Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

300 zł do Biedronki z kartą kredytową Simplicity

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 300 zł (przez pierwszy rok, potem 1000 zł) w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 10,24%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji. Do 60 dni od momentu w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty otrzymasz drugą wiadomość z kodem.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2019 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 6 września 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Wróciła jedna z Waszych ulubionych promocji karty kredytowej. Mianowicie chodzi o promocję karty Simplicity od Citi Handlowego, w której za zamówienie Simplicity i wykonanie nią płatności dostaniesz voucher do Biedronki o wartości aż 300 zł. Drugim bonusem są łatwiejsze warunki do zwolnienia karty z opłaty miesięcznej.

Promocja potrwa 🗓 do 6 września.

Dla kogo jest ta promocja?

Dla pełnoletnich osób, mających źródło dochodu, które 🗓 od 1 stycznia 2019 roku nie miały w Citibanku głównej karty kredytowej.

3 kroki do odebrania nagrody

Kto z Was miał już kiedyś kartę Simplicity w promocji wie, czego się spodziewać – przez lata nie zmieniły się one zbyt znacząco. Wszystko sprowadza się do założenia karty, logowania do aplikacji oraz wykonanie płatności kartą podczas codziennych zakupów. No i oczywiście odebrania nagrody 🙂

#Krok 1 – załóż kartę

🗓 Do 9 września z promocyjnego linku 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity.

Do wniosku musisz dołączyć dokumenty dochodowe (najczęściej wyciągi z Twojego konta z 3 miesięcy) – możesz zrobić to na etapie składania wniosku lub 🗓 maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych od jego złożenia dołączyć je poprzez TĘ STRONĘ.

Podczas składania wniosku musisz potwierdzić swoją tożsamość. Możesz to zrobić całkowicie on-line (selfie i zdjęcie dowodu) lub tradycyjnie, załączając do wniosku skan lub zdjęcie dowodu – wtedy będzie się z Tobą kontaktował telefonicznie pracownik banku. Następnie podpisujesz umowę o kartę (z kurierem lub na maila) – i gotowe!

#Krok 2 – aktywuj kartę w aplikacji mobilnej

🗓 Maksymalnie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy 🔎 ściągnij aplikację na telefon i zaloguj się do niej min. 1 raz oraz nadaj PIN do karty przez aplikację (ściągniesz ją z Google Play lub App Store).

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

Ostatni krok przed Tobą. Teraz wystarczy, że 🗓 od dnia podpisania umowy do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy 🔎 zapłacisz kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.

Nie chodzi o to, byś wydawał niepotrzebnie pieniądze na cel promocji. Wręcz przeciwnie – wystarczy że na jakiś czas, zamiast używać swojej zwykłej karty do konta, za zakupy będziesz płacił Simplicity. Płać nią za jedzenie, paliwo, ubrania, a nim się obejrzysz warunek promocji będzie spełniony. Im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Poniższe transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Czas na nagrodę!

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym skończysz spełniać wszystkie warunki dostaniesz wiadomość od banku o tym, że należy Ci się nagroda.

Sam voucher otrzymasz w wiadomości w bankowości internetowej w ciągu 60 dni od momentu wysłania pierwszej wiadomości.

E-kod jest ważny przez 6 miesięcy od momentu jego otrzymania. Jest wielokrotnego użytku, czyli możesz nim płacić za wiele mniejszych zakupów. Po prostu mówisz kasjerowi, że chcesz zapłacić e-kodem i podajesz jego numer przy płaceniu. W przypadku zwrotu towarów za które zapłaciłeś e-kodem zwrot otrzymujesz w gotówce. Szczegółowy regulamin kart podarunkowych znajdziesz TUTAJ – możesz tu również sprawdzić, ile środków pozostało Ci na Twojej karcie.

PAMIĘTAJ!

Nie wypowiadaj umowy o kartę ani jej nie zamykaj przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w kwietniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w maju

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w czerwcu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w lipcu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w sierpniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych we wrześniu

Karta Simplicity – jak za nią nie płacić

Jak wspomniałam na wstępie, w tej promocji zyskasz dwie nagrody: 300 zł do Biedronki oraz znacznie łatwiejsze warunki do tego, by Twoja Simplicity nie kosztowała Cię ani złotówki.

Bez promocji kartą musisz płacić na min. 1000 zł w każdym okresie rozliczeniowym, by za kartę nie pobrała się opłata.

W promocji wystarczą płatności na 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym – warunki te obowiązują przez 12 miesięcy (licząc od drugiego okresu rozliczeniowego następującego po miesiącu podpisania umowy.)

Karta Simplicity w promocji

  Aktualne na dzień: 12 października 2021

Opłata miesięczna za kartę przez 12 miesięcy

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 300 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Opłata miesięczna za kartę po 12 miesiącach

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kredytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

11,46%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewalutowanie transakcji

6,8%

.

Poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł);

nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł)

po założeniu karty sprawdź, czy nie masz aktywnej usługi CitiPhone – nie jest wymagana do promocji, a kosztuje aż 9 zł miesięcznie

nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych i w urzędach pocztowych (jest to transakcja szczególna, za którą naliczy się prowizja)

 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym)
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,24%.

Poniżej znajdziesz mini poradnik na temat kart kredytowych – dowiesz się z niego wszystkiego, co powinieneś o karcie kredytowej widzieć.

Łącz promocje, zyskuj więcej!

Moim zdaniem w promocjach bankowych nie ma co się ograniczać do jednej nagrody, skoro można ich mieć znacznie więcej. I tak na przykład w Citibanku możesz zgarnąć całkiem sporo: 300 zł do Biedronki oraz 200 zł gotówki za konto osobiste.

Podsumowanie

Bardzo przyjemna i lekka promocja dla każdego, kto chciałby odciążyć chociaż trochę swój podstawowy budżet. Dodatkowo łącząc promocje możesz zyskać naprawdę sporo dodatkowej kasy. Powodzenia!

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 12

 1. Andrzej pisze:
  Wprowadzę KOREKTĘ. Jeśli ktoś w przeszłości był klientem banku i już rejestrował swoją kartę w Bezcennych Chwilach, to już NIE może skorzystać z „łatwe 6.800 punktów”! Wiem to na 100%, bo jestem takim właśnie powracającym klientem Citi.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, oczywiście mogę się mylić przy interpretacji regulaminu. Ale czy w takim razie możesz wskazać mi konkretny zapis w regulaminie który Cię w tym przypadku dyskwalifikuje?
 2. Andrzej pisze:
  Niestety nie przeczytałem regulaminu, a swoją wypowiedź opieram na odpowiedzi z Citi na moją reklamację. Z ich promocji można skorzystać wyłącznie 1 raz. Stwierdzili, że w moim wypadku kartę moję dodać jedynie „ręcznie”, jeśli jestem już w Bezcennych zarejestrowany (mam maila, hasło i kartę z innego banku). Też bzdura, bo gdy spróbowałem to zrobić, bo mam konto w Bezcennych Chwilach, ale aby dodać kartę Citi wymagane było potwierdzenia za pomocą 3D secure, a to nie przechodzi 🙁
 3. Andrzej pisze:
  Niestety nie przeczytałem regulaminu, a swoją wypowiedź opieram na odpowiedzi z Citi na moją reklamację. Z ich promocji można skorzystać wyłącznie 1 raz. Stwierdzili, że w moim wypadku kartę moję dodać jedynie „ręcznie”, jeśli jestem już w Bezcennych zarejestrowany (mam maila, hasło i kartę z innego banku). Też bzdura, bo gdy spróbowałem to zrobić, bo mam konto w Bezcennych Chwilach, ale aby dodać kartę Citi wymagane było potwierdzenia za pomocą 3D secure, a to nie przechodzi 🙁
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Spróbuj napisać jeszcze odwołanie od reklamacji z prośbą o wskazanie konkretnych punktów regulaminu, które Cię dyskwalifikują. Bo tak to każdy może sobie interpretować jak chce, jeden pracownik powie ze Ci się należy, drugi że nie bo ma takie „widzimisię”.
 4. Andrzej pisze:
  Dziękuję za radę – skorzystałem i już złożyłem reklamację.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, daj znać jak coś odpowiedzą. Chętnie się dowiem czy popełniłam gdzieś błąd w interpretacji regulaminu.
 5. Andrzej pisze:
  Oto odpowiedź z Citi: „Rejestracji do programu została odnotowana w dniu 31 sierpnia 2018 r. Wyjaśniam, że Posiadacz karty może zapisać się do programu raz [..] Zgodnie z regulaminem oferty promocyjnej „Zdobądź 16 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile” z oferty wyłączone są osoby, które w od okresie 1 stycznia do 12 marca 2021 roku były zarejestrowane w Programie. W związku z powyższym, bardzo mi przykro, ale nie ma możliwości przystąpienia do powyższej oferty.” Jak widać piszący regulamin nie zan języka polskiego, bo wg mnie powinno być, że wyłączone są osoby, które były zarejestrowane w programie PRZED 12 marca 2021 r.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, a o której my w końcu promocji z punktami mówimy? Tej wcześniejszej, 16 000 punktów czy tej obecnej, 6 800 punktów? Ponieważ najpierw mówiliśmy o tej obecnej, a odpowiedź z banku jak widzę dotyczy tej wcześniejszej, 16 000 punktów. A one miały inne regulaminy.
 6. Andrzej pisze:
  Przepraszam za zamieszanie. Już wyjaśniam. Otóż po Twojej podpowiedzi ws. regulaminu już wiem, że liczy się data złożenia WNIOSKU, a nie zawarcia umowy. Ja złożyłem dwa wnioski 24 marca, raz o konto osobiste wraz z kartą oraz o kaztę kredytową. Umowę na KK otrzymałem z dniem 08 kwietnia. Napisałem zapytanie ws. aktywacji tejże karty za pomocą bankowości, a nIE aplikacji. Czekam na potwierdzenie, że biorę udział w promocji karty kredytowej. Co do rachunku osobistego, wobec „jaj” z dołączeniem do Bezcennych Chwil oraz inne problemy z bankiem zdecydowałem się na odstąpienie od umowy. Konto zostało „zamknięte” zgodnie z moim wnioskem. Napisałem prośbę o wyjaśnienie (czekam na odpowiedź), co wg banku oznacza to stwierdzenie, bo ja ODSTĄPIŁEM od umowy, a niczego nie zamykałem. Pozdrawiam
 7. PAWEŁ pisze:
  Mam pytanie po jakim czasie od podpisania umowy o kartę simplicity można ją wypowiedzieć żeby nie zostać obciążonym jakąś opłatą.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   ak naprawdę można w każdym momencie. Obowiązuje tu jednak okres wypowiedzenia 30 dni, i w tym czasie również należy zrobić wymagany obrót kartą, żeby nie naliczyła się opłata miesięczna.

Napisz komentarz