
  Witam
  w sierpniu korzystałam z promocji, miałam identyczny problem z założeniem konta mobilnie dlatego udałam się do oddziału w celu dokończenia całego procesu. Tam również sie okazało, że kilka lat temu posiadałam konto i będę wykluczona z promocji. Powiedziałam jednak, żeby zaktualizowano mi dane i dokończono proces założenia konta, a jeśli zostanę wykluczona z Promocji to złożę reklamację. Otrzymałam 200 zł bez składania reklamacji. Teraz będę korzystać z programu rekomendacji oraz założyłam dziś konto dla dziecka
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Magda, super, dzięki za tę informację! Czyli jednak się da 🙂
  • Bartosz pisze:
   @Magda ale założyłaś je w oddziale? Mi powiedziano, że mogę skorzystać z promocji ale załapię się tylko na 100 zł jeżeli podpisze umowę w oddziale banku i wtedy może mógłbym złożyć reklamację odnośnie odebrania drugiej 100zł
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Bartosz, dostaliśmy na maila odpowiedź, podejrzewam że to dotyczy Twojego pytania:
   „Rozpoczęłam na stronie, ale przez problemy techniczne nie udało sie dokończyć. Udałam sie do oddziału, gdzie dokończyłam zakładanie konta, mimo że usłyszałam, iż moje dane istnieją”
 10. otik pisze:
  A ja mam jeszcze inaczej,na poziomie weryfikacji tożsamości gdzie mamy do wyboru:Selfie i zdjęcie dowodu osobistego lub wizytę w oddziale pierwsza opcja czyli selfie jest oznaczona komunikatem:chwilowo niedostępne.I co teraz?Mam czekać czy udać się do oddziału?A jeśli do oddziału to czy przysługuje mi 200zł czy tylko 100?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Otik, poczekaj do jutra, to mogą być chwilowe problemy z działaniem samej aplikacji. Bywały już takie sytuacje, banki wiecznie coś poprawiają w systemach 🙂
 11. Otik pisze:
  Dokładnie,miałaś rację,dziś się udało założyć konto za pomocą biometrii.Kartę dostarczy kurier/poczta zapewne?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Z tego co pamiętam karta przychodzi pocztą. Dobrze że się udało 🙂
 12. Daniel pisze:
  Założyłem konto 21 stycznia. Czy do końca stycznia muszę zapewnić wpływ oraz transakcje kartą, aby nie pobrano ode mnie opłaty za prowadzenie konta i obsługę karty? Czy obowiązuje dopiero naliczanie od kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym uruchomiono konto? Czy ta zasada jest w każdym banku? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Daniel, pierwszy miesiąc, ten w którym otworzyłeś konto jest za darmo. Nawet jeśli nie zapewnisz wpływu i nie zrobisz transakcji kartą to oplata się nie policzy. Warunki musisz spełnić dopiero w lutym, alby opłata za luty nie pobrała się w marcu. Zazwyczaj banki stosują taką zasadę, co jest logiczne bo jak ktoś otwiera konto na koniec miesiąca to karta może w ogóle nie zdążyć dotrzeć. Aczkolwiek jak praktyka pokazała czasami nawet pracownicy banku o tym nie wiedzą 🙂
 13. michał pisze:
  witam,
  zapraszam do skorzystania z mojego kodu.
  osobie która założy konto z mojego polecenia oddaję połowę premii czyli 50zł.
  kontakt: [email protected]
  pozdrawiam
 14. Krzysztof pisze:
  Promocja dobra, polecam. Lecz dzisiaj zamknąłem konto ponieważ nie mogłem dokonać przelewu do innego banku!
  Miałem komunikat:
  Brak możliwości wykonania zlecenia. Kwota zlecenia powoduje przekroczenie limitów wypłat z rachunku.
  Limit dotyczy zwykłego zarządu na rachunku osoby małoletniej i rachunku otwartego z użyciem weryfikacji biometrycznej.

  W placówce nie umieli zmienić limitów a to nie są te co widać na rachunku po zalogowaniu. Tam miałem ustawione wysokie.
  Prawdopodobnie są to tzw limity biometrii przy zakładaniu konta online!!
  Konsultanci online dwukrotnie odsyłali mnie do banku, z którego własnie dzwoniłem! Jak chciałem wypłacić całą gotówkę to nadal był błąd. Maskara.
  Po każdym dużym przelewie dzwoni infolinia, weryfikuje odpowiedzi i zatwierdza przelew.
  Niestety w moim przypadku na nic to się zdało. Błąd błąd błąd.
  Na szczęście się udało po konsultacji pracownic. Zamknąłem konto. Teraz wypróbuję inne polecane przez Moniaki 🙂

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Krzysztof, ale rozumiem że to konto nie miało nic wspólnego z osobą małoletnią? Jeśli tak to zaskoczyłeś mnie mocno, już kilka edycji PeKaO było i takiego błędu nikt nam nigdy nie zgłaszał.
 15. Krzysztof pisze:
  Nie, konto nie miało nic wspólnego z osobą małoletnią. Włosy siwe dowód osobisty przed oczami pracownicy a pyta mnie czy konto osoby małoletniej?
  Nawet sprawdziłem umowę czy aby czegoś nie zaznaczyłem co by o tym mogło świadczyć. Jestem pewny, że chodzi o tą weryfikację biometrii. Bo jak pisałem przy wypłacaniu też był problem. Nie robiłem nigdy wcześniej przelewów z tego konta więc jeden większy przelew 10 tys odsłonił ten problem.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Krzysztof, wyobrażam sobie jak się zdziwiłeś. Być może faktycznie coś się zadziało w tym procesie biometrycznym, niestety systemy nie są doskonałe, a błędy i awarie w bankach zdarzają się wbrew pozorom całkiem często.
  • Paweł pisze:
   U mnie jest podobny problem z wypłatą środków. Limity oczywiście zmieniłem.
   Mimo to dalej jest błąd.
   „Limit dotyczy zwykłego zarządu na rachunku osoby małoletniej i rachunku otwartego z użyciem weryfikacji biometrycznej.”
 16. Krzysztof pisze:
  Ma to swoje i dobre strony. Skończyła się promocja i stąd były moje przelewy do innego banku. Więc pretekst był dobry do natychmiastowego zamknięcia konta. Promocja naprawdę świetna. Więc nie ma się co zniechęcać. Problem jest wtedy jak nie ma placówki pod ręką i trzeba gdzieś jechać wyjaśniać.
  Ciekawi mnie teraz promocja karty kredytowej Citibanku. Tyle, że zlikwidowali oddz. u mnie.
  Testuję aktualnie złotą kartę kredytową Millenium za co dają 200 zł ! Uwielbiam okazje 🙂 Dziękuję za opis wszystkich promocji. Pozdrawiam serdecznie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Krzysztof, na szczęście z Citi da się wszystko załatwić bez oddziału. Ja miałam już dwie karty u nich i zarówno otwarcie, jak i zamknięcie załatwiałam telefonicznie i przez Internet 🙂 Życzymy jak najwięcej korzystnych promocji! 😉
 17. Silver pisze:
  Czy płatności blik z aplikacji wliczają się jak płatność w ramach promocji? (spełnienie warunku)
 18. Bartosz pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecającego . Korzystając z mojego kodu pomagacie w osiąganiu i rozwijaniu celów studentowi weterynarii. Pozdrawiam 🙂
  Kod: 517173203
 19. Damian pisze:
  Co to znaczy płatność aplikacja PeoPay? Chodzi o blik?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   BLIKiem lub też zbliżeniowo telefonem, jeśli masz taką funkcję w telefonie 🙂
 20. Damian pisze:
  Od razu dostaje 3% na koncie oszczędnościowym czy muszę spełnić jakieś warunki? 120 dni od daty założenia rachunku czy od wpływu pierwszych środków?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie, jeśli spełniasz wymagania żeby mieć podwyższone oprocentowanie to po prostu wpłacasz środki na rachunek oszczędnościowy i nic więcej nie musisz robić. 120 dni jest liczone od dnia zawarcia umowy o konto oszczędnościowe.
 21. Tomek pisze:
  Dam kod polecający i podzielę się zyskiem na pół. Kontakt [email protected]
  • Łukasz pisze:
   Ja skorzystam, dziś skontaktowałem się z Panem Tomkiem który proponuje ten układ, i za kilka miesięcy napiszę Wam czy się udało
 22. Mawa pisze:
  Co w momencie zamkniecia konta? Po jakim czasie mozna to ewentualnie zrobić nie tracac nic?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Konto można zamknąć po otrzymaniu całej premii bez żadnych konsekwencji 🙂
 23. Adam pisze:
  Serdecznie polecam . Sam osobiscie mialem ten bank i ta promocje i w szybki latwy sposob zgarnalem 200zl . Poczym rozwiazalem konto i po 30dniach wygaslo . Nieplacac ani 1zl oplat za te konto.

  Mala informacja dla klientow ktorzy mieli juz kiedts konto w tym banku i powracaja. Uwazajcie bo czasami tak jak w moim przypadku wyskakuje blad przy zalozeniu konta i trzeba udac sie do placowki banku aby zmienic potwierdzic dane tozsamosci i tu jest maly haczyk bo pani z oddzialu moze was nabrac tak jak chciala mnie nabrac i zamiast potwierdzic wniosek zlozony w internecie to zrobila calkiem nowy wniosek i zalozyla konto z nowego wniosku a premie 200zl sie dostaje tylko poprzez wniosek internetowy poprzez wniosek w oddziale mozna dostac max 100zl . Naszczescie wyjasnilem to poprzez reklamacje i pani ktora mnie zrobila w jajo musiala sie tlumaczyc i mi to tak zalatwic bym dostal 200zl
  Cala sprawa miala mega duzo zachodu ale sie udalo. WIEC UWAZAJCIE POWRACAJACY DO TEGO BANKU NIEDAJCIE SIE NABRAC PANI W ODDZIALE !!!!!

 24. Adam pisze:
  Zamknac konto mozna odrazu . Bank niema prawa naliczac kary za cokolwiek . Banki podpisuja umowe na czas nieokreslony wiec mozna rozwiazac odrazu . Byle nie przed otrzymaniem przelewu z premia . Ja otrzymalem premie i w tym samym dniu pojechalem do bankomatu wyplacic i wszedlem odrazy do oddzialu by zamknax konto i tak okres wypowiedzenia zawsze trwa 30dni wiec konto tak szybko nie wygasnie niestety w tym banku zamknac sie nie da w internecie z poziomu bankowosci . Zostaje tylko oddzial lub pisemnie na adres banku . Aha i jeszcze jedno lepiej sobie spelnic warunek konta czyli 1 platnosc karta i wplyw 500zl inaczej mozemy byc zaskoczeni pojawieniem sie oplat z tytulu prowadzenia konta i uzytkowania karty !!!!
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Adam, dzięki za wyczerpujące informacje 🙂 Ponownie się sprawdza to, że pracownicy w oddziałach źle informują o możliwości podpisania wniosku z promocji.
 25. Daniel pisze:
  Cześć

  Założyłem właśnie konto. Czy karta zostanie do mnie wysłana kurierem czy zwykłym listem?

 26. Alek pisze:
  Jak wygenerować swój kod klienta polecającego by przekazać go innym?
 27. Alek pisze:
  OK, tylko otworzyłem wczoraj konto w promocji, nie zapisałem numeru klienta, a w formularzu potrzeba podać ten numer. Przeszukałem PeoPay – numeru takiego chyba też tam nie ma, Do banku przez www zalogować się mozna tylko numerem klienta 🙂
 28. Alek pisze:
  Jesli chodzi o PeuPay jestem zalogowany, ale tam nie mam numeru klienta ani umowy. Na maila wczoraj przyszły dokumenty, m.in. wzory umowy, ale samej umowy brak – nie wiem w jaki sposob jest przesyłana.
 29. Alek pisze:
  Już sobie poradziłem. Wchodzi sie w aplikację PeoPay, wybiera opcję WIADOMOŚCI, następnie NOWA WIADOMOSC i tam sie ma swoj numer klienta – trzeba tylko pominąć dwa pierwsze zera 🙂
 30. Tomek pisze:
  Dam kod polecający i podzielę się zyskiem na pół. Kontakt [email protected]
 31. Damian pisze:
  zapewnisz w danym miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę (ten sam warunek co przy opłacie za konto)

  Ten sam warunek, ale to znaczy, że trzeba go powielić czyli wpłacić 500 i wykonać operację kartą żeby spełnić 1 warunek i ponownie wpłacić 500 i wykonać operację kartą żeby spełnić warunek 2? Czy jedna wpłata 500 i jedna operacja kartą i spełniają się dwa warunki? To pytanie numer 1.
  Pytanie numer 2 – jak długo trzeba mieć tam otwarte konto? Czy po otrzymaniu 200 zł. można sobie normalnie konto zamknąć?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Damian, nie, nie musisz go powielać – wystarczy jeden wpływ i jedna płatność +logowanie do aplikacji. Konto można zamknąć zaraz po tym, jak otrzymasz całość premii.
 32. Alek pisze:
  Jeszcze pytanie: a jak i kiedy dostarczana jest karta do konta? Bo jakoś nie zwróciłem na to uwagi…
 33. M. pisze:
  Od 5 dni mam komunikat w apce: „Trwa weryfikacja tożsamości klienta. Może to potrwać kilka minut”. Chyba jednak nie doczekam się tego konta :/
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   A czy miałeś już kiedyś może jakiś produkt w tym banku?
  • M. pisze:
   Nie, nigdy nie mialem
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wydaje mi się że mogą mieć jakieś problemy techniczne, albo jest sporo wniosków – ostatnio cała ich strona nie działała przez jakiś czas. Spróbuj zadzwonić na infolinię, albo spróbować od nowa złożyć wniosek – może się uda.
 34. Jacek pisze:
  W styczniu założyłem konto i do dnia dzisiejszego ani złotówki nie otrzymałem mimo, ze przez aplikację realizowałem otwarcie rachunku, selfie i akceptacja regulaminu. Gdzie należy złożyć reklamację?!
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jacek, w artykule masz przykład dokładnie opisujący Twoją sytuację, czyli jeżeli w styczniu otworzyłeś konto do do kiedy powinieneś dostać nagrodę. Szara ramka. Jeszcze nie upłynął termin wypłaty pierwszej części.
 35. Artur pisze:
  Czy jeżeli otworzyłem konto dzisiaj (26.03.2020) to w marcu również muszę zapewnić wpływ 500 zł i jedną płatność, by konto było darmowe?
 36. Klient pisze:
  Najgorszy bank z jakiego do tej pory korzystałem!!! Aplikacja masakra, obsługa telefon/oddział masakra, procedury rodem z PRLu.
  Bank nie dotrzymał terminu odpowiedzi na reklamację 30 dni i aby nie uznać reklamacji stwierdził że pismo w ich mniemaniu nie było reklamacja wiec termin 30 dni sie nie liczy !
  Szok ! 😳😳😳🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
  Ostrzegam i odradzam !!!! korzystania z usług tego Banku! Jedna wielka porażka, tragedia!
  • Bazi pisze:
   Potwierdzam, też się niebawem żegnam z tym bankiem. Nie uznali mi jednej reklamacji, która dotyczyła pogrania prowizji za prowadzenie rachunku i kartę (zrobiłem przelew przez INTERNET ale nie mobilny, tylko stacjonarny komputer – okazało się, że bank nie traktuje tego, jako przelew internetowy). Do banku zalogowałem się…na wymyślone przez siebie hasło bez autoryzacji (za jakiś czas to hasło już nie działało i musiałem iść do placówki banku).
   Dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem. Poleciłem pięciu (!) osobom konto i ŻADNA z nich nie mogła otworzyć konta przez internet/aplikację bezproblemowo. Za każdym razem wniosek „ginął” gdzieś, a weryfikacja zamulała. I za każdym razem byli zapraszani do oddziału. A w oddziale…pracownica banku nie mogła (nie chciała?) dokończyć weryfikacji tylko chciała zakładać konto od początku (czyli za premię 100 zł a nie 200). WSZYSCY solidarnie podziękowali za taką promocję i obsługę. Ani konta, ani premii za otwarcie konta, ani mojej premii za polecenie.
   Więc ja też dziękuję i zamykam konto.
 37. Beata pisze:
  Też nie mogłam założyć konta przez PeoPay. Po weryfikacji otrzymałam komunikat o treści: „Wygląda na to, że jesteś już naszym klientem. Zaloguj się do serwisu…. i wypełnij wniosek o rachunek osobisty w zakładce Oferta dla ciebie.” Klientem tego banku nie jestem od bardzo, bardzo dawna. Na czacie dowiedziałam się, że zgodnie z „regulaminem zakładania kont online” – konta online nie założy osoba, która była kiedykolwiek klientem banku i mam się udać do oddziału celem dokończenia procesu zakładania konta. Gdy zapytałam o ten regulamin – przeczytałam, że nie jest dostępny dla klientów :-). Jutro muszę pofatygować się więc do banku i zobaczę, co mi się uda załatwić. Podejrzewam jednak, że łatwo nie będzie. A miałam siedzieć w domu i miało być tak dobrze, a wyszło jak zawsze.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Beata, czytelnicy pisali nam o takich przypadkach – i niezmiennie pracownicy banku w oddziale informowali, że jeśli kiedykolwiek miało się coś w banku to nie można założyć konta w promocji. Nie wierz w to, zażądaj po prostu dokończenia rozpoczętego przez Internet wniosku – jedna z czytelniczek tak zrobiła i okazało się, ze bez problemu dostała nagrodę, nie musiała pisać nawet reklamacji.
 38. Monika pisze:
  Magdo, napisałam dziś z pytaniem do pekao czy spełnię warunki promocji bez aktywacji karty – wykonując płatność aplikacją i dostałam odpowiedź od K. Puławskiej, że bez aktywacji karty promocja nie zostanie uznana. Moje pytanie czy faktycznie tak jest? Mimo wykonania płatności aplikacją i przelewów nie naliczy sie nagroda? Wiem, ze karta jest cześcią umowy ale musze ją aktywować?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Monika, nie widzę takiego zapisu w regulaminie promocji, a to on jest wiążącym dokumentem. Zadaj pytanie w odpowiedzi zwrotnej do tej pani, który punkt regulaminu mówi o tym, że karta musi być aktywowana.
 39. Jessica pisze:
  Kilka dni temu rozpoczęłam proces zakładania konta, jednak do tej pory nie potrafię zalogować się w PeoPay. Miał ktoś podobny problem?
  • Karol pisze:
   Rozpocząłem zakładanie konta przez selfie 28-03. W tym samym dniu otrzymałem e-mail potwierdzający poprawną weryfikację oraz wzory umów. Niestety nie można było zalogować się do PeoPay. Odczekałem kilka dni, ale okazało się, że musiałem udać się do oddziału (06-04), gdzie podano mi nr klienta i dopiero wówczas mogłem zalogować się do Pekao24 i tam miałem umowę czyli również nr klienta (bez tego nie dało się zalogować). Ponieważ na etapie zakładania konta nie otrzymałem PIN’u do kontaktu z konsultantem w banku nadałem go, musiano zresetować wszystko i dopiero wówczas wszystko zaczęło „hulać”.
 40. Hubert pisze:
  Czy jak kolega, który też bierze udział w promocji zrobił mi przelew na kwotę 500zł ze swojego konta w Przekorzystnego w Pekao w marcu, to taka transakcja się liczy? Czy przelew wewnętrzny według regulaminu to przelew tylko pomiędzy własnymi rachunkami (moimi)? Nie rozumiem do końca tej kwesti.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Hubert, może być przelew od innej osoby, nie liczą się przelewy z Twoich innych rachunków w Pekao: „Wpływ na Konto – pojedyncze zasilenie Konta kwotą minimum 500 zł, z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów”
 41. Agnieszka pisze:
  Czy wpływ 500zł musi być koniecznie jednorazowym wpływem min. 500zł, czy może być rozłożony na kilka wpłat dających sumę min. 500zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Agnieszka, musi to być jednorazowy wpływ, tak jak to opisaliśmy w artykule.
 42. Karol pisze:
  Czym się różni maksymalny limit transakcyjny do rachunku od limitu przelewów w Pekao24? Byłem w oddziale aby ustawić limit miesięczny przelewów 100000 bo musiałem przelać z rachunku pieniądze do innego banku. Limit dzienny przelewów w Pekao24 mam duży 50000 a nadal nie mogę przelać 40000zl? Dzienny limit transakcyjny do rachunku mam nadal 3000zł. Jak to zmienić i dlaczego to nie działa normalnie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Karol, nie znam systemu Pekao od wewnątrz, więc na 100% Ci nie odpowiem. Podejrzewam że limit przelewów może być niejako „pod” limitem transakcyjnym, a więc limit transakcyjny w takim przypadku powinien być równy lub większy od limitu przelewu. Chociaż z drugiej strony limit transakcyjny może to być również limit na płatności kartą i wybieranie gotówki w bankomatach. Z tego, co wiem, limity można modyfikować w serwisie internetowym lub na infolinii banku, bez konieczności wizyty w oddziale. Spróbuj zmodyfikować ten limit dzienny transakcyjny i puścić przelew.
 43. Arek pisze:
  Hmmm, dostaliście pierwszą część premii? Ja założyłem konto w marcu, spełniłem warunki m-czne, pierwsza część premii miała trafić do mnie do końca maja i … nie ma jej 🙁
 44. Aga pisze:
  Czy od razu po otrzymaniu drugiej nagrody można bez konsekwencji zamknąć konto?
 45. Grzegorz pisze:
  Ja założyłem konto w styczniu, pierwszą nagrodę otrzymalem 26marca a drugą 30lipca.nie otrzymalem tylko 50zł za konto zakładane dla dziecka.

Napisz komentarz