Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

HIT od Citibanku: aż 400 zł na Allegro z kartą kredytową Simplicity!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Karta podarunkowa o wartości 400 zł na Allegro

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 10,24%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty otrzymasz drugą wiadomość z kodem.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 17 marca.

Skorzystaj z tej promocji »

Dawno nie było promocji z tak wysoką nagrodą i z przyjemnością ją dziś dla Was opiszę. Czego dotyczy promocja?

Za założenie karty kredytowej Simplicity w Citibanku i wykonanie nią płatności na łącznie 1000 zł przez 3 miesiące dostaniesz voucher o wartości aż 400 zł do wydania na Allegro! To nie wszystko. Jeśli założysz kartę w tej promocji to zyskasz dodatkowo na rok dużo łatwiejsze warunki do zwolnienia opłaty za kartę.

Osobiście bardzo lubię promocje z voucherami na Allegro i chętnie z nich korzystam, kiedy tylko mogę. Na Allegro zamawiam dużo rzeczy, a 400 zł to już kwota, za którą można kupić coś fajnego 😉

Promocja potrwa tylko 🗓 do 17 marca, więc warto się pospieszyć. Nie obowiązuje na szczęście żaden limit wniosków promocyjnych. Poza tym: im szybciej założysz kartę i spełnisz warunki, tym szybciej voucher trafi w Twoje ręce 🙂

Dla kogo jest ta promocja?

Dla pełnoletnich osób, mających źródło dochodu, które 🗓 od 1 stycznia 2019 roku nie miały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Zgarniam 400 zł na Allegro – 3 kroki

Często w mitach na temat promocji bankowych przewija się temat: najpierw musisz wydać kartą nie wiadomo ile, żeby potem dostać nagrodę.

Owszem, w tej promocji musisz używać karty i wydać nią łącznie 1000 zł. Ale to nie oznacza, że masz je wydawać na niepotrzebne rzeczy! Po prostu zamawiasz kartę i przez pewien okres za codzienne zakupy (spożywka, ubrania, paliwo, bilety, restauracje) płacisz nią, a nie swoją kartą z banku czy gotówką.

Pomyśl – i tak robisz zakupy i płacisz za nie. Dlaczego nie zmienić po prostu karty na jakiś czas? Dostaniesz za to dodatkowo 400 zł na Allegro.

#Krok 1 – załóż kartę

🗓 Do 17 marca z promocyjnego linku 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity. Do wniosku musisz dołączyć dokumenty dochodowe (najczęściej wyciągi z Twojego konta z 3 miesięcy) – możesz zrobić to na etapie składania wniosku lub 🗓 maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych od jego złożenia dołączyć je poprzez TĘ STRONĘ. Podczas składania wniosku musisz potwierdzić swoją tożsamość. Możesz to zrobić całkowicie on-line (selfie i zdjęcie dowodu) lub tradycyjnie, załączając do wniosku skan lub zdjęcie dowodu – wtedy będzie się z Tobą kontaktował telefonicznie pracownik banku. Jeśli banku przyzna Ci kartę to pozostało już tylko podpisanie umowy (z kurierem lub na maila).

Pierwszy krok masz już za sobą, teraz czekasz tylko na dostarczenie karty.

#Krok 2 – zaloguj się do aplikacji mobilnej

🗓 Maksymalnie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 ściągnij aplikację na telefon i zaloguj się do niej min. 1 raz (ściągniesz ją z Google Play lub App Store).

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

Ostatni krok przed Tobą. Teraz wystarczy, że 🗓 od dnia podpisania umowy do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy 🔎 zapłacisz kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.

Możesz zrobić jeden duży zakup, może to być również szereg codziennych wydatków. Możesz płacić kartą w sklepach stacjonarnych lub przez Internet. Masz na to aż trzy miesiące, czyli średnio wychodzą płatności po 333 zł na miesiąc. Sam chyba przyznasz, że przy obecnych cenach w sklepach czy na stacjach paliw to niewiele, na przykład jedno tankowanie do pełna lub duże zakupy spożywcze.

Poniższe transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcja w urzędzie pocztowym czy też transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

PRZYKŁAD

Podpisujesz umowę o kartę w lutym. Do końca marca ściągnij i aktywuj aplikację mobilną i zaloguj się do niej min. 1 raz. Do końca maja masz czas, aby wydać kartą łączną kwotę min. 1000 zł.

Czas na nagrodę!

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym skończysz spełniać wszystkie warunki dostaniesz wiadomość od banku o tym, że należy Ci się nagroda.

Sam voucher otrzymasz w wiadomości w bankowości internetowej w ciągu 60 dni od momentu wysłania pierwszej wiadomości.

Karta podarunkowa jest ważna przez 12 miesięcy od momentu jego otrzymania. Kody na Allegro są jednorazowe, czyli jeśli nie wykorzystasz go w całości podczas jednych zakupów to niewykorzystana kwota przepada. Możesz więc dokonać jednego większego zakupu na Allegro lub nazbierać w koszyku kilka tańszych rzeczy i hurtowo opłacić zamówienie za pomocą vouchera. Regulamin kart podarunkowych Allegro znajdziesz TUTAJ.

PAMIĘTAJ!

Nie wypowiadaj umowy o kartę ani jej nie zamykaj przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LUTYM

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MARCU

Karta Simplicity – podpowiadamy, jak mieć ją za darmo

Drugą nagrodą w tej promocji są dużo łatwiejsze warunki do bezpłatności karty przez 12 miesięcy. Standardowo musisz płacić Simplicity na min. 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym, żeby nie ponosić opłaty za kartę. W promocji zyskujesz to, że przez 12 miesięcy wystarczą płatności na tylko 300 zł w każdym okresie.

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 12 października 2021

Opłata miesięczna za kartę przez 12 miesięcy

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po 12 miesiącach

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

11,46%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

.

Poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł);

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (jest to transakcja szczególna, za którą naliczy się prowizja)
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,24%.

Poniżej znajdziesz mini poradnik na temat kart kredytowych – dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś o karcie kredytowej widzieć.

Łącz promocje, zyskuj więcej!

Moim zdaniem w promocjach bankowych nie ma co się ograniczać do jednej nagrody, skoro można ich mieć znacznie więcej. I tak na przykład w Citibanku możesz zgarnąć całkiem sporo: 400 zł na Allegro, 150 zł gotówki lub 200 na markę Salomon w Intersport za konto osobiste oraz do 300 zł za polecenia karty. Sprawdź koniecznie pozostałe promocje i wyciągnij z nich na maxa 🙂

Podsumowanie

Ostatnio sama miałam przyjemność realizowania vouchera z promocji na Allegro. Pod względem atrakcyjności nagród bony na Allegro są u mnie na podium, na drugim miejscu zaraz za gotówką. Jeszcze się nie zdarzyło, bym nie miała pomysłu jak wykorzystać taką nagrodę. W ten sposób stałam się szczęśliwą posiadaczką czytnika do e-booków oraz zakupiłam obiektyw, który dzięki promocji kosztował mnie 300 zł taniej 🙂

Kto myśli tak jak ja nie powinien się wahać ani chwili, tylko zakładać kartę, spełniać warunki i realizować nagrodę.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 31

 1. Milena pisze:
  Jak polecę kartę kredytowa to dostanę bonus i mój znajomy również? I również bon na Allegro na 400 zł ? Czy znajomy dostanie bon na Allegro albo bonus z polecenia?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jak polecisz kartę to Ty dostaniesz pieniądze, a znajomy bonus – z tym, ze na ten moment z programu poleceń otwierający może wybrać albo bon do Biedronki na 300 zł albo kartę ze zwrotami za paliwo, bonu na Allegro jak na razie nie dodali.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Milena, Citi zaktualizowało program poleceń i znajomy polecany może skorzystać z promocji na Allegro 🙂
  • Milena pisze:
   Hej Magda, dzięki za odp 🙂 chodziło mi czy te promocje się kumulują. Bo w artykule jest promka ze założenie karty – nagroda 400 zł na Allegro. Czy jeżeli założy ktoś z polecenia to dostanie 400 zł na Allegro i dodatkowo nagrodę z polecenia? Czy nie ma tak dobrze? 😀
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety tak dobrze nie ma 😉 To się różni tym, że za polecenie Ty dostaniesz dodatkową kasę, a osoba polecona tylko nagrodę. Tam na końcu artykułu jest link do kolejnego artykułu z tym programem poleceń, to można sobie podejrzeć 🙂 Ale załóżmy że dwie osoby w rodzinie chcą założyć kartę to najlepiej jest zrobić tak: jedna zakłada w promocji Allegro, zapisuje się do programu poleceń i wtedy druga osoba zakłada w promocji Allegro. Wtedy wychodzi 2×400 zł na Allegro + 200 za polecenie, w sumie 1000 zł 🙂
  • Kamil pisze:
   Przy poleceniu przez znajomego są inne warunki: w sumie do wydania 1500 zł i 1000 zł miesięcznie, żeby zwolnić z opłaty za kartę. To błąd czy przy tej promocji są gorsze warunki?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dlaczego gorsze? Przy polecaniu karty obowiązują te same regulaminy promocji co bez polecania. Czyli na takich samych warunkach zarówno do otrzymania nagrody, jak też do zwolnienia z opłaty.
 2. Andrzej pisze:
  Jaka karencja – coś wiadomo?
  • Grzegorz pisze:
   Czym zastąpić dokumenty dochodowe z konta?Nie otrzymuje wynagrodzenia na konto.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Grzegorz, na samym końcu artykułu w załączniku jest regulamin promocji, tam jest taka tabelka jakie mogą być dokumenty przy jakim rodzaju dochodu. Na przykład dla umowy o pracę to może być zaświadczenie od pracodawcy, pasek pracowniczy lub zaświadczenie ZUS RMUA.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wiadomo, jest to opisane na samym początku 🙂 Od od 1 stycznia 2019 roku
 3. Jarek pisze:
  Witam.
  Zamawiam kartę dzisiaj t.j. 26.02. , kurier przywozi umowę do podpisu już w marcu, powiedzmy 3go, więc obrót (1000zł) wykonuje od kwietnia do czerwca, tak? a co z opłatą za kartę w marcu? Trzeba zapłacić to 300zł już w marcu aby nie płacić opłaty 12zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tak, obrót kartą zaczyna się liczyć od dnia podpisania umowy, nie od złożenia wniosku, czyli kwiecień-czerwiec. Co do opłaty to łatwiejsze warunki obowiązują od drugiego okresu rozliczeniowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, z czego ja wnioskuję, że ten pierwszy okres rozliczeniowy jest za darmo – ale dopytam jeszcze na 100%
 4. Karolina pisze:
  Czy po spełnieniu warunków i otrzymaniu nagrody mogę od razu zrezygnować z karty? czy to jest umowa na 12 miesięcy?
 5. Patryk pisze:
  Czy kartę można dodać do google Pay i czy płatności na allegro przez tą aplikację liczą się go promocji
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tutaj również moim zdaniem się liczy, ponieważ regulamin wyklucza tylko transakcje bezgotówkowe, szczególne i zwrócone.
 6. Adam pisze:
  hej, napisałaś: „Tak, obrót kartą zaczyna się liczyć od dnia podpisania umowy, nie od złożenia wniosku, czyli kwiecień-czerwiec.” Jak umowa jest podpisana w marcu i kartę też zaraz otrzymam to chyba mogę w marcu też wykonać te 1000 zł obrotu i mieć z głowy spełnienie warunków. Czy źle rozumiem?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adam, możesz wykonać od razu w marcu – zresztą im szybciej zrobisz tym szybciej będzie nagroda 🙂 Pod koniec artykułu jest do pobrania Ogarniacz, tam masz wszystkie daty rozpisane.
  • Grzegorz pisze:
   Magda,dlaczego piszesz że obowiązują te same regulaminy skoro w programie poleceń i wyborze allegro trzeba wydać 1500zł a bez programu poleceń 1000zł?
 7. Michał pisze:
  Dlaczego skoro promocja trwa do 17.03 trzeba założyć kartę do 13.03?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Mój błąd przy dacie – sugestia drugiej cyfry. Już poprawione, oczywiście do 17-tego.
 8. Krzysiek pisze:
  w opisie:

  Poniższe tranzakcje nie wliczają się do promocji:

  … tranzakcje w urzędzie pocztowym….

  zapłaciłem za znaczki 16.50zł to się nie wlicza?

 9. Krzysiek pisze:
  może to powyżej to głupie pytanie ale dopiero teraz obczaiłem iż kartą płacone było także w totalizatorze sportowym na kwotę 90zł czyli te tranzakcje nie wliczają sie do promocji…..

  no i te 16,50zł za znaczki pocztowe….
  jeżeli ta tranzakcja również się nie wlicza to muszę wydać jeszcze drobną sumkę aby przekroczyć limit 1000zł

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Niestety raczej się nie policzą – w promocjach bardzo często są wykluczenia gier hazardowych oraz dość często urzędów pocztowych, więc warto to mieć zawsze na uwadze.
 10. Em pisze:
  Czy ktośjuż dostał informację o nagrodzie za spełnienie warunków w marcu? (wydanie kartą 1000zł)
 11. Piotr pisze:
  podbijam powyższe pytanie – czy ktoś dostał informację już za spełnienie warunków w marcu?
 12. N. pisze:
  Niestety nie, mimo że termin minął wczoraj.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Napisz reklamację – zrobisz to w bankowości internetowej w wiadomości.
 13. N pisze:
  Dziękuję, na szczęście obejdzie się bez reklamacji, bo ku mojemu zdziwieniu w wiadomościach w bankowości internetowej dwa tygodnie temu dostałem co prawda nie powiadomienie o należącej się nagrodzie (takiej wiadomości do dziś nie ma) ale od razu kod na allegro. Dla mnie w sumie jeszcze lepiej;)
  Wszystkim szukającym, którzy na co dzień korzystają z apki a nie bankowości internetowej podpowiem też, że wiadomość dotycząca kodu widoczna jest tylko z poziomu przeglądarki, a w aplikacji jest niewidoczna.
  No to teraz szaleństwa zakupowe i poszukiwania kolejnej promocji bankowej, ruszam do przekopywania Moniaków;)
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W takim razie gratulujemy – faktycznie wyszło jeszcze lepiej 🙂 Jak ostatni raz brałam udział w promocji Citka to nagroda była widoczna w aplikacji, może coś od tego czasu zmienili. Mam nadzieję że znajdziesz jeszcze coś fajnego dla siebie na stronie 😉

Napisz komentarz