Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

10 zł za bilet do kina (Cinema City, Helios, Multikino)? Zarejestruj kartę płatniczą w portfelu MasterPass i korzystaj z promocji

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowy Mastercardobecny klient

Mamy jesień, czyli porę roku, w której długie wieczory lubimy spędzać na oglądaniu fajnych filmów. Nic dziwnego – w telewizji oraz internecie co chwila słyszymy o tym jakie to nowości można zobaczyć na dużym ekranie. Dzięki promocji, o której dziś się dowiesz, możesz oglądać największe filmowe hity za jedyne 10 zł!

I to nie byle gdzie…promocja „Bilet do kina za 10 zł” jest dostępna w sieci najpopularniejszych kin – Cinema City, Helios oraz Multikino. Wystarczy tylko posiadać elektroniczny portfel MasterPass i zarejestrować w nim swoją kartę z logiem MasterCard.

Aktualizacja 14.10.2018r. – po zalogowaniu się do panelu MasterPass zauważyłam, że w promocji można kupić już tylko bilety do Multikina.

Jak kupić bilet do kina za 10 zł? 

Jeżeli posiadasz kartę MasterCard – debetową lub kredytową np. w Citibanku (bo to ten bank poinformował mnie o promocji) lub w każdym innym banku, to już dziś możesz założyć portfel MasterPass i dzięki temu kupować bilety do kina za 10 zł. Promocją będą objęte bilety na seanse 2D w każdym dniu tygodnia.

Istotne jest również to, że przy jednej transakcji możesz kupić maksymalnie 2 bilety po 10 zł. Jeżeli więc chcesz kupić 4 bilety po 10 zł to musisz wykonać dwie oddzielne transakcje.

#1 KROK –  aktywuj swój portfel MasterPass na stronie promocyjnej – do tego celu przygotuj swój telefon oraz kartę z logiem MasterCard:

 • podaj swoje dane;
 • potwierdź je kodem SMS;
 • dodaj kartę MasterCard;
 • na koniec potwierdź dodanie karty.

#2 KROK – do 30 grudnia 2018 roku kupuj bilety online na seanse 2D, na dowolny dzień tygodnia i zapłać za każdy bilet tylko 10 zł (dziennie możesz wykonać tylko 5 transakcji, aby kupić promocyjne bilety).

Pamiętaj, aby jako metodę płatności wybierać „Masterpass”. Dalej postępuj już ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie, czyli podaj login oraz hasło a na koniec potwierdź operację wpisując kod z otrzymanego sms-a.

Więcej o promocji dowiesz się na stronie Citibanku: „Bilet do kina za 10 zł”.

Jak krok po kroku kupić bilet z MasterPass? 

Więcej o promocji dowiesz się na stronie Citibanku: „Bilet do kina za 10 zł”.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

komentarzy 8

 1. Patrycja pisze:
  Czy te transakcje są traktowane jako przelewy? Mozna z tej promocji korzystać przy pomocy karty Simplicity, gdzie przelewy są dodatkowo płatne?
  • Bartek pisze:
   Nie ma opłaty za przelew ale jest opłata za zakup biletu droga elektroniczną
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Płatność MasterPass to płatność kartą czyli bez prowizji ponieważ nie jest to przelew z karty. 🙂
 2. Michał pisze:
  Tak,jest opłata serwisowa 1,20 za zakup biletu drogą elektroniczną
 3. Paweł pisze:
  Witam, czy ktoś skorzystał z tej promocji w kinach Helios? Przy próbie zakupu biletu nie ma opcji płatności MasterPass. W regulaminie jest zapis, że w przypadku wyczerpania puli promocyjnych biletów informacja zostanie opublikowana na stronie Helios ale nie takiego komunikatu. Choć w regulaminie jest również informacja, że z promocji można skorzystać przez aplikację mobilną, jednak tam również nie ma możliwości skorzystania z MasterPass.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz co ja zalogowałam się do panelu MasterPass i tam jest informacja o tym, że za 10 zł to można kupić tylko bilety do Multikina. Wygląda więc na to, że do CinamaCity oraz Helios pula promocyjnych biletów została wykorzystana.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wiesz co ja zalogowałam się do panelu MasterPass i tam jest informacja o tym, że za 10 zł to można kupić tylko bilety do Multikina. Wygląda więc na to, że do CinamaCity oraz Helios pula promocyjnych biletów została wykorzystana.

Napisz komentarz