Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

100 zł za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Mastercardnowy klient obecny klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

6800 punktów powitalnych o wartości 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Za co?

-za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile

-za wykonanie płatności na łączną kwotę min. 25 zł w ciągu 30 dni od rejestracji karty.

Ile to kosztuje?

Brak opłat.

Kiedy bonus?

W ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków

Dla kogo?

Dla osób, które mają kartę z logo Mastercard i nigdy nie należeli do programu Bezcenne Chwile.

Do kiedy promocja?

Do wyczerpania puli 8740 nagród.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli masz kartę z logo Mastercard i nie byłeś wcześniej uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) to sprawdź koniecznie tę promocję. Za rejestrację karty i wykonanie jednej płatności możesz otrzymać 6800 punktów, które wymienisz na nagrody (na przykład 2 vouchery po 50 zł do Decathlonu, Empiku, na Circle K czy RTV Euro AGD).

Promocja nie ma daty końcowej, obowiązuje limit nagród w wysokości 8740 nagród. Informacja o wyczerpaniu limitu ma się znaleźć na TEJ STRONIE.

Co to jest program Bezcenne Chwile?

Jeśli ta nazwa nic Ci nie mówi – nie martw się. Każdy z nas kiedyś nie wiedział, o co w tym chodzi. Na szczęście wszystko da się bardzo łatwo wyjaśnić – bo i sam program ma wyjątkowo łatwe zasady.

Program Mastercard Bezcenne Chwile to program, gdzie płacąc kartą z logo Mastercard lub Maestro zbierasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Nie musisz robić nic nadzwyczajnego, po prostu płać za zakupy/usługi kartą zarejestrowaną w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Dawniej program ten nosił nazwę Priceless Special.

Zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na nagrody z katalogu. Składa się on z 8 kategorii – ty decydujesz, na jaki cel będziesz zbierać punkty (możesz go zmieniać). Wybierasz spośród kategorii takich jak rozrywka, podróże, sport, kulinaria, zakupy, dziecko, dom czy pomaganie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Każda osoba, która ma ważną kartę z logo Mastercard, która może być zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile oraz nigdy wcześniej przed 20 grudnia 2021 roku nie była uczestnikiem tego programu.

Na TEJ STRONIE sprawdzisz, czy Twoja karta może być zapisana do programu.

Z całą pewnością w promocji wezmą udział następujące karty:

Jak zdobyć 6 800 punktów?

Aby zdobyć punkty musisz wykonać dwa proste kroki.

#Krok 1 – zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach

Aby to zrobić 🔎 zarejestruj swoją kartę w programie Bezcenne Chwile.

#Krok 2 – wykonaj min. 1 płatność kartą na min. 25 zł

Od dnia zapisania się do Bezcennych Chwil masz 🗓 30 dni kalendarzowych na to, by 🔎 wykonać zarejestrowaną w programie kartą płatności na łączną kwotę min. 25 zł.

Nie policzą się:

 • transakcje zwrócone lub z przeniesieniem sald;
 • transakcje z czekami podróżnymi;
 • płatności za podatki, ubezpieczenia i innych danin publicznych;
 • wszelkie płatności związane z grami losowymi;
 • doładowania portfeli cyfrowych;
 • płatności w punktach o kodach MCC: 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540.

I to wszystko. Punkty powitalne zostaną przyznane na Twoje konto programu Bezcenne Chwile 🗓 w ciągu maksymalnie 60 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich warunków. Pozostało Ci już tylko wymienić je na nagrody dostępne w katalogu Bezcenne Chwile.

Nagroda jest ważna przez 6 miesięcy od momentu jej przyznania. Po tym terminie punkty znikną z Twojego konta. Warto je do tej pory wykorzystać, gdyż nie dostaniesz wcześniej informacji o planowanym usunięciu punktów.

Podsumowanie

Jeśli masz kartę z logo Mastercard, ale jeszcze nie byłeś w programie Bezcenne Chwile, to teraz jest dobra okazja by to zmienić. 100 zł na ulicy leży bardzo rzadko, a tu masz je na wyciągnięcie ręki.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 11

 1. Andrzej pisze:
  Rejestracja karty (kolejnej) to DRAMAT!

  Komunikaty:
  „Nieoczekiwany błąd serwera, nie wykonano operacji”
  „Operacja zakończona niepowodzeniem z powodu nieznanego błędu”

  Nieważne w jaki sposób chcę połączyć kartę czy zakładając nowe konto czy dodając kolejną będąc wcześniej zalogowany na Bezcennych Chwilach. (karta kredytowa SIMPLICITY)

 2. Darek pisze:
  Warto dodać że jeśli mamy zarejestrowana inną kartę np z innego banku to nie otrzymamy bonusu. Bez znaczenia czy dokonamy rejestracji na innego maila sprawdzają nazwisko
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Darek, dokładnie tak, jest to ten warunek: „Każda osoba, która ma ważną kartę z logo Mastercard, która może być zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile oraz nigdy wcześniej przed 20 grudnia 2021 roku nie była uczestnikiem tego programu.”
 3. Justyna pisze:
  Niestety nie doliczyli mi żadnych punktów na start, w styczniu wykonałam płatność za którą widzę + 7pkt i tyle. Nic się więcej nie wydarzyło. Co zrobić w takim przypadku?
 4. Karol pisze:
  Dzwoniłem dzisiaj na infolinię Bezcennych Chwil. Niestety punktu powitalne nie zostały mi naliczone i nie zostaną. Kartę zarejestrowałem w programie w dniu 25 01 2022 a pula nagród wyczerpała się w dniu 19 01 2022
  W dniu rejestracji karty sprawdzałem czy pula nagradzanych rejestracji została wyczerpana i na pewno nie była wyczerpana. Niestety nie mam na to dowodu. Może moniaki.pl mają zarchiwizowaną taką informacje kiedy pojawiła się na stronie programu informacja o wyczerpaniu limitu nagród? Kiedy promocja została przeniesiona do „zakończonych promocji”?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety, nie mam takiej informacji zarchiwizowanej. My zakończyliśmy najprawdopodobniej 31 stycznia tę promocję, po tym, jak zobaczyłam ten komunikat na stronie. Ale od kiedy on tam się znajdował – niestety nie wiem.
 5. Anna pisze:
  Ja posiadam 2 bony do realizacji w sklepie Carrefour, jednym zapłaciłam , natomiast drugi czekał na następne zakupy. Chciałam z niego skorzystać, przy kasie pani stwierdziła, że też jest zrealizowany. Nie pomogły maile do MasterCard, sprawa jest niewyjaśniona.
 6. Anna pisze:
  Ja posiadam 2 bony do realizacji w sklepie Carrefour, jednym zapłaciłam , natomiast drugi czekał na następne zakupy. Chciałam z niego skorzystać, przy kasie pani stwierdziła, że też jest zrealizowany. Nie pomogły maile do MasterCard, sprawa jest niewyjaśniona.
 7. Sandra pisze:
  Czy punkty naliczają się również za płatność telefonem ?

Napisz komentarz