Moniaki już na INSTAGRAMIE! 👈 kliknij i obserwuj

[Nowa edycja. Proste warunki] Zgarnij nawet 140 zł za testowanie konta Direct w ING

Wraca kultowa promocja od ING! Znów możesz zgarnąć okrągłe 140 zł za założenie i przetestowanie Konta Direct. Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym powodzeniem, więc trudno się dziwić, że bank nie zwlekał długo z jej wznowieniem.

Nowa edycja trwa do 30 września 2019 roku, jednak warto się pospieszyć. Im szybciej spełnisz wyjątkowo proste warunki, tym szybciej dodatkowa gotówka 140 zł trafi do Twojej kieszeni.

Wystarczy, że zarejestrujesz się i otworzysz bezwarunkowo darmowe Konto z Lwem Direct i wykonasz kilka prostych czynności, a bank wypłaci Ci premię w gotówce.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych oraz powracających klientów ING. Jeśli w okresie od 1 kwietnia 2018 r. do 30 czerwca 2019 r. nie posiadałeś konta osobistego w ING – możesz teraz zgarnąć 140 zł premii.

To jedyne ograniczenie. Jeśli nie dotyczy Ciebie – nie czekaj i od razu zarejestruj się na specjalnej stronie promocyjnej i już dzisiaj weź udział. Potem wyleci Ci to z głowy i zapomnisz. A szkoda, żebyś nie dostał 140 zł w gotówce całkiem za darmo.

Ile zapłacisz za Konto z Lwem Direct?

To konto jest bezwarunkowo darmowe, co oznacza, że nie zapłacisz za nie ani złotówki. To świetna opcja zarówno dla tych, którzy szukają dobrego, sprawdzonego konta dla siebie na dłużej, jak i dla tych, którzy po prostu chcą skorzystać z promocji i zgarnąć dodatkową kasę. A jak wyglądają szczegóły?

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew ekspresowy;
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (pod warunkiem dokonania płatności kartą na kwotę min. 300 zł w każdym miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 7 zł);
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów ING oraz pierwsza wypłata w miesiącu z dowolnego bankomatu w Polsce;
 • 2,50 zł – każda druga i kolejna wypłata w miesiącu z pozostałych bankomatów w Polsce.

Aby mieć konto zupełnie za darmo i nie zapłacić ani gorsza, musisz pamiętać o dwóch rzeczach – wykonać płatności kartą na min. 300 zł w miesiącu oraz pilnować wypłat gotówki z bankomatów.

Zgarniam gwarantowaną premię 140 zł w gotówce. Instrukcja w 2. prostych krokach

Krok 1. Otwórz Konto Direct oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe

Najpóźniej do 30 września 2019 roku wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o otwarcie Konta Direct wraz z kartą debetową oraz dodatkowo otwórz Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Również najpóźniej do 30 września 2019 roku podpisz umowę o Konto Direct, kartę debetową oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Umowę przywiezie Ci kurier. Możesz też podpisać ją w jednym z oddziałów banku. Upewnij się jednak, że na pewno bierzesz udział w promocji.

Krok 2. Aktywnie testuj nowe konto

Najpóźniej do 2 grudnia 2019 roku:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Możesz płacić kartą lub BLIKiem, w sklepach stacjonarnych lub Internecie. Może to być jeden większy zakup lub mnóstwo drobnych płatności. Ważne jest, żeby bank do 2 grudnia zaksięgował płatności na łączną kwotę min. 1000 zł. UWAGA!! Wykluczone są transakcje zwrócone oraz wypłaty gotówki.
 • wykonaj min. 3 płatności BLIKiem w Internecie na dowolną kwotę. Te płatności wliczają się w łączną pulę transakcji do 1000 zł.
 • zapewnij jednorazowo min. 1000 zł wpływu wynagrodzenia na swoje nowe konto. Przelew nie może pochodzić z konta osobistego. Możesz zapewnić przelew wykonany z konta firmowego z tytułem płatności “wynagrodzenie”. Wystarczy jeden raz, więc warunek jest jak najbardziej do spełnienia.

To już wszystko. Spełnienie tych dwóch prostych kroków wystarczy, żeby na Twoim koncie znalazło się gwarantowane 140 zł.

Kiedy otrzymam bonus?

Gwarantowaną premię otrzymasz najpóźniej do 10 grudnia 2019 roku na swoje nowe Konto Oszczędnościowe. W zależności od tego, jak udało Ci się spełnić warunki otrzymasz:

 • 100 zł premii – za otwarcie Konta Direct i Konta OKO oraz za dokonanie płatności na min. 1000 zł.
 • 120 zł premii – za spełnienie powyższych warunków oraz dokonanie min. 3 transakcji BLIK;
 • 140 zł premii – za spełnienie w/w warunków oraz przelew wynagrodzenia.

Maksymalnie możesz otrzymać 140 zł premii.

Podsumowanie

Nowa edycja promocji zdecydowanie warta jest uwagi. Nie dość, że zakładasz darmowe konto osobiste w dużym, stabilnym banku, to jeszcze możesz łatwo złowić ekstra 140 zł bez zbędnego wysiłku. Całość premii otrzymasz max. do 10 grudnia 2019 roku – czyli w sam raz przed Gwiazdką.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz