PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Masz kartę kredytową lub konto w Citi Handlowy? Odbierz 2 bilety do Multikina w łatwej promocji

Tym razem wysyp promocji od Citibanku. Do zgarnięcia dwa bilety na seans do Multikina na dowolny film w 2D. Warunki są banalnie proste, a udział może wziąć każdy klient banku, który do tej pory nie dokonywał płatności przez GooglePay.

Co ważne, darmowe bilety mogą trafić do Ciebie naprawdę szybko. W większości promocji na nagrodę czekamy nawet kilka miesięcy a tym razem od Citibanku nagrodę otrzymasz do 7 dni od dnia spełnienia warunków.

Uwaga ilość nagród jest ograniczona. Tylko pierwsze 1700 osób, które spełni warunki otrzyma podwójne bilety do kina.

Jeżeli jesteś filmowym maniakiem to ta promocja jest dla Ciebie idealna! Prześwietlmy zatem warunki jakie stawia Bank.

Kto może skorzystać i zgarnąć 2 bilety do kina?

Promocja jest dostępna dla wszystkich klientów banku, którzy od dnia 1 marca 2019 roku do dnia 27 maja 2019 nie dokonali ani jednej zbliżeniowej transakcji Google Pay oraz posiadają jedną z poniższych kart MasterCard:

 • Główną lub dodatkową Kartę Kredytową Citibank
 • Kartę Debetową do Konta Osobistego

Jeśli jesteś klientem Citi Handlowy, możesz wziąć udział już dzisiaj. Jeśli nie masz karty w Citibanku – nic nie stoi na przeszkodzie najkorzystniej założyć kartę kredytową z promocją, w której otrzymasz bezprzewodowy głośnik JBL.

Nie ma to jak upiec dwie a może i trzy pieczenie na jednym ogniu, za założenie karty i spełnienie prostych warunków otrzymasz głośnik JBL o wartości 350 zł a za udział w tej promocji zgarniesz dodatkowo bilety do kina a co najważniejsze – korzystasz z najlepszej karty kredytowej dostępnej na rynku. Spłacając regularnie zadłużenie karta będzie całkowicie darmowa.

Jak otrzymać bilety? – Czyli krok po kroku jak zgarnąć bonus

Promocja “2 za 2” jest skierowana głównie dla obecnych klientów, jako dodatek do posiadanych produktów. Zasady są bardzo proste. Aby zgarnąć darmowe bilety do kina musisz:

 • podpiąć kartę (do konta lub kartę kredytową od Citibanku) do aplikacji Google Pay;
 • dokonać kartą z użyciem aplikacji Google Pay co najmniej 2 zbliżeniowych transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 5 zł maksymalnie do 15 czerwca 2019. Płatności należy wykonać w sklepach stacjonarnych, które dają możliwość płatności zbliżeniowych.

Ważne! W regulaminie czytamy, że transakcje muszą być wykonane w dwóch różnych dniach. Jeżeli złożysz dyspozycję zamknięcia karty wówczas nie przysługuje Ci prawo do nagrody.

Jak wykonać powyższe warunki? Oto szczegółowa instrukcja

Celem promocji jest zachęcenie klientów do korzystania z płatności zbliżeniowych za pomocą aplikacji Goole Pay. To bezpieczna aplikacja, nie musisz nosić ze sobą portfela dzięki czemu jedyne o czym musisz pamiętać to telefon. Poniżej opisuję co trzeba zrobić aby skorzystać z płatności telefonem.

1. Zainstaluj

Pobierz aplikację Google Pay ze sklepu Google Play (możesz przejść na stronę klikając poniższą ikonkę Google Play) i zainstaluj na telefonie z systemem Android w wersji KitKat 4.4 lub wyższej, który obsługuje technologie NFC (dostępność NFC możesz sprawdzić w Ustawieniach telefonu).

POBIERZ TERAZ

2. Dodaj kartę

Wpisz ręcznie dane karty debetowej lub kredytowej Citi Handlowy Mastercard lub po prostu zrób telefonem jej zdjęcie. Następnie uaktywnij kartę wpisując jednorazowy kod przesłany w SMS.

3. Gotowe!

Możesz płacić zbliżeniowo telefonem z kartą dodaną do Google Pay. Wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala w sklepie.

Zainstalowałeś już aplikację? Dodałeś kartę? Zostało trochę kasy na karcie? W takim razie nie pozostaje nic innego jak dokonać płatności i skutecznie spełnić warunek promocji.


1. Wybudzenie

Wybudź swój telefon. Nie musisz odblokowywać urządzenia ani uruchamiać aplikacji Google Pay.

2. Płatność

Zbliż telefon do terminala płatniczego w sklepie. Transakcję powyżej 50 PLN potwierdź wpisując na terminalu PIN karty, którą dokonujesz płatności. Pamiętaj, że musisz dokonać płatności o wartości minimum 5 zł.

3. Gotowe!

Usłyszysz dźwięk lub poczujesz wibrację telefonu, a na ekranie telefonu zobaczysz potwierdzenie transakcji.

Aby się upewnić, czy terminal obsługuje płatności zbliżeniowe, sprawdź czy jest na nim jedna z tych naklejek:

Kiedy dostanę nagrodę?

Jak wspomniałam we wstępie, promocja różni się od innych tym, że bonus trafia do Ciebie bardzo szybko. Trzeba też wspomnieć, że ilość nagród jest ograniczona. Pierwsze 1 700 osób, które spełni warunki otrzyma swoje bilety do Multikina.

Nagroda wydana zostanie w wersji elektronicznej poprzez wiadomość w serwisie CitiOnline. Będą to dwa kody do wykorzystania w sieci Multikino. Kody otrzymasz w ciągu 7 dni od dnia spełnienia warunków promocji.

UWAGA! Bilety należny wykorzystać do 30 czerwca 2019 roku, po tym terminie stracą ważność.

Podsumowanie

To chyba najprostsza promocja jaką do tej pory opisywałam. Atrakcyjna również dlatego, że nagroda otrzymywana jest wręcz błyskawicznie a korzystanie z aplikacji z pewnością ułatwi Ci życie. Ile razy zapomniałeś zabrać portfel ze sobą? A telefon?

Zapewne nie wychodzisz z domu bez telefonu, a więc nie musisz już mieć portfela jeżeli chcesz coś kupić. Warto skorzystać z tej promocji jeśli już jesteś klientem Citibanku, a jeśli nie to skorzystaj z promocji z głośnikiem JBL i dodatkowo zgarnij bilety do kina.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 7

 1. Piotr pisze:
  Witam promocja już się chyba wyczerpała, ja o niej słyszałem juz dwa tygodnie temu i zrobiłem wszystko tak jak opisaliście. I nawet nie dostałem od banku żadnej informacji. Posiadam kartę kredytową MasterCard. Wcześniej nie zrobiłem żadnej operacji przez aplikację więc 21i 23 maj to były pierwsze płatności w tej aplikacji. Co wy na to?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Piotrze, jeżeli spełniłeś warunki do 23 maja 2019 to 7 dni roboczych mija 3 czerwca 2019. Jeżeli do tego terminu nie otrzymasz wiadomości to daj znać. Pamiętaj tylko, że wiadomość będzie wysłana poprzez bankowość elektroniczną.
 2. Piotr pisze:
  Jednak bilety dotarły moja wina nie sprawdziłem korespondencji bankowej. A bilety już czekały od 28. Dziękuję i pozdrawiam.
  🙂
 3. Łukasz pisze:
  Czy to tylko transakcje zbliżeniowe czy ogólnie transakcje poprzez Google Pay (np. płatność poprzez google pay w internecie) ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Łukasz, wyłącznie transakcje zbliżeniowe. Płatność w internecie nie wchodzi do promocji.
 4. Łukasz pisze:
  Czy to tylko transakcje zbliżeniowe czy ogólnie transakcje poprzez Google Pay (np. płatność poprzez google pay w internecie) ?

Napisz komentarz