PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Alior Bank: 5% zwrotu za zakupy opłacone telefonem – w sklepach stacjonarnych i internecie

Alior Bank zwróci Ci w ciągu roku nawet 600 złotych. Wystarczy, że weźmiesz u nich kartę kredytową MasterCard OK!, a później regularnie będziesz nią płacił za zakupy, przy pomocy Google Pay lub Apple Pay (jak będzie Ci wygodnie).

Dzięki temu, co miesiąc na Twój rachunek może wpływać nawet 50 zł zwrotu, rocznie da to aż 600 zł. A dla osób bardziej aktywnych dodatkowe 300 zł! Łącznie można więc odebrać 900 zł za aktywne płacenie telefonem. Moim zdaniem taka suma przyda Ci się np. podczas wakacji, prawda?

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji będziesz mógł skorzystać, jeśli na dzień 14 października 2018 roku nie miałeś w Alior Banku karty kredytowej. Jeśli wcześniej używałeś karty, ale ją zamknąłeś przed rozpoczęciem obecnej promocji, to również będziesz mógł wziąć w niej udział.

Przed przyznaniem karty Bank sprawdzi twoją zdolność kredytową. Zostaniesz poproszony o przedstawienie wyciągu z konta potwierdzającego wpływ zadeklarowanych przez Ciebie dochodów lub o zaświadczenie od pracodawcy. Oczywiście musisz posiadać również smartfon, na którym zainstalujesz aplikację Google Pay lub Apple Pay.

Podstawowe parametry karty kredytowej OK!

Nie musisz się obawiać kosztów – karta kredytowa oferowana przez Alior Bank to bardzo tanie rozwiązanie. Zobacz, jak wyglądają opłaty za podstawowe usługi:

 • 0 zł za wydanie karty,
 • 0 zł za użytkowanie karty, jeśli co miesiąc wydasz nią min. 600 zł (w innym przypadku bank naliczy opłatę w wysokości 10 zł miesięcznie),
 • 10 zł rocznie opłaty za wznowienie karty – tej opłaty co prawda nie unikniesz, ale pamiętaj, że karta pozwoli ci zarobić nawet 600 zł,
 • 5% kwoty, min. 10 zł – opłata za przelew z karty
 • 5% kwoty, min. 10 zł – opłata za wypłatę gotówki w bankomacie
 • 10% – oprocentowanie na karcie (RRSO: 13,58%), ale jeśli będziesz regularnie spłacać kartę, bank nie będzie ci naliczać żadnych odsetek.

Okres bezodsetkowy wynosi 59 dni – w tym czasie bank nie nalicza ci odsetek. Pamiętaj, że w przypadku przelewu z karty lub wypłaty pieniędzy w bankomacie nie skorzystasz z okresu bezodsetkowego i dodatkowo zapłacisz dość wysoką prowizję.

Weź kartę kredytową i odbierz 600 złotych premii >>

Jak odebrać 600 złotych premii?

Warunki promocji są wyjątkowo proste i ograniczają się do zaledwie dwóch kroków, a co za tym idzie jestem przekonany, że większość z Was będzie w stanie wykonać je niemalże z zamkniętymi oczami:

KROK 1 – do 31 stycznia 2019 roku przejdź na specjalną stronę internetową Banku i wypełnij formularz kontaktowy, a następnie podpisz umowę o kartę kredytową w Alior Banku.

Ważne! Do końca stycznia musisz już mieć podpisaną umowę o kartę, więc nie zostawiaj formalności na ostatnią chwilę.

KROK 2 – aktywnie płać kartą za pomocą Apple Pay lub Google Pay w internecie lub w stacjonarnych punktach handlowo – usługowych – za wszystkie wykonane płatności w danym miesiącu otrzymasz 5% zwrotu (maksymalnie 50 zł). Przepustką do naliczenia premii jest wykonanie płatności na min. 100 zł/m-c.

Zarówno Apple Pay jak i Google Pay to aplikacje, które zmieniają Twój telefon w elektroniczny portfel. Twoja karta płatnicza będzie podpięta do telefonu dzięki temu możesz nim płacić zbliżeniowo dokładnie tak jak płacisz kartą, z tą różnicą, że nie musisz w ogóle używać karty – wystarczy telefon.>

Telefonem zapłacisz wszędzie tam, gdzie mają terminal obsługujący płatności zbliżeniowe, czyli zarówno w dużych sieciach, jak Lidl czy Tesco, jak i w osiedlowym warzywniaku, kino – oczywiście, że tak, a sklepy internetowe również akceptują takie płatności i to coraz częściej.

Gwarantuję Ci, że szybko przekonasz się, że często jest to szybsze i wygodniejsze od płacenia kartą. Portfel możesz mieć schowany w plecaku, czy torebce, a telefon zazwyczaj masz pod ręką.

Czy to się opłaca?

Moim zdaniem ta promocja ma swój urok. Bank zwróci Ci 5% wszystkich transakcji kartą, maksymalnie 50 zł miesięcznie, czyli nawet 600 złotych w ciągu roku. Oznacza to, że pełną kwotę zwrotu dostaniesz, jeśli wydasz kartą 1 000 zł miesięcznie. Myślę, że gdyby tak przejrzeć miesięczne wydatki to wiele z nas wydaje takie pieniądze na standardowe zakupy.

Wystarczy więc za takie zakupy od dziś płacić mobilnie – kartą w telefonie. To proste – używaj karty (zawsze za pomocą Google Pay lub Apple Pay) jak najczęściej.

Płać nią za bilety w automatach, pieczywo w sklepie pod domem, czy kawę w drodze do pracy. Nie zapomnij użyć jej po zatankowaniu do pełna lub robiąc zakupy w Biedronce na weekend. Pamiętaj o niej również robiąc zakupy w internecie – jak się pośpieszysz, zdążysz jej użyć zamawiając prezenty świąteczne dla bliskich.

Weź kartę kredytową i odbierz 600 złotych premii >>

Jak będzie wypłacona Twoja premia?

Bank zlicza wszystkie transakcje w cyklach, trwających od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. Rozpoczyna od pierwszego dnia miesiąca następującego po wydaniu karty. Oznacza to, że jeśli otrzymasz kartę jeszcze w listopadzie, to wszystkie płatności realizowane od 1 grudnia 2018 będą podstawą do naliczenia twojej nagrody. Premię będziesz dostawał przez 12 kolejnych miesięcy.

Premia jest wypłacana na rachunek karty kredytowej, najpóźniej do ostatniego dnia następnego miesiąca po naliczeniu premii. Premię za transakcje zrealizowane w grudniu dostaniesz do końca stycznia, zwrot za styczeń otrzymasz w lutym itd. Premia jest zwolniona z podatku.

Ważne! Pamiętaj, że nie możesz zrezygnować z karty przynajmniej do dnia przelewu ostatniej premii.

A co powiesz na dodatkowe 300 zł?

Promocja ta łączy się z inną, w której możesz dostać zwrot 1% transakcji w określonych punktach handlowo- usługowych. Płacąc kartą OK! możesz zarobić dodatkowe 300 zł rocznie (75 zł kwartalnie) za zakupy w:

 • sklepach  odzieżowych, papierniczych, księgarniach oraz w sklepach ze sprzętem AGD, RTV i komputerami
 • kinach, teatrach, restauracjach,
 • hotelach, biurach podróży i na kolei,
 • salonach piękności i u fryzjera.

Takie skumulowanie promocji, przyczyni się do tego, że zarobisz już nie tylko 600 zł ale jeszcze dodatkowe 300 zł czyli łącznie nawet 900 zł w rok! Myślę, że zgodzisz się ze mną, że warto zainteresować się takimi pieniędzmi.

Moja rekomendacja

Jeśli na co dzień wolisz płacić kartą niż gotówką, to nie powinieneś mieć najmniejszego problemu ze zdobyciem 50 złotych zwrotu miesięcznie. Jedynie, jeśli do tej pory używałeś tradycyjnej karty, to będziesz się musiał przyzwyczaić do płacenia telefonem.

Z doświadczenia wiem, że jest to wygodna i szybka forma, i sprawdza się zarówno w tradycyjnych sklepach, jak i w internecie. Warunki promocji są na tyle proste, że szkoda z niej nie skorzystać, a przy okazji do Twojego portfela trafi dobra i tania kredytówka, która przyda się w sytuacjach awaryjnych.

Jak płacić z Google Pay/Apple Pay?

 • GOOGLE PAY

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. Mirek pisze:
  czy Bank do wypłaty premii 50 zł zlicza wszystkie transakcje w cyklach, trwających od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca, czy jeżeli mam cykl od 15 do 14 następnego miesiąca to w moim cyklu?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Cykl rozliczeniowy jest liczony od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca więc zaliczane są płatności/transakcje wykonane w tym okresie.
 2. Andrzej pisze:
  A czy posiadając kartę kredytową TMUB jest się wykluczonym z promocji?
 3. Antoni pisze:
  Dzisiaj podpisałem umowę z bankiem wg powyższego opisu Po dokładnym przejrzeniu otrzymanego pliku dokumentów zauważyłem brak regulaminu promocji „Nawet 600 zł za płatności Apple Pay lub Google Pay”, jest tylko regulamin na zwrot płatności kartą w punktach usługowych(1%).Pytanie- czy ja jestem uczestnikiem tej lepszej promocji czy nie?
  • Mirek pisze:
   u mnie to samo.W umowie nic nie ma na temat 5%, ale pani w banku zapewniała, że jestem podłączony do tej promocji. Zobaczymy po pierwszym miesiącu korzystania. Pytanie jak placić online by naliczał sie cash back.W sklepach stacjonarnych wiadomo komórką przez google pay, a jak w płatnościach przez internet?
  • Ireneusz pisze:
   Gdzie niegdzie można placić GP przez internet. Trzeba tylko patrzec na formy platności. Np operator Blue Media udostępnia taką możliwość ( np opłacenie rachunku Orange online ). A Allegro też można placć GP
 4. Karolina pisze:
  Czy w tej promocji liczą się daty wykonywania czy księgowań transakcji?

Napisz komentarz