Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

[Dla obecnych i nowych klientów] Zgarnij 100 zł za odłożenie 300 zł na koncie oszczędnościowym w ING

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ING Bank Śląskinowy klient obecny klientKonto oszczędnościowe
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

100 zł przelewem na konto oszczędnościowe.

Za co?

Za założenie Celu Oszczędnościowego i dokonanie min. 3 wpłat w 3 różnych miesiącach po minimum 100 zł każda.

Ile to kosztuje?

Konto oszczędnościowe jest bezpłatne.

Kiedy bonus?

Do 24 czerwca 2020 roku.

Dla kogo?

Dla nowych i obecnych klientów banku, którzy posiadają rachunek osobisty w banku i na dzień 16 lutego 2020 roku nie mieli aktywnego Celu Oszczędnościowego.

Do kiedy promocja?

Do 8 marca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Kolejna bardzo łatwa i ciekawa promocja dla obecnych klientów banku ING. Mój ulubiony bank z lwem przygotował propozycję dla posiadaczy kont osobistych – za odłożenie 300 zł na rachunku oszczędnościowym dostaniesz 100 zł w gotówce. Zainteresowani? Sprawdźmy szczegóły.

Promocja trwa do 8 marca 2020 roku. Na szczęście nie obowiązuje żaden limit wniosków – tak przyjemne promocje dla obecnych klientów zdarzają się stanowczo zbyt rzadko.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Wystarczy że posiadasz dowolne konto osobiste w ING oraz na dzień 16 lutego 2020 roku nie miałeś aktywnego Celu Oszczędnościowego. Do otwarcia Celu Oszczędnościowego potrzebne będzie Ci również zwykłe konto oszczędnościowe. Co to Cel Oszczędnościowy zapytasz? Za chwilę wszystko wyjaśnię.

Jeżeli nie masz jeszcze konta osobistego w ING teraz możesz je założyć w promocji i zyskać do 160 zł.

Szczegóły tej promocji znajdziesz w artykule:

A jeżeli masz mniej niż 26 lat skorzystaj z poniższej promocji, w której również zgarniesz do 160 zł za założenie konta Mobi:

Co to Cel Oszczędnościowy?

Jest to jedna z form oszczędzania na rachunku oszczędnościowym. Po prostu ustalasz, jaką kwotę chcesz odłożyć (na przykład 2000 zł), na co (na przykład na wakacje) i zbierasz na ten cel. Cel Oszczędnościowy tworzony jest na rachunku oszczędnościowym – czyli de facto masz dostęp do swoich środków non stop. W każdym momencie możesz je wypłacić bez żadnych kosztów. Samo konto oszczędnościowe jest darmowe i masz nielimitowane darmowe przelewy na swój rachunek podstawowy w ING. W każdym momencie możesz skorzystać ze zgromadzonych tam środków.

Konto oszczędnościowe na którym może być utworzony Cel Oszczędnościowy to: Otwarte Konto Oszczędnościowe albo Otwarte Konto Oszczędnościowe Direct albo Otwarte Konto Oszczędnościowe Premium. Nie może to być konto oszczędnościowe Bonus – ponieważ po 4 miesiącach automatycznie samo się zamyka.

Wszystko jest łatwe i przejrzyste – spójrz sam, jakie to proste.

Jak mogę zgarnąć 100 zł?

#Krok 1 – zapisz się do promocji

Zaloguj się do swojej bankowości internetowej lub aplikacji ING. Wejdź w zakładkę Oferta ING, następnie Oszczędności i wybierz Cele Oszczędnościowe – więcej. Kliknij w okno Skorzystaj z promocji. Zaakceptuj regulamin. I już. Własnie zapisałeś się do promocji. Pierwszy krok za Tobą.

#Krok 2 – utwórz Cel Oszczędnościowy

Teraz utwórz cel oszczędnościowy. Zrobisz to w ten sam sposób, w jaki zapisałeś się do promocji, z tym że teraz zamiast Cele Oszczędnościowe – więcej wybierz Cele Oszczędnościowe załóż teraz.

Wybierz swój cel, na który chcesz oszczędzać (na przykład wakacje), nazwij go i ustal, jaką kwotę chcesz zgromadzić. Wybierz, czy chcesz samodzielnie przelewać środki czy też chcesz ustawić zlecenie stałe. Kolejny krok za Tobą. Po utworzeniu Celu Oszczędnościowego znajdziesz go na koncie oszczędnościowym.

#Krok 3 – przelej min. 3 razy po 100 zł na Cel Oszczędnościowy

Do 10 czerwca w trzech różnych miesiącach przelej na Cel Oszczędnościowy po minimum 100 zł. Nie muszą to być kolejne miesiące – ważne, byś do czerwca dokonał wpłat w 3 miesiącach.

Przykład

Zakładasz cel oszczędnościowy w lutym. Przelewasz po minimum 100 zł w lutym, marcu i maju.

Na 10 czerwca Twój Cel Oszczędnościowy założony w promocji musi być aktywny i musisz mieć na nim zgromadzone minimum 300 zł.

Prawda ze dziecinnie proste? Bo to już wszystko, naprawdę. Niezła ta promocja 🙂

Kiedy otrzymam nagrodę?

Do 24 czerwca bank przeleje na Twoje konto oszczędnościowe, na którym masz utworzony Twój Cel Oszczędnościowy nagrodę 100 zł.

Podsumowanie

To chyba jedna z najciekawszych i najłatwiejszych promocji, jaką miałam okazję opisywać. A fakt, że dedykowana jest obecnym klientom banku również przemawia na jej korzyść. Ja już mam swój Cel Oszczędnościowy. A Ty?

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 21

 1. Przemysław pisze:
  czy jezeli w kolejnych miesiach bede przelewal po 100zl, a po przelaniu bede „wyplacal” srodki od razu, ale na dzien 10 czerwca bedzie na koncie oszczednosciowym 300zl to otrzymam bonus?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Myślę że tak, regulamin nic nie mówi o tym, że środków nie można wypłacać.
  • Kacper pisze:
   @Przemysław Weź mi tak orientacyjnie powiedz ile to groszy netto zyskasz na takiej operacji? Gdyby bank wymagał wpłaty 1000 zł co miesiąc to rozumiem ale 100?
 2. Kasia pisze:
  W artykule napisano „Na 10 czerwca Twój Cel Oszczędnościowy założony w promocji musi być aktywny i musisz mieć na nim zgromadzone minimum 300 zł.”
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, tylko do czerwca ktoś może zdążyć wpłacić na przykład 5 razy po 100 zł, a regulamin mówi że musi być zgromadzone 300.
 3. Lena pisze:
  Czy jeśli mam dwa konta oszczędnościowe, to cel mogę założyć na obu i dostanę 200 zł?
 4. Michał pisze:
  a po otrzymaniu nagrody mogę zamknąć cel oszczędnościowy bez opłat i cała suma z niego wróci na oszczędnościowe konto?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jak najbardziej – zresztą te pieniądze na celu oszczędnościowym są i tak na koncie oszczędnościowym, tylko są tak jakby wyodrębnione 🙂
 5. Szymon pisze:
  Czy jeśli zamknąłem konto 31.01.20 w placówce banku, to mogę teraz otworzyć nowe i skorzystać z tej promocji?
  Wydaje mi się, że regulamin nie wyklucza mnie z udziału w tej promocji.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Szymon, możesz założyć nowe konto, z tym że co najwyżej nie załapiesz się na promocję na konto dla nowych klientów – ale na tą z oszczędnościami jak najbardziej.
 6. oliv pisze:
  Gdy próbuję zapisać się do promocji wyskakuje mi komunikat „Nie udało się pobrać danych”. Wiecie może z czego to może wynikać?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Podejrzewam że to przez prace techniczne w trakcie weekendu – zazwyczaj w weekendy są wprowadzane zmiany w systemach. Spróbuj jeszcze raz dzisiaj, powinno już pójść 🙂
  • Robin pisze:
   Mam tak samo…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Robin, znów jest weekend, podejrzewam ten sam błąd. Najlepiej spróbować w zwykły dzień tygodnia jeżeli ta funkcja nie działa.
 7. Marta pisze:
  Czy jeśli mam w ING dostęp do podglądu kredytu hipotecznego ale nie mam konta osobistego (w podglądzie mam możliwość otworzenia celu) to czy mogę skorzystać z promocji czy muszę otworzyć konto osobiste?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Musisz mieć konto osobiste, regulamin to precyzyjnie reguluje: „na moment przystąpienia do Promocji być posiadaczem jednego z Kont osobistych.”
 8. Mateusz pisze:
  Czy łapię się do promocji jeśli cel założyłem 25.02 a do promocji przystąpiłem dopiero 1.03 ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mateusz, regulamin nie mówi o tym wprost, co ma być pierwsze – założenie celu oszczędnościowego czy przystąpienie do promocji. Podane są tylko daty: „do 8 marca 2020 r. zapisać się do Promocji poprzez złożenie wniosku w Moim ING oraz zaakceptowanie Regulaminu;
   c) na moment przystąpienia do Promocji być posiadaczem jednego z Kont osobistych;
   d) od 18 lutego 2020 r. do 8 marca 2020 r. założyć min. jeden Cel oszczędnościowy na posiadanym albo otwartym w czasie promocji Koncie oszczędnościowym;”
   Więc wg mnie powinieneś się łapać. Gdybyś nie otrzymał premii ten zapis właśnie wykorzystałabym do złożenia reklamacji – że nie ma precyzyjnie określonej kolejności.
 9. Paweł pisze:
  A mam pytanie, czy promocja dotyczy jednego celu ? Czy kilku ?
  Założyłem konto, oraz cel. Jednak ostatnio o tym zapomniałem i stworzyłem dwa dodatkowe cele, na które na razie nie będę wpłacał.
  W tym momencie mam trzy – pierwszy regularnie opłacany po 100zł co miesiąc. Dwa pozostałe to zwykłe oszczędności.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Paweł, tylko jednego – gdyby można było tworzyć po kilka bank mógłby szybko zbankrutować 😉

Napisz komentarz