Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Dostaniesz 200 zł za konto w Pekao – karta robi wrażenie!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Pekaonowy klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł w dwóch przelewach: 2×100 zł.

Za co?

– Za założenie konta z dedykowanego linku oraz;

– Podpisanie umowy za pomocą biometrii (selfie) lub aplikacji PeoPay oraz;

– Zapewnienie wpływu na min. kwotę 500 zł oraz jedną płatność kartą lub aplikacją PeoPay od dnia założenia konta do końca następnego miesiąca oraz;

– Zapewnienie w ciągu kolejnych następnych trzech miesięcy wpływów po min. 500 zł w każdym z miesięcy oraz dokonanie min. jednej płatności kartą bądź aplikacją w każdym z tych miesięcy.

Ile to kosztuje?

Dla osób poniżej 26 roku życia: 0 zł za prowadzenie konta i karty, 0 zł za przelewy internetowe.

Dla osób powyżej 26 roku życia: 0 zł opłaty za konto oraz kartę przy zapewnieniu wpływu na min. 500 zł co miesiąc oraz jednej płatności kartą lub aplikacją PeoPay (inaczej opłata za konto wyniesie 6 zł, a opłata za kartę wyniesie 3 zł); 0 zł opłaty za przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Pierwsze 100 zł – po wykonaniu 3 pierwszych warunków promocji przelew otrzymasz do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta.

Drugie 100 zł – po wykonaniu kolejnych warunków przelew otrzymasz do 29 maja 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2018 roku do 30 września 2019 roku nie posiadały w banku Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

W najnowszej promocji Bank Pekao podaruje nam aż 200 zł za założenie konta w pełni zdalnie, przez internet w kilka minut i robienie na nim aktywności. Już możesz zacząć się uśmiechać, bo warunki do spełnienia są naprawdę proste i piszę o nich w artykule. Karta Rewolucyjna do konta robi wrażenie! Warto dodać ją do swojego portfela.

Promocja jest ograniczona tylko do 31 grudnia 2019, więc sprawdźmy wszystko po kolei. Możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – zgarnąć łatwe 200 zł i mieć przydatną kartę. 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20191118_183558-1024x576.jpg

Karta rewolucyjna – jedna karta do płacenia w Polsce i za granicą

Najjaśniejszym punktem tego konta, jest wydawana do niego karta rewolucyjna Debit Mastercard FX. Tak nazywa ją sam bank. Zapewne chodziło im o porównanie do popularnego Revoluta. Nie bez przyczyny.

Wszystkie transakcje walutowe są rozliczane za pomocą średniego kursu Mastercard, czyli bardzo korzystnego. Bez dodatkowej prowizji banku, czy inny opłat za przewalutowanie! Nawet w weekendy i dla dowolnej kwoty.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie pekao-karta-wielowalutowa-2.jpg

Nie musisz przy tym posiadać kont walutowych w innych walutach, wystarczy konto w złotówkach. Płatność zostanie przewalutowana ze złotówek w czasie płatności, po bardzo korzystnym kursie.

Jest to o tyle wygodne, że nie musisz się martwić o limity transakcji walutowych tak jak w Revolucie. Nie trzeba też doładowywać wirutalnego portfela – wystarczy że będziesz miał pieniądze na koncie. 
Karta również działa z rachunkami walutowymi w Pekao. Wystarczy ją podłączyć pod wybrane konta. Np. jeśli masz rachunek EUR i zapłacisz w EUR to karta automatycznie to rozpozna. Pobierze odpowiednią kwotę z tego konta.

Co ciekawe, posiadając konto założone w tej promocji (czyli konto Przekorzystne), za darmo możemy założyć także konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF! W mBanku musiałem do każdego konta walutowego zamawiać oddzielną kartę za 25 zł rocznie, tutaj mam to w pakiecie. Wystarczy mi jedna karta.

Jak nie płacić ani grosza za konto i kartę?

W naszym blogu chodzi o to, aby zarabiać na bankach, a nie tracić. Nasze motto to: Bankujesz. Zyskujesz. W tym wypadku nie jest inaczej. Sprawdźmy co zrobić, aby konto i karta były bezpłatne.

Bank ma różną tabelę opłat ze względu na wiek klienta. Sprawdźmy to szczegółowo.

Opłaty dla osób poniżej 26 lat

Dla młodych dobra nowina, jeśli masz mniej niż 26 lat to opłaty wyglądają tak (konto i karta całkowiecie bezpłatne! bez spełniania dodatkowych warunków jak dla osób powyżej 26 lat):

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za obsługę karty
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą
 • 0 zł za przelewy internetowe i przez aplikację
 • 0,20 zł za każdy sms autoryzacyjny transakcje, ale można łatwo uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej – o autoryzacji mobilnej dowiesz się więcej tutaj

Opłaty dla osób 26 lat i więcej

Jeśli masz więcej niż 26 lat to konto i karta też mogą być bezpłatne. Wystarczy spełnić 2 proste, dodatkowe warunki. Sprawdźmy:

 • 0 zł za prowadzenie konta jeśli:
  • zapewnisz w danym miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę
  • jeśli nie spełnisz powyższych warunków to opłata wyniesie 6 zł
 • 0 zł za obsługę karty jeśli:
  • zapewnisz w danym miesiącu jednorazowy wpływ na co najmniej 500 zł i dokonasz co najmniej 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę (ten sam warunek co przy opłacie za konto)
  • jeśli nie spełnisz powyższych warunków to opłata wyniesie 3 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych banku
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju oraz wszystkich za granicą w przypadku spełnienia powyższych warunków – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz za każdą wypłatę 2% od kwoty wypłaty, minimum 5 zł

Reszta opłat na które warto zwrócić uwagę, jest taka sama jak dla konta dla osób poniżej 26 lat:

 • 0 zł za przelewy internetowe i przez aplikację
 • 0,20 zł za każdy sms autoryzacyjny transakcje, ale można łatwo uniknąć tej opłaty – wystarczy, że będziesz potwierdzać transakcje za pomocą aplikacji mobilnej – o autoryzacji mobilnej dowiesz się więcej tutaj

Czyli dla osób 26 lat i starszych wystarczy zapewniać co miesiąc wpływ na minimum 500 zł i zrobić jedną płatność kartą lub aplikacją PeoPay, aby konto było w pełni darmowe. Proste.

Wpływ może pochodzić z Twojego konta w innym banku. Wystarczy że ustalisz sobie zlecenie stałe, aby automatycznie przelewać 500 zł między Twoimi kontami i warunek wpływu spełniony. 🙂 Pamiętaj, że kwota ta może wrócić na Twoje inne konto w ten sam dzień. Liczy się tylko to że będzie zaksięgowana, nie musi tam “leżeć”.

Czy łapiesz się na promocję z bonusem 200 zł? 

Zanim przejdziemy dalej, warto sobie powiedzieć, że promocja jest tylko dla nowych klientów banku. 

Jeśli byłeś posiadaczem lub współposiadaczem konta w Pekao w okresie od 1 stycznia 2018 do 30 września 2019, to niestety jesteś wykluczony z udziału w tej promocji. Natomiast jeśli masz w banku tylko kredyt, lokatę, bądź kartę kredytową – to możesz śmiało brać udział.

Zgarnij gwarantowane 200 zł – Instrukcja w 2 prostych krokach

Zobaczymy co trzeba zrobić, aby odebrać bonus.

1) Załóż konto Przekorzystne przez link promocyjny

Najpóźniej do 31 grudnia załóż konto Przekorzystne – online, z wykorzystaniem biometrii (czyli zrobienie sobie zdjęcia – poniżej video które wyjaśnia cały proces) lub mobilnie, za pomocą aplikacji PeoPay (jeśli chcesz założyć konto przez aplikację wybierz to przy wypełnianiu wniosku z podanego linku) korzystając z tego specjalnego linka lub dowolnego podanego w tym artykule. 

Konto założysz całkowicie zdalnie, w kilka minut, bez wizyty kuriera czy też spaceru do oddziału.

Uwaga: koniecznie załóż konto przez podany link promocyjny i wybierz podpisanie umowy online z wykorzystaniem tzw. biometrii (czyli za pomocą selfie) lub za pomocą aplikacji PeoPay, nie w oddziale! Umowy podpisane w oddziale biorą udział w promocji tylko na 100 zł (o czym jeszcze napiszę poniżej), nie na 200 zł. Natomiast jeśli podczas zakładania konta online wystąpi błąd i zostaniesz poproszony przez system o podpisanie umowy w oddziale, wtedy łapiesz się nadal na promocję z bonusem 200 zł.

Przygotuj dowód osobisty i nastaw się na zrobienie ładnego selfie. 🙂 Potem wystarczy potwierdzić podpisanie umowy SMSem. Na koniec otrzymasz dane do logowania i gotowe.

Zobacz krótki filmik jakie to proste:

2) Przetestuj nowe Konto Przekorzystne i ciesz się bonusem 🙂

Mamy już założone konto, to czas dowiedzieć się jak odebrać nasz bonus. Zdecydowanie to najciekawsza część.

Bonus będzie podzielony na dwie nagrody po 100 zł. Pierwsze 100 zł będziemy mogli odebrać szybciej, a na drugie 100 zł poczekamy trochę dłużej (ale warto!). Dowiedzmy się jak je odebrać.

 Zgarnij pierwsze 100 zł 💸

To będzie bardzo proste. Wystarczy, że zapewnisz jeden wpływ na konto i zrobisz 1 transakcję. Przyjrzyjmy się szczegółom.

Uwaga: jeśli wybrałeś podpisanie umowy w oddziale, to możesz zgarnąć właśnie tylko pierwsze 100 zł, natomiast nie możesz już wtedy odebrać drugiego bonusu (kolejnej stówki). Dlatego lepiej założyć konto za pomocą biometrii i mieć możliwość odebrania także drugich 100 zł (razem 200 zł). Tylko pamiętaj, że jeśli podczas składania wniosku wybierzesz założenie konta online lub przez aplikację PeoPay i wystąpi błąd, to możesz dostać informację, aby podpisać umowę w oddziale. Wtedy taki wniosek i tak kwalifikuje się także do odebrania drugiego bonusu.

Od dnia założenia konta do końca następnego miesiąca wykonaj te dwie czynności:

 1. Przelej 500 zł lub więcej na swoje nowe konto – może to być przelew z Twojego konta w innym banku lub od znajomego, a nawet wpływ od pracodawcy. Pamiętaj, że powinna to być jedna kwota, nie można tego dzielić na kilka mniejszych przelewów. Liczy się sam wpływ na konto, więc jak tylko te pieniądze pojawią się na Twoim koncie możesz zrobić z nimi co chcesz, nawet od razu przelać z powrotem.
 2. Zapłać przynajmniej jeden raz kartą lub aplikacją PeoPay – na dowolną kwotę, nawet 60gr za bułkę. Czy to zrobisz kartą wydaną do konta, czy zbliżeniowo aplikacją to nie ma znaczenia. 

Jak już wykonasz te aktywności to pierwsze 100 zł pojawi się u Ciebie na koncie, do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta. A nie mówiłem że proste?

Przykład: Otwieram konto w listopadzie. To mam czas do końca grudnia, aby zapewnić 500 zł wpływu na konto i zapłacić raz kartą lub aplikacją PeoPay. Dostanę za to 100 zł do końca stycznia.

Tak pierwsza transza bonusu będzie wyglądała u Ciebie na koncie (zrzut ekranu od naszej czytelniczki w ramach jednej z poprzednich promocji Pekao):

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie pekao-100zl-2.png

Zgarnij kolejne 100 zł – razem 200 zł 💸

Znowu będzie łatwo. W skrócie: wystarczy robić to samo, ale jeszcze przez następne 3 miesiące.

Dla przypomnienia, ta nagroda jest do odebrania tylko dla umów zawartych przy wykorzystaniu biometrii (czyli poprzez selfie).

Aby odebrać drugie 100 zł  wystarczy powtarzać te same kroki jeszcze w każdym z trzech kolejnych miesięcy,  po miesiącu następującym po otwarciu konta. Czyli:

 • Przelewaj 500 zł lub więcej na swoje konto
 • Płać przynajmniej jeden raz kartą lub aplikacją PeoPay

Kolejne 100 zł pojawi się na Twoim koncie do 29 maja 2020.

Przykład: Otwieram konto w listopadzie. Do końca grudnia wykonuje wpływ 500 zł na konto i przynajmniej 1 płatność kartą/aplikacją PeoPay. (wymagania do otrzymania pierwszej nagrody) Powtarzam te same czynności (wpływ 500 zł i płatność) w każdym z trzech kolejnych miesięcy – czyli jeszcze w styczniu, lutym i marcu. Drugi bonus dostanę do 29 maja 2020.

Podsumowując, aby zgarnąć całe 200 zł wystarczy, że:

 • Dla kont otwartych w październiku: wpływy 500 zł i płatność kartą lub aplikacją PeoPay wykonujesz do końca listopada (zgarniasz za to pierwsze 100 zł), potem powtarzasz te czynności jeszcze w grudniu, styczniu i lutym (zgarniasz drugie 100 zł)
 • Dla kont otwartych w listopadzie: wpływy 500 zł i płatność kartą lub aplikacją PeoPay wykonujesz do końca grudnia (zgarniasz za to pierwsze 100 zł), potem powtarzasz te czynności jeszcze w styczniu, lutym i marcu (zgarniasz drugie 100 zł)
 • Dla kont otwartych w grudniu: wpływy 500 zł i płatność kartą lub aplikacją PeoPay wykonujesz do końca stycznia (zgarniasz za to pierwsze 100 zł), potem powtarzasz te czynności jeszcze w lutym, marcu i kwietniu (zgarniasz drugie 100 zł)

Pewnie już zauważyłeś/aś, że warunki do otrzymania bonusu są takie same jak te, które zapewniają nam że konto i karta będą zupełnie darmowe. 🙂

Trik: Jak pamiętać o płatności kartą?

W wielu promocjach bankowych, tak jak i w tej trzeba pamiętać o wykonaniu płatności kartą. Istnieje prosty sposób, aby sobie to ułatwić.

Możesz podpiąć swoje wszystkie karty płatnicze pod bezpłatną aplikację Curve i przenosić między nimi płatności. Wtedy płacisz tylko jedną, fizyczną kartą Curve, która zawiera w sobie wszystkie inne. Polega to na tym, że w aplikacji wybierasz, którą kartą chcesz płacić w danym momencie.

Cały trik jest w tym, że Curve umożliwia przenoszenie płatności na inne karty w ciągu 14 dni od ich wykonania. Na codzień płacisz domyślnie wybraną przez siebie kartą podpiętą pod Curve, a potem np. raz w tygodniu przenosisz wybrane transakcje na inne karty. Dzięki temu nie musisz pamiętać w sklepie, którą kartą płacić aby spełnić warunek promocji. Przeniesiesz ją sobie na właściwą kartę później. 🙂

Tutaj piszemy więcej o Curve. Dodatkowo można teraz zgarnąć ok. 50 zł za założenie Curve i wykonanie pierwszej płatności.

Dla chętnych: oszczędzaj na 3% do 30 tys. przez pół roku

Jeśli masz jakieś oszczędności, które chcesz ulokować na dobry procent to możesz dodatkowo skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Pekao:

 • oprocentowanie: 3% w skali roku
 • okres: 180 dni od zawarcia umowy o konto oszczędnościowe
 • dla kwot: do 30 000 zł

Promocja konta oszczędnościowego dostępna jest do 8 stycznia 2020. Można je dodatkowo założyć zaznaczając odpowiednią opcje podczas składania wniosku o konto oraz później w placówce.

Oczywiście konto oszczędnościowe nie jest wymagane do udziału w promocji z premią 200 zł. To tylko dodatek dla chętnych. 🙂

Podsumowanie

Taki promocje lubię (może oprócz tego, że na drugie 100 zł trzeba będzie trochę poczekać, choć plusy zdecydowanie przeważają nad minusami). Oprócz 200 zł do wydania na co chcemy, dostajemy coś więcej –  bardzo przydatną kartę wielowalutową. Można z niej korzystać zarówno do zagranicznych zakupów internetowych, czy na wakacjach.

Plusem są też identyczne warunki zdobycia 200 zł oraz warunki gwarantujące bezpłatność konta i karty. Swoją drogą są one bardzo proste – wpływ 500 zł można zautomatyzować zleceniami stałymi i w ogóle o tym nie myśleć, a 1 płatność kartą w miesiącu na dowolną kwotę, to chyba najłatwiejszy możliwy warunek. Dla chętnych mamy wisienkę na torcie w postaci konta oszczędnościowego na 3%.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 49

 1. Sławomir pisze:
  Owszem płacą, ale trochę z nimi jest zachodu, infolinia mówi wiele razy sprzeczne ze sobą dane itd., potem żeby zlikwidować też trochę zachodu …
  • joanna pisze:
   po co zakładać,żeby zlikwidować za 5minut>?
  • Monika pisze:
   @joanna też nie widzę z tym sensu, w gruncie rzeczy, konto jest bardzo spoko, dobre warunki, wiec jak ktoś już zadał sobie trud żeby założyć to mógłby chociaz pol roku korzystać.
  • Jok pisze:
   z drugiej strony jak ktoś nie chce korzystać to warto zamknąć jak najszybciej, żeby się załapać na kolejną promocję jako „nowy” klient 🙂
 2. Radek pisze:
  Czy chcąc założyć konto przez zdjęcie, muszę mieć jakiś lepszy telefon ? Nie powiem mój przedni aparat nie należy do najlepszych
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Wystarczy, że zdjęcie będzie w miarę wyraźne. Myślę, że każdy telefon da radę 🙂
  • joanna pisze:
   pewnie takie aby była rozpoznawalna twarz. To chyba nawet mega stare dadzą radę
  • Monika pisze:
   @joanna myślę, że nawet starsze smartfony z początkowej generacji sobie z tym poradzą, przecież rozpoznawalna twarz to nic znów trudnego, no i wiadomo, możliwość połączenia z internetem
 3. Nala pisze:
  Pewnie można sporo czasu zaoszczędzić zakładając konto bankowe przez zrobienie sobie fotki
 4. qmba pisze:
  @Radek wydaje mi się, że nie będzie z tym problemu. Każdy mocno średni teleofn sobie poradzi.
  @Sławomir nie rozumiem ludzi którzy zakładają konto dla promocji…
  • Monika pisze:
   @qmba no cóóż, niektórzy są mocno krótkowzroczni i w ogóle nie ogarniają korzyści które mają tuż pod nosem ;]
  • Sławomir pisze:
   czego tu nie rozumieć? dla mnie, to sposób na zarobek – po prostu, a co do samego konta, to na prawdę – są lepsze…
 5. eeeee pisze:
  Konto w Inteligo wyklucza z promocji?
 6. Marlena pisze:
  Próbuje założyć konto za pomocą weryfikacji biometrycznej, ale niestety ta opcja jest chwilowo niedostępna..
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marlena, być może chwilowo występują jakieś problemy techniczne. Banki w weekendy najczęściej wprowadzają aktualizacje i poprawki do systemów, stąd być może wziął się problem. Spróbuj za jakiś czas – jeżeli dziś nie zadziała, spróbuj jutro.
  • Moniaki.pl pisze:
   Mamy potwierdzenie z banku, że w weekend proces biometryczny rzeczywiście nie działał. Od dzisiaj powinno już wszystko chodzić.
 7. Edwin pisze:
  A jak posiadam już konto w tym banku, to wypełniam formularz i w aplikacji Pekao zakładam drugie konto bankowe na jednym koncie?
  • Moniaki.pl pisze:
   Edwin, jeśli już posiadasz konto w tym banku to wyklucza to Ciebie z promocji. Obejmuje ona tylko nowych klientów. 🙁 Niestety nie możesz mieć dwóch kont.
  • Edwin pisze:
   Ale konto oszczędnościowe na 3% nie jest dla nowych?
 8. Edwin pisze:
  Ale konto oszczędnościowe na 3% nie jest dla nowych?
  • Moniaki.pl pisze:
   Konto oszczędnościowe na 3% też jest dla nowych klientów lub nieaktywnych. Nieaktywnych bank definiuje jako osoby, które od 1 lipca 2018 do 20 września 2019 na wszystkich posiadanych w banku kontach i lokatach mieli średnie miesięczne saldo nie większe niż 50 zł
 9. buma pisze:
  @edwin tak to promocja dla nowych klientów.
  @marlena już wszystko nromalnie funkcjonuje. możesz zkaładać i zgarnać premie 😉
  • Monika pisze:
   @buma a wiesz może jezeli ktoś miał 4 lata temu konto w pekao ale się go pozbył to czy dalej jest traktowany jako nowy klient i ma możliwość założenia tego konta?
  • Moniaki.pl pisze:
   @Monika jasne, możesz wziąć udział w takim przypadku. W tekście podajemy informację, że „Jeżeli w datach od 01.01.2018 r do 30.09.2019 r nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku to śmiało możesz wziąć udział w promocji.” 🙂
 10. Kuba pisze:
  Czy opisywana promocja łączy się z promocją „Polecam Przekorzystnie”?
  Podczas otwierania konta jest rubryka na wpisanie kodu otrzymanego od osoby Polecającej.
  Po wpisaniu kodu osoba Polecająca oraz Polecana otrzymują po 100zł.
  Gdyby się łączyły, wówczas osoba z polecenia otwierająca konto mogłaby otrzymać 200zł + 100zł.
  • Moniaki.pl pisze:
   Niestety z regulaminu wynika, że promocje się nie łączą. Uzyskamy tylko jeden bonus.

   Dodaje fragment regulaminu:
   „Promocja nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez Bank w Okresie przystąpienia do Promocji. Uczestnik może
   otrzymać tylko jedną nagrodę w ramach promocji organizowanych przez Bank w Okresie przystąpienia do Promocji. Uczestnik
   decyduje wtedy z której promocji chce skorzystać, składając stosowne oświadczenie Bankowi do dnia 31.12.2019 r. W przypadku niezłożenia przez Uczestnika takiego oświadczenia we wspomnianym terminie do 31.12.2019 r. Uczestnik otrzyma nagrodę w ramach tej Promocji do której przystąpił najwcześniej (liczy się data przystąpienia do Promocji).”

 11. Dagmara pisze:
  Czy do płatności spełniających warunki wlicza się płatność blikiem z aplikacji?
  • Moniaki.pl pisze:
   @Dagmara wysłałem zapytanie do organizatora promocji, bo przyznam szczerze to nie wiem czy BLIK się zalicza jako płatność aplikacją PeoPay. Choć jakbym miał zgadywać, to bym powiedział że nie (bo PeoPay ma swój autorskich system płatności, a BLIK to jednak zewnętrzna metoda zapłaty). Jak tylko dostanę odpowiedź to dam znać.
 12. luki pisze:
  podobno proces zdalnego zakladania konta został wyłączony? ocb ?
  • Moniaki.pl pisze:
   PEKAO ma z tym co chwilę problemy, ale na drugi dzień albo po paru godzinach wraca do normy. 🙂
 13. Jacek pisze:
  Próbowałem otworzyć wczoraj konto ale po zrobieniu selfie wyskoczyło „błąd weryfikacji w systemach wewnętrznych”. Byłem dziś w oddziale ale mimo chęci pomocy ze strony kilku Pań nic nie udało się z tym zrobić. Czy miał ktoś podobną sytuację i wie jak to naprawić?
  • Moniaki.pl pisze:
   Jacek, ten bank ma notorycznie różne awarie. W piątek miał kolejną i pewnie stąd wynikał błąd. Sugeruję spróbować jeszcze raz.
 14. Maciej pisze:
  Jeżeli proces weryfikacji przez internet nie przebiegł pomyślnie i została opcja podpisania umowy w oddziale to straciłem 200 zl i otrzymam tylko 100?
  • Moniaki.pl pisze:
   W regulaminie jest zapis: „Warunek opisany w ust. 2 lit. a powyżej uważa się również za spełniony jeśli Uczestnik próbował zawrzeć wspomnianą umowę poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub aplikację PeoPay (mobilnie), jednak umowa nie została zawarta w tych kanałach w wyniku negatywnej weryfikacji tożsamości Uczestnika przez system informatyczny Banku, ale została zawarta w oddziale Banku.”

   Więc wynikałoby z tego, że łapiesz się i tak na 200 zł (bo nie było to z Twojej winy). W razie czego składaj reklamację.

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Maciej, jeżeli próbowałeś zawrzeć umowę przez Internet ale nie dało rady to możesz podpisać umowę w oddziale i nadal zachowujesz prawo do premii 200 zł. 100 zł dotyczy osób, które wybrały od razu opcję podpisania w oddziale, bez weryfikacji biometrycznej.
 15. Eryk pisze:
  Jak mam konto założone w 2016 roku otwarte do dziś i kredyt hipoteczny to nie łapie się, z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety, jeżeli masz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy otwarty do kredytu to jesteś wykluczony z promocji
 16. Kasia pisze:
  Czy jest jakiś czas kategorycznie do zakazu usuwiecia rachunku, oprócz wymienionych 4 miesiący, jak otrzymamy 200 zł +
  • Moniaki.pl pisze:
   Kasia, nie ma zakazu usuwania rachunku. Jakby taki był na pewno byśmy o tym napisali. 🙂 Jeśli konto Ci nie odpowiada to możesz je zamknąć od razu po otrzymaniu bonusu.
 17. Tomek pisze:
  Witam
  Mam pytanie czy jeśli podpisze umowę pod koniec grudnia to żeby uniknąć opłat za prowadzenie konta oraz karty muszę jeszcze w grudniu wykonać przelew oraz płatność kartą?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Tomek, pierwszy miesiąc w którym zakładasz konto jest miesiącem przejściowym – nie naliczą się opłaty. Ogólnie w PEKAO jest tak, że jak masz już konto to wykonujesz warunki do zwolnienia opłaty na przykład w styczniu i w lutym nie policzy się opłata – z takim opóźnieniem miesięcznym. Czyli jak ząłożysz w grudniu to w styczniu musisz zrobić transakcje, żeby w lutym nie pobrało opłaty za styczeń 🙂
 18. Paweł pisze:
  A jak z sytuacją gdy wszystkie informacje przesłałem na stronie 31.12 jednak na stronę banku mógłbym zalogować się dopiero dziś (a więc o ile dobrze rozumiem – finalizować podpisanie umowy) – wniosek i zdjęcia zostały wysłane w grudniu, jednak sam proces nie został zakończony – biorę udział w promocji czy jednak nie?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Regulamin promocji mówi, że aby wziąć udział w promocji trzeba było zawrzeć umowę o konto i kartę do 31 grudnia do godziny 24:00
 19. Max pisze:
  Hej! Czy płatność blikiem też zaliczy się jako płatność aplikacją PeoPay? Czy może jedynie płatność zbliżeniowa telefonem zostanie zaliczona? Pytam, bo nie mam NFC w telefonie.
 20. Konrad pisze:
  Jest 31 stycznia a dalej na konto nie dostałem 100 zł, co jest? :/
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Konrad, poczekaj do końca dnia, może przeleją. Czasami banki mają opóźnienie 1-2 dni w wypłatach, nie jest to jakaś rzadka sytuacja. Jak nie będzie do wieczora środków na koncie to śmiało pisz reklamację do banku.

Napisz komentarz