PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odbierz bon do Allegro na 100 zł za otwarcie konta internetowego w Alior Banku

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Voucher na kwotę 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro

Za co?

otwarcie Konta Internetowego wraz z kartą płatniczą;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej Alior Banku;

– dokonanie min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie rachunku bankowego (bezwarunkowo);
0 zł – miesięczna opłata za kartę debetową, w przypadku gdy suma transakcji w poprzednim miesiącu wyniosła min. 300 zł (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 6 zł)
0 zł – opłata za przelew krajowy dokonany przez Internet lub aplikację mobilną;
3 zł – opłata za dokonanie przelewu natychmiastowego do kwoty 1000 zł (powyżej tej kwoty opłata wynosi 5 zł);
0 zł – za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku;
0 zł – za wypłatę gotówki w bankomatach sieci Euronet (dla kwoty powyżej 100 zł, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 5 zł);
5 zł – za wypłatę gotówki w pozostałych bankomatach w kraju;
0 zł – za wypłatę gotówki w bankomatach zagranicą.

Kiedy bonus?

Najpóźniej 60 dni kalendarzowych od momentu spełnienia wszystkich warunków promocji

Dla kogo?

Dla nowych klientów, którzy w ciągu ostatnich 120 dni kalendarzowych nie posiadali w Alior Banku konta osobistego

Do kiedy promocja?

Do wyczerpania puli promocyjnej

Skorzystaj z tej promocji »

Właśnie pojawiła się kolejna, ciekawa promocja – tym razem od Alior Banku.  Za otwarcie Konta Internetowego i spełnienie 2 (tak tylko dwóch!) naprawdę prostych warunków, odbierasz voucher na kwotę 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Nagroda jest całkowicie zwolniona z podatku, Ty możesz kupić cokolwiek potrzebujesz – bo przecież na Allegro znajdziesz wszystko. Książki, gadżety, zabawki, płyty, sprzęty AGD i RTV – co tylko chcesz. Z tym voucherem możesz zrobić dowolne zakupy…taniej o 100 zł

Po dokładnym przeanalizowaniu regulaminu, uważam, że naprawdę warto przyjrzeć się tej promocji, zarówno jeśli szukasz konta dla siebie na dłużej, jak i dlatego, że warunki są naprawdę proste do spełnienia, a premia dość ciekawa.

Kto może skorzystać?

Z oferty promocyjnej możesz skorzystać jeżeli w ciągu ostatnich 120 dni kalendarzowych nie posiadałeś w Alior Banku konta osobistego. Czyli mogłeś być klientem Banku, ale ważne by konto było zamknięte ok 121 dni temu.  

Aby oficjalnie przystąpić do promocji, musisz okresie od 09.01.2019 roku, aż do wyczerpania puli kont promocyjnych założyć konto osobiste wraz z kartą płatniczą. Możesz to zrobić tutaj ONLINE.

UWAGA! Pula kont promocyjnych jest limitowana. Co prawda nie znajdziemy w regulaminie adnotacji, ile jest dostępnych kont promocyjnych, jednak w przypadku wyczerpania puli nagród to strona promocyjna zostanie wyłączona.  Nie warto więc zwlekać, tym bardziej, że warunki prowadzenia konta są naprawdę bardzo korzystne.

Słów kilka o samym koncie

Konto Internetowe w Alior Banku to bardzo wygodny i przystępny rachunek dla osób, które oczekują prostej bankowości na wysokim poziomie. A jak kształtuje się tabela opłat i prowizji? Zobaczmy:

  • 0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie rachunku bankowego (bezwarunkowo);
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę debetową, w przypadku gdy suma transakcji w poprzednim miesiącu wyniosła min. 300 zł (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 6 zł), Bank nie pobiera opłaty za prowadzenie karty w miesiącu jej otwarcia;

 

  • 0 zł – opłata za przelew krajowy dokonany przez Internet lub aplikację mobilną;

 

  • 3 zł – opłata za dokonanie przelewu natychmiastowego do kwoty 1000 zł (powyżej tej kwoty opłata wynosi 5 zł);

 

  • 0 zł – za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku;

 

  • 0 zł – za wypłatę gotówki w bankomatach sieci Euronet (dla kwoty powyżej 100 zł, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 5 zł);

 

  • 5 zł – za wypłatę gotówki w pozostałych bankomatach w kraju;

 

 • 0 zł – za wypłatę gotówki w bankomatach zagranicą.

Jak otrzymam bon na 100 zł do Allegro w 3 prostych krokach?

KROK #1. Jak najszybciej odwiedź stronę Oferty Promocyjnej i złóż wniosek o otwarcie Konta Internetowego wraz z kartą płatniczą. Pamiętaj, że liczba kont promocyjnych jest ograniczona.

Następnie podpisz umowę. Możesz zrobić to w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera, który dostarczy Ci wszystkie dokumenty np. do Twojego miejsca pracy. 

KROK #2. W ciągu 60 dni kalendarzowych od daty podpisania umowy o prowadzenie Konta Internetowego, zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku.

KROK #3. W ciągu 40 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy o kartę płatniczą, dokonaj min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł. Pamiętaj, że płatności muszą być również zaksięgowane najpóźniej do 40 dnia kalendarzowego od dnia podpisania umowy. Płatności możesz wykonać w stacjonarnych sklepach i/lub internecie.

Jakie transakcje zostały wykluczone?

Transakcja bezgotówkowa to według regulaminu zapłata za towary i usługi za pomocą karty płatniczej (tradycyjnie lub zbliżeniowo) lub przez Internet. Z promocji zostały jednak wykluczone płatności w punktach posiadających MCC określający poniższe branże:

  • 7995, kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;

 

  • 8999, profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

 

  • 4111, m.in. usługi transportowe,

 

  • 6012, instytucje finansowe;

 

  • 6211, brokerów ubezpieczeniowych,

 

  • 6051, przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

 

  • 4829, internetowe przekazy pieniężne.

 

 • 4900, narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Kiedy i jak otrzymam swój voucher do Allegro?

Voucher zostanie przesłany SMS-em w formie kodu na numer telefonu komórkowego, który podałeś w czasie rejestracji, najpóźniej 60 dni kalendarzowych od momentu spełnienia wszystkich warunków promocji. Pamiętaj, że zgodnie z regulaminem, do momentu odbioru nagrody musisz być posiadaczem konta oraz karty w Alior Banku. 

Wskazówka: Pan Krzysztof decyduje się przystąpić do promocji Alior Banku i odebrać bon do Allegro na kwotę 100 zł. Dnia 24 stycznia rejestruje się na Stronie Promocji, a 28 stycznia podpisuje z bankiem umowę o prowadzenie konta i o kartę płatniczą. Najpóźniej do 29 marca 2019 roku musi zainstalować aplikację mobilną Alior Banku i zalogować się do niej.  Do 9 marca musi dokonać min. 5 transakcji na łączną kwotę min. 200 zł. Pan Krzysztof otrzyma SMS-a z kodem promocyjnym najpóźniej do 8 maja 2019 roku.

Podsumowanie

To naprawdę ciekawa promocja, z której warto skorzystać, zwłaszcza, jeśli lubisz płacić kartą. Warunki są bajecznie proste do spełnienia, wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej i dokonać min. 5 transakcji kartą na 200 zł (łącznie). Po spełnieniu tych warunków możesz mieć konto w Alior Banku całkowicie za darmo. Dodatkowo voucher do Allegro, który nie ma ograniczeń co do asortymentu. Możesz kupić wszystko, na co masz ochotę i mieć te zakupy o 100 zł taniej.

Jak korzystać z vouchera?

Zanim zaczniesz korzystać z vouchera, zapamiętaj:

 • możesz go wykorzystać na dowolne zakupy dokonane na stronie Allegro.pl lub w aplikacji Allegro;
 • voucher nie pokrywa kosztów przesyłki;
 • voucher jest jednorazowy – podczas zakupów użyjesz go raz (możesz kupić kilka produktów u różnych sprzedawców), a niewykorzystane środki przepadają;

Aby zrealizować kod wpisujemy go po wybraniu metody dostawy i opcji płatności w sekcji „kupony” – jak na obrazku poniżej:

UWAGA! Jeśli chcesz jeszcze dodatkowo zgarnąć 5% zwrotu za płatności telefonem w Alior Banku, koniecznie przeczytaj TEN artykuł.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 49

 1. Piotrek pisze:
  Witam, czy jeśli biorę aktualnie udział w podobnej promocji w TM UB to również będę mógł uczestniczyć w promocji Alior Banku?
 2. Kasia pisze:
  po przejściu pierwszego kroku we wniosku online dostaję taki komunikat:

  Dziękujemy
  Zakończenie wniosku nie jest obecnie możliwe. Jeśli chcesz, pracownik banku skontaktuje się w celu dokończenia składania wniosku

  oznacza to, że ta promocja już jest nieaktywna czy jakiś inny problem?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kasiu możliwe że to tylko problemy techniczne. Sprawdzę to. Jak konsultant oddzwoni to potwierdź z nim że chcesz uczestniczyć w tej promocji.
  • Paweł pisze:
   To już wyjaśniam. Mimo zamkniecia konta posiadamy umowę ramową i dostęp do bankowości elektronicznej. Nie mamy wtedy możliwości wtedy założenia konta przez kuriera bądź przelew a taki jest wymog tej promocji. Trzeba zamknąć tą umowę w oddziale. Świeże info z infolinii. Pozdrawiam Maniaków;)
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dzięki Paweł! Jesteś wielki!! 🙂 Pozdrawiamy – miłego weekendu 🙂
  • Kasia pisze:
   tak, jakiś problem techniczny, właśnie przed chwilą miałam telefon z infolinii i przeszłam proces otwarcia konta
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ok, bardzo się cieszę, że wszystko się udało 🙂
 3. Magdalena pisze:
  Hej, chyba mają jakiś błąd. Wczoraj też pojawił mi się taki komunikat i dziś pracownik banku do mnie oddzwonił – otworzyłam konto po rozmowie z nim i za pomocą poczty @.
 4. Magdalena pisze:
  Wydaje mi się też, że karta do konta jest bezpłatna przy wydaniu nią miesięcznie 300 zł (a nie 200); mam w umowie zapis: “Opłata nie jest pobierana w miesiącu w którym została wydana Karta oraz w każdym innym miesiącu, pod warunkiem, że w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, na rachunku zostaną dokonane transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną kwotę minimum 300 zł”. Poprawcie mnie jeśli namieszałam. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Magdo – w nagłówku “Słów kilka o samym koncie” jest informacja o tym, że karta jest bezpłatna po wykonaniu płatności kartą na kwotę 300 zł (sprawdź proszę), z kolei warunkiem odbioru premii jest wykonanie płatności na 200 zł. Oczywiście, najbardziej opłaca nam się robić płatności na 300 zł wtedy jednocześnie spełniasz warunek promocji i bezpłatności karty 🙂

   Wyjaśniłam to jakoś zrozumiale? 🙂

  • Magdalena pisze:
   tak, wszystko jasne 🙂
 5. Marek pisze:
  Witam. Opłata za wydanie karty wynosi 5 zł czy może coś źle zrobiłem ? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Wydanie karty jest darmowe 🙂 A masz naliczoną jakąś opłatę – może wygląd karty zmieniałeś?
 6. Marek pisze:
  Dzięki za odpowiedź 😉 Chodzi o to, że na początku w pierwszym kroku, na pierwszej stronie do wypełnienia, o nazwie “dane kontaktowe” jest napisane że opłata za wydanie karty wynosi 0 zł – i ok. Natomiast pod koniec wypełniania, na trzeciej, o nazwie “dane osobowe” widoczna jest ta sama karta z opisem wydanie karty 5zł. Rejestrował się już ktoś ? Jak jest w rzeczywistości? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ja potwierdzam, że zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie ma opłaty za wydanie karty debetowej 🙂
 7. Magdalena pisze:
  Dziękuję za odpowiedź. Jak tylko napisałam komentarz, zorientowałam się, że coś namieszałam. Już mam konto otwarte, jutro powinna przyjść karta. Dziękuję za dodatkowe wyjaśnienie, już wszystko jasne, tylko czekać na promocyjny kupon! 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Super! Cieszę się, że wszystko się wyjaśniło 🙂 Trzymamy kciuki za promocję, a w przypadku jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji 🙂
 8. Krzysztof pisze:
  ….a czy można przy korzystaniu z tej promocji założyć konto mocno oszczędzające i dodatkowo korzystać z oprocentowania 2,7 do 100tyś zł. przez 4 miesiące?
 9. Krzysztof pisze:
  Bank – lipa. Nie przeszedłem procesu weryfikacji poprzez przelew z innego banku. Nie dokonano przelewu 1 zł. System jak gdyby się zawiesił. Brak potwierdzenia na telefonie. Żadnej informacji co jest tego powodem. Jeżeli jest tak jak napisał Paweł to powinna być jakaś informacja o warunkach promocji. Świadczy to wyłącznie o poziomie funkcjonowania tego banku. Strach lokować w takim banku jakiekolwiek oszczędności. Pięć lat temu miałem tam konto.
 10. S. pisze:
  Czy jeżeli wydam 200 zł w ciągu 40 dni to będą się te środki liczyć do kwoty 300 zł – aby mieć darmową kartę?
  • ewelina_drela pisze:
   Witaj, jeśli w tym miesiącu zawrzesz umowę o prowadzenie rachunku i kartę debetową, to za pierwszy miesiąc bank nie pobiera opłat. W kolejnym miesiącu powinieneś wykonać transakcje na kwotę 300 zł w danym miesiącu, czyli w marcu muszą to być transakcje, które bank zaksięguje najpóźniej do 31 marca. Jeśli będzie to 40 dni – to nie będzie się liczyć do darmowej karty.
 11. Magdalena pisze:
  Wiecie może, czy liczą się płatności za pomocą BLIKu? Niestety nie mogłam zapłacić na stronie Avansu kartą mimo, że jest aktywowana 🙁
  • ewelina_drela pisze:
   W regulaminie jest napisane, że do transakcji zaliczają się transakcje kartą płatniczą, nie ma mowy o BLIKu. Nie ryzykowałabym.
 12. Marcin pisze:
  Dobrą stroną tego konta jest również wybór korzyści – dwie wybrane są bezpłatne. Moim zdaniem najlepsze są: zwrot 1 % za płatności za pomocą google pay, podwyższe oprocentowanie (3 %) na KO do 20.000 zł do końca 2019 r. oraz udział w programie Mastercard Special Priceless.
 13. Marcin pisze:
  Witam czy do promocji liczy sie płatność kartą na allegro i np. zapłata za abonament w play/orange?
 14. Mateusz pisze:
  Cześć, czy, jeśli zmienię konto internetowe podczas trwania promocji na konto jakże osobistę to stracę prawo do premii?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Prawdopodobnie tak ponieważ Bank w pojęciach wyjaśnia i Umowa o konto dotyczy Konta Internetowego i również w regulaminie zaznacza, że Umowa o konto nie może być rozwiązana czyli do momentu odbioru nagrody trzeba posiadać Konto Internetowe.
  • Mateusz pisze:
   Dziękuję 🙂
 15. Heniek pisze:
  18.02.2019 Stronka wciąż działa. Załozylem konto:)
  Polecam wszystkim. Moniaki jesteście super. Tak czymać:))
 16. Łukasz pisze:
  Witam a jak wszystko zrobię te 5 transakcji na łączną kwotę 200zl to można kartę zastrzeż żeby nie płacić opłaty za kartę?
  • Moniaki.pl pisze:
   Regulamin mówi o tym, że nie można rozwiązać umowy o kartę czyli jej zamknąć. Zastanawiam się jak potraktuje zastrzeżenie karty czy nie będą chcieli “uważać” że jest to jakby zamknięcie produktu i np. będą chcieli wydać drugą kartę.
 17. Łukasz pisze:
  A ok to dam spokój z zamknięciem karty.
 18. Michał pisze:
  mój kupon nie działa! gdzie reklamację złożyć ?
  • ewelina_drela pisze:
   Witaj Michał, ponieważ organizatorem jest Alior Bank, reklamację możesz złożyć na Infolinii, w oddziale banku lub na piśmie na adres: [email protected] lub listownie na adres: Alior Bank S.A., ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa
  • Michał pisze:
   okazało się że przekopiowanie kodu powodowało że wyskakiwała informacja że kod niepoprawny. trzeba do na allegro przepisać ręcznie. wszystko działa, realizowane
  • ewelina_drela pisze:
   Świetnie!!!
 19. Karolina pisze:
  Promocja jest aktualna ?
  • ewelina_drela pisze:
   Witaj Karolina, strona promocyjna w Banku działa, więc promocja jest nadal aktualna, możesz wziąć udział 🙂
 20. Magdalena pisze:
  Cześć, wiecie może, czy płatność kartą za ubezpieczenie pojazdu podchodzi pod “6211, brokerów ubezpieczeniowych”?
 21. olo pisze:
  Niecały miesiąc od założenia i po spełnieniu warunków i kod otrzymany smsem 🙂
 22. Michał pisze:
  Dzień dobry,
  jeśli dokonam tylko jednej płatności kartą na kwotę 200zł spełnię warunki promocji, czy muszę jednak podzielić na pięć?

Napisz komentarz