Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

#zostajewdomu – do 160 zł w ING za konto Direct lub Komfort + 2,5% do 200 000 zł dla oszczędności

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ING Bank Śląskinowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

100 zł lub 160 zł (w zależności od spełnionych warunków) przelewem na Twoje konto.

Za co?

– Za założenie konta Direct lub Komfort z kartą oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego z dedykowanego linku i wyrażenie zgód marketingowych oraz;

– Za wykonanie do 30 czerwca 2020 roku płatności kartą lub BLIKiem na min. 1000 zł (premia 100 zł za spełnienie tylko tego warunku) oraz;

– Za wykonanie do 30 czerwca 2020 roku co najmniej 3 płatności BLIK za zakupy w Internecie oraz zapewnienie min. 3 wpływów wynagrodzenia na konto w trzech dowolnych miesiącach na kwoty min. 1000 zł/m-c (premia 160 zł zamiast 100 zł za spełnienie wszystkich warunków łącznie).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem płatności kartą na min. 300 zł/m-c – inaczej opłata 7 zł; 0 zł -wypłaty kartą z bankomatów ING i Planet Cash oraz pierwsza w miesiącu wypłata z dowolnego bankomatu innej sieci; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Maksymalnie do 16 lipca 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób które w okresie od 1 października 2018 do 31 grudnia 2019 nie były właścicielem ani współwłaścicielem konta w ING.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Gdybyś dostał 1000 zł na co byś je przeznaczył? Albo 1500 zł? Albo nawet 2000 zł? Jakie masz marzenia?

Może jest to ekspres do kawy, o którym zawsze marzyłeś, ale nie jest niezbędny i zawsze było szkoda na niego pieniędzy? A może robot sprzątający, żebyś nie musiał non stop biegać z odkurzaczem? A może fajne wakacje? Kolonie dla dziecka? Możliwości jest mnóstwo. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

W łatwy sposób możesz zrealizować te marzenia, nie nadwyrężając domowego budżetu. Rozwiązaniem są promocje bankowe. Korzystając z kilu z nich możesz w łatwy sposób zarobić jeżeli nie na całość, to przynajmniej na część kosztów związanych z Twoimi planami.

Jedną z ciekawszych promocji bez wychodzenia z domu przygotował bank ING. W zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków otrzymasz nawet 160 zł na swoje konto. Dodatkowo, jeżeli posiadasz oszczędności, ING daje Ci możliwość ulokowania aż do 200 000 zł na 2,5% na 4 miesiące.

Szukaj artykułów z opisem zostajewdomu – są to promocje, w których założysz konto bez wizyty w banku, a warunki promocji spełnisz nie wychodząc z domu.

Promocja trwa do 31 marca 2020 roku i biorą w niej udział dwa konta: Konto Direct oraz Konto Komfort. Od Ciebie zależy, które konto wybierzesz – omówię oba szczegółowo i sam zadecydujesz, które konto jest dla Ciebie lepsze.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów banku. Jeżeli w okresie od 1 października 2018 roku do 31 grudnia 2019 roku nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego w banku, jak również na chwilę obecną nie masz w banku żadnych produktów – to śmiało możesz wziąć w niej udział i zgarnąć do 160 zł.

O co chodzi ze stwierdzeniem, że na chwilę obecną nie masz innych produktów w banku? Mianowicie wniosek o konto w promocji można złożyć tylko przez dedykowaną stronę internetową. Jeżeli posiadasz jakiś inny produkt w banku ING i masz dostęp do bankowości internetowej to nie uda się złożyć wniosku przez stronę i tym samym wziąć udziału w promocji. Jest na to sposób: jeżeli masz na przykład samo konto oszczędnościowe to możesz zamknąć i konto i dostęp do bankowości – wtedy będziesz mógł wziąć udział w promocji i cieszyć się nagrodą.

Jeżeli masz mniej niż 26 lat możesz wziąć udział w promocji Konta Mobi – nagroda jest taka sama, a warunki do spełnienia łatwiejsze. Więcej o tej promocji dowiesz się tu:

Czy konto będzie mnie cokolwiek kosztować?

Jak już wspomniałam, w promocji biorą udział dwa konta: Konto Direct lub Konto Komfort. Oba konta mają bardzo dobre warunki prowadzenia, ale nie ukrywajmy – Konto Direct jest darmowe a konto Komfort płatne. Dlatego przyjrzyjmy się szczegółom obu kont, byś mógł bez problemu wybrać najlepsze dla siebie.

Konto Direct

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew ekspresowy;
 • 0 zł / 7 zł – miesięczna opłata za kartę (pod warunkiem dokonania płatności kartą na kwotę min. 300 zł w każdym miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 7 zł);
 • 0 zł – wypłaty i wpłaty kartą z bankomatów i we wpłatomatach ING i Planet Cash;
 • 0 zł – pierwsza wypłata kartą w miesiącu z dowolnego bankomatu w Polsce, kolejne 5 zł;
 • 0 zł – wypłaty i wpłaty BLIKiem z bankomatów i we wpłatomatach ING i Planet Cash;
 • 0 zł – pierwsza wypłata w miesiącu BLIKiem z pozostałych bankomatów w Polsce, kolejne 2,50 zł

Konto Direct jest dla Ciebie bezwarunkowo darmowe. Karta do konta będzie za darmo, jeżeli dokonasz nią w miesiącu transakcji na łączną kwotę minimum 300 zł. Warto wypłacać gotówkę z wyznaczonych bankomatów pod logiem ING oraz Planet Cash, ponieważ z pozostałych bankomatów innych sieci gotówkę za darmo wypłacisz raz w miesiącu kartą oraz raz w miesiącu BLIKiem. Co natomiast oferuje Konto Komfort?

Konto Komfort

 • 6 zł/12 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku w ciągu 3 pierwszych miesięcy, później 12 zł;
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew ekspresowy;
 • 0 zł / 7 zł – miesięczna opłata za kartę (pod warunkiem dokonania płatności kartą na kwotę min. 300 zł w każdym miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 7 zł);
 • 0 zł – wypłaty i wpłaty kartą z bankomatów i we wpłatomatach ING i Planet Cash;
 • 0 zł – wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Konto Komfort przez trzy pierwsze miesiące po założeniu jest płatne 6 zł, następnie kosztuje 12 zł. W zamian zyskujesz wszystkie bankomaty za darmo – nie musisz martwić się o to, z którego bankomatu możesz wybrać gotówkę, a który będzie płatny.

Polecam wybranie konta Direct – 300 zł płatności kartą w czasach, kiedy bez karty nie ruszamy się nawet do kiosku to naprawdę niewielka suma. Uważać musisz tylko na wypłaty gotówki z bankomatów.

A co jeszcze możesz zyskać zakładając konto w ING? 2,5% na 4 miesiące dla kwoty nawet 200 000 zł na kontach oszczędnościowych (o tym, co trzeba zrobić by je otrzymać w dalszej części artykułu), dostęp do nowoczesnej aplikacji, darmowa karta wirtualna do płatności zbliżeniowych telefonem, programy rabatowe dla klientów – to tylko kilka niewątpliwych zalet konta w ING.

Nowością jest możliwość podpięcia pod aplikację kont z innych banków. Na chwilę obecną są to konta Millennium, PKO BP oraz mBanku – w jednej aplikacji możesz mieć podgląd do stanu kont we wszystkich tych bankach, historii rachunków, a w przyszłości zapewne będzie możliwość przelewania środków pomiędzy nimi – i to wszystko w jednym miejscu.

Jak mam otrzymać 160 zł nagrody – instrukcja w prostych 3 krokach

Zapoznałeś się już ze wszystkimi informacjami o kontach, zdecydowałeś, które chcesz otworzyć. Przed Tobą tylko 3, i to proste kroki, które dzielą Cię od przelewu od banku na kwotę nawet 160 zł. Nagroda jaką możesz otrzymać to albo 100 zł – za spełnienie warunków opisanych w #krok 1 oraz #krok 2, albo 160 zł – za spełnienie warunków opisanych we wszystkich trzech krokach. Nie są one trudne, o czym za chwilę sam się przekonasz, więc każdy bez trudności może sięgnąć po wyższą nagrodę, czyli 160 zł. Nie przedłużam, przejdźmy do szczegółów.

#Krok 1 – załóż konto Direct lub Komfort wraz z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym

Do 31 marca 2020 roku za pomocą dedykowanego linku otwórz Konto z Lwem Direct lub Komfort wraz z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Do otwarcia konta będzie Ci potrzebne zdjęcie Twojego dowodu osobistego. Wniosek możesz wypełnić na komputerze lub smartfonie – wybierz metodę, która będzie dla Ciebie wygodniejsza. Sprawdziłam i wypełnienie wniosku to kwestia dosłownie kilku minut 🙂

Następnie wybierz najwygodniejszy dla Ciebie sposób do podpisania umowy.

Możesz to zrobić na trzy sposoby:

 • przelewem z innego banku;
 • podczas wizyty kuriera;
 • w oddziale banku.

Jeśli Twój bank jest na liście to wybierz podpisanie umowy za pomocą przelewu z innego banku. Dzięki temu nie musisz wychodzić z domu a Twoje konto w krótkim czasie będzie aktywne.

Jeśli nie masz takiej możliwości wybierz kuriera – pamiętaj, by zachować niezbędne środki ostrożności – zachowaj odległość, użyj swojego długopisu, nałóż rękawiczki.

UWAGA!

Pamiętaj o wyrażeniu zgód na przekazywanie przez Bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych podczas zakładania konta.

Są one niezbędne, byś mógł wziąć udział w promocji.

Po pozytywnej weryfikacji Twojej tożsamości umowę oraz dane do logowania otrzymasz na podanego przez siebie maila. I już, krok pierwszy masz za sobą. Pozostały już tylko dwa.

#Krok 2 – spełnij pierwszy warunki aktywności konta

W kroku 2 do spełnienia masz tak naprawdę tylko jeden warunek. Mianowicie do 30 czerwca 2020 roku zapłać kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 1000 zł.

Transakcje które nie będą brane pod uwagę:

 • wypłata gotówki;
 • transakcje anulowane;
 • transakcje zwrócone.

Masz pełną dowolność w tym, jak dokonać płatności. Może to być wiele drobnych, codziennych zakupów. Może to być jedna duża płatność. Możesz płacić kartą albo BLIKiem, mogą to być płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez Internet – nie ma w tej kwestii żadnych ograniczeń. Na dodatek na spełnienie warunku masz czas aż do końca czerwca – czyli od dzisiaj 6 miesięcy, co daje miesięcznie około 166 zł płatności. Sam musisz przyznać, że to naprawdę niewielka kwota, tak naprawdę jedne większe zakupy w miesiącu.

Zapłać za zakupy przez Internet – spełnisz warunki nie ruszając się z domu.

Dwa kroki za Tobą, 100 zł już Ci się należy. Ostatni krok – i otrzymasz pełną kwotę 160 zł.

#Krok 3 – spełnij drugi warunek aktywności konta

Również do 30 czerwca masz czas na spełnienie dwóch aktywności łącznie:

 • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKiem w Internecie (na dowolne kwoty)

ORAZ

 • w każdym z trzech dowolnych miesięcy zapewnij wpływ wynagrodzenia od pracodawcy na konto w wysokości min. 1000 zł/m-c.

Do 30 czerwca w wybranych przez siebie miesiącach zapewnij wpływ na minimalną kwotę 1000 zł. Środki te nie muszą leżeć na koncie – po zaksięgowaniu możesz swobodnie nimi dysponować według własnego uznania (przelać, wypłacić, płacić kartą).

Jakie wpływy nie zostaną wzięte pod uwagę?

 • wpłaty gotówkowe w oddziale lub wpłatomacie;
 • przelewy z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Oznacza to, ze nie zostaną wzięte pod uwagę przelewy z Twoich rachunków lub od kogoś znajomego, a jedynie przelewy z rachunków firmowych – na przykład wynagrodzenie.

I to już wszystko. Trzy kroki za Tobą. Pamiętaj tylko, aby nie zamykać konta, karty ani konta oszczędnościowego do momentu otrzymania nagrody!

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – pobierz

Kiedy otrzymam nagrodę?

Premia 100 zł lub 160 zł zostanie przelana na Twoje konto oszczędnościowe maksymalnie do 16 lipca 2020 roku. Po tym, jak otrzymasz premię możesz zamknąć konto bądź też zostawić je, jeżeli tak jak ja uznasz, ze ING to naprawdę dobry bank i ma do zaoferowania znacznie więcej, niż tylko konto.

2,5% na 4 miesiące dla Twoich oszczędności – nawet do 200 000 zł

Jeżeli jesteś nowym klientem banku to korzystając z tej promocji w pakiecie z RORem zakładasz Otwarte Konto Oszczędnościowe (w skrócie OKO). Przez pierwsze 4 miesiące jest ono promocyjnie oprocentowane – aż 2,5% dla kwoty do 100 000 zł. To nie wszystko. Mając już ROR+OKO możesz otworzyć drugie! promocyjnie oprocentowane konto – OKO Bonus. Ono również jest oprocentowane na 2,5% na 4 miesiące i również do koty 100 000 zł. Czyli łącznie możesz ulokować aż 200 000 zł na dobrym oprocentowaniu + zgarnąć 160 zł z promocji. Prawda ze takie połączenie robi wrażenie?

Zarówno OKO, jak i OKO Bonus są darmowe. Możesz z nich robić dowolną ilość przelewów na swój rachunek podstawowy ING bez utraty odsetek. Po 4 miesiącach OKO Bonus automatycznie się zamknie i środki zostaną przelane na OKO. Brzmi interesująco, prawda? Banki zazwyczaj ograniczają kwoty promocyjnie oprocentowane do max. 100 000 – tutaj masz możliwość ulokowania aż 200 000 zł.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty sprawdzisz je tutaj:

Podsumowanie

Zapowiada się niezły początek roku 2020 – dobra promocja plus możliwość ulokowania aż 200 000 zł na atrakcyjnym oprocentowaniu. Liczę na to, że to dopiero początek dobrych wiadomości, i im dalej w 2020 rok, tym więcej będzie dobrych promocji, które przybliżą Cię do Twoich celów na ten rok.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Michał pisze:
  Ja miałem dostęp do bankowości ale żadnego produktu i po wypełnieniu danych z automatu kierowało mnie to do sklepu Google Play abym ściągnął aplikacje i się zalogował tak też akceptują promocje
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Michał, czyli rozumiem że udało Ci się w ten sposób założyć konto w promocji? Dopytywałam bezpośrednio z banku i zapewniano mnie, że jak ktoś ma dostęp do bankowości to się nie uda, stąd takie informacje w artykule.
 2. Michał pisze:
  Ale zakładałem przez specjalny link po czy po podaniu danych automatycznie przekierowo mnie a tak poza tym w regulaminie jest napisane że nie będą brane wnioski założone przez mój ING a ja zakładałem przez link a zenie przekierowano to już nie moja wina
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   To by oznaczało że nie zamknąłeś w przeszłości bankowości internetowej i dlatego Cię przekierowuje. Niestety musisz się skontaktować z bankiem i wyjaśnić sytuację, dlaczego bankowość nie jest zamknięta.
 3. Tomek pisze:
  transakcji ma byc 10 czy min. 10?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomek, wybacz, w artykule zakradł się błąd jeśli chodzi o te 10 transakcji. Dla konta Direct lub Komfort warunki do spełnienia to najpierw transakcje na min. 1000 zł (nieważne ile „sztuk”), a potem wpływy wynagrodzenia i min. 3 płatności BLIKiem w Internecie. 10 płatności dotyczy tylko konta Mobi. Już się wszystko zgadza 🙂
 4. Grzegorz pisze:
  Czy aby otrzymać 100 zł za założenie konta należy zapewnić wpływ wynagrodzenia w kwocie minimum 1000 zł miesięcznie?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Grzegorz, nie, 100 zł jest za: „Za wykonanie do 30 czerwca 2020 roku płatności kartą lub BLIKiem na min. 1000 zł (premia 100 zł za spełnienie tylko tego warunku)”. Za wynagrodzenie i płatności BLIK jest druga część premii, 60 zł.

Napisz komentarz