PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citi Handlowy znów rozdaje głośniki JBL Flip 4 warte 350 zł za przetestowanie karty Simplicity

Mamy świetną wiadomość! Citi Handlowy postanowił wznowić Waszą ulubioną promocję, w której za przetestowanie karty Simplicity możesz zgarnąć gwarantowany głośnik JBL Flip 4 o wartości nawet 350 zł. Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że tym razem zdobyć te głośniki jest jeszcze łatwiej niż ostatnio. Zatem – do dzieła!

Promocja trwa do 30 czerwca 2019 roku, jednak zasada jest taka, że im szybciej zarejestrujesz się i spełnisz jeden prosty warunek, tym szybciej przyjedzie do Ciebie kurier z nowiutkim głośnikiem.

To naprawdę świetna promocja, z której skorzystało mnóstwo naszych czytelników. W pełni darmowa karta, a do tego świetny gażet w bonusie – czy może być lepiej?

Głośnik JBL – czy warto się starać o niego?

Takie pytania padają bardzo często. Mało tego, pojawiają się linki do stron z zamiennikami, które możesz kupić za 12 zł. Oczywiście możesz kupić zamiennik. Możesz też kupić używany JBL – tylko po co, skoro bank może dać Ci nowiutki sprzęt na gwarancji, zupełnie za darmo?

Swoją drogą kiedyś zachęcona ceną kupiłam chińską ładowarkę do samochodu. Ta lepsza kosztowała coś koło 50 zł, ja kupiłam za 9 zł i byłam z siebie dumna…. do czasu aż nie odpaliłam silnika. Poczułam smród palonego plastiku. Telefon na szczęście nie ucierpiał, bo nie zdążyłam go podłączyć. Ładowarka się stopiła. Może więc na rynku są oferty tańszych zamienników, które nawet wyglądają podobnie. Jednak czy warto? Sam sobie odpowiedz.

Firmy JBL nie trzeba przedstawiać – znają ją doskonale miłośnicy świetnego dźwięku. A sam głośnik? No cóż, parametry ma całkiem niezłe:

Przeczytałam też sporo opinii o tym głośniku i jestem zaskoczona. Średnia ocen to 4,8 punktów na 5 możliwych. Zresztą, sam zobacz:

Dla kogo skierowana jest promocja?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Citi Handlowy, oraz klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2016 r. nie posiadali w Citi Handlowy głównej karty kredytowej. Jeśli miałeś kiedyś kartę kredytową w tym banku, ale zamknąłeś ją przed 1 stycznia 2016 roku – możesz wziąć udział w promocji.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta)
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł.

Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, jak wygodna jest karta Citi Simplicity – to teraz możesz to zrobić, a dodatkowo zgarnąć świetnej jakości gadżet wart 350 zł.

Wystarczy, że wejdziesz na specjalną stronę promocyjnąwypełnisz formularz, porozmawiasz z konsultantem i będziesz aktywnie korzystał ze swojej karty podczas codziennych zakupów. Bank naprawdę nie wymaga spełnienia wygórowanych warunków. Wszystko dzieje się naturalnie, niejako “przy okazji”.

Dodatkowo nie musisz się obawiać – nie weźmiesz udziału w żadnym losowaniu – nagroda jest gwarantowana przez bank. Jeśli nawet zabrakłoby na całym rynku głośników JBL Flip 4 – co zdarzało się w poprzednich promocjach – bank ZAWSZE wysyłał wyższy model. Nic więc nie ryzykujesz!

Karta Simplicity – czy to dla mnie?

Pewnie zastanawiasz się, czy karta kredytowa to bezpieczny produkt dla Ciebie. No cóż, to dość istotne pytanie, zwłaszcza, że pewnie słyszałeś historie, jak ludzie zrujnowali sobie życie i wpadli w spiralę długów. Kiedy widzisz hasło “karta kredytowa” zapala Ci się czerwona lampka i to przeświadczenie “trzymaj się od tego z daleka?”.

Będę z Tobą szczera – to czy karta kredytowa to bezpieczny produkt i nie zrujnuje Cię, zależy tylko do Ciebie. Jeśli potrafisz kontrolować wydatki i spłacać swoje zobowiązania na czas, nie masz się czego bać.

Czy wiesz, że jeszcze na początku XX wieku elektryczność uważano za demoniczne zagrożenie, które prowadzi do opętań i śmierci i ludzie zwyczajnie bali się sztucznego światła? Teraz wydaje się to nie do pomyślenia, ale kiedyś tak było. Podobnie jest z kartami kredytowymi.

W końcu i tak robisz codzienne zakupy, musisz coś jeść i w coś się ubrać, więc skoro płacisz za zakupy kartą debetową, czemu nie przetestować karty Simplicity i spłacić ją kwotą, która nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem? Masz na to aż 26 dni od daty wystawienia wyciągu, czyli prawie miesiąc! A jeśli nie dasz rady spłacić całości, możesz tę kwotę rozłożyć na wygodne raty i spłacać je co miesiąc.

Karta kredytowa to tylko kawałek plastiku, który umożliwia Ci płacenie za codzienne zakupy. Pokażę Ci jak to zrobić, żeby była całkowicie bezpłatna i aby uniknąć odsetek i jakiegokolwiek zagrożenia. A jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, koniecznie zerknij na nasz kultowy poradnik o kartach kredytowych.

Czy te promocje Citibanku w ogóle działają?

Tutaj oddamy głos naszym czytelnikom, którzy sami się wypowiedzą:

I tak moglibyśmy jeszcze długo.  Generalnie, jeśli obawiasz się, że te promocje to ściema – mylisz się!

Ile naprawdę kosztuje karta Simplicity?

Pewnie nasłuchałeś się o wysokich opłatach za kartę, odsetkach i innych strasznych rzeczach. Prawda wygląda trochę inaczej. Poza rekordowo długim okresem bezodsetkowym (aż 26 dni), bank oferuje naprawdę rewelacyjne warunki. Przy zastosowaniu kilku prostych trików karta jest zupełnie darmowa, i tak:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

PRZECZYTAJ UWAŻNIE – jak nie płacić za kartę ani grosza

 • karta kredytowa została stworzona do płatności bezgotówkowych. Nie wypłacaj pieniędzy z bankomatu i nie rób przelewów z karty kredytowej na konto. (Prowizja 8% kwoty transakcji, min. 10 zł).
 • unikaj nadpłacania karty kredytowej, bo to również jest dodatkowo płatne (20 zł), a po co dopłacać? Najpierw wykorzystaj limit, poczekaj na wyciąg z karty, gdzie dowiesz się, ile masz dokładnie do spłacenia i przelej dokładnie taką kwotę.
 • unikaj dokonywania transakcji szczególnych (wyjaśnienie w ramce poniżej).

Czym są transakcje szczególne? To bardzo ściśle określone transakcje, za które bank pobierze prowizję, a są to:
– wypłata środków pieniężnych z limitu karty (wypłata z bankomatu, przelew na inne konto);
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych;
– transakcja w urzędzie pocztowym;
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (min. Revoult).
Do tych transakcji NIE POLECAM używania karty Simplicity, do całej reszty zakupów – jak najbardziej.

 • zrezygnuj z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej podczas rozmowy z konsultantem. Nie czekaj, aż pracownik banku Cię o to zapyta, po prostu powiedz, że rezygnujesz tu i teraz ze wszystkich dodatkowo płatnych funkcji;
 • spłacaj kartę regularnie – masz na to aż miesiąc od momentu otrzymania wyciągu karty. Dzięki temu unikniesz odsetek.

Z karty możesz zrezygnować bez dodatkowych opłat po otrzymaniu nagrody – obowiązuje Cię jednomiesięczny okres wypowiedzenia. Albo zachowaj ją – zawsze może się przydać, a przecież nic nie kosztuje, jeśli tylko leży w portfelu.

Jak szybko zgarnąć głośnik JBL Flip 4. Instrukcja krok po kroku

Krok 1. Wypełnij formularz i złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej  do 30 czerwca 2019 roku wejdź na stronę promocji i złóż wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity.

Formularz może okazać się długi i czasochłonny na pierwszy rzut oka, ale jeszcze nie rzucaj talerzami To prawda, że im więcej danych wypełnisz, tym krótsza będzie rozmowa z konsultantem banku. Jednak najważniejsze jest wypełnienie pierwszej strony i wyrażenie zgody na kontakt z banku, żeby pracownik banku wiedział, gdzie oddzwonić.

W ciągu kilku najbliższych dni (zazwyczaj trwa to max. 5 dni) zadzwoni do Ciebie ktoś z banku, aby potwierdzić i jeszcze raz sprawdzić, czy prawidłowo podałeś wszystkie swoje dane.

Podczas rozmowy z konsultantem:

 • podkreśl, że chcesz założyć kartę Simplicity (w przypadku innych kart są naliczane wyższe opłaty);
 • wybierz dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);
 • pamiętaj o tym, żeby zrezygnować z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej;
 • jeśli nie chcesz płacić za kuriera poproś o przesyłkę karty pocztą.

Uff, krok 1 masz za sobą, karta jest już w drodze, a głośniki czekają na połączenie z Twoim telefonem i odpalenie muzyki!

Krok 2. Zaloguj się do bankowości internetowej oraz programu Priceless Specials

Najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po tym, jak zawarłeś umowę o kartę:

 • zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile;
 • korzystając z formularza który znajdziesz w bankowości internetowej zarejestruj się w programie Priceless Specials.

To było banalne, ale jeszcze przed Tobą krok 3. I ostatni.

Krok 3. Testuj swoją nową kartę podczas codziennych zakupów

Najpóźniej do końca 2-go pełnego miesiąca kalendarzowego po tym, jak zawarłeś umowę o kartę wykonaj płatności swoją nową kartą na łączną kwotę min. 1500 zł. Nie musi to być jedna transakcja, może być mnóstwo drobnych, które w ciągu dwóch miesięcy dadzą kwotę 1500 zł. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych, Internecie, w pubach, restauracjach, stacjach benzynowych.

Płacąc za codzienne zakupy szybko przekonasz się, że ten warunek jest naprawdę banalnie łatwy do spełnienia. Możesz płacić za zakupy spożywcze, za paliwo, w restauracjach, kinie, pubach, wszędzie. Unikaj jedynie transakcji szczególnych (które wymieniłam w ramce wyżej), gdyż są one wyłączone z promocji (i dodatkowo zapłacisz za nie prowizję).

Żeby spełnić warunki promocji powinieneś wydać codziennie 25 zł. To chyba jest do zrobienia, prawda?

W zasadzie już w dzień po otrzymaniu karty możesz spełnić warunki i to wszystko – głośnik jest Twój! Otrzymujesz kartę, logujesz się do bankowości i rejestrujesz w programie Priceless Specials, dokonujesz dużego zakupu za 1500 zł i to wszystko.

Warunki spełnione, głośnik w drodze!

Kiedy dostanę swój głośnik?

Za spełnienie tych 3 banalnych warunków bank przyzna Ci aż 21 000 punktów Priceless Specials.

Punkty otrzymasz na swoje konto w Priceless Specials maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Ilość posiadanych punktów sprawdzisz logując się w programie Priceless Specials. Tam też wymienisz swoje punkty na głośnik JBL.

Przykład:

Janek zarejestrował się w promocji i podpisał umowę o kartę Simplicity 3 czerwca 2019 roku. Aby otrzymać swój wymarzony głośnik Janek musi:
– zalogować się do bankowości internetowej max. lipca.
– zarejestrować się w programie Priceless Specials max. do końca lipca;
– max. do końca sierpnia wykonać płatności na kwotę min. 1500 zł.

Janek postanowił spełnić warunki jak najszybciej i już 10 czerwca wykonał transakcje na kwotę 1500 zł.

Punkty Priceless Specials zostaną naliczona maksymalnie do końca lipca 2019 roku. Janek wymieni punkty na głośnik JBL logując się na stronie Priceless Specials.

Podsumowanie

Nie taki diab… hmm karta straszna jak ją malują.  Oczywiście, ma swoich zwolenników i przeciwników. Największym zarzutem jest fakt naliczania prowizji za doładowania typu Revolut, jednak – jeśli je pominiesz i po prostu będziesz nią płacił za zakupy, paliwo czy bilety do kina – łatwo spełnisz warunki promocji i unikniesz jakichkolwiek prowizji.

Większość banków pobiera roczne opłaty za używanie karty kredytowej. Tutaj nawet jeśli Twoja karta jedynie leży w portfelu lub szufladzie – nic za nią nie płacisz.

Do tego wszystkiego możesz zgarnąć naprawdę fany gadżet – a jeśli nie jesteś fanem takich urządzeń – zawsze możesz zrobić komuś prezent. W końcu jak głośnik poleży do Mikołajek lub Gwiazdki to nic się nie stanie, a ktoś na pewno się z niego bardzo ucieszy. Możesz również po prostu sprzedać go i zgarnąć kasę.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 16

 1. Chomik pisze:
  Ja idę do castoramy i kupuję drogie elektronarzędzia płacąc kartą. Następnego dnia oddaję i zwracają mi gotówkę. Mam więc gotówkę w ręku bez prowizji i płatność wymagana zrealizowana została kartą.
  • an66atol pisze:
   Punkty w Priceless Specials naliczane są do miesiąca czasu ,a próba wyłudzenia punktów traktowana jest jak oszustwo .Regulamin .
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ale jeśli on zwraca produkty i otrzymuje gotówkę, to de facto na karcie nie widać zwrotu. Może to nie do końca w porządku, ale zawsze to jakiś sposób 🙂
  • Michał pisze:
   No to sklep i ty uczestniczycie w procederze prania pieniedzy
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Sprytnie 🙂
 2. Wojtek pisze:
  Taa-u mnie wniosek o kartę z ostatniej promocji przetwarzają pd 18 kwietnia…
  • Chomik pisze:
   Jakie pranie pieniędzy? Jaka próba wyłudzenia? Kupuję sprzęt, a że się następnego dnia rozmyślam i zwracam (regulamin sklepu mi na to pozwala) to zwracają mi pieniążki. A że akurat pech i karty nie mam przy sobie to zwracają mi gotówkę. Proste nie 😉
   Prawie każdy sklep sieciowy stacjonarny przyjmuje zwroty do 7 dni od dnia zakupu. A że to jest sposób na gotówkę z karty kredytowej, to niech sie bank martwi. Tego nie zabronią, bo nie ma na to sposobu. Do tej pory miałem kilka kredytówek i zawsze tak na kasę rozmieniałem. Nie jest to zabronione!
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To jest sprytne. Nie zabronione, absolutnie 🙂
 3. Patrycja pisze:
  A ja załatwiłam wszystko w tydzień 🙂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   No i świetniem, teraz pozostaje wymienić punkty na głośnik 🙂
 4. Kamil pisze:
  Liczą się wszystkie transakcje? Czyli Uber z podpięta karta płatności w necie itd?
 5. Tomek pisze:
  Orientuje się ktoś, czy łączy się ta promocja z programem polecenia? Z tego drugiego można jeszcze 250 złotych do Euro RTV AGD zgarnąć, a polecający dostaje stówkę. Można to łączyć?
 6. Bartek pisze:
  Jak długo muszę używać karty? Jest jakiś okres umowy? Czy od razu po akcji “odebrania głośnika” mogę jakoś wypowiedzieć umowę?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Możesz zamknąć kartę od razu po odebraniu nagrody. Obowiązuje jedynie miesięczny okres wypowiedzenia.
 7. Krzysiek pisze:
  Czy płatności internetowe za zakupy np. zalando oraz płatności internetowe za abonamenty takie jak Internet, TV czy też prąd, gaz itp mogą być opłacane kartą i biorą udział w promocji ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli jest to płatność kartą, a nie przelew z karty, to jasne, że mogą być.

Napisz komentarz