Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

[Nowa edycja] Zgarnij nawet 140 zł za testowanie konta Direct w ING

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ING Bank Śląskinowy klientKonto osobiste

Wraca kultowa promocja od ING! Znów możesz zgarnąć nawet 140 zł za założenie i przetestowanie Konta Direct. Na łatwiejszych warunkach można otrzymać 100 zł lub 120 zł. Poprzednia edycja cieszyła się powodzeniem, więc trudno się dziwić, że bank nie zwlekał długo z jej wznowieniem.

Nowa edycja trwa do 30 września 2019 roku, jednak warto się pospieszyć. Im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej dodatkowa gotówka trafi do Twojej kieszeni.

Wystarczy, że zarejestrujesz się i otworzysz bezwarunkowo darmowe Konto z Lwem Direct (choć trzeba zwrócić uwagę na opłatę za kartę, którą można łatwo uniknąć robiąc płatności na daną kwotę co miesiąc) i wykonasz kilka prostych czynności, a bank wypłaci Ci premię w gotówce.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych oraz powracających klientów ING. Jeśli w okresie od 1 kwietnia 2018 r. do 30 czerwca 2019 r. nie posiadałeś konta osobistego w ING – możesz teraz zgarnąć 140 zł, 120 zł lub 100 zł (mniejsze kwoty mają łatwiejsze warunki o czym poniżej).

To jedyne ograniczenie.

Ile zapłacisz za Konto z Lwem Direct?

Konto z Lwem Direct to ciekawa opcja zarówno dla tych, którzy szukają dobrego, sprawdzonego konta dla siebie na dłużej, jak i dla tych, którzy po prostu chcą skorzystać z promocji i zgarnąć dodatkową kasę. A jak wyglądają szczegóły?

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew ekspresowy;
 • 0 zł / 7 zł – miesięczna opłata za kartę (pod warunkiem dokonania płatności kartą na kwotę min. 300 zł w każdym miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 7 zł);
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów ING oraz pierwsza wypłata w miesiącu z dowolnego bankomatu w Polsce;
 • 2,50 zł – każda druga i kolejna wypłata w miesiącu z pozostałych bankomatów w Polsce.

Aby mieć konto zupełnie za darmo i nie zapłacić ani gorsza, musisz pamiętać o dwóch rzeczach – wykonać płatności kartą na min. 300 zł w miesiącu oraz pilnować wypłat gotówki z bankomatów.

Zgarniam gwarantowaną premię 140 zł, 120 zł lub 100 zł w gotówce. Instrukcja w 2. prostych krokach

Krok 1. Otwórz Konto Direct oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe

Najpóźniej do 30 września 2019 roku wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o:

 • otwarcie Konta Direct wraz z kartą debetową
 • dodatkowo otwórz Otwarte Konto Oszczędnościowe (oprocentowane na 2,5% do 100 tys. zł przez 4 miesiące od założenia konta) – wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole podczas wypełniania wniosku o konto

Umowę o Konto Direct, kartę debetową oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej podpisz do 30 września 2019 roku. Umowę przywiezie Ci kurier. Możesz też podpisać ją w jednym z oddziałów banku. Upewnij się jednak wtedy, że na pewno bierzesz udział w promocji.

Krok 2. Aktywnie testuj nowe konto

Najpóźniej do 2 grudnia 2019 roku:

Aby zgarnąć gwarantowane 100 zł:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Możesz płacić kartą lub BLIKiem, w sklepach stacjonarnych lub Internecie. Może to być jeden większy zakup lub mnóstwo drobnych płatności. Ważne jest, żeby bank do 2 grudnia zaksięgował płatności na łączną kwotę min. 1000 zł. UWAGA! Wykluczone są transakcje zwrócone oraz wypłaty gotówki.

Aby otrzymać kolejne 20 zł (razem z poprzednim krokiem łączenie 120 zł)

 • wykonaj min. 3 płatności BLIKiem w Internecie na dowolną kwotę. Dobra wiadomość – te płatności wliczają się w łączną pulę transakcji do 1000 zł!

Kolejne 20 zł (łącznie już 140 zł) otrzymasz za:

 • zapewnij jednorazowo min. 1000 zł wpływu wynagrodzenia na swoje nowe konto. Przelew nie może pochodzić z konta osobistego. Możesz zapewnić przelew wykonany z konta firmowego z tytułem płatności „wynagrodzenie”. Wystarczy jeden raz, więc warunek jest jak najbardziej do spełnienia.

To już wszystko. Spełnienie tych prostych kroków wystarczy, żeby na Twoim koncie znalazło się nawet 140 zł. Pamiętaj że nie musisz robić przelewu wynagrodzenia jak nie chcesz, wtedy dostaniesz 120 zł.

Kiedy otrzymam bonus?

Gwarantowaną premię otrzymasz najpóźniej do 10 grudnia 2019 roku na swoje nowe Konto Oszczędnościowe. W zależności od tego, jak udało Ci się spełnić warunki otrzymasz:

 • 100 zł premii – za otwarcie Konta Direct i Konta OKO oraz za dokonanie płatności na min. 1000 zł.
 • 120 zł premii – za spełnienie powyższych warunków oraz dokonanie min. 3 transakcji BLIK;
 • 140 zł premii – za spełnienie w/w warunków oraz przelew wynagrodzenia.

Maksymalnie możesz otrzymać 140 zł premii.

Podsumowanie

Nowa edycja promocji zdecydowanie warta jest uwagi. Nie dość, że zakładasz dobre konto osobiste w dużym, stabilnym banku, to jeszcze możesz łatwo złowić ekstra nawet 140 zł. Całość premii otrzymasz max. do 10 grudnia 2019 roku – czyli w sam raz przed Gwiazdką.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz