Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Hit! Aż 400 zł w gotówce za założenie konta w BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

Promocje od BNP Paribas wysypują się jak grzyby po deszczu. Co prawda sezon grzybobrania mamy już za sobą, ale za to możecie załapać się na łatwe 400 zł w gotówce za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą i spełnienie kilku prostych warunków.

Promocja trwa tylko do 8 grudnia – warto się więc pospieszyć, szczególnie że limit w tej promocji to tylko 4500 wniosków.

Czy mogę wziąć udział w promocji i dostać gwarantowane 400 zł?

Oczywiście, jeżeli jesteś osobą pełnoletnią i w okresie 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie miałeś konta lub też nie byłeś jego współposiadaczem w BNP Paribas bądź przejętym przez bank Raiffeisenie.

To, co najbardziej lubię w BNP Paribas, to wysokie nagrody (aż 400 zł w gotówce za zwykłe konto to nie lada gratka), oraz niespotykanie krótki okres karencji (tylko 9 miesięcy). Inne banki wykluczają byłych klientów rok lub dwa do tyłu. BNP Paribas jest pod tymi względami liderem na rynku promocji bankowych.

Chcę mieć konto za 0 zł

To da się bardzo łatwo zrobić. Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe – czyli nie musisz na nie nic przelewać, a żadna opłata się nie naliczy. Natomiast karta do konta będzie dla Ciebie darmowa pod warunkiem wykonania jednej płatności kartą w miesiącu. Spójrzmy na szczegóły.

Konto Otwarte na Ciebie – ile kosztuje

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy.

Sam widzisz, że przy standardowym używaniu konta, robiąc zwykłe przelewy nie zapłacisz za nie ani złotówki. Jak natomiast jest z kartą?

W promocji biorą udział aż trzy karty: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na eŚwiat oraz Karta Otwarta na Świat. Możesz wybrać, którą chcesz podczas zakładania konta.

My skupimy się na najtańszej dla Ciebie opcji, czyli Karcie Otwartej na Dzisiaj. Będzie ona dla Ciebie całkowicie darmowa, jeżeli raz w miesiącu zrobisz nią dowolną płatność. Natomiast jeżeli masz mniej niż 26 lat, karta będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowa. Pozostałe karty kosztują odpowiednio 6 zł/m-c oraz 10 zł/m-c. Gdybyś chciał sprawdzić, jakie korzyści oferują pozostałe karty, możesz to sprawdzić TUTAJ.

Karta Otwarta na Dzisiaj – ile kosztuje

 • 0 zł/m-c- miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach BNP Paribas i Planet Cash ;
 • 0 zł/5 zł – wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów dla osób do 26 r.ż / powyżej 26 r.ż.
 • 0 zł – wypłata gotówki za granicą z bankomaty grupy BNP Paribas oraz Global Alliance;
 • 10 zł – wypłata gotówki za granicą z pozostałych bankomatów.

Przekonałeś się już że to konto i karta mogą być w naprawdę łatwy sposób w pełni darmowe. Oferuje to, co powinno zawierać dobre, podstawowe konto osobiste – proste warunki, żadnych trudnych warunków do spełnienia, podstawowe funkcje bezpłatne. Jeżeli akurat myślisz nad zmianą banku i chciałbyś przy okazji otrzymać 400 zł w prezencie – z czystym sumieniem mogę polecić Ci wybór Konta Otwartego na Ciebie.

Jak mogę otrzymać 400 zł – instrukcja krok po kroku

#Krok 1 – wypełnij formularz rejestracyjny oraz złóż wniosek o konto i kartę

Najpóźniej do 8 grudnia (ale najlepiej jak najszybciej – limit w tej promocji to tylko 4500 wniosków) zarejestruj się na stronie promocji. Zostaniesz poproszony o podanie swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz PESEL. Zaznacz na tak wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji i otrzymać nagrodę.

Dlaczego podczas rejestracji w promocji muszę podawać swój PESEL?

Promocja organizowana jest przez BNP Paribas za pośrednictwem firmy współpracującej – Ad Astra. Aby spółka Ad Astra mogła wypłacić Ci premię, musi otrzymać informacje od banku o tym, że spełniłeś warunki promocji – i dokonuje identyfikacji właśnie na podstawie numeru PESEL

Po wypełnieniu formularza pojawi się przycisk „otwórz konto”, kliknij w niego. Następnie wypełnij wniosek o konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez siebie kartą (rekomendujemy najtańszą – Otwartą na Dzisiaj) – są one niezbędne do tego, byś mógł uczestniczyć w promocji.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz również maila z informacją o tym, że zostałeś objęty promocją. Gdybyś nie miał czasu na wypełnianie wniosku o konto w momencie zapisania się do promocji, bądź przycisk „otwórz konto” nie działał – w mailu otrzymasz linka przekierowującego Cię do wniosku o konto.

Pamiętaj, aby we wniosku o konto i kartę podać takie same dane, jakie podałeś w formularzu rejestracyjnym – inaczej możesz nie zostać zakwalifikowany do promocji.

#Krok 2 – podpisz umowę

Do 20 grudnia podpisz umowę o prowadzenie konta i karty, wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, które zajmą Ci nie więcej niż 15 minut.

Jak wygląda cały proces w praktyce?

1) Rejestrujesz się na stronie promocji i otrzymujesz maila potwierdzającego uczestnictwo.
2) Zostaniesz przeniesiony do strony wniosku (bądź wejdziesz na nią z linku z maila). Konieczne będzie dołączenie zdjęcia bądź skanu dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu, jeżeli wypełniasz wniosek na komputerze. Już nie musisz przesyłać zdjęcia z telefonu na komputer. Masz możliwość wysłania sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie. Wchodzisz w link, robisz zdjęcie dowodu, a ono automatycznie zostanie zaczytane we wniosku na komputerze;
3) Wypełniasz wniosek;
4) Zostajesz przekierowany na stronę Autenti. Otrzymasz sms-a, którym podpiszesz umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymasz na maila;
5) Czekasz na kuriera, który dostarczy Ci kartę. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji – masz na to 7 dni od otrzymania. Bez tego konto nie będzie aktywne!

#Krok 3 – spełnij proste warunki

Nagroda 400 zł podzielona jest na cztery części: 4×100 zł. Aby zdobyć wszystkie, wykonaj proste warunki, które za moment Ci przedstawię. Podział nagrody na części ma swoje niewątpliwe plusy – jeżeli spełnisz na przykład warunki uprawniające do zdobycia pierwszej i drugiej części, ale z jakiegoś powodu nie wykonasz pozostałych, całość nagrody Ci nie przepadnie – nadal będziesz uprawniony do odebrania 200 zł.

Jak odebrać pierwsze 100 zł:

Do odebrania pierwszego 100 zł wystarczy bardzo niewiele. Tak naprawdę po podpisaniu umowy o konto, kartę i bankowość elektroniczną jedyne co musisz zrobić to wykonać w grudniu 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta.

Zatrzymajmy się na dłużej przy płatnościach kartą, bo jest to warunek do spełnienia kolejnych etapów promocji – warto je zatem omówić szerzej.

Jakie transakcje kartą nie będą brane pod uwagę w promocji?

 • płatności BLIK, PayU, Przelewy 24, DotPay, BlueMedia;
 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych (kod MCC 7995);
 • płatności w instytucjach finansowych (MCC 6012);
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych (MCC 6211);
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (MCC 6051)
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska) (MCC 8999);
 • internetowe przekazy pieniężne (MCC 4829).

UWAGA:

Przy poprzednich promocjach od BNP Paribas dostaliśmy od Was wiele pytań odnośnie płatności kartą na Allegro. Są one realizowane przez PayU, a PayU jest w wyłączeniach promocji. Otrzymaliśmy informację od banku że wszystkie transakcje w Internecie, w których podawany jest numer karty oraz kod CVC są akceptowane. A więc płatność kartą na Allegro również zalicza się do spełnienia warunków promocji.

I to wszystko odnośnie płatności kartą. Jeżeli będziesz używał jej do codziennych zakupów, czy to w sklepach stacjonarnych, czy też przez Internet – spełnienie warunków promocji nie sprawi Ci żadnych trudności. Jeżeli ciągle obawiasz się, że możesz zapomnieć o jakiejś płatności i przez przeoczenie stracić szansę na nagrodę (wiadomo, kart w portfelu coraz więcej a żyjemy w pędzie i pośpiechu) – przeczytaj artykuł o rewolucyjnej karcie Curve, która służy do zarządzania wszystkimi Twoimi kartami (m. i. możesz przenieść płatność z jednej karty na drugą). Dodatkowo zyskasz 10 funtów za jej założenie.

Jak odebrać drugie 100 zł:

Drugie 100 zł otrzymasz, jeżeli spełnisz warunki uprawniające Cię do uzyskania pierwszej części nagrody oraz wykonasz w styczniu 2020r płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Jak odebrać trzecie 100 zł:

Kolejna stówka będzie Twoja jeśli spełniłeś wcześniejsze wymagania i w lutym 2020 r:

 • zapłacisz kartą na łączną kwotę min. 300 zł

ORAZ

 • na Twoje konto wpłynie min. 1000 zł. Może to być kilka wpływów, ważne by łączna kwota była wyższa niż 1000 zł. Nie są wliczane przelewy z Twoich innych rachunków w BNP oraz wpłaty gotówkowe – ale przelew z Twojego konta w innym banku jak najbardziej jest brany pod uwagę.

Jak odebrać czwarte 100 zł:

Ostatnia prosta, ostatnia nagroda – jesteś już naprawdę na finiszu. Jeżeli spełniłeś poprzednie warunki, to w marcu 2020 r pozostało Ci już tylko:

 • zapłacić kartą na min. 300 zł

Oraz

 • zapewnić wpływ na min. 1000 zł

Oraz

 • wykonać min. 5 przelewów (na dowolne kwoty) z Konta Otwartego na Ciebie za pomocą bankowości elektronicznej bądź aplikacji GoMobile.

I to już wszystko. Udało się dotrzeć do końca. Wystarczy kilka przelewów, trochę płatności kartą podczas codziennych zakupów i na Twoim koncie pojawi się suma 400 zł. Chcesz dowiedzieć się, kiedy otrzymasz swoje nagrody? Już Ci odpowiadam.

Pamiętaj o trzech bardzo ważnych rzeczach:

Po pierwsze dokładnie sprawdzaj maila. Często bywa tak, że wiadomość z nagrodą oraz linkiem do strony, na której trzeba podać numer konta do wypłaty premii, wpadają w spam.

Po drugie – nie zapomnij uzupełnić numeru konta do wypłaty premii do 26 stycznia 2020 r. Link otrzymasz w mailu po spełnieniu warunków wypłaty pierwszej części premii.

Po trzecie – nie zamykaj konta i karty przynajmniej do momentu otrzymania ostatniej części nagrody.

Kiedy otrzymam swoje nagrody?

Nagrody – tak jak warunki do spełnienia – są przyznawane etapami.

 • maila z informacją o pierwszej nagrodzie otrzymasz do 20 stycznia 2020, a nagroda wpłynie na Twoje konto do końca stycznia;
 • maila z informacją o drugiej nagrodzie otrzymasz do 20 lutego 2020, a nagroda wpłynie na Twoje konto do końca lutego;
 • maila z informacją o trzeciej nagrodzie otrzymasz do 20 marca 2020, a nagroda wpłynie na Twoje konto do końca marca;
 • maila z informacją o czwartej nagrodzie otrzymasz do 20 kwietnia 2020, a nagroda wpłynie na Twoje konto do końca kwietnia.

UWAGA UWAGA!

Wraz z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody w mailu wysłanego z adresu [email protected] otrzymasz również link i kod. KONIECZNIE zaloguj się z podanego linka i uzupełnij na stronie organizatora numer Twojego konta. Musisz to zrobić najpóźniej do 26 stycznia 2020r. W innym przypadku nagroda może nie zostać Ci przyznana – a tego nie chcemy.

Podsumowanie

Jak Wam się podoba najnowsza promocja od BNP? Dla mnie osobiście bardzo. Aż żałuję, że na chwilę obecną jestem w innej – ta ma zdecydowanie wyższą nagrodę, którą chętnie bym przygarnęła do swojego portfela. Ale kto z Was się łapie – śmiało, do dzieła. Niech moc będzie z Wami.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 64

 1. Aneta pisze:
  Czy to : „Wykonując w każdym z tych miesięcy Transakcję/e bezgotówkową/e na łączną kwotę min. 300 zł oraz wykazując Wpływy min. 1000 zł otrzymasz 100 zł.” nie sugeruje, że w grudniu też trzeba wykonać transakcję/e na 300 zł? Ale już na dole strony nie jest napisane „w każdym z tych miesięcy”. Reasumując, w XII 3 transakcje na obojętnie jaką kwotę?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Aneta, czy mówimy o tym samym artykule? Przeszukałam go dokładnie ale nie widzę cytatu, o którym piszesz.
   Odnośnie grudnia – w grudniu 3 transakcje na dowolne kwoty. Jeżeli trzeba wykonać transakcje na konkretne kwoty, zawsze o tym piszemy – tak jak w kolejnych podpunktach tej promocji.
  • Martyna pisze:
   Ta informacja „w każdym z tych miesięcy” w etapie 3 i 4 jest nie do końca jasna jak dla mnie. Czy nagrody za te etapy nie są po spełnieniu tych warunków w miesiącach grudzień-marzec?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Martyna, na stronie promocji jest to niejasno sprecyzowane, co już zgłosiliśmy. W regulaminie wszystko jest czytelnie opisane i na tym się wzorowałam pisząc artykuł. W razie gdyby bank nie chciał przyznać nagrody to tylko i wyłącznie regulamin jest podstawą reklamacji, a nie strona internetowa. Dlatego zawsze pod artykułem jest regulamin promocji.
 2. tomek pisze:
  Nie pamiętam jakie były warunki do spełnienia, aby mieć darmowe konto i kartę w promocji black friday?
  Strona zniknęła, pamiętam tylko, że mam wydać kartą ponad 1000 między 29 listopada a 1 grudnia włącznie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Tomek, strona nie zniknęła tylko została przeniesiona do zakładki promocje zakończone:) Tu masz link: https://moniaki.pl/black-friday-bnp-paribas-400-zl/
   Konto jest bezwarunkowo darmowe, karta kosztuje 6 zł. Żby dostać 350 zł w prezencie musisz wydać kartą ponad 1000 zł od 29 listopada do 1 grudnia – tak jak napisałeś.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Aneta, myślałam że chodzi o cytat z mojego tekstu, nie przyszło mi do głowy sprawdzić stronę 🙂 Faktycznie, patrząc na stronę może to wydać się niejednoznczne, dlatego opisując promocję opieram się na regulaminie. Mam nadzieję że już wszystko jest jasne 🙂 Jakbyś miała jeszcze jakieś wątpliwości – śmiało pisz.
 3. Ania pisze:
  Ostatni etap, otrzymania ostatnich 100 zł to min. ,, wykonać min. 5 przelewów (na dowolne kwoty) z Konta Otwartego na Ciebie za pomocą bankowości elektronicznej bądź aplikacji GoMobile”
  -czy mogą to być przelewy na moj rachunek w innym banku ?

  pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Ania, bank nie zakazuje takich przelewów, a więc są jak najbardziej dozwolone 🙂
 4. Klaudia pisze:
  Hej,
  wypełniłam wnioski, zostałam przekierowana na stronę Autenti i przypadkiem zamknęłam przeglądarkę w telefonie.
  Nie dostałam żadnego smsa w celu podpisania umowy.
  Nie jestem w stanie wrócić do tej strony. Chciałam wypełnić wniosek z meila jeszcze raz, ale naturalnie otrzymałam wiadomość, że takie dane już istnieją itp.
  Co w tej sytuacji ?
  Z góry dzięki za odpowiedź 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Klaudia, powinnaś dostać maila z potwierdzeniem udziału w promocji i w tym mailu powinien być link- spróbuj w ten sposób.
 5. Przemysław pisze:
  „Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz również maila z informacją o tym, że zostałeś objęty promocją”
  A jeśli nie otrzymałem takiego maila?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Przemysław, nie ma go w spamie? e-mail na pewno został wpisany prawidłowo w formularzu? Ogólnie to nic strasznego się nie stanie jeżeli wypełniłeś od razu wniosek o konto. W mailu miałeś potwierdzenie oraz zapasowy link do wniosku.
 6. Maria pisze:
  Jeżeli w dniu 24.01.2019r przeniosłam ( do Credit Agricole) i jednocześnie zamknęłam konto osobiste w BGŻ BNP PARIBAS ale dopiero 03.04.br zamknęłam rachunek oszczędnościowy w tym banku ( który nie został automatycznie zamknięty podczas przeniesienia konta osobistego ), to czy mogę skorzystać z obecnej promocji w BNP Paribas i otworzyć konto osobiste w BNP oczywiście w promocji. Proszę o odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Maria, możesz składać wniosek. 9 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji nie mogłaś być właścicielem/wspołwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, a konto oszczędnościowe takim rachunkiem nie jest.
 7. Maria pisze:
  Dziękuję za odpowiedź.
 8. Mariusz pisze:
  Czy po założeniu konta dostanę jakąś informację ze załapię się do tej promocji ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Mariusz, powinieneś otrzymać maila z potwierdzeniem rejestracji w promocji zaraz po wysłaniu formularza rejestracyjnego
 9. Mariusz pisze:
  dostałem tylko meila Dziękujemy za zainterwesowanie oferta BNP Paribas. W załączniku przesyłamy ważne dokumenty i informacje dotyczące Banku, oraz drugi meil ao tej Autenti dokument z podpisana umową i nic więcej.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   A nie wpadło nic do spamu? Mail z potwierdzeniem rejestracji powinien przyjść z adresu [email protected]
   Jeżeli go nie otrzymałeś, napisz maila na tem adres aby się upewnić że jesteś w promocji
 10. Spider pisze:
  Kiedy można rozwiązać umową na rachunek bankowy i zamknąć konto nie narażając się na jakieś kary lub utratę promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Spider, po otrzymaniu ostatniej części nagrody, nawet tego samego dnia – byle nie wcześniej. A kar nie ma żadnych za zrezygnowanie z konta 😉
 11. kamil pisze:
  Czy promocje bankowe są opodatkowane? Załóżmy, że w roku wezmę udział w kilku promocjach, dzięki którym zyskam 1000zł,
  Czy muszę wykazać w Urzędzie Skarbowym dochód i odprowadzić podatek?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Kamil, promocje są zwolnione od podatku dochodowego od osób fizycznych. Nie musisz nic wykazywać w US ani odprowadzać podatku. Inaczej jeżeli masz firmę i firma bierze udział w promocji – wtedy konieczne jest wykazanie tego jako przychodu i odprowadzenie podatku.
 12. Otik pisze:
  Skąd wzięliście datę 25 lutego na podanie numeru konta na które organizator przeleje premię?W regulaminie jest data do 26 stycznia
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Przepraszamy, już zaktualizowane.
  • Mateusz pisze:
   Co sie stanie jesli zapomnialem i do 26 srycznia nie uzupelnilem numeru konta?
   Regulamin nic mi ciekawego nie powiedział.
   Oczywiście napisałem reklamacje na maila z informacją ze system podaje iz numer konta jest nieprawidłowy :/
 13. Justyna pisze:
  Wniosek tylko do 8 grudnia należy złożyć, a kartę można po 8 grudnia aktywować ?(nie wiem kiedy do mnie kurier przyjedzie, bo mieszkam w małej miejscowości i nie chce im się tu przyjeżdżać – często zwlekają)
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Justyna, tak, wniosek musisz złożyć do 8 grudnia (promocja jest już na wyczerpaniu i skończy się pewnie szybciej), umowę podpisać do 20 grudnia (ale tak naprawdę możesz ją podpisać zazwyczaj od razu po złożeniu wniosku w jednym procesie), a karta przyjdzie później. Chodzi o samą datę złożenia wniosku i podpisania umowy (po otrzymaniu karty aktywuj ją w ciągu 7 dni).
 14. Martyna pisze:
  Czy jeżeli podpisałam umowę do 8 grudnia, ale minęło więcej niż 7 dni od dnia otrzymania karty do jej aktywacji, to czy nadal biorę udział w promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Martyna, z tego co dowiedziałam się na infolinii wynika, że po 7 dniach trzeba będzie skontaktować się z infolinią żeby odblokowali możliwość nadania PINu do karty, a na samą promocję nie ma to wpływu 🙂
 15. Aneta pisze:
  Czy ktoś już dostał maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody?
  • Tomek pisze:
   Na razie nic nie dostaliśmy. Czekamy …
  • Paweł pisze:
   Ja też nie dostałem żadnej wiadomości. Wczoraj napisałem maila z pytaniem w tej sprawie, ale nie otrzymałem odpowiedzi.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Reklamacje dotyczące tej promocji kieruj na mail: [email protected] W reklamacji napisz swoje imię, nazwisko i adres mailowy, no i oczywiście opis sytuacji. Mam nadzieję że odpowiedzą jak najszybciej.
 16. Aneta pisze:
  To napiszcie, proszę, jak ktoś coś będzie wiedział.
  • Paweł pisze:
   Dokładnie na ten adres napisałem, czekam na odpowiedź 🙂 Jak coś będę wiedział to się odezwę.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Daj znać koniecznie, my będziemy wiedzieć więcej a i innym czytelnikom w podobnej sytuacji może to pomóc 🙂
 17. Tomek pisze:
  Napisałem i ja reklamację – zobaczymy …
 18. Tomek pisze:
  Ja także czekam na wiadomość o przyznaniu pierwszej premii.
 19. Paweł pisze:
  Odpowiedzi na maila się nie doczekałem… Napisałem na czacie BNP pytanie odnośnie promocji i w skrócie dostałem taką odpowiedź :
  – informację o przyznaniu nagrody bank wysyła nie później niż 20.01
  – wiadomość wysyłana jest na maila
  – jeśli przez przypadek wiadomość została usunięta to nie ma możliwość ponownego wysłania jej przez bank
  – nie ma możliwości sprawdzenia czy bank wysłał maila , za to można się dowiedzieć czy spełniło się warunki do przyznania nagrody

  U mnie dalej nie ma żadnej wiadomości w związku z nagrodą.

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dokładnie tak jest, wiadomość ma przyjść do 20 stycznia, a do 26 stycznia trzeba uzupełnić numer konta. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że banki wysyłają maile zazwyczaj w ostatnie dni (wyjątkiem jest Citi). Tak że reklamacje należy wysyłać dopiero po 20-tym, jeżeli nie otrzyma się do tego momentu maila z informacją i linkiem do uzupełnienia konta.
  • Łukasz pisze:
   Tak przeglądam te wasze posty i dochodzę do wniosku, że w ogóle nie czytacie regulaminu promocji. Kto czytał to wie że to organizator promocji a nie żaden Bank wysyła e-maile. Bank jest partnerem promocji.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeżeli przeczytałeś dokładnie artykuł to zauważysz że w żadnym momencie nie jest napisane, że to bank rozsyła maile. Podany jest natomiast adres, z którego wysyłane są maile do uczestników 🙂
  • Łukasz pisze:
   A czy ja napisałem, że coś nie jest tak w artykule?? Z mojego postu nic takiego nie wynika, piszę o wypowiedziach osób pod artykułem a to jest różnica.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wybacz Łukasz, myślałam że odniosłeś wypowiedź do artykułu i 3 razy sprawdzałam, czy faktycznie gdzieś nie napisałam, że to mail od banku 🙂
 20. Łukasz pisze:
  to ja zapytam tak, a ktoś wogole otrzymał maila z informacją o otrzymaniu pierwszej nagrody?
  • Tomek pisze:
   Żadnego maila do dzisiaj nie otrzymałem – ani ja, ani moja żona. Dziś 20-sty… Zobaczymy.
 21. Paweł pisze:
  Ja też nie otrzymałem żadnego maila, spam sprawdzam zawsze przed jego usunięciem także też nie ma szans żeby mail się zapodział.
  Bank czy organizator promocji – zwał jak zwał najważniejsze że mail miał przyjść z adresu [email protected] , tak jak słusznie napisała Magda.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Paweł czytelnicy donoszą że właśnie niedawno otrzymali maile, jak jest u Ciebie?
 22. Łukasz pisze:
  Na razie wiadomości z informacją o nagrodzie brak..
  • Łukasz pisze:
   12:08 pojawił się mail: „Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
   Nagroda, w wysokości 100 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 31 stycznia 2020 r.
   Przypominamy, że w celu przekazania nagrody niezbędne jest uzupełnienie, do dnia 25 stycznia 2020 r.”
   Dodam że nr konta musi być z BNP Paribas
 23. Tomek pisze:
  Przed chwilą dostałem maila z informacją i linkiem do zalogowania 🙂
 24. Tomek pisze:
  Do mnie także dotarł mail. Numer konta uzupełniony. Teraz tylko czekać na pierwszą stówkę 🙂
 25. Paweł pisze:
  Do mnie też dotarł 🙂
  Mam pytanie co do odbioru 3 części nagrody, czy pieniądze po zaksięgowaniu muszą leżeć na koncie czy można je przelać na innych rachunek bez utraty nagrody ?
  Pozdrawiam Was 🙂
 26. Paweł pisze:
  @Magda Dzięki wielkie za info 🙂
 27. spider pisze:
  Ja też już dostałem maila. Rzeczywiście napisane że ma być numer konta BNP
 28. Tomek pisze:
  Płacąc przez kartę CURVE transakcje są księgowane z lokalizacji London GBR. Rozumiem, że to nie problem w zakwalifikowaniu do promocji, skoro polecacie używanie karty CURVE w artykule? 🙂
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie ma to znaczenia, London występuje w opisie transakcji, a najważniejszy jest typ transakcji, czyli aby wyświetlało się transakcja bezgotówkowa kartą 🙂
 29. Adam pisze:
  Jak na razie wszystko sprawnie działa.
  Czy 5 przelewów w marcu może być na to samo konto a nawet na to z którego wpłynęło 1000 PLN wpływu wymaganego? Czy o może być moje konto w innym banku PL czy nawet zagranicznym?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adam, jak najbardziej, może to być to samo konto z którego wpłynęło 1000 zł i może to być Twoje konto w innym banku 🙂 Co do przelewów zagranicznych myślę że również się liczą, w regulaminie nie ma określonego, że mogą to być na przykład tylko przelewy krajowe.
 30. Kamil pisze:
  transakcje blikiem wchodzą w te 5 wymaganych?

Napisz komentarz