Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 1000 powitalnych punktów za rejestrację karty Pekao w programie Bezcenne Chwile

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

1000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

Za co?

Za zarejestrowanie karty Mastercard lub Maestro banku PEKAO S.A. w programie Bezcenne Chwile.

Ile to kosztuje?

Brak opłat.

Kiedy bonus?

W ciągu 14 dni roboczych od zarejestrowania się w programie.

Dla kogo?

Dla klientów banku PEKAO S.A., którzy posiadają kartę Mastercard lub Maestro i którzy nie rejestrowali wcześniej karty PEKAO S.A. w programie Bezcenne Chwile.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Wreszcie, coś zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku PEKAO S.A. Wystarczy że posiadasz kartę płatniczą z logo MasterCard lub Maestro i zarejestrujesz ją w programie Bezcenne Chwile, a na start otrzymasz 1000 pkt w promocji. Dodatkowo, korzystając z karty podczas codziennych zakupów zbierasz kolejne punkty, które później możesz wymienić na atrakcyjne nagrody.

Promocja trwa do 31 marca 2020 roku. Jednak warto pospieszyć się z rejestracją, gdyż pula nagród wynosi 50 000 wniosków.

Czym jest Program Bezcenne Chwile (wcześniej pod nazwą Priceless Specials)?

Program Mastercard Bezcenne Chwile to nowa odsłona programu Priceless Specials dla użytkowników kart Mastercard. Płacąc kartą, zbierasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Nie musisz robić nic nadzwyczajnego, po prostu płać za zakupy/usługi kartą zarejestrowaną w Programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Katalog nagród podzielony na 8 kategorii, dopasowanych do Twoich życiowych pasji. Sam wybierz do jakiego celu będziesz dążyć. W katalogu między innymi:

 • hulajnoga elektryczna
 • bilety na imprezy sportowe
 • głośniki, słuchawki bezprzewodowe
 • vouchery do wielu sklepów z odzieżą i biżuterią oraz drogerii
 • sprzęt kuchenny, wyciskarka, patelnia, ekspres do kawy
 • bilety do kina oraz teatru

Kto może wziąć udział w promocji?

Wystarczy że jesteś pełnoletnim klientem banku PEKAO S.A. i masz wydaną kartę płatniczą z logo:

 • dla kart debetowych są to karty Mastercard oraz Maestro;
 • dla kart kredytowych są to karty z logiem Mastercard.

W promocji mogą wziąć udział zarówno obecni klienci banku, jak i nowi, którzy dopiero zawrą umowę o kartę. Warunkiem jest, by do promocji przystąpić maksymalnie do 31 marca 2020 roku.

Jak zdobyć 1000 powitalnych punktów?

Jest to banalnie proste i tak naprawdę niewiele musisz zrobić. Wystarczy że:

 • do 31 marca 2020 roku zawnioskujesz i podpiszesz umowę o kartę (o ile jej nie posiadasz do tej pory);
 • do 31 marca 2020 roku zarejestrujesz swoją kartę w programie Bezcenne Chwile poprzez dedykowaną stronę LINK lub po zalogowaniu się do bankowości internetowej PEKAO (wszystkie Twoje karty i aplikacja PeoPay zostaną automatycznie zarejestrowane w programie);
 • podczas rejestrowania karty w programie udzielisz zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej przez bank dla organizacji Mastercard.

I to wszystko. Punkty zostaną przyznane na Twoje konto programu Bezcenne Chwile w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków – czyli od momentu rejestracji karty i wyrażeniu zgody.

Nagroda jest ważna przez 6 miesięcy od momentu jej przyznania. Po tym terminie punkty znikną z Twojego konta. Warto je do tej pory wykorzystać, gdyż nie dostaniesz wcześniej informacji o planowanym usunięciu punktów.

Jeżeli nie posiadasz żadnej karty w banku PEKAO S.A., a chciałbyś zgarnąć dodatkowo 200 zł w gotówce, możesz skorzystać z poniższej promocji. Za otwarcie konta z kartą i spełnienie bardzo prostych warunków bank wypłaci Ci 200 zł na Twoje nowo otwarte konto.

Szczegóły promocji znajdziesz w artykule:

Punkty w programie Bezcenne Chwile – jak są naliczane?

Jeżeli umowę o kartę zawarłeś po 12 grudnia 2019 roku to równolegle bierzesz udział w innej promocji, dotyczącej szybszego naliczania punktów. I tak:

 • za każde wydane jednorazowo 50 zł otrzymasz 2 pkt za płatność kartą do konta lub aplikacją  PeoPay;
 • za każde wydane jednorazowo 50 zł otrzymasz 4 pkt za płatność kartą kredytową.

Płacisz kartą albo aplikacją PeoPay, a punkty same naliczają się na Twoim profilu w Bezcennych Chwilach. Następnie możesz wymienić punkty na nagrody.

Masz jeszcze jedną szansę szybszego zarobienia dodatkowych punktów. Mianowicie, płacąc kartą lub aplikacją u partnerów programu zbierasz punkty jeszcze szybciej – od 2 do 8 pkt za każde wydane 5 zł. A parterów programu jest całkiem sporo, bo ponad 70 (są to m.in. Empik, Circle K, Carrefour, Decathlon, Cinema City). Pełną listę partnerów znajdziesz TUTAJ. Masz pełną dowolność co do miejsca płatności, wliczają się zarówno transakcje w sklepach stacjonarnych, jak i te internetowe.

Podsumowanie

Jeśli jesteś klientem PEKAO S.A. i nie masz jeszcze zarejestrowanych kart w programie Bezcenne Chwile zrób to teraz. Nie kosztuje Cię to zupełnie nic, a otrzymujesz 1000 powitalnych punktów i zbierasz kolejne. A skoro nie musisz robić nic więcej, oprócz tego, co robiłeś do tej pory – czyli płacić kartą lub aplikacją – to dlaczego masz nie skorzystać? Jeżeli natomiast jeszcze nie jesteś klientem PEKAO S.A. to teraz, oprócz powitalnych punktów w łatwy sposób zgarniesz dodatkowe 200 zł w gotówce za założenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Grzegorz pisze:
  Niestety ale za tysiąc punktów można co najwyżej zdobyć jeden bilet do kina. Jeżeli PEKAO jest kogoś podstawowym bankiem to kiedyś uzbiera na coś konkretniejszego. Kompletnie nie opłacalna promocja moim zdaniem.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Faktycznie mogłoby być więcej tych punktów, ale z drugiej strony jeżeli wymaga to tylko rejestracji karty to czemu nie skorzystać. Za jakiś czas można uzbierać na coś więcej.
 2. Michał pisze:
  Ale pensja prezesów z poziomu VIP taki to bank a dla klientów jakieś ochłapy.Santander dawał 1600 2 bilety za to samo a tu zostaję 200 pkt co nie wiadomo co z nimi zrobic
 3. kasia pisze:
  minęło już 14 dni roboczych od rejestracji a punktów nie ma 🙁 w zakładce „kontakt” są tylko numery telefonu. czy ktoś wie na jakiego maila można zgłosić reklamację?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Kasia, w Bezcennych Chwilach reklamację można złożyć tylko za pośrednictwem infolinii.

Napisz komentarz