Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

200 zł gotówki oraz 0 zł opłat za konto w Citi Handlowym

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł wypłacane w czterech przelewach po 50 zł.

Dodatkowo 2 kody na wysyłki paczek przez InPost;

1% zwrotów za płatności kartami przez 4 miesiące, max. 100 zł

Za co?

Nagroda nr 1: za założenie konta i wyrażenie zgód marketingowych;

Nagroda nr 2: za zalogowanie się do aplikacji oraz wpływ 100 zł

Nagroda nr 3: za wpływ wynagrodzenia lub transakcje walutowe w wysokości min. 2000 zł;

Nagroda nr 4: za wykonanie płatności kartą na min. 500 zł lub spłatę karty kredytowej z Citikonta na min. 500 zł

Nagroda nr 5: za spełnienie wszystkich warunków do odebrania wcześniejszych nagród.

Ile to kosztuje?

0 zł za prowadzenie, 0 zł za kartę, 0 zł za przelewy internetowe, 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu, 0 zł 4 wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce w miesiącu.

Kiedy bonus?

Nagroda nr 1 – maksymalnie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta;

Nagroda nr 2 – nie później niż do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 3 – nie później niż do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 4 – nie później niż do ostatniego dnia czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

Nagroda nr 5 – do końca miesiąca, w którym otrzymasz nagrodę nr 4.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w banku ROR-u lub rachunku oszczędnościowego.

Do kiedy promocja?

Do 28 lutego 2022 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Citikonto to najbardziej darmowe konto bankowe w Polsce. Za darmo, bez żadnych warunków, masz konto, kartę, 3 przelewy natychmiastowe w miesiącu i 4 wypłaty z dowolnych bankomatów.

Jeśli otworzysz konto w promocji i spełnisz bardzo proste warunki, dostaniesz na start od banku 200 zł gotówki i 2 kody na wysyłki w paczkomatach Inpost.

Promocja potrwa 🗓 do 28 lutego 2022 roku lub do wyczerpania puli 3000 kont promocyjnych.

Kto może wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniasz trzy proste warunki to bez żadnego ale możesz zakładać konto w promocji:

 • masz ukończone 18 lat;
 • rozliczasz się z podatków w Polsce;
 • od 1 stycznia 2020 roku nie miałeś konta osobistego lub oszczędnościowego w Citi Handlowym (również jako współwłaściciel).

Jak odebrać 200 zł gotówki od Citi Handlowego

200 zł otrzymasz w czterech częściach, po 50 zł każda. Dodatkowo za samo założenie konta otrzymasz dwa kody na nadanie przesyłek przez paczkomaty InPost.

#Krok 1 – załóż konto

🗓 Do 28 lutego 2022 roku z TEGO LINKU 🔎 załóż Citikonto z kartą i zaakceptuj regulamin promocji, zgodę na zdalną weryfikację tożsamości oraz zgody marketingowe. Musisz wyrazić zgodę na marketing telefoniczny oraz środkami komunikacji elektronicznej.

Pamiętaj konto zakładasz zdalnie, na selfie, inaczej nie weźmiesz udziału w promocji. Umowę otrzymasz na maila. Wyjątkiem jest sytuacja, jeśli weryfikacja biometryczna się nie powiedzie i będziesz niejako „zmuszony” podpisać umowę z kurierem – wtedy nadal uczestniczysz w promocji.

Za samo podpisanie umowy i wyrażenie w.w. zgód marketingowych otrzymasz od banku pierwszą część nagrody, czyli dwa kody na przesyłki Inpost. Znajdziesz je w bankowości internetowej, w zakładce „Korzyści i produkty”. Nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia roboczego kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym otworzyłeś konto. Kody są ważne do 30 czerwca 2022 roku.

Żeby nadać przesyłkę musisz wejść na platformę InPostu Szybkie Nadania <LINK>, wypełnić dane do wysyłki i wpisać otrzymany kod w podsumowaniu płatności za przesyłkę.

TUTAJ znajdziesz instrukcję, jak nadać przesyłkę z kodem rabatowym przez InPost krok po kroku.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności i odbierz 200 zł gotówki

⭐️  Zgarniam II nagrodę – 50 zł za aktywność

🗓 Do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

ORAZ

 • 🔎 przelej na konto min. 100 zł. – przelew może być z Twojego konta w innym banku. Nie może pochodzić z konta w Citibanku.

Pierwsze 50 zł trafi na Twoje konto do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

⭐️  Zgarniam III nagrodę – 50 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe

🗓 Do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto wykonaj jedną, wybraną przez siebie, czynność:

 • 🔎 zapewnij wpływ wynagrodzenia w jednorazowej wysokości min. 2000 zł

LUB

 • 🔎 wymień walutę w Citi Kantorze na łączną kwotę min. 2000 zł lub równowartość w innej walucie. Możesz to zrobić przez bankowość internetową lub aplikację mobilną. W tym przypadku musiałbyś wymienić 2000 zł na inną walutę – i możesz ją przewalutować z powrotem.

Zatrzymamy się na chwilę przy definicji wynagrodzenia. NIE MOŻE to być przelew z Twojego konta w innym banku ani przelew z konta prywatnego innej osoby w Citibanku.

„Wpłata wynagrodzenia, o której mowa w pkt 13 Regulaminu oznacza sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, w tym w szczególności oznacza wpływy z tytułu: (i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych oraz z rachunku prowadzonych dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych. Bank zastrzega sobie prawo odmowy wypłaty Nagrody 3 jeśli nie zostaną spełnione powyższe warunki.”

Jeśli nie chcesz przenosić wynagrodzenia możesz skorzystać z drugiej opcji, czyli wymienić waluty przez Citi Kantor. Moim zdaniem spread jest bardzo przyzwoity. Żeby wymienić walutę będziesz musiał otworzyć do tego odpowiedni rachunek walutowy (na przykład w euro). Na szczęście rachunek jest bezpłatny.

Przyjmując że na potrzeby promocji wymienisz 2000 zł na euro i z powrotem to wymiana po kursie z tabelki będzie Cię kosztować niecałe 14 zł różnicy na spreadach. Natomiast nagrody dostaniesz 50 zł, więc „na czysto” zyskasz 36 zł. Moim zdaniem i tak się opłaca. Możesz również wymienić walutę „na dołku” i złożyć automatyczne zlecenie jej odkupienia po wyższej cenie – wtedy potrwa to nieco dłużej, ale nie stracisz na przewalutowaniu

Nagrodę nr III otrzymasz do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarciu konta.

⭐️  Zgarniam IV nagrodę – 50 zł za transakcyjność

🗓 Maksymalnie do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto wykonaj jedną z dwóch poniższych czynności (do wyboru):

 • 🔎 Zapłać kartą do konta na łączną kwotę min. 500 zł. Płatności nie mogą być anulowane ani zwrócone oraz muszą być dokonane w złotówkach. Mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych.

LUB

 • Jeśli masz dowolną kartę kredytową w Citibanku 🔎 wykonaj min. jedną spłatę karty z Citikonta na łączną kwotę min. 500 zł.

Czwarta nagroda wpłynie na Twoje konto nie później niż do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś konto.

⭐️  Zgarniam V nagrodę – dodatkowe 50 zł

Jeśli spełniłeś wszystkie warunki do otrzymania wcześniejszych nagród to dodatkowo dostaniesz od banku 50 zł – już bez dalszych warunków do spełniania 🙂

Nagrodę numer pięć otrzymasz w tym samym czasie, co nagrodę numer cztery.

PRZYKŁAD

Otwierasz konto w grudniu.

Nagroda I – otrzymasz ją w bankowości do końca stycznia.

Nagroda II – do końca stycznia masz czas na logowanie do aplikacji i zapewnienie wpływu min. 100 zł. Maksymalnie do końca lutego otrzymasz 50 zł.

Nagroda III – do końca lutego zapewnij wpływ wynagrodzenia lub wymianę waluty. 50 zł otrzymasz do końca marca.

Nagroda IV – do końca marca zrób płatności kartą lub spłać kartę kredytową. Nagrodę otrzymasz do końca kwietnia.

Nagroda V – jeśli spełniłeś wszystkie warunki to dodatkowe 50 zł dostaniesz razem z nagrodą numer IV, czyli do końca kwietnia.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w grudniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w styczniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w lutym

Dodatkowe nagrody od Citibanku

Karta kredytowa

Dla pierwszych 1000 osób, które założą konto + kartę kredytową, bank przygotował jeszcze jedną nagrodę. Przez 4 pierwsze miesiące (licząc od kolejnego po wydaniu karty) możesz otrzymywać 1% zwrotów za płatności kartami – i to zarówno za płatności kartą kredytową, jak i kartą do konta. Maksymalnie możesz otrzymać 25 zł zwrotu co miesiąc, łącznie 100 zł. W momencie wyczerpania limitu promocja ma zostać zdjęta ze strony promocyjnej. Warunek do skorzystania z promocji ze zwrotami 1% – nie miałeś karty kredytowej od 1 stycznia 2020 roku.

Łącznie czekają na Ciebie aż 3 nagrody:

 • 200 zł gotówki + kody InPost za konto
 • projektor multimedialny o wartości 450 zł za kartę kredytową lub 400 zł do Biedronki
 • 1% zwrotu za płatności kartami, max. 100 zł.

Citikonto – konto bezwarunkowo darmowe

Nie przesadzam. Na rynku jest bardzo trudno znaleźć konto w banku, gdzie nie płacisz za nic. Citikonto w moim odczuciu jest tu na pierwszym miejscu.

Za free masz:

 • konto
 • kartę
 • 4 wypłaty z dowolnych bankomatów miesięcznie
 • 3 przelewy natychmiastowe co miesiąc.

Po założeniu konta zwróć jedynie uwagę na dodatkowe, płatne usługi: wyciągi w wersji papierowej, CitiPhone czy CitiAlerts. Nie są wymagane do promocji a zdarza się, że są aktywowane wraz z rachunkiem.

CitiKonto

  Aktualne na dzień: 10 sierpnia 2022

Opłata za prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Opłata miesięczna za kartę

0 zł

Bezwarunkowo

Internetowy przelew krajowy

0 zł

Internetowe przelewy natychmiastowe

0 zł/5 zł

0 zł za 3 pierwsze w miesiącu przelewy natychmiastowe. Można je zrealizować w Citibank Online (z wyłączeniem aplikacji mobilnej)

Wypłata gotówki z bankomatów Citi Banku

0 zł

Zarówno w kraju, jak i za granicą

Wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach w Polsce

0 zł/8 zł

0 zł za pierwsze 4 wypłaty w miesiącu

Pakiet CitiAlerts

6 zł/10 zł

6 zł za pakiet Standard, 10 zł za Premium – nie jest obowiązkowy do promocji

Opłata za dostęp do bankowości telefonicznej Citi Phone

0 zł/9 zł

0 zł pod warunkiem że średniomiesięczne saldo na rachunkach wynosi min. 100 000 zł – nie jest obowiązkowe do promocji

Podsumowanie

Być może na pierwszy rzut oka promocja wydaje Ci się dość rozciągnięta w czasie. Pamiętaj jednak o tym, że nikt nie broni Ci wykonać wszystkich aktywności w jednym czasie, na przykład w ciągu miesiąca po otwarciu konta. Wtedy wszystkie warunki będziesz mieć z głowy, konto jest całkowicie za darmo, więc możesz bez stresu poczekać na wypłaty kolejnych nagród 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Magda pisze:
  czy aby spełnić warunek dot. wpływu 2000zł. mogę zlecić przelew ze swojego konta firmowego w innym banku (jednoosobowa dzialalnosc gospodarcza) na konto w Citi? czy spełnię wtedy warunki promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Magda, moim zdaniem się policzy. Pytanie czy na pewno chcesz to zrobić w ten sposób w razie kontroli z ZUS.
 2. Łukasz pisze:
  Mam taki problem rejestruje się klikam w bezcennych chwilach i dalej nie przechodzi….? Daje screen co dalej?
  12.jpg

  https://zapodaj.net/e16699cf78356.jpg.html

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Spróbuj na innej przeglądarce/urządzeniu/ wyczyść cookies/ wyłącz blokady w stylu AD Blocka. A pobrałeś te dokumenty? Bo muszą być ściągnięte. Jeśli to nie pomoże – pisz wiadomość do banku w formie reklamacji. U mnie na przykład to się w ogóle nie podstawiała ta opcja, naprawili po 1,5 miesiąca.
  • Piotr pisze:
   Czy bedąc polskim rezydentem podatkowym(pracuje w Czechach i tam odprowadzam podatki) i mieszkam w Polsce moge skorzystać z tej promocji.Bo nie bardzo to rozumiem. -„Mozesz skozystac jesli rozliczasz się z podatków w Polsce”
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Z promocji są wyłączone osoby ze statusem dewizowym nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe. Czyli jeśli jesteś polskim rezydentem podatkowym to możesz skorzystać z promocji.
 3. Łukasz pisze:
  Można płacić kartą na Allegro, te płatności też są zaliczane?

Napisz komentarz