Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 200 zł w gotówce za przetestowanie konta w Alior Banku – promocja przedłużona!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klientKonto osobiste
Kasia Giedyk

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Przelew na konto na kwotę 200 zł.

Za co?

– Za założenie konta z dedykowanego linku oraz;

– Za zapewnienie w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu podpisania umowy, wpływów na minimalne kwoty 1000 zł/m-c oraz;

– Za dokonanie przynajmniej 3 płatności kartą w każdym z tych miesięcy oraz;

– Za zalogowanie się przynajmniej raz w każdym z tych miesięcy do aplikacji mobilnej banku.

Ile to kosztuje?

0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia jednego wpływu w miesiącu na min. kwotę 1500 zł (inaczej opłata 10 zł); 0 zł – opłata za kartę do konta pod warunkiem dokonania nią płatności na min. kwoty 300 zł w miesiącu (inaczej opłata 5 zł); 0 zł- przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Przelew otrzymasz maksymalnie do czwartego miesiąca, następującego po miesiącu w którym podpisałeś umowę.

Dla kogo?

Dla osób, które po 31 października 2018 r roku nie posiadały w Alior Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Pieniądze albo można zarobić albo dostać. My lubimy pieniądze dostawać, dlatego zdecydowanie warto zainteresować się kolejną edycją promocji Alior Banku. Za przetestowanie Konta Jakże Osobistego możesz zgarnąć, aż 200 zł w gotówce. Dodatkowo, możesz ulokować swoje oszczędności na 2,6% na 3 miesiące do kwoty 100 000 zł.

Bank postanowił przedłużyć promocję ze względu na jej popularność. Do 15 listopada trwała jej druga edycja, od 16 listopada rusza nowa, już trzecia, z krótszym okresem karencji dla byłych klientów Alior Banku.

Warunki są bardzo proste. Wystarczy założyć konto, zapewnić wpływ i wykonać kilka płatności kartą. Na złożenie wniosku masz czas do 31 grudnia 2019. UWAGA! Nie ma limitu nagród jednak bank zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji, o czym poinformuje na stronie promocyjnej.

Kto może wziąć udział w promocji? 

Promocja skierowana jest do nowych oraz powracających klientów. Jeśli nie miałeś konta w Alior Banku po 31 października 2018 roku możesz wziąć udział w promocji i łatwo zgarnąć 200 zł.

Jeśli posiadasz tylko konto oszczędnościowe, konto firmowe, konto w Kantorze Alior Banku czy konto w T-Mobile Usługi Bankowe, również jesteś traktowany jako nowy klient i możesz śmiało zakładać konto promocyjne.

Uwaga! Osoby, które posiadają Kartę Kibica Alior Banku lub konto walutowe w Alior Banku (nie mylić z kantorem internetowym) oraz te, które tylko złożyły wniosek o Konto Jakże Osobiste po 1 czerwca 2019, ale nie podpisały umowy, są niestety wyłączone z promocji.

Ile kosztuje konto?

Prześwietlając warunki konta muszę stwierdzić, że jest ono warte uwagi. Myślę, że większość z Was zostanie z tym kontem na dłużej. A jak dokładnie wyglądają opłaty za Konto Jakże Osobiste?

 • 0 zł / 10 zł – miesięczna opłata 0 zł za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego wpływu min. 1500 zł (uwaga: kwota powinna być w jednym przelewie! nie można tego rozdzielać na mniejsze wpływy), w przeciwnym wypadku opłata wynosi 10 zł. Wpływ nie może pochodzić z konta w Alior Banku (nawet od innej osoby), T-mobile Usługi Bankowe bądź z Kantoru Internetowego Aliora. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe;
 • 0 zł / 5 zł – za korzystanie z karty – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie;
 • 0 zł – opłata za przelew krajowy dokonany w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • 0 zł – za wydanie karty płatniczej;
 • 0 zł – za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale banku;
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku;
 • 2,50 zł – za wypłatę z pozostałych bankomatów;
 • 5 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą;
 • 5 zł – za przelew natychmiastowy;
 • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty.

Jak widzisz, konto może być całkowicie za darmo. Wystarczy, że raz w miesiącu przelejesz z innego rachunku 1500 zł (pamiętaj, że jeśli masz mniej niż 26 lat to nie musisz zapewniać tego wpływu aby konto było darmowe) oraz dokonasz płatności kartą na łączną kwotę 300 zł.

Niektóre z tych opłat możesz obniżyć, wybierając dwie bezpłatne korzyści do konta. Opisałam je poniżej. Jeżeli często podróżujesz to będąc zagranicą nie musisz martwić się o koszty przewalutowania, wysokie opłaty za płatności kartą czy wypłaty z bankomatu. Wystarczy wybrać odpowiednie korzyści do konta.

2 bezpłatne dodatkowe korzyści do konta

Bank proponuje dodatkowe korzyści do Twojego konta. Dwie pierwsze masz za 0 zł a za każdą kolejną zapłacisz 3,50 zł. Którą wybrać? To już sam musisz zdecydować. Do wyboru masz:

Jak zatem dokonać wyboru? Poniżej instrukcja, którą przygotował Alior Bank:

Jak zgarnąć 200 zł? Instrukcja krok po kroku

Jak wspomniałam na samym początku, warunki promocji są bardzo proste. Aby nie rzucać słów na wiatr, przeprowadzę Cię przez cały proces i udowodnię jak łatwo możesz zgarnąć 200 zł.

#1 KROK – złóż wniosek i podpisz umowę o Konto Jakże Osobiste

Najpóźniej do 31 grudnia 2019 złóż wniosek o konto wraz z kartą płatniczą, korzystając ze specjalnej strony banku. Wypełnij formularz swoimi danymi i wybierz opcję podpisania umowy.

Umowę podpisz najpóźniej do 30 stycznia 2020, ale nie później niż 30 dni po złożeniu wniosku. Możesz to zrobić przez internet, telefonicznie lub w obecności kuriera. 

Nie wypowiadaj umowy o konto ani o kartę do momentu wypłaty premii.

#2 KROK – testuj konto, zapewnij wpływ i płać kartą wydaną do rachunku

Aby otrzymać bonus musisz w kolejnych trzech miesiącach następujących po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, wykonać łącznie poniższe warunki:

 1. Zapewniaj wpływ na łączną sumę co najmniej 1 000 zł z innego konta niż Twoje w Alior Banku (konto będzie bezpłatne, jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ na co najmniej 1 500 zł – warto to połączyć). Wpływ może zostać zrealizowany z Twojego konta w innym banku.
 2. Zapłać w każdym miesiącu minimum 3 razy kartą wydaną do konta – w każdym z miesięcy płać kartą za zakupy lub przez internet. Pamiętaj, że muszą to być płatności bezgotówkowe, więc wypłaty z bankomatu się nie liczą. Możesz np. kupić trzy dni pod rząd bułki albo chusteczki i warunek jest spełniony. Kwoty transakcji są dowolne;
 3. Loguj się do aplikacji mobilnej – co najmniej raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej banku. Bank nie wymaga żadnych dodatkowych ruchów czy kliknięć.

Przykład: jeżeli umowę podpiszesz w listopadzie to warunki musisz spełnić w grudniu, styczniu i lutym. Dla umów podpisanych w grudniu będzie to następująco styczeń, luty i marzec.

Warunek płatności kartą nie będzie zaliczony jeżeli dokonasz płatności z kodami
MCC:
[7995] – kasyna oraz zakłady bukmacherskie itp., 
[8999] – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); 
[4111] – m.in. usługi transportowe; 
[6012] – instytucje finansowe; 
[6211] – brokerzy ubezpieczeniowi; 
[6051] – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych 
[4829] – internetowe przekazy pieniężne; 
[4900] – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Kiedy otrzymam swoją nagrodę?

Teraz czas na najprzyjemniejszą część promocji, czyli bonus. Po spełnieniu wszystkich warunków bank zrobi przelew na Twoje nowo otwarte konto w wysokości 200 zł, do czwartego miesiąca po miesiącu, w którym podpisałeś umowę.

Przykład: jeżeli podpiszesz umowę w listopadzie, to nagrodę otrzymasz do końca marca 2020.

Pamiętaj! Nie wypowiadaj umowy o konto ani o kartę płatniczą do momentu wypłaty premii.

Jak mogę popłączyć promocje i zyskać jeszcze więcej?

Dla chętnych osób Alior Bank przygotował kilka propozycji na ulokowanie swoich oszczędności:

 • 2,6% na Koncie Mega Oszczędnościowym dla nowych środków na 3 miesiące do 100 000 zł;
 • 3% na Koncie Oszczędnościowym do 20 000 zł do 15 stycznia przy wyborze odpowiedniej korzyści;
 • 3% do 50 000 zł na lokacie 100-dniowej dla całkowicie nowych klientów.

Szczegóły w poniższym artykule:

Podsumowanie

Jak widzisz zdobycie nagrody jest naprawdę bardzo proste. A co do samej nagrody… 200 zł to już jest “coś”. Warto więc wziąć udział i zgarnąć dodatkową kasę na drobne wydatki. Pamiętaj aby się spieszyć, ponieważ bank zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 21

 1. rafał pisze:
  w kroku drugim ,w punkcie drugim jest napisane ,,kupić trzy dni pod rząd bułki albo chusteczki,, a mogę po prostu tego samego dnia zrobić 3 transakcje pod rząd
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Rafał, jak najbardziej możesz wykonać wszystkie płatności jednego dnia 🙂
 2. Ola pisze:
  Witam, Czy do spełnienia warunków promocji może to być płatnością kartą walutową za granicą? (czy to jest jedną karta walutowa?)
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Ola, płatność musi być dokonana kartą którą otrzymałaś do konta. W sklepach za granicą również powinno się liczyć, jeżeli kod płatności nie jest w wykluczeniach. Jeżeli w korzyściach wybrałaś płatności za granicą bez kosztów przewalutowania to wtedy nie naliczą Ci się żadne prowizje za przealutowanie transakcji
 3. Aleksander pisze:
  nie liczy się przelew od obcej osoby w Alior Banku.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To pytanie czy stwierdzenie? I o które wpływy chodzi, do promocji czy do zwolnienia konta z opłat?
 4. Aleksander pisze:
  Zwolnienia z oplat
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Aleksander, przelew musi pochodzić z innego banku, chyba że to przelew z rachunku firmowego prowadzonego w Aliorze – wtedy się wlicza.
 5. Józef pisze:
  Witam.
  Interesuje mnie założenie konta: Jakże Osobiste + Konta Oszczędnościowego z podwyższonym oprocentowaniem do 3% dla kwoty 20 000 zł do 31 grudnia 2019 r.
  Moje pytanie : czy w grudniu muszę dokonać wpłaty 1500 zł żeby nie było żadnych dodatkowych opłat, oraz muszę mieć dwa konta oszczędnościowe czy podczas zakładania konta przez internet będę miał jaką opcję wyboru.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Józef, nie musisz mieć dwóch kont oszczędnościowych, możesz założyć tylko konto oszczędnościowe. Podczas zakładania konta z promocji nie masz możliwości jego wyboru (jest tylko konto Mega Oszczędnościowe). Już po założeniu zwykłego konta z promocji możesz otworzyć konto oszczędnościowe w bankowości internetowej. Przy Koncie Jakże Osobistym pamiętaj o wybraniu korzyści podwyższonego oprocentowania. Opłata za rachunek nie jest pobierana w miesiącu jego otwarcia.
 6. Maciej pisze:
  Jeżeli posiadam w Alior Banku kredyt ratalny za zakup elektroniki w RTV EURO to czy również zaliczam się do promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeżeli nie było otwierane do kredytu konto osobiste to jak najbardziej 🙂
 7. Piotr pisze:
  Przelew w grudniu na 1500 złoty dokonano na moje konto od innej osoby z konta w Alior Banku. Niestety została pobrana opłata za prowadzenie konta w wysokości 10 złotych. Rozumiem że przelew powinien być wykonany z innego banku? Czy promocja bonusowa również już mnie nie obowiązuje?
 8. Grzegorz pisze:
  Mam pytanie. Czy jeżeli kartę Alior podepnę pod aplikację Curve i bedę płacił kartą Curve, to czy płatności będą się naliczyały jakbym używał karty Alior ?
 9. Paweł pisze:
  Jak ma się płatność przez PPayU na allegro do spełnienia zasady wydatkowania wspomnianych 300zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Paweł, jeżeli płacisz przez PayU na Allegro i podajesz nr karty, datę ważności itp to system księguje to jako płatność bezgotówkową kartą, czyli jest ok 🙂 Możesz dla 100% pewności (nie testowałam tak Aliora, ale w innych wygląda to dokładnie tak, jak napisałam) sprawdzić po transakcji historię rachunku, czy transakcja widnieje jako płatność kartą (opisem się nie przejmuj).
 10. Ola pisze:
  Zrobiłam wpływy 1500 zł w grudniu, styczniu i lutym. 200 zł dostanę w marcu. Czy w marcu też muszę zapewnić wpływy i płatność kartą na 300 zł, aby konto było darmowe?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ola, do momentu zamknięcia konta musisz zapewniać wpływy i płatności kartą. Inaczej naliczy Ci się opłata. Podczas składania wypowiedzenia dopytaj, czy w okresie wypowiedzenia również musisz je zapewniać – wydaje mi się, że raczej nie, ale nie mam stuprocentowej pewności.
 11. Kub pisze:
  Zrobiłem wpływy 1500 zł w grudniu, styczniu i lutym i spełniłem pozostałe warunki promocji. Do tej pory nie dostałem premii 200 zł. Czy otrzymał już ktoś z Was premię?

Napisz komentarz