Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zyskaj 300 zł na Allegro z kartą kredytową od BNP Paribas

PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

3 bony na Allegro, każdy o wartości 100 zł;

dodatkowo darmowa karta przez pierwsze 12 miesięcy.

Za co?

-za założenie karty z dedykowanego linku;

-za wykonanie kartą transakcji na min. 900 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy;

-za zarejestrowanie się na stronie mambonus.pl.

Ile to kosztuje?

Karta przez pierwsze 12 miesięcy jest darmowa.

Kiedy bonus?

W ciągu 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunków.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 maja 2019 roku nie posiadały w BNP Paribas umowy o kartę kredytową.

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Powróciła długo wyczekiwana promocja BNP Paribas, w której za przetestowanie karty kredytowej można odebrać vouchery na 300 zł do Allegro. Często mnie pytaliście o promocje kart kredytowych i oto doczekaliśmy się w końcu czegoś konkretnego 🙂

Dodatkowo zamawiając kartę w promocji zyskasz zwolnienie z opłat za kartę przez pierwsze 12 miesięcy. Mówiąc po ludzku, przez rok będzie ona dla Ciebie darmowa – bez żadnych wymogów.

Żeby otrzymać vouchery wystarczy że będziesz płacić kartą za codzienne zakupy. Ale o tym opowiem dokładniej za chwilę.

A jeśli nie masz jeszcze konta w BNP koniecznie połącz promocje – za konto możesz otrzymać 7 miesięcy dostępu do Legimi za darmo + 50 zł do Biedronki.

Promocja potrwa 🗓 do 31 grudnia 2020 roku. Nie ma tu limitu wniosków promocyjnych, więc możesz bez obaw korzystać z promocji.

Czym jest karta kredytowa?

Zanim rozpoczniemy prześwietlanie samej promocji zatrzymamy się na moment na odpowiedzi na pytanie: czym jest karta kredytowa. Być może nigdy jej nie miałeś, ale słyszałeś różne dziwne rzeczy na temat kredytówek. Takie na przykład jak „każdy kto ma kredytówkę wpada w spiralę długów” lub „karta kredytowa jest droga” a może „spłacam kartę a i tak naliczają odsetki, złodzieje jedne.”

Z doświadczenia w bankach wiem, że takie mity i legendy krążą pośród tych, którzy nie rozumieją zasad działania karty. Trochę trudno się im dziwić, skoro znam przykłady z banków, że sam pracownik nie do końca wiedział o co chodzi.

Karta kredytowa to nic innego jak karta do płacenia z limitem kredytowym. Bank przyznaje Ci określony limit, z którego możesz korzystać. Jeśli spłacasz go w określonym terminie to nie naliczą Ci się żadne odsetki.

PRZYKŁAD

Wyobraź sobie sytuację. Masz w planach zakup nowej kanapy do salonu. Masz swój upatrzony model i nagle BAM! Widzisz że jest na niego wyprzedaż – zamiast zapłacić 2000 zł możesz ją mieć za 1200 zł. Ale jest koniec miesiąca, wypłata dopiero 10-tego a w tym miesiącu miałeś dużo wydatków. Wtedy do akcji wkracza kredytówka. Kupujesz kanapę w promocji, płacisz za nią kredytówką, oszczędzasz 800 zł. Po wypłacie spłacasz kartę i nie naliczają Ci się żadne odsetki.

O czym musisz pamiętać przy karcie kredytowej:

 • jeśli spłacasz 100 % wykorzystanego limitu to nie policzą Ci się żadne odsetki. Jeśli spłacisz mniej to odsetki się naliczają;
 • pamiętaj o warunku bezpłatności karty – najczęściej jest to kwota transakcji lub ich określona liczba;
 • kartą płacisz (stacjonarnie, przez Internet) a nie wypłacasz gotówkę – bo będzie prowizja;
 • banki mogą naliczać prowizje również za doładowania portfeli elektronicznych, na przykład Revoluta – polecam zachować ostrożność.

Gorąco polecam nasz poradnik na temat kart kredytowych – jeśli masz jakieś wątpliwości, po jego przeczytaniu wszystko powinno stać się jasne:

Kto może skorzystać z promocji?

Jak to w przypadku kart kredytowych bywa, musisz mieć ukończone 18 lat oraz posiadać źródło dochodu – będziesz najprawdopodobniej proszony o dostarczenie wyciągów z konta, potwierdzających wpływy wynagrodzenia.

A jeśli chodzi o karencję, to z promocji mogą wziąć wszystkie osoby, które 🗓 od 1 maja 2019 roku nie miały w BNP Paribas umowy o kartę kredytową. Jeśli miałeś kartę kredytową, lecz rozwiązałeś umowę przed tym terminem to jak najbardziej możesz wziąć udział w obecnej promocji. A jeśli karty nigdy w tym banku nie miałeś to tym bardziej się łapiesz.

Karta kredytowa – czy coś kosztuje

W promocji biorą udział dwie karty: Mastercard Standard oraz Mastercard Gold. My zajmiemy się kartą Standard.

Przez pierwszy rok nie płacisz nic za posiadanie karty. Po upływie tych 12 miesięcy (zakładając że nie zmieni się tabela opłat i prowizji) aby nadal mieć darmową kartę musiałbyś wykonywać transakcje na kwotę min. 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym.

Karta kredytowa Mastercard Standard

  Aktualne na dzień: 16 sierpnia 2021

Opłata miesięczna za kartę przez pierwsze 12 miesięcy

0 zł

Opłata miesięczna za kartę po upływie 12 miesięcy

0 zł/9 zł

0 zł pod warunkiem dokonania w okresie rozliczeniowym transakcji na min. 1000 zł

Płatności bezgotówkowe kartą

0 zł

Wypłata gotówki z bankomatów w kraju i za granicą

4,9% min 10 PLN

Przelew z rachunku Karty

4,9% min 10 zł

Prowizja za Transakcję szczególną

4,9% min 10 PLN

Opłata za pakiet SMS

7,50 zł miesięcznie

Nie jest wymagany do promocji, nie musisz go mieć

RRSO

12,14%

W przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Opłata za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia

25 zł

Nie zamykaj karty przed upływem 6 miesięcy, wtedy opłata się nie naliczy

Pamiętaj by nie zamykać karty przed upływem min. 6 miesięcy od jej założenia – wiąże się to z opłatą 25 zł. Na szczęście w promocji i tak karta jest za darmo przez 12 miesięcy.

Odbieram 300 zł na Allegro – 3 proste kroki

Jak już wiesz nagroda podzielona jest na 3 części. A dokładniej za każdy miesiąc, w którym spełnisz niżej opisane warunki, otrzymasz voucher o wartości 100 zł na Allegro. Łącznie możesz otrzymać 3×100 zł na Allegro.

#Krok 1 – złóż wniosek o kartę kredytową

Na początek musisz z dedykowanej strony promocji 🔎 złożyć wniosek kontaktowy o kartę kredytową. Uzupełniasz swoje imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail i wysyłasz formularz. W ciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie konsultant banku i przeprowadzi z Tobą telefonicznie cały proces wnioskowania o kartę.

UWAGA

Czasami czytelnicy narzekają, że bank nie oddzwania – sprawdź czy nie masz zablokowanych połączeń z nieznanych numerów lub blokady na infolinie banków. W takim przypadku bank choćby się starał, to się nie dodzwoni.

Pamiętaj, by nie składać wniosku na ostatni moment trwania promocji – 🗓 do 31 grudnia 2020 roku musisz już mieć🔎 podpisaną umowę o kartę.

#Krok 2 – płać kartą za codzienne zakupy

Czas na płatności kartą. Najlepiej na czas promocji po prostu zamiast płacić swoją zwykłą kartą do konta, przerzucić się na płatności kredytówką. W końcu Twój codzienny bank nie nagrodzi Ciebie za to voucherami na 300 zł, a BNP tak 🙂

Dokładniej mówiąc, 🗓 w ciągu 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę 🔎 zapłać kartą na min. 900 zł w każdym z tych miesięcy. Jeśli w którymś z miesięcy nie wykonasz warunku to za niego nie otrzymasz nagrody – ale za pozostałe tak.

PRZYKŁAD

Umowę o kartę podpisujesz w październiku. W listopadzie, grudniu i styczniu zapłać kartą po min. 900 zł w każdym z tych miesięcy.

Jeśli ominiesz jeden miesiąc i na przykład zapłacisz kartą na 900 zł w listopadzie i styczniu to otrzymasz 2 vouchery po 100 zł.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

Transakcje kartą to zarówno transakcje płatnicze w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak również przelewy z karty i wypłaty z bankomatów (nie polecam, jest prowizja). Nie musi to być jedna transakcja na 900 zł – liczy się suma.

Do promocji nie wliczają się:

 • transakcje zwrócone lub sporne;
 • transakcje polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych (na przykład doładowanie Revoluta);
 • transakcje płatnicze na rzecz podmiotu, który nie dostarcza opłacanych towarów/usług lub podmiot pośredniczący w dokonywaniu płatności na rzecz faktycznych dostawców towarów/usług.

#Krok 3 – zarejestruj się na mambonus i odbierz nagrody

Ostatnim krokiem będzie rejestracja w programie lojalnościowym BNP Paribas o nazwie mambonus. Każda z nagród zostanie Ci udostępniona 🗓 w ciągu 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunków Od momentu udostępnienia nagrody masz🗓 2 miesiące na 🔎 zarejestrowanie się na stronie www.mambonus.pl , zaakceptowanie regulaminu programu i odebranie nagrody.

UWAGA

Do momentu odebrania ostatniej nagrody nie zamykaj karty.

Karty podarunkowe są ważne 🗓 do 31 grudnia 2021 roku. Przy korzystaniu z kart obowiązuje regulamin kart podarunkowych Allegro, dostępny TUTAJ.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w PAŹDZIERNIKU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LISTOPADZIE

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w GRUDNIU

Połącz promocje, zyskaj podwójnie (a nawet potrójnie)

Pewnie dobrze to znasz z marketów: kup 3, zapłać za 1, 2-gi produkt 50% taniej, itp. W tym wszystkim chodzi w sumie o to, że więcej się opłaca. I tak też jest w promocjach bankowych.

Konto osobiste – dodatkowe 350 zł

Jeśli lubisz łączyć promocje sprawdź poniższą: możesz w niej zyskać aż 7 miesięcy nieograniczonego dostępu do biblioteki Legimi oraz 50 zł do Biedronki.

Dodatkowe punkty w mambonus

Sama idea mambonus opiera się na tym, że po rejestracji płacisz kartą, a za każdą płatność naliczone są punkty. Które potem wymieniasz na nagrody. Na początek znajomości możesz otrzymać ich całkiem sporo.

1. 200 punktów za rejestrację w programie

Za samo zarejestrowanie się w mambonus otrzymasz 200 punktów.

2. 5 000 punktów na start

Jeśli 🗓 w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę 🔎 wykonasz cztery transakcje kartą na kwotę minimum 50 zł każda to otrzymasz 5 000 punktów na start w programie mambonus.

3. Punkty za transakcje

1 zł wydane kartą kredytową zarejestrowaną w mambonus = 2 punkty w mambonus. A więc prosta kalkulacja: w ciągu 3 miesięcy musisz wydać kartą min. 2700 zł czyli otrzymasz za to kolejne 5 400 punktów.

Łącznie otrzymasz min. 10 600 punktów, które możesz wymienić na nagrody lub vouchery. Na przykład voucher 20 zł na Allegro kosztuje 6 000 punktów, a na 50 zł – 15 000 punktów. Katalog nagród znajdziesz TUTAJ.

UWAGA

Sugeruję najpierw założyć konto, później wniosek o kartę. Jeśli zrobisz to w odwrotnej kolejności możesz na przykład otrzymać dostęp do bankowości internetowej, co wykluczy Cię z promocji konta osobistego.

Podsumowanie

Jeśli płatności kartą na 900 zł miesięcznie nie sprawiają Ci problemu, to warto wziąć udział w opisanej promocji. Płacisz za zakupy, za które i tak musisz zapłacić, ale bank daje Ci za to bony na Allegro – aż 300 zł. A fakt, że od dawna nie było promocji karty kredytowej w BNP sprawia, że masz spore szanse, by załapać się do obecnej edycji.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 34

 1. Adam pisze:
  A w jaki sposób podpisujemy umowę o kartę? Można to zrobić bez wizyty w banku?
  • Łukasz pisze:
   Witam,

   Płatności na allegro, poprzez PayU i Przelewy24 będą się liczyć? Na allegro można podpiąć kartę i płacić.

   Pozdr,

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wg mnie na Allegro będą się liczyć. Co do PayU (oprócz tego na Allegro) i Przelewy24 – wątpię. Niestety pomimo pytań na ten temat nie otrzymałam od BNP żadnej klarownej odpowiedzi, widocznie nikt nie podejmuje się interpretacji regulaminu.
 2. Patryk pisze:
  Rozumiem, że zasilenie konta u bukmachera nie będzie uznane jako spełnienie warunku promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Myślę że niestety nie.
  • Jarek pisze:
   Witam
   Gdzie mam szukać nagrody na stronie mambonus?
  • Jarek pisze:
   Witam
   Gdzie mam szukać nagrody na stronie mambonus?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jarek, sprawdź w katalogu nagród. Prawdopodobnie tam będzie do odebrania. Chociaż w banku powiedzieli mi, że niby na maila ma przyjść, ale mam wrażenie że sami za dobrze nie wiedzieli jak to wygląda.
 3. Michał pisze:
  A płatność za sprytnym bilem zostanie uznana
 4. Michał pisze:
  A dlaczego nie będzie się liczyć
 5. Goska pisze:
  A czy posiadanie limitu odnawialnego z Paribasie pozbawia mnie szansy na kartę?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wykluczone są tylko osoby które od 1 maja 2019 roku miały w BNP umowę o kartę kredytową. Inne produkty nie wykluczają z promocji.
 6. Krystian pisze:
  Czy jeśli jeszcze dzisiaj albo jutro złożę wniosek o kartę, to miesiącem w którym muszę zapłacić kartą min 900zł będzie już listopad ? Czy liczy się jednak data fizycznego otrzymania karty nadania pinu ? Wtedy miesiąc przeskoczyłby na grudzień. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krystian, liczy się data podpisania umowy – jeśli z umową wyrobiłbyś się w tym miesiącu to zaczynasz od listopada, jeśli umowę podpiszesz w listopadzie już to zaczynasz od grudnia.
 7. Krystian pisze:
  Dziękuję za odpowiedź
 8. Grzechu pisze:
  Czy wliczają się płatności kartą za media (np. woda, tv kablowa, internet)?
 9. Egom pisze:
  Brałem udział we wcześniejszej promocji.
  Po spełnieniu warunków okazało się ze nie biorę w niej udziału. Wnioski wyciągnijcie sami czy warto?
  Moje to strata czasu i niezmierny w…
  Bardzo pilnowałem wszystkich punktów i nie ma mowy o pomyłce. A reklamacje niech sobie w d… wsadza.
 10. Egon pisze:
  Miałem problem z wypłata bonusa. Czy moja wina czy nie inna sprawa.
  UWAGA
  Zgłosiłem reklamację po urzędowych 30 dniach odpowiedzieli ze potrzebują następne 60 dni. Łączenie 90.
  TRAGEDIA to dla mnie dyskwalifikuje ten bank.
 11. Heniu pisze:
  Czy jest możliwość skorzystania z promocji dzwoniąc samemu na infolinię?
  Wypełniłem wniosek w zeszłym tygodniu, szybko zadzwonili, po jakichś 3-4 godzinach, ale dwa razy przez przypadek wyłączyłem mikrofon w telefonie, przez co rozmowa została zakończona. Potem był telefon w poniedziałek, ale znowu jakieś problemy z połączeniem. We wtorek rano ponownie wypełniłem wniosek ale nadal cisza. Nie wiem, czy dali sobie ze mną spokój czy jeszcze będą próbować.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Haniu, zadzwoń po prostu i poproś o dokończenie wniosku który masz już złożony (nie składanie nowego).
 12. Maciej pisze:
  Czy dostał już ktoś voucher na allegro? Po jakim czasie jest przyznawany?
 13. Patryk pisze:
  Mi wczoraj wyskoczyła informacja ze mam nagrodę do odebrania, ale po kliknięciu wchodziło na stronę główna i nie dało sie odebrać, a dzisiaj juz mi to nie wyskakuje ze mam nagrodę do odbioru
 14. Martyna pisze:
  Juz kiedys mialam karte w BNP ale zamknelam ja w styczniu 2019 wiec sie lapie na promocje. Ale jesli chodzi o program mambonus to jesli juz w nim bylam tzn ze raczej tych 5000 punktow nie zdobędę prawda?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   5000 punktów to taki bonus na start, ale w regulaminie nie ma słowa o tym, że wcześniej nie można było być w Mam Bonus. Dokładniej reg mówi następująco:
   ” Uczestnik otrzyma dodatkowo jednorazowo 5000 Punktów jeżeli spełni łącznie wszystkie następujące warunki:
   1) zawrze z Bankiem Umowę o Kartę w Okresie Sprzedaży Premiowej;
   2) w ciągu 60 dni od dnia zawarcia Umowy o kartę wykona cztery Transakcje Kartą na kwotę minimum 50 zł każda.”

   Myślę że w tym przypadku nie otrzymasz tylko 200 punktów za rejestrację w Mam Bonus, a te 5000 jak najbardziej.
   Tylko zwróć uwagę że promocja dobiega jutro końca, a do jutra tak naprawdę trzeba by zawrzeć umowę o kartę.
  • Martyna pisze:
   Umowa juz wczoraj podpisana, ale sie wlasnie zastanawialam co z tymi 5000 punktow, ale dziekuje za odpowiedz 🙂
 15. Heniu pisze:
  Czy płatności kartą na Allegro wliczają się do promocji? Pytam, bo gdzieś przy płatności mignęla informacja że płatność jest obsługiwana przez PayU i nie jestem pewien.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W promocjach konta BNP płatności PayU są wykluczone, ale nie wlicza się w to Allegro – w tym przypadku PayU jest tylko pośrednikiem. Jeśli wybierzesz na Allegro opcję płatności kartą i wprowadzisz wszystkie dane karty to taka płatność się liczy. Nie liczyłaby się, gdybyś płacił bezpośrednio z konta PayU, po zalogowaniu.
  • Michał pisze:
   Czy możecie potwierdzić po kolejnych miesiącach promocji, że PayU z allegro się nie wlicza? Minął styczeń i nagrody nie otrzymałem, mimo że miałem nabite ponad 900zł. Niestety 800 zł za płatności w sklepach stacjonarnych, a 200 przez allegro :/
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nikt nam nie zgłaszał tego do tej pory. Spróbuj złożyć reklamację : na stronie internetowej https://www.bnpparibas.pl/kontakt/formularz-kontaktowy, z dopiskiem Sprzedaż Premiowa „Z kartą warto”.
 16. Krzysztof pisze:
  płatności poprzez PayU na allegro rozumiem wliczają się do promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Dopytywałam o to jakiś czas temu w banku (bo były wątpliwości) i otrzymałam odpowiedź że tak:
   „Dzień dobry,
   tak, operacje w serwisie Allegro są rozliczane jako transakcja kartą.
   W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu poprzez wiadomość zwrotną.”

Napisz komentarz