PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Otwórz konto w Credit Agricole i sam zdecyduj, jaką chcesz dostać premię

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Premię nawet do 300 zł w gotówce

Za co?

Opcja 1: premia w wysokości nawet 300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole i wpłatę wynagrodzenia przez 3 miesiące kalendarzowe;
Opcja 2: bonus nawet do 300 zł w formie zwrotu za comiesięczne rachunki za media;
Opcja 3: premia w wysokości 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver (max 300 zł).

Ile to kosztuje?

Jeśli w każdym miesiącu zapewnisz min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz jednej transakcji kartą lub BLIKiem:
0 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł);
0 zł – miesięczna opłata za kartę (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 9 zł);
0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 5 zł).

A dodatkowo:
10 zł -za wypłatę gotówki z bankomatów zagranicą;
0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
7 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Kiedy bonus?

W zależności od wybranej opcji – max. do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś warunki promocji.

Dla kogo?

Dla nowych klientów (którzy nie mieli konta w Credit Agricole po 1 kwietnia 2019 roku).

Do kiedy promocja?

Do 14 lipca 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Wygląda na to, że na wiosnę banki zasypią nas nietypowymi promocjami. Dopiero pojawiła się oferta BGŻ BNP Paribas z klockami LEGO, a teraz bank Credit Agricole wystartował z promocją, w której masz trzy różne bonusy. Sam decydujesz jaką premię otrzymasz. Wygląda to dość ciekawie, a jak jest naprawdę?

Promocja wystartowała 23 marca i potrwa aż do 14 lipca 2019 roku. W zamian za założenie i aktywne korzystanie z Konta dla Ciebie możesz wybrać sobie jeden z dostępnych bonusów:

 • Opcja 1: premia w wysokości nawet 300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole i wpłatę wynagrodzenia;
 • Opcja 2: bonus nawet do 300 zł w formie zwrotu za comiesięczne rachunki za media;
 • Opcja 3: premia w wysokości 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver (max 300 zł).

Wygląda jak klęska urodzaju :). Zazwyczaj banki same decydują, jaką premię możemy otrzymać. Tym razem sam wybierasz sobie to, co Ci najbardziej pasuje. Nie chcesz zmieniać konta, na które wpływa Twoje wynagrodzenie? Nie szkodzi, wciąż możesz zgarnąć premię za rachunki lub transakcje CAsaver.

>>Otwórz Konto dla Ciebie i wybierz swoją ulubioną premię>>

Kto może być uczestnikiem promocji?

Bank tym razem oferuje bonusy nowym klientom. Jeśli nie załapałeś się na promocję bonusu za przeniesienie konta do Credit Agricole lub nie miałeś konta w tym banku po 1 kwietnia 2018 roku – to promocja jest właśnie dla Ciebie.

Aby wziąć w niej udział wystarczy otworzyć Konto dla Ciebie poprzez tę stronę lub w oddziale banku i wybrać, jaką premię chcesz otrzymać w zamian za aktywne korzystanie z nowego konta. W zależności od tego, którą opcję bonusu wybierzesz, będziesz miał różne warunki do spełnienia, ale bez obaw. Warunki są naprawdę dziecinnie proste i możliwe do spełnienia “przy okazji”.

Ta promocja łączy się z programem poleceń, na którym możesz zyskać 50 zł za skorzystanie z polecenia. Przeczytaj o tym tutaj. Jeżeli ktoś będzie chciał łączyć tę promocję z programem poleceń to będzie musiał w rozmowie z konsultantem wyrazić zgody marketingowe i na przesyłanie informacji handlowych.

Teraz pewnie zastanawiasz się, ile trzeba będzie zapłacić za konto, skoro bank oferuje takie profity? Sprawdźmy:

>>Otwórz Konto dla Ciebie i wybierz swoją ulubioną premię>>

Ile zapłacę za konto w Credit Agricole? – prześwietlam

Konto dla Ciebie:

Jeśli w każdym miesiącu zapewnisz min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz jednej transakcji kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 9 zł);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 5 zł).

A dodatkowo:

 • 10 zł -za wypłatę gotówki z bankomatów zagranicą;
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 7 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Konto dla Ciebie VIP:

Jeśli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 10 000 zł LUB średnie miesięczne saldo na Twoich rachunkach prowadzonych w PLN w ramach konta wyniesie 200 000 zł:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 30 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na całym świecie (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 0 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Skoro już znasz warunki prowadzenia konta, pora przejść do konkretów. Co tak naprawdę możesz dostać i co powinieneś zrobić, żeby to dostać? Poniżej przedstawię Ci instrukcje krok po kroku, w zależności od tego, jaki bonus wybierzesz.

>>Otwórz Konto dla Ciebie i wybierz swoją ulubioną premię>>

Jak zgarnąć wybraną premię w kilku prostych krokach

Opcja 1: Premia nawet do 300 zł za przeniesienie konta oraz wpływ wynagrodzenia

Wydaje się być najprostszą opcją z dostępnych, jednak jest tutaj jeden minus – ta promocja wiąże się z przeniesieniem wynagrodzenia/renty/emerytury do banku Credit Agricole. Jeśli nie planujesz wiązać się z bankiem na dłużej, może okazać się kłopotliwa.

Z drugiej strony bank nie wymaga, aby wpływy pochodziły wyłącznie z wynagrodzenia, wymagane jest jedynie wypełnienie formularza o przeniesieniu wynagrodzenia.

KROK 1. Załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP

Najpóźniej do 14 lipca 2019 roku załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Możesz to zrobić przez tę stronę, w oddziale banku lub w placówkach partnerskich albo za pośrednictwem Infolinii.

Aby otworzyć Konto musisz mieć przygotowany dokument tożsamości. Skan lub zdjęcie możesz dołączyć do wniosku, lub w dniu wizyty kuriera przekazać mu papierową kserokopię.

Wypełnij wniosek swoimi danymi osobowymi, a w sekcji „Pozostałe opcje” zaznacz „Przenoszę się do Credit Agricole” i podaj numer rachunku, który bank zamknie w Twoim imieniu. Dodatkowo z listy promocji wybierz “Do 300 zł premii za przeniesienie konta”.

Pamiętaj, aby we wniosku wpisać pełny numer rachunku, który Credit Agricole ma zamknąć dla Ciebie.

Po wypełnieniu wniosku na stronie zadzwoni do Ciebie konsultant banku w celu weryfikacji danych. Potem pozostaje tylko czekać na wizytę kuriera i podpisać umowę. Otrzymasz wszystkie dokumenty oraz podpiszesz umowę z bankiem. Od razu też podpisz dokument „Zlecenie przekazywania środków”, który jest wymagany do otrzymania premii.

Jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta w oddziale lub przez telefon, pamiętaj, żeby koniecznie upewnić się, że Twoje konto weźmie udział w odpowiedniej promocji. Od razu też podpisz dokument „Zlecenie przekazywania środków”, który jest wymagany do otrzymania premii. Upewnij się również, że upoważniłeś bank do zamknięcia Twojego starego konta.

KROK 2. Zapewnij wpływy na konto

W ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych (w każdym miesiącu) zapewnij wpływ wynagrodzenia na konto. Twoja premia zależeć będzie od wysokości tego wynagrodzenia. Pamiętaj, że pierwszy wpływ na konto musi nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta. I tak:

 • otrzymasz 100 zł premii jeśli wpływ przez 3 kolejne miesiące wyniesie min. 1000 zł;
 • otrzymasz 300 zł premii jeśli wpływ przez 3 kolejne miesiące wyniesie min. 3000 zł.

Co bank rozumie przez wpływ na konto? Wpływem na konto może być wpłata gotówkowa lub przelew z konta w innym banku. Wyłączone z promocji są wpływy z kont oszczędnościowych, zakończonych lokat czy z Twojego konta w banku Credit Agricole.

Bank nie precyzuje, czy ma to być jeden przelew na 1000 zł lub 3000 zł, więc może to być suma mniejszych przelewów. Ważne, żeby przez 3 kolejne miesiące wynosiły min. 1000 zł. I to wszystko. W zależności od wysokości Twoich wpływów otrzymasz 100 zł lub 300 zł premii za przeniesienie konta oraz wynagrodzenia z innego banku.

KROK 3. Odbierz premię

Bank wypłaci Ci premię najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki (3. wpływy na konto).

>>Otwórz Konto dla Ciebie i wybierz swoją ulubioną premię>>

Opcja 2: Zgarnij nawet 300 zł zwrotu za rachunki (5% od każdej zgłoszonej faktury za media)

Cała procedura może wydać się dość skomplikowana, ale na szczęście to tylko formalności, które wypełnia się tylko raz, na początku. Potem po prostu płacisz za media jak zwykle, przelewem bankowym, a bank zwraca Ci 5% za każdy rachunek aż do osiągnięcia 300 zł (masz na to 12 miesięcy). Możesz wybrać max. 3. rodzaje mediów, za które bank zwróci Ci kasę.

KROK 1. Załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP

Najpóźniej do 14 lipca 2019 roku załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Możesz to zrobić przez tę stronę, w oddziale banku lub w placówkach partnerskich albo za pośrednictwem Infolinii.

Aby otworzyć Konto musisz mieć przygotowany dokument tożsamości. Skan lub zdjęcie możesz dołączyć do wniosku, lub w dniu wizyty kuriera przekazać mu papierową kserokopię.

Po wypełnieniu wniosku na stronie zadzwoni do Ciebie konsultant banku w celu weryfikacji danych. Potem pozostaje tylko czekać na wizytę kuriera i podpisać umowę. Otrzymasz wszystkie dokumenty oraz podpiszesz umowę z bankiem.

Tym razem NIE zaznaczasz pola “Przenoszę się do Credit Agricole”, a na liście promocji zaznaczasz “Do 300 zł zwrotu za opłacane rachunki”.

Krok 2. Zapewnij wpływ na konto i przygotuj potwierdzenia płatności, za które bank zwróci Ci część wydatków

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto dla Ciebie zapewnij pierwszy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. W tym samym czasie przygotuj potwierdzenia płatności promocyjnej.

Wskazówka: Potwierdzenie Płatności Promocyjnej to dokument potwierdzający dokonywanie przez Ciebie płatności z tytułu opłat za media, wystawiony przez podmiot dostarczający te media na nazwisko Twoje lub Twojego męża/żony. Dokument musi zawierać numer rachunku bankowego oraz dotyczyć nieruchomości, której adres został wskazany w banku, jako Twój adres zamieszkania lub adres korespondencyjny. Może to być np. faktura, rachunek, bankowe potwierdzenie płatności na rzecz odbiorcy.

Brzmi to groźnie, ale w rzeczywistości cała procedura jest dość prosta i wykonuje się ją na szczęście tylko raz. Chodzi o to, żeby zdefiniować odbiorców płatności na stronie: https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=16217 i przesłać skan lub zdjęcie potwierdzenia płatności za te usługi.

Zwrot 5% za opłacane media możesz otrzymywać nawet przez 12 miesięcy i zgarnąć w sumie nawet 300 zł. Aby otrzymać kasę w każdym miesiącu, powinieneś:

 • zapewnić w każdym miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto;
 • opłacać regularnie rachunki.

Przykład: Ania otworzyła Konto dla Ciebie 29 marca 2019 roku. Oto co musi zrobić, aby otrzymać zwrot za rachunki:

– najpóźniej do końca kwietnia zapewnić min. 1000 zł pierwszego wpływu na konto;

– przygotować potwierdzenia płatności (max. 3 różne rodzaje mediów), np. skan umowy, fakturę, polecenie zapłaty etc. za media;

– wprowadzić płatności, za które bank zwróci je 5% płatności na stronie: https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=16217

– w kolejnych miesiącach: zapewnić min. 1000 zł wpływu na konto i opłacać rachunki.

Pierwszy zwrot za rachunki Ania otrzyma w maju, a potem w kolejnych miesiącach po spełnieniu warunków.

Wskazówka! Cashback możesz otrzymać za następujące media:

 • gaz,
 • energia elektryczna,
 • woda bieżąca (w tym podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków),
 • telewizja kablowa lub satelitarna,
 • dostęp do Internetu,
 • telefon komórkowy,
 • telefon stacjonarny.

Krok 3. Odbierz premię

Premia wypłacana jest w postaci cashback natychmiast po tym, jak opłacisz zgłoszoną płatność. Wystarczy, że w poprzedzającym miesiącu zapewniłeś wpływ na konto na min. 1000 zł i dokonałeś płatności. Przez cały rok możesz odzyskać nawet 300 zł.

>>Otwórz Konto dla Ciebie i wybierz swoją ulubioną premię>>

Opcja 3: Otrzymaj nawet 300 zł z bonusem CAsaver

CAsaver to oszczędności przy okazji codziennych zakupów. Cała usługa działa bardzo prosto. Płacisz kartą za codzienne zakupy, a bank zaokrągla te kwoty i przerzuca na konto oszczędnościowe. To Ty wybierasz, do jakiej kwoty bank zaokrągli Twoje transakcje. Może to być 0,50 zł, 1 zł, 2 zł, 5 zł lub 10 zł.

Pieniądze trafiają na oprocentowane konto oszczędnościowe, a dodatkowo możesz wybrać dzienną lub kwartalną kapitalizację odsetek.

Co ciekawe, na start otrzymasz promocyjne oprocentowanie konta Oszczędzam w wysokości 2,5% w skali roku, do kwoty 100 tys. zł na okres 4 miesięcy. To sporo w porównaniu z oprocentowaniem standardowym, które wynosi 0,14% w skali roku.

Przykład: masz uruchomioną usługę z zaokrągleniem do 5 zł. Dokonałeś transakcji kartą na kwotę 33,33 zł, zatem z Twojego konta na wskazany Rachunek Oszczędzam powędruje kwota 1,67 zł.

To dobry sposób na codzienne oszczędzanie, bo nawet nie zauważasz, kiedy odkładasz pieniądze. A teraz bank dołoży do Twoich oszczędności nawet 300 zł. Miesięcznie możesz otrzymać maksymalnie do 25 zł. Premia wynosi 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver.

KROK 1. Otwórz Konto dla Ciebie

Najpóźniej do 14 lipca 2019 roku załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Możesz to zrobić przez tę stronę, w oddziale banku lub w placówkach partnerskich albo za pośrednictwem Infolinii.

Aby otworzyć Konto musisz mieć przygotowany dokument tożsamości. Skan lub zdjęcie możesz dołączyć do wniosku, lub w dniu wizyty kuriera przekazać mu papierową kserokopię.

Po wypełnieniu wniosku na stronie zadzwoni do Ciebie konsultant banku w celu weryfikacji danych. Potem pozostaje tylko czekać na wizytę kuriera i podpisać umowę. Otrzymasz wszystkie dokumenty oraz podpiszesz umowę z bankiem.

Tym razem NIE zaznaczasz pola “Przenoszę się do Credit Agricole”, a na liście promocji zaznaczasz “Do 300 zł premii z CAsaver”.

KROK 2. Zapewnij wpływ na konto i aktywuj usługę CAsaver

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto dla Ciebie zapewnij pierwszy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. Uruchom usługę CAsaver. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

 • w bankowości internetowej;
 • w placówce banku;
 • za pośrednictwem Infolinii;
 • wysyłając SMS o treści OSZCZEDNOSCI na 71127 (koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT).

W każdym miesiącu, w którym chcesz otrzymać dodatkową premię:

 • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł;
 • wykonaj płatności kartą na kwotę min. 300 zł.

UWAGA! Jeśli otworzysz konto w kwietniu 2019 roku, w tym samym miesiącu zapewnisz wpływ min. 1000 zł i wykonasz płatności kartą z usługą CAsaver na min. 300 zł, to pierwszy bonus otrzymasz za płatności dokonane w maju, a potem w kolejnych miesiącach (przez 12 miesięcy) po spełnieniu warunków.

KROK 3. Odbierz swój bonus

Bonus wypłacany jest na Rachunek Oszczędzam na koniec każdego miesiąca kalendarzowego w którym spełniłeś warunki promocji (w poprzednim miesiącu wpływ min. 1000 zł i płatności kartą na kwotę min. 300 zł). Premia wynosi 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver. Bank zwróci Ci max. 25 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy.

Pamiętaj, aby w trakcie trwania promocji nie wyłączać usługi CAsaver ani nie zmieniać konta oszczędnościowego, bo wówczas Twoja premia przepadnie.

Podsumowanie

Dotarłeś do końca. Tym razem jest trochę bardziej skomplikowanie niż zwykle, bo masz aż trzy promocje w jednej. Z pewnością ta oferta ma swoje plusy i minusy. Niewątpliwym plusem jest możliwość zgarnięcia nawet 300 zł w gotówce, bez względu na opcję, którą wybierzesz. Pewnie już wybrałeś swój ulubiony bonus i jesteś gotów otworzyć Konto dla Ciebie w promocji.

>>Otwórz Konto dla Ciebie i wybierz swoją ulubioną premię>>

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 71

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego, działającego kodu polecenia. Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody do udziału w programie poleceń, a Ty masz pewność, że otrzymasz premię za otwarcie konta z polecenia przy użyciu mojego kodu: 3629695 UWAGA: Kod aktualny do końca miesiąca (31 marca)
  • Pio pisze:
   Po 31 marca najprawdobniej wystartuje nowa edycja programu poleceń i osoby, które zarejestrują się w programie otrzymają nowe kody. Aktualne kody, które są w tej chwili w obiegu po dacie 31 marca stracą ważność tak więc najlepiej wybrać się z kodem polecenia do oddziału banku w celu założenia konta, bo wtedy nie trzeba będzie czekać na kuriera, a konto zostanie aktywowane od ręki.
  • Pio pisze:
   AKYUALIZACJA: Zapraszam do korzystania z mojego aktualnego, nowego kod polecenia dla “programu poleceń II – edycja 2” Credit Agricole trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019: 3802109
  • Tomek pisze:
   Mój kod poleceń ze wszystkimi zgodami marketingowymi : 4113694.
   Zapraszam i dziękuję 🙂
 2. Justyna pisze:
  Mam aktualny kod poleceń, wygenerowany 28.03.2019 r. (jeszcze 9 razy można go wykorzystać).
  Kod polecenia to 3788437.
  To korzyść dla mnie i dla zakładającego nowe konto 🙂
  Polecajmy się 🙂
 3. karo pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu 3617148 ? z góry dzieki
 4. Krzysztof pisze:
  Udostępniam mój KOD POLECENIA 3656413 aby otrzymać dodatkowo 50zł Wszystkie warunki spełnione. Konta nie będę zamykał.
 5. ewa pisze:
  Sprawdzony kod polecenia 3617641, wszystkie warunki spełnione i wymagane zgody wyrażone:
  3617641
 6. Michal pisze:
  Polecam sprawdzony kod polecającego 2403503
 7. ewa pisze:
  Kod z takim początkiem to kod chyba z poprzedniej edycji, a do obecnego programu poleceń trzeba mieć kod z tej edycji z poczatkiem cyfr 36…… lub 37 ……. . Tak jak kody podane powyzej.
  • Kacper pisze:
   Kody z obecnej edycji zaczynają się od 3 to czy jest to 32, 36 czy 37 jest bez znaczenia (mój zaczyna się od 32 i działa doskonale). Ale ten powyżej zaczynający się od 24 jest zdecydowanie z poprzedniej edycji.
 8. Iza pisze:
  Świeży kod z nowej edycji: 3793473
 9. Mateusz pisze:
  Również pozwolę sobie zostawić świeżutki kod – bardzo dziękuję za ewentualne skorzystanie z niego 🙂 3612731
 10. Tomek pisze:
  Ja również zostawię swój kod POLECENIA 3778138 🙂
 11. Jurek pisze:
  Gredit Agricole to mój Bank podstawowy, a kod 3790070 z II edycji. Konto na stałe, zgody wyrażone 😉
 12. Kacper pisze:
  Ostatnie dni obecnej edycji programu poleceń i szansa na dodatkowe 50 zł. Gdyby ktoś reflektował to podaję sprawdzony kod polecenia: 3239393.
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej do końca roku (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki).
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 13. Iza pisze:
  Uwaga! Ważna zmiana w tej edycji: w regulaminie jest zapis, że wpływy nie mogą pochodzić z naszego konta w innym banku – musi to być przelew od “obcego” :p

  Dorzucę przy okazji swój kod: 3793473
  Dzięki za skorzystanie 🙂

 14. Dociekliwy pisze:
  Jak dla mnie super promocja, naprawde warto. Dla chetnych podaje aktuualbny kod polecenia z wyrazonymi wszystkimi zgodami, moze komus przyda sie: 3795643
 15. Mario pisze:
  Hej, wczoraj konto przeniesione z innego banku, gdzie wykonałem wszystkie zadania promocyjne i mogę polecić świeżutki kod polecający: 3793934
 16. Michał pisze:
  Podaje pewny kod polecenia. Jest to moje główne konto zatem nie będę szybko go zamykał: 3621676
 17. Antoni pisze:
  Polecam kod polecenia nr 3673496,wykorzystany tylko raz przed kilkoma minutami.Ważny do godziny 23.59 dn.31.03.2019.
 18. ewa pisze:
  Nowy kod z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 3802158. Z góry dziekuje. ?
 19. Pio pisze:
  Zapraszam do korzystania z mojego aktualnego, nowego kod polecenia dla “programu poleceń II – edycja 2” Credit Agricole trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019: 3802109
 20. karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 – 3802280. Z góry dziekuje. ?
 21. Izabela pisze:
  Czy przelew na telefon również zalicza się jako transakcja blikiem?
  • Tomek pisze:
   Tak , to transakcja blik.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Teoretycznie w regulaminie nie ma ani słowa o tym, że nie może to być przelew na telefon, zwłaszcza jeśli robisz to za pośrednictwem BLIK, więc nie powinno być problemu.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Teoretycznie w regulaminie nie ma ani słowa o tym, że nie może to być przelew na telefon, zwłaszcza jeśli robisz to za pośrednictwem BLIK, więc nie powinno być problemu.
 22. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń II – edycja 2” trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019: 3805954
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej do końca roku (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 23. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu, z obecnej – najnowszej edycji (1/04/2019 do 31/05/2019 )„Program Poleceń II – edycja 2 – 3805726. Dziekuje
 24. Grzegorz pisze:
  3805913 to aktualny kod z najnowszej edycji promocji (1/04/2019 do 31/05/2019) zapraszam i dziękuję. Konto utrzymam przez rok.
 25. Marzena pisze:
  Mój kod polecenia :3806164. Dopiero świeżo wygenerowany przed chwilą. Mam wyrażone wszystkie zgody i nie zamykam konta. 🙂
 26. Maciej pisze:
  Nowy kod polecenia: 3804831
  Został utworzony 1 kwietnia. Konto będzie użytkowane co najmniej przez rok.
 27. Ania pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu 3806758.Kod wygenerowany 2 kwietnia, spełniam wszystkie kryteria i konto nie będzie zamknięte
 28. Lidka pisze:
  Zapraszam do skorzystania z aktualnego (do 31 maja 2019r.) kodu: 3802270. Konto będę miała przez rok, bo sama zapisałam się do promocji CA saver. Zgody udzielone. Pozdrawiam.
 29. Szymon pisze:
  Polecam mój kod polecenia 3806707. Konto aktywne będzie minimum rok ze względu na promocję. Wszystkie niezbędne zgody na TAK. Masz pewność, że otrzymasz również 50 zł od banku.
 30. Magda pisze:
  Będę bardzo wdzięczna za użycie mojego aktualnego kodu polecenia dla obecnej edycji programu poleceń przy zakładaniu konta: 3802239 Wszystkie wymagane zgody marketingowe zostały przeze mnie udzielone.
 31. Adam pisze:
  Zapraszam wszystkich do użycia mojego kodu polecenia 3805680 w najnowszej edycji Programu Poleceń II (od 1/04/2019 do 31/05/2019 ). Niezbędne zgody marketingowe wyrażone, premia za użycie kodu pewna. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję!
 32. Paulina pisze:
  Witam. Mam pytanie, czy „Zlecenie przekazywania środków” musi być od pracodawcy czy może być od jakiejkolwiek osoby, np od znajomego?
 33. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń II – edycja 2” trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019: 3805954
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej do końca roku (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 34. Rafał pisze:
  Jestem nowym klientem, umowę podpisałem w oddziale banku 10 kwietnia i doradca wygenerował dla mnie kod polecającego:
  3839748
  Na tej stronie udostępniam go w pierwszej kolejności, więc jeszcze nikt z niego nie korzystał.
  Oczywiście z konta będę korzystał dłużej niż 6 miesięcy, bo zamierzam wziąć w tym banku kredyt na 12 miesięcy.
  Po swoje stornie mam już spełnione warunki za pomocą przelewu do otrzymania premii i wyrażone wymagane zgody marketingowe.
 35. Marzena pisze:
  Mój kod polecenia: 3806164
 36. Karolina pisze:
  Witam, odnośnie przeniesienia konta. Złożyłam taķą dyspozycję przy podpisywaniu umowy, jednak bank w którym chciałam zamknąć konto odmówił jej przyjęcia. Z jakich powodów na infolini się nie dowiedziałam więc muszę udać się do oddziału. Czy w takiej sytuacji jestem wykluczona z promocji. Regulamin mówi tylko o upoważnieniu CA do przeniesienia rachunku co zrobiłam. Proszę o jakąś podpowiedź.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Karolina, dzięki za wiadomość. Nie powinnaś być wykluczona z promocji, bo spełniłaś warunki. To, że bank odmówił przyjęcia dyspozycji zamknięcia, to już nie Twoja wina.
  • Ewa pisze:
   mam taką samą sytuację podpisałam wniosek o przeniesienie konta bank z którego miało być przeniesione konto odmówił – zamknęłam konto w tamtym banku samodzielnie o czym poinformowałam Credit Agricole złożyłam reklamację , teraz piszą,że nie podpisałam zlecenia przekazywania wynagrodzenia a podpisywałam taki dokument deklarując,że sama poinformuję pracodawcę co uczyniłam i wynagrodzenie wpływało do Credit Agricole w lutym 2019, marcu 2019, kwietniu 2019 i maju 2019 nie polecam tego banku kombinują żeby nie wypłacić premii
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ewa, składaj reklamację, załącz potwierdzenia przelewów wynagrodzenia.
 37. Karolina pisze:
  Dziękuję za odpowiedź. Pewnie przyjdzie mi walczyć o premię z CA.
 38. Hubert pisze:
  Przypominam, że promocja nadal trwa 🙂 Ja swoje konto założyłem na dniach i mam świeży kod polecenia aktywny jeszcze 9 razy. Polecający nie musi spełnić szczególnych wymagań, więc nie ma strachu, premia tak czy siak wleci, a zgód nie odwołam bo sam chcę zgarnąć bonus za regularne korzystanie z konta. KOD : 3900609.
  Zapraszam 🙂
 39. Iza pisze:
  Hej, założyłam konto w tej promocji z końcem marca i brałam udział w poprzedniej edycji poleceń (tej do końca marca 2019). Do kiedy mają być wypłacane premie za polecenie?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Za polecenie bank wypłaca max. do miesiąca po tym jak polecony i polecający spełnili warunki promocji.
 40. Marcin pisze:
  Dobra, znowu nie kumam:
  Przelew wynagrodzenia musi być >= 3000, czy może być mniejszy + przelew z innego mojego konta do CA; w sumie >= 3000 ?
  • Marcin pisze:
   A jeszcze 1:
   Jak przeniosłem konto (ING robi problemy, ale to załatwię) i wybrałem opcję przelewu wynagrodzenia, to żeby konto było bezpłatne wystarczy 1 płatność kartą lub BLIK?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Marcin, aby konto było darmowe, musisz zapewnić min. 1000 zł wpływów oraz 1 transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli będziesz miał mniejszy wpływ na konto, również bonus będzie mniejszy, niestety :(. Jeśli zapewnisz wpływ min. 3000 zł miesięcznie, wówczas zgarniesz 300 zł bonusu, a jeśli mniejszy, to jedynie 100 zł bonusu.
 41. Łukasz pisze:
  bank to jakaś porażka!!!!
  od tygodnia nie potrafią oddzwonić, pomimo mojej próby kontaktu z bankiem Pan zanotował prośbę o kontakt mijają kolejne dni i znów zero odzewu z ich strony…….
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Łukasz, dobrze, że zwracasz na to uwagę. Jedyne, co przychodzi mi do głowy to fakt, że ta promocja jest bardzo mocno reklamowana wszędzie, może po prostu Infolinia nie wyrabia. Choć to faktycznie słabe 🙁
  • Łukasz pisze:
   dwa razy sam dzwoniłem do banku z prośbą o kontakt z ich strony i zakończenie realizacji złożonego wniosku, zero odzewu…..
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To przykre, o czym mówisz, bo my staramy się jak najlepiej przedstawić ich ofertę. 🙁
 42. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej najnowszej edycji “Programu Poleceń II – edycja 2” trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019: 3805954
  Konto zamierzam utrzymać przynajmniej do końca roku (dostaję tam 5% zwrotu za rachunki). Oczywiście wszystkie zgody marketingowe wyrażone.
  Z góry dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 43. Paweł pisze:
  Polecam mój kod: 4004196 z Programu Poleceń II – edycja 2 trwającego od 1 kwietnia 2019 do 31 maja 2019.
 44. Maria pisze:
  Nie polecam tego Banku. Promocja “Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie”, premia 200 zł pomimo spełnienia wszystkich warunków regulaminu nie wpłynęła na Konto.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Maria, składaj reklamację! Te reklamacje są zazwyczaj rozpatrywane pozytywnie.
 45. Maria pisze:
  Reklamacja złożona, jak się okazuje na stronie archiwalnej “Zarabiaj na bankach” promocja “Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie” jest dużo więcej osób, którym premia nie została wypłacona. Strata czasu i niepotrzebny stres – nie polecam tego Banku !
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Maria, to przykre. Miejmy nadzieję, że reklamacja przyniesie efekt. Daj znać, jak sprawa się potoczyła.
 46. Maria pisze:
  Reklamacja została uznana. Premia 200 zł dzisiaj wpłynęła na konto
 47. Robert pisze:
  Ciepły jeszcze /z 08.06/ mój kod polecenia 4050826. Polecam:)
 48. Krzysztof pisze:
  Polecam mój kod: 4007814 z Programu Poleceń nowej edycji. Raz wykorzystany. Premia wypłacona więc wszystko działa jak należy
 49. Tomek pisze:
  Mam świeżutki kod raz użyty i sprawdzony
  4121828
 50. Natan pisze:
  Nowo wygenerowany oraz pewny kod polecenia: 4091792
  Z góry dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydują się skorzystać z mojego kodu 🙂

Napisz komentarz