Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

300 zł gotówki + 50 zł do Biedronki na jesienne wydatki w nowej promocji konta BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

350 zł podzielone na 3 nagrody: 150 zł przelewem, 150 zł przelewem i 50 zł w formie bonu do Biedronki.

Za co?

– za założenie konta z kartą z dedykowanego linku oraz;

– w listopadzie płatności kartą na min. 300 zł oraz min. 1 przelew z konta;

ORAZ

– w grudniu wykonanie min.4 płatności BLIK, min. 1 logowanie na konto oraz zapewnienie wpływów min. 1000 zł na konto ;

ORAZ

-uzupełnienie numeru konta do wypłaty nagrody do 27 grudnia;

ORAZ

-posiadanie na dzień 30 kwietnia 2021 roku aktywnego konta, karty i bankowości internetowej.

Ile to kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe;

Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą miesięcznie.

Kiedy bonus?

Nagroda 1 – do 31 grudnia;

Nagroda 2 – do 31 stycznia 2021 roku;

Nagroda 3 – do 31 maja 2021 roku.

Dla kogo?

Dla nowych i powracających klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 15 miesiącach przed dniem złożenia wniosku z promocji nie posiadali w BNP Paribas konta osobistego, ani nie byli współwłaścicielem konta osobistego oraz nie mają zawartej umowy o bankowość internetową.

Do kiedy promocja?

Do 25 października 2020 roku lub do wyczerpania limitu 2000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

„Temperatura spada… 350 zł wpada” – tak reklamuje się najnowsza jesienna promocja konta osobistego od BNP Paribas. Nie jest to może poezja na poziomie Mickiewicza, ale trudno się nie zgodzić z tym pierwszym: niestety, będzie już coraz zimniej. A co do „wpadnięcia” 350 zł, również mogę się na to zgodzić. Dodatkowa kasa zawsze się przyda, a promocje BNP cechują się łatwymi do spełnienia warunkami. 300 zł dostaniesz w gotówce, a 50 zł jako bon do Biedronki.

Za co wpadnie te 350 zł? Za kilka płatności BLIKiem, płatności kartą, logowanie do aplikacji i przelewy.

A dla chętnych jest możliwość założenia karty kredytowej i zgarnięcia kolejnych 300 zł, tym razem w formie voucherów na Allegro.

Promocja potrwa 🗓 do 25 października lub do wyczerpania puli pierwszych 2000 promocyjnych wniosków.

Jeśli promocja zakończy się przed czasem (co jest możliwe po wyczerpaniu puli promocyjnych wniosków) to strona promocji zostanie zablokowana i nie będziesz miał możliwości złożenia wniosku.

Kto może wziąć udział w promocji

Każda osoba pełnoletnia, która spełnia dwa poniższe warunki:

 • 🗓 na dzień składania wniosku nie ma zawartej umowy ramowej o konto, kartę i elektroniczne kanały dostępu (czyli bankowość internetową);
 • 🗓 w okresie ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji nie miała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie – opłaty

Jeśli szukasz taniego w utrzymaniu konta nie tylko do promocji, ale też na dłuższy czas to sprawdź koniecznie Konto Otwarte na Ciebie. Samo konto jest bezwarunkowo darmowe. Ostatnio dałam się zaskoczyć w oddziale BNP (a trudno mnie zaskoczyć w dziedzinie bankowości). Wypłacałam gotówkę i zlecenie wypłaty podpisałam nie długopisem, a sms-em. Poczułam się nowocześnie 😀

Konto Otwarte na Ciebie

  Aktualne na dzień: 23 października 2020

Prowadzenie rachunku

0 zł miesięcznie

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Przelew natychmiastowy

5 zł

Założenie, realizacja i modyfikacja zlecenia stałego przez Internet

0 zł

W promocji to Ty wybierasz jaką chcesz kartę do konta – a masz ich aż trzy do wyboru. My sprawdzimy najtańszą Kartę Otwartą na Dzisiaj. Bardzo łatwo będzie dla Ciebie bezpłatna. Wystarczy że zapłacisz nią min. 1 raz w miesiącu (nawet na 10 groszy).

Jedynie bankomaty innych sieci są płatne dla osób powyżej 26 roku życia. Na szczęście coraz rzadziej zachodzi potrzeba korzystania z gotówki. Mi zdarza się może raz na miesiąc, często nawet rzadziej, że potrzebuję coś wypłacić.

Karta Otwarta na Dzisiaj

  Aktualne na dzień: 23 października 2020

Opłata miesięczna za użytkowanie karty

0 zł/3 zł

Miesięczna opłata za kartę dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, które w miesiącu poprzednim dokonały jednej transakcji bezgotówkowej kartą; jeżeli warunek nie zostanie spełniony to 3 zł/m-c;

Bankomaty BNP Paribas i Planet Cash

0 zł

Pozostałe bankomaty w Polsce

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Bankomaty BNP Paribas oraz Global Alliance za granicą

0 zł

Pozostałe bankomaty za granicą w EUR w krajach EOG

0 zł/5 zł

dla osób do 26 r.ż /powyżej 26 r.ż.

Pozostałe bankomaty za granicą

10 zł

Jak zdobyć nagrodę – prosta instrukcja

Spełniając po kolei każdy z warunków zyskujesz coraz więcej: najpierw w grudniu otrzymasz przelew na 150 zł, później następny w styczniu na 150 zł a na koniec, w maju, dostaniesz bon do Biedronki na 50 zł.

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto wraz z kartą

🗓 Do 25 października 2020 roku 🔎 zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną przez siebie kartą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Pamiętaj, Karta Otwarta na Dzisiaj będzie najtańsza w utrzymaniu. Pamiętaj również o limicie wniosków, który wynosi 2000 pierwszych wniosków.

Co konkretnie musisz zrobić? Najpierw na stronie promocji wypełnij formularz rejestracyjny. Wymagane będzie podanie kilku danych osobowych: Twoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Na tym etapie zaznacz na TAK wszystkie zgody i oświadczenia – są one niezbędne do tego, byś mógł wziąć udział w promocji.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu przycisku „zarejestruj się”, na podanego przez siebie maila otrzymasz wiadomość od organizatora promocji. W jego treści znajdziesz potwierdzenie zapisania Ciebie do promocji, jak również link do wniosku o otwarcie konta. Gdybyś w momencie zapisywania się do promocji nie miał czasu na wypełnianie całego wniosku i będziesz chciał zrobić to później, bądź też, np. z przyczyn technicznych wniosek się nie załadował automatycznie, to z tego właśnie linku możesz w każdym momencie wypełnić wniosek.

Masz dwie możliwości otworzenia konta: tradycyjnie, przez stronę internetową (umowę podpiszesz sms-em, a kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje tożsamość) lub przez aplikację GoMobile z wideoweryfikacją.

WAŻNA UWAGA!

Zwróć uwagę na dane, które podajesz wypełniając formularz rejestracyjny – muszą one zgadzać się z danymi, które podasz we wniosku o konto.

1. Wniosek tradycyjny

Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego klikasz w przycisk „Otwórz konto”. Zostaniesz przeniesiony do 🔎 wypełniania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą do konta. Aby wziąć udział w promocji, konto musi być założone wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

2. Wniosek przez aplikację GoMobile

W tym przypadku uzupełniasz formularz rejestracyjny a następnie 🔎 pobierasz aplikację GoMobile i klikasz opcję „Otwórz nowe konto”.

Najpierw uzupełniasz swoje dane, załączasz zdjęcia dowodu osobistego oraz nagrywasz swoją twarz (wg instrukcji w aplikacji). Następnie Twój wniosek jest weryfikowany – o wyniku weryfikacji dowiesz się z maila i sms-a od banku. Następnie podpisujesz umowę przez sms-a, ale o tym już w kolejnym akapicie.

#Krok 2 – podpisz umowę przez sms-a i aktywuj kartę

Kolejnym krokiem będzie 🔎 podpisanie umowy o konto, kartę oraz bankowość. Nie martw się, nie musisz fatygować się do oddziału. Wszytko odbywa się całkowicie zdalnie. Umowę podpisujesz za pomocą sms-a w serwisie Autenti. Wszystkie dokumenty otrzymasz na maila. 🔎 Na podpisanie umowy i aktywację karty masz czas 🗓 do 6 listopada 2020 roku.

Jeśli wniosek składałeś tradycyjnie to kurier dostarczy Ci kartę i zweryfikuje tożsamość.

Jeśli natomiast składałeś wniosek przez aplikację karta przyjdzie pocztą.

UWAGA

Nadaj PIN do karty w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu jej otrzymania – tylko wtedy konto będzie w pełni aktywne. Jeśli tego nie zrobisz będziesz musiał dzwonić na infolinię i prosić o ponowną możliwość aktywowania karty. Pamiętaj że kartę możesz aktywować maksymalnie 🗓 do 6 listopada.

#Krok 3 – spełnij proste warunki aktywności

Ze wstępu już mniej więcej wiesz, o co chodzi w promocji i co musisz zrobić. Kilka płatności BLIKiem, kartą, przelewy z konta i na konto, logowanie do apki. Teraz czas na szczegóły.

⭐️  Zgarniam pierwszą część nagrody – 150 zł w gotówce

🗓 W listopadzie spełnij ŁĄCZNIE dwie poniższe czynności:

 • 🔎 zapłać kartą na łączną kwotę min. 300 zł

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min.1 przelew z konta z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Mogą to być płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez Internet. Do promocji liczą się również płatności kartą dokonane przez Google Pay/Apple Pay. Kwoty transakcji są dowolne – ważne by w ciągu całego listopada wydać kartą łączną kwotę min 300 zł.

Do promocji nie liczą się następujące płatności:

 • BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media,
 • MCC 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
 • zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

📄 Przelewy z konta – sprawdzamy definicję

Wystarczy że zalogujesz się na swoje konto przez bankowość lub aplikację i zrobisz przynajmniej 1 zwykły przelew z konta w BNP Paribas na inny rachunek. Możesz na przykład przelać złotówkę na swoje konto w innym banku i po sprawie.

Do promocji nie liczą się następujące przelewy:

 • przelewy natychmiastowe;
 • przelewy dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Za wykonanie tych czynności dostaniesz w grudniu przelew na 150 zł.

⭐️  Zgarniam drugą część nagrody – 150 zł w gotówce

🗓 W grudniu masz za zadanie wykonać ŁĄCZNIE trzy czynności:

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej lub aplikacji na telefonie

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 4 płatności BLIKiem

ORAZ

 • 🔎 zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Myślę że warunku logowania do aplikacji nie trzeba specjalnie wyjaśniać: ściągasz apkę z Google Play lub Apple Store, aktywujesz ją i logujesz się – to wszystko.

📄 Płatności BLIK – sprawdzamy definicję

Zapłać za zakupy min. 4 razy za pomocą BLIKa. Kwoty transakcji nie są ważne, ważne by było ich przynajmniej 4 w grudniu. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł nie muszą być jednorazowe. Oznacza to, że możesz zrobić kilka przelewów ze swojego konta w innym banku (na przykład 5 przelewów po 200 zł będzie OK). Środki po zaksięgowaniu w BNP możesz z powrotem odesłać na inne konto. Nie musi to być przelew wynagrodzenia od pracodawcy, w zupełności wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku.

Do promocji nie liczą się:

 • wpłaty gotówki;
 • przelewy z Twoich innych kont w BNP Paribas lub BGŻ Optima;
 • wpływy środków z udzielonych kredytów.

UWAGA

Jeśli nie wykonasz aktywności uprawniających do odebrania pierwszej nagrody to nie otrzymasz nagrody drugiej, nawet jeśli spełnisz aktywności w grudniu.

⭐️  Zgarniam trzecią część nagrody – 50 zł do Biedronki

To jest chyba mój ulubiony warunek – nie musisz nic więcej robić. Po prostu 🗓 na dzień 30 kwietnia 2021 roku 🔎 musisz mieć otwarty rachunek, kartę i bankowość internetową. I za to bank Ci zapłaci!

Pamiętaj tylko o tym, by w tych miesiącach płacić kartą min. 1 raz – żeby się nie naliczyła opłata za kartę.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Kiedy otrzymasz nagrody?

Czas na najprzyjemniejszą część promocji, czyli nagrody, nagrody, nagrody! Już tylko jeden krok Cię dzieli od nich – pozostało Ci już tylko 🔎 uzupełnić numer konta do wypłaty premii. Jak i kiedy to zrobić:

 • 🗓 do 18 grudnia otrzymasz wiadomość z adresu [email protected] o przyznaniu pierwszej nagrody. W wiadomości otrzymasz link z unikalnym kodem do logowania, dzięki którym uzupełnisz numer konta;
 • 🗓 do 27 grudnia 🔎 zaloguj się za pomocą linku z wiadomości i uzupełnij numer konta w BNP
 • 150 zł otrzymasz 🗓 do 31 grudnia;
 • do 22 stycznia otrzymasz wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody (nic więcej nie musisz robić);
 • drugą nagrodę otrzymasz 🗓 do 31 stycznia 2021 roku;
 • do 24 maja 2021 roku otrzymasz wiadomość o przyznaniu trzeciej nagrody;
 • bon do Biedronki otrzymasz sms-em 🗓 do 31 maja 2021 roku.

UWAGA

Jeśli nie uzupełnisz numeru konta do 27 grudnia napisz maila na adres promocji: [email protected]

Połącz promocje i zyskaj więcej

Na wstępie wspomniałam o możliwości połączenia promocji i tak jest w istocie. Jeśli dużo płacisz kartą spełnienie warunków promocji z kartą kredytową nie powinno sprawić Ci żadnego problemu. Wystarczy że zamówisz darmową kartę i w ciągu 3 kolejnych miesięcy będziesz nią płacił na min. 900 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc w którym spełnisz warunki otrzymasz voucher o wartości 100 zł na Allegro – łącznie 300 zł.

Szczegóły tej promocji znajdziesz w artykule:

Podsumowanie

Kolejna łatwa i przyjemna promocja od BNP. Lubię je właśnie dlatego, ze są proste a nagrody wysokie. Na dodatek konto można polecać z czystym sumieniem gdyż nie trzeba wiele, by mieć je totalnie za darmo.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz